تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 64

نام تاپيک: کدوم anti viruse از همه قوی تره؟

پروفشنال rvin@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    هرجا که خلاقیت و تنوع باشه!

پيش فرض

به نظر من همین الان برو سایت کاسپر اسکای یه قلم آنتی ویروس بیگیر . یه کی گیر بیار. آنتی رو بریز . کی رو بده.
    حالشو ببر . بعدم اینکه همه گزینه هاشو روی ماکسیمم امنیت تنظیم کن . بعد ها هم که توی این کارا پیشرفته شدی می تونی کارایی با این لا مصب بکنی که عرب نیانداخت!!!
    میگم ناد 32 هم بدک نیستا.
    اگه ویروس گرفتی با من.

پروفشنال M.Z.Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان

آنتی ویروسی که من ازش استفاده می کنمLIVE ONE CARE مایکروسافته البته باید از ویندوز اوریجنال استفاده کنی و همینطور اینترنت پرسرعت برای نصب ، بسیار کارا و خوب ،سیستم های داخل دانشگاه ما پر از ویروسه از همه نوع تا دلت بخواد وقتی که فلش رو به سیستم وصل می کنی مثل اینکه یه لیوان رو پر از آب کنی پر از ویروس میشه دوستام همه نوع آنتی ویروسی دارند ولی بعضی وقتا نمی تونه همه ویروسا رو پاک کنه ولی آنتی ویروسONE CARE حرف نداره تا حالا سیستم من ویروسی نشده معرکه است.(چشم خودم نزنم)
    راستی قابلیت های دیگه هم داره مثل back up گیری از سیستم و tune up کردن سیستم .

Last edited by M.Z.Y; 07-01-2008 at 20:33.

آخر فروم باز sabasistem_co's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اینجا !

پيش فرض

آقا فقط McAfee ViruseScan Enterprise 8.5 . حرف نداره . كي گفته اين آنتي ويروس آپديت نمي شه ؟؟؟؟؟؟
    من هر ماه آپديتش مي كنم

. اين نسخه قابل مقايسه با نسخه هاي قبلش نيست و حرف نداره .

نسخه هاي قبل مك آفي ( خانگي ) خيلي خيلي سرعت كامپيوتر را مي گرفت ولي اين يه ذره هم سرعت را نمي گيره

شما تا اين نسخه را استفاده نكنيد نمي توانيد مزيت هايش را بفهميد .

و اين نسخه اصلا كرك نمي خواد و هميشگي هست .

بهترينه

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

فکرمیکنم که این بحث باید توی انجمن مربوطه ش مطرح میشد...
    اما:فقط جهت اطلاع:
    من معمولا آنتی ویروسمو اوریژنال میخرم..اون هم از نمایندگی که نماینده ی 5تا آنتی ویروس مطرح ودارای بالاترین رده بندی توی تست ها وصدالبته تبلیغات!! بودند...
    دوستی که مدیراون شرکت بودن خیلی صادقانه ازم پرسیدن که شغلم چیه وبیشترباکدوم نرم افزارهاکارمی کنم وهمینطور هم امکانات سخت افزاری سیستمم روپرسیدن...
    اونوقت بایک جمع بندی وتوجیح منطقی به من آنتی ویروس مناسب رو فروختن(که جالبه بدونیدتوی قیمت حدمتوسط بود ..)...سه ساله که ازشون مرتب خریدمیکنم ...مشکلی هم نداشتم..
    به نظرم پارامترهای زیادی این وسط مطرح میشن...وگرنه خب اغلب آنتی ویروس های موجود معمولا دیتا بیسشون ظرف24ساعت بروزمی شند...پس چندان جای نگرانی نیست..
    ======
    مهم بقیه چیزهائی هستندکه بخشی شون رو دوستان دربالا اشاره کردند..بقیه چیزهاهم درعمل معلوم میشه

داره خودمونی میشه Great Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پارس

پيش فرض

خوب موضوع مسلم اینه که هر کی هر چی رو که رو سیستمش نصب کرده میگه ..... ولی به نظر من هر آنتی ویروسی که ازش راضی باشیم خوبه مثلا خود من رو سیستمم AVG دارم ازش هم راضیم یکی از ویژگی های خوبه AVG هم اینه که ( البته نمی گن بقیه ندارن ) ... اینه که میشه غیر مستقیم Update کرد یعنی از روی فایل .... چون من با سیستمم به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارم این ویژگیشو خیلی دوست دارم . ولی حرف آخر اینه که تو انتخاب آنتی ویروس باید به قابلیت update توجه کرد چون آنتی ویروسی که ه روز نباشه کمک زیادی به آدم نمی کنه ......

داره خودمونی میشه Great Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پارس

پيش فرض

خوب موضوع مسلم اینه که هر کی هر چی رو که رو سیستمش نصب کرده میگه ..... ولی به نظر من هر آنتی ویروسی که ازش راضی باشیم خوبه مثلا خود من رو سیستمم AVG دارم ازش هم راضیم یکی از ویژگی های خوبه AVG هم اینه که ( البته نمی گن بقیه ندارن ) ... اینه که میشه غیر مستقیم Update کرد یعنی از روی فایل .... چون من با سیستمم به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارم این ویژگیشو خیلی دوست دارم . ولی حرف آخر اینه که تو انتخاب آنتی ویروس باید به قابلیت update توجه کرد چون آنتی ویروسی که به روز نباشه کمک زیادی به آدم نمی کنه ......
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    این پست زیادیه هر کاری کردم پاکش کنم نتونستم یعنی بلد نبودم دیگه ببخشید زحمتش افتاد پای رئیس !!!!!
    Last edited by Great Kurosh; 07-01-2008 at 23:10.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    In The Darkness

پيش فرض

فقط Kaspersky Internet Security
    سبک
    مطمئن
    برای مبتدیها راحت برای حرفه ایها دارای امکانات زیاد
    روزی 5 تا 6 با update
    قدرت مند
    و یه خواهش :
    اگه میشه اینقدر عکس نذارین تو پستاتون با این اینترنت زغالی جون کامپیوتر بالا مییاد تا سایت بار بزاره
    همه که ADSL ندارن ........!

پروفشنال SR72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    God's Land

پيش فرض

سلام

آقا کسی ناراحت نشه من با دلیل می گم و هیچ کدوم نظر شخصی خودم نیست

در مورد مک آفی:
    اصلا پیشنهاد نمی کنم

چقدر هم دلیل های قانع کننده آوردن ...
    عزیز من باهات حاضرم شرط هم ببندم ....
    میدونستی این مکافی اصلا واسه سیستم های pc زیاده ؟

پروفشنال SR72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    God's Land

پيش فرض

آقا فقط McAfee ViruseScan Enterprise 8.5 . حرف نداره . كي گفته اين آنتي ويروس آپديت نمي شه ؟؟؟؟؟؟
    من هر ماه آپديتش مي كنم

. اين نسخه قابل مقايسه با نسخه هاي قبلش نيست و حرف نداره .

نسخه هاي قبل مك آفي ( خانگي ) خيلي خيلي سرعت كامپيوتر را مي گرفت ولي اين يه ذره هم سرعت را نمي گيره

شما تا اين نسخه را استفاده نكنيد نمي توانيد مزيت هايش را بفهميد .

و اين نسخه اصلا كرك نمي خواد و هميشگي هست .

بهترينه
    تایید میشه ..!!!!!

sabasystem عزیز میدونستی که نسخه 9 اش هم اومده ؟ ....

در ضمن در مورد اینکه آپدیت نمیشه باید به دوستان بگم که . اتفاقا این نسخه آپدیت میشه ....

آقایون ...... با هر آنتی ویروسی که بهش ایمان دارید سیستمتون رو اسکن کنید و پاکسازی کامل ....
    بعد با این آنتی ویروس اسکن کنید ....
    تفاوت رو احساس خواهید کرد

لینک دانلود McAfee ViruseScan Enterprise 8.5

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال SR72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    God's Land

11 why McAfee Enterprise ViruseScan

sr72 گل خیلی ممنون لینکی ازش داری ؟
    حتما ... البته تو پست قبلی گذاشتم ...حالا هم واسه اینکه پست هام تکراری نشه ... امکانات این ویروس اسکن رو میگن .... :

پیش نوشت : بسیاری از کاربران در انتخاب یک آنتی ویروس مناسب برای سیستم خود از میان نرم افزار های متنوع همواره دچار تردید هستند، نرم افزار آنتی ویروسی که ما بر حسب تجربه کاری خود به شما پیشنهاد میکنیم McAfee VirusScan Enterprise میباشد ، توجه داشته باشید این نسخه ی Enterprise هست و نباید با McAfee VirusScan اشتباه گرفته شود. متاسفانه این آنتی ویروس بسیار قدرتمند و گرانقیمت در میان کاربران ایرانی شناخته شده نیست و به همین علت کاربران چندانی ندارد.

نرم افزار ضد ویروسMcAfee VirusScan Enterprise براي ايستگاه کاري و سرويس دهنده در محيط Windows میباشد. VirusScan Enterprise محافظت کامل در برابر ويروسها، کرم ها (Worm)، اسب هاي تروا (Trojan) و ديگر برنامه هاي مخرب در محيط Windows بر روي ايستگاههاي کاري (Workstation) و سرويس دهنده ها (Server) فراهم مي کند.
    VirusScan Enterpris براي نيازهاي امروزي طراحي شده و قادر است خود را با شبکه هايي در هر وسعت و گستردگي و با هر نوع ساختار مطابقت دهد.

شناسائي ويروس در حافظه
    ويروسها و ديگر برنامه ها ي مزاحم لزوماً نبايد اثري از خود بر روي ديسک بجا بگذارند و يا فايلي ايجاد کنند تا بتوانند عمليات مخرب خود را انجام دهند.امکانات شناسائي نرم افزار VirusScan Enterprise تا به آن حد افزايش يافته و تقويت شده که قادر مي باشد هر گونه ويروس و برنامه مخربي را در حافظه کامپيوتر شناسائي کرده و آنرا از حافظه برداشته و پاك کند. بدين ترتيب ويروسهايي مانند SQL Slammer و Code Red که فقط در حافظه جايگزين مي شوند، براحتي توسط VirusScan Enterprise قابل شناسائي و پاکسازي هستند.

حجم کم نرم افزار
    همچنين حجم فايلهاي اطلاعاتي که براي نرم افزارVirusScan Enterprise داراي حجم بسيار کمي در مقايسه با ديگر نرم افزارهاي مشابه است. بروز رساني اين نرم افزار مورد نياز هستند، بسيار کم مي باشد. بدين ترتيب، توزيع و نصب اوليه و پس از آن، بروز رساني نرم افزار در شبکه بسيار سريع بوده و تاثيري بر روي ترافيک شبکه نخواهد داشت.

سرعت عمل نرم افزار

تاکنون افزايش منابع سخت افزاري ( مانند حافظه بيشتر، پردازنده سريعتر، حجم ديسک بيشتر) نقاط ضعف و کاستي هاي نرم افزار های ضد ویروس را پوشانده و مانع از آشکار شدن عملکرد ضعيف و کند اين نرم افزارها شده اند. با طراحي مجدد نرم افزار VirusScan Enterprise و بکارگيري فن آوري هاي نوين در آن،نرم افزار به خودي خود سريعتر شده است. همچنين با استفاده از روش Scan Caching ديگر لزومي به کنترل چند باره فايلهاي سالم نيست. تنها فايلهايي کنترل مي شوند که جديداً ايجاد شده اند و يا به تازگي مورد استفاده قرار گرفته اند و يا تغييراتي در آنها صورت گرفته است.
    بعلاوه با درجه بندي فايلها، مي توان فايلهايي را که خطر بيشتري آنها را تهديد مي کند، (مانند فايلهاي Office) با دقت بيشتري کنترل کرد و فايلهايي را که امکان آلودگي کمتري دارند (مانند فايلهاي بايگاني) بطور عادي کنترل نمود.

بروز رساني نرم افزار
    نرم افزار VirusScan Enterprise داراي ابزار Auto Update است که امکانات و روش هاي متعددي براي بروز رساني نرم افزار فراهم ميکند. از جمله بروز رساني سريع و خودکار نرم افزار از طريق Mpped Drive, Local Drive, UNC share, ftp, http عمل بروز رساني مي تواند زمان بندي شود، در صورت توقف از نقطه اي که متوقف شده مجدداً ادامه پيدا کند و نوع بروز رساني ( مانند: Service pack, Hot Fix,Engine و ... ) نيز معين شود.

سازگاري با جديدترين فن آوريها
    نرم افزار VirusScan Enterprise بر روي سيستم عامل Windows Server 2003 قابل نصب و استفاده بوده و سازگاري کامل با امکانات اين سيستم عامل مانند: Clustering Service , Active Directory و Terminal Service دارد.

ديگر امتيازات ابن نرم افزار قدرتمند عبارتند از:
    - کنترل محتواي پيام هاي الکترونيکي
    - کنترل فايلهاي پيوست (attachment) پيامهاي الکترونيک قبل از دسترس کاربر
    - خارج کردن بعضي از امکانات و تنظيمات از دسترس کاربر عادي
    - امکان کنترل انواع بسيار زيادي از فايلهاي فشرده و آرشيو
    - امکان بروز رساني از طريق چندين دستگاه سرويس دهنده موجود در سطح شبکه
    - نصب نرم افزار توسط برنامه نصب مايکروسافت (MSI)
    - سازگاری با ویندوز ویستا

McAfee AntiSpyware Enterprise یک مکملی برای McAfee VirusScan Enterprise میباشد که به عنوان یک ماژول بر روی این نرم افزار نصب میشود و شناسایی و نابود سازی برنامه های مخرب ، جاسوس افزار ها و حذف تبلیغات ناخواسته را بر عهده دارد

برید حالشو ببرید ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •