تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 13 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 127

نام تاپيک: Resident Evil Code: Veronica

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

آخه یادم رفته
    فقط یادمه یه جعبه بزرگ پشت در بود که از یه سمت دیگه بهش می رسیدی هللش می دادی کنار دره هم باز می شد. توی نقشه نمی تونی جاشو پیدا کنی؟ فکر کنم باید کلید اون در نرده ایه رو پیدا کنی
    درست یادم نمی یاد
    اگه عکس بزارم (از نقشه و چند تا جایی که برام مبهم هستن می تونی کمکم کنی؟

ممنون

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آره اینم فکریه
    بذار

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

این هم عکس هایی از نقشه و جاهای مهم:

این نقشه هستش که توش توضیحاتی هم نوشتم.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این دری هستش که باید از اون طرف باز بشه.
    کد:
    این دری هستش (که فکر کنم باید از اینجا برم) که نیاز به یه چیزی داره تا اونجا قرار بدی.
    کد:
    این هم یه عکس از اون محوطه بالایی.
    کد:

ممنون
    Last edited by resident; 18-09-2007 at 12:56.

اگه نباشه جاش خالی می مونه redblood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران،شمرون،همین نزدیکا

پيش فرض

آقا من شنیدم این بازی جزو سری بازی های اصلی اویل نیست.این مساله درسته یا نه؟
    بعدشم بازیش به قشنگی نسخه های دیگه هست و ارزش خریدن و بازی کردن داره یا نه؟
    و اگه ارزششو داره از کجا میشه خرید و قیمتش چنده؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

1.درسته. جز شاخه های فرعی بازی حساب میشه.
    2.من که هنوز تمومش نکردم ، پس نمی تونم اظهار نظر کنم.
    3.از مغازه. قیمتش مثل بقیه سی دی ها هست.

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

این هم عکس هایی از نقشه و جاهای مهم:

این نقشه هستش که توش توضیحاتی هم نوشتم.
    کد:
    این دری هستش که باید از اون طرف باز بشه.
    کد:
    این دری هستش (که فکر کنم باید از اینجا برم) که نیاز به یه چیزی داره تا اونجا قرار بدی.
    کد:
    این هم یه عکس از اون محوطه بالایی.
    کد:

ممنون
    وای چه کردی تو!!!
    ولی باید بگم اون دره شماره 2 هیچ ربطی به شماره 3 نداره و اصلا برای باز کردن شماره 3 باید از اون ساختمون خارج شده باشی
    من می رم بازی رو دوباره می کنم شب می یام بهت آدرس دقیق می دم

شایعه است!
    این بازی شماره فرعی نیست اما چون طرفدارهای بازی آدم حسابش نکردن و بهش گفتن شماره سه ونیم این بلا سرش اومد وگرنه من که کیف کردم
    در ضمن بله ارزش خریدن داره داستان درباره کلر و دستگیری اونه و نکات کلیدی زیادی درباره آمبرلا و ریسس دیوانه اش می گه و درضمن وسکر هم سر وکله اش پیدا می شه و یک نفر بنام استیو که مطمئنم سرنوشتش همونجا به آخر نرسیده و ادامه داره
    زیادم بازیش قدیمی نشده فکر کنم هنوز بتونی پیداش کنی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

وای چه کردی تو!!!
    ولی باید بگم اون دره شماره 2 هیچ ربطی به شماره 3 نداره و اصلا برای باز کردن شماره 3 باید از اون ساختمون خارج شده باشی
    من می رم بازی رو دوباره می کنم شب می یام بهت آدرس دقیق می دم

شایعه است!
    این بازی شماره فرعی نیست اما چون طرفدارهای بازی آدم حسابش نکردن و بهش گفتن شماره سه ونیم این بلا سرش اومد وگرنه من که کیف کردم
    در ضمن بله ارزش خریدن داره داستان درباره کلر و دستگیری اونه و نکات کلیدی زیادی درباره آمبرلا و ریسس دیوانه اش می گه و درضمن وسکر هم سر وکله اش پیدا می شه و یک نفر بنام استیو که مطمئنم سرنوشتش همونجا به آخر نرسیده و ادامه داره
    زیادم بازیش قدیمی نشده فکر کنم هنوز بتونی پیداش کنی
    Ar@m جان خیلی ممنون.

Ar@m این شماره رزیدنت اویل بین سه و چهار اومده و چه جوری میشه که جز داستان اصلی باشه!!!
    خود کپکام قبلا (زمانی که اویل 4 می خواست برای PS2 بیاد) اعلام کرده بود که همه رزیدنت اویل هایی که بین رزیدنت اویل 3 تا 4 اومدن جز اصلی ها نیستن ولی دلیل بر این نمی شه که به داستان بازی مربوط نشن! و همچنین گفته بود که این نسخه ها برای از دست ندادن طرفداران اومدن به طوری که به داستان اصلی بازی لطمه ای وارد نشه و در ارتباط با داستان اصلی باشه. شرکت کپکام چند ماه پیش اعلام کرده که قرار بر این شده که یک نسخه ای از رزیدنت اویل بیاد که علاوه بر نسخه های اصلی دربردارنده Resident Evil Code Veronica , Resident Evil File Breaker , ... باشه. در این رابطه اطلاعات زیادی ندارم.

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

خب من بازی رو تا یه جاهایی رفتم فقط بهت بگم فعلا به اون شماره 2 و 3 کاری نداشته باش چون اون دره که روش جای یه لوح داره همون دریه که پشتش می رسه به شماره 3 و لوح هم توی یه ساختمون دیگه پشت در شماره 1 هستش و کلی جلو باید بری
    تو الان کاری که باید بکنی اینه که با کپسول آتش نشانی بری آتیش جلوی همون زندان که ازش در اومدی رو خاموش کنی و یه کیف اونجاست که توش یه مداله و این مدال رو وارد اون ساختمان کنی و اون رو باید بدی به دستگاهی که کنار اون یکی دستگاهه که بهش مدال رو دادی بعد برات یه کپی ازش می سازه و می توی بری باهاش دروازه رو باز کنی

درمورد فرعی بودن کد ورونیکا من یه جایی خونده بودم که خود سازنده های بازی این حرفو قبول ندارن ولی بنظر من که اصلا فرعی نیست چون چند تا از شخصیت های اصلی بازی توش هستن نه اینکه مثل outbreak یا dead aim تمام شخصیت ها جدید باشن و هیچ ربطی به داستان اصلی هم نداشته باشن
    در هر حال این نظر شخصیمه

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

در ضمن لوحی که مال اون دره توی یه ساختمون دیگه کف زمینه و روش عکس یه عقابه ولی راه زیاد داری تا اونو پیدا کنی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

خب من بازی رو تا یه جاهایی رفتم فقط بهت بگم فعلا به اون شماره 2 و 3 کاری نداشته باش چون اون دره که روش جای یه لوح داره همون دریه که پشتش می رسه به شماره 3 و لوح هم توی یه ساختمون دیگه پشت در شماره 1 هستش و کلی جلو باید بری
    تو الان کاری که باید بکنی اینه که با کپسول آتش نشانی بری آتیش جلوی همون زندان که ازش در اومدی رو خاموش کنی و یه کیف اونجاست که توش یه مداله و این مدال رو وارد اون ساختمان کنی و اون رو باید بدی به دستگاهی که کنار اون یکی دستگاهه که بهش مدال رو دادی بعد برات یه کپی ازش می سازه و می توی بری باهاش دروازه رو باز کنی

درمورد فرعی بودن کد ورونیکا من یه جایی خونده بودم که خود سازنده های بازی این حرفو قبول ندارن ولی بنظر من که اصلا فرعی نیست چون چند تا از شخصیت های اصلی بازی توش هستن نه اینکه مثل outbreak یا dead aim تمام شخصیت ها جدید باشن و هیچ ربطی به داستان اصلی هم نداشته باشن
    در هر حال این نظر شخصیمه
    من آتیش رو خاموش کردم و کیف رو هم برداشتم ولی زمانی که می خوام با کیف برم پیش اون دستگاه شبیه ساز اون قسمتی که آهن ها رو میگیره گیر میکنم. (به کیف گیر میده که آهنی هستش ونمیشه ردش کرد)

خیلی ممنون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •