تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: ||||*****مشاوره برای خرید ال ای دی 3 بعدی مناسب بین چند برند ****||||

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

توی 66000 ساب ووفر وجود داره که 86000 نداره !!!!
    86000 ظاهراً پنلش IPS هست ( سایت رسمی ال جی نوع پنل رو زده EDGE LED )
    عینک های دوطرفه ( Dual-Screen ) ظاهراً روی پک 86000 به صورت دیفالت وجود دارند !
    تیونر تصویر در تصویر در 86000 وجود داره !
    NFC دوطرفه داره !
    واینکه ! شرمنده قیمت بانه این مدل رو ندارم ! سرچ کنی توی سایت هایی مثل بانه مارکت یا بانه خرید و ... که مال بانه هستند اگه موجود داشته باشن قیمت تقریبیش دستت میاد !
    ممنون و در آخر نفهمیدم کدومش بهتره ؟؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

داره خودمونی میشه DREAD KING's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

دوستان میخوام ال ای دی 42 اینچ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدل LA66000 بخرم
    نمیدونم معنی "
    پشتیبانی از نمایش 24 فریم در ثانیه" یعنی چی!!!!!!!!!!!
    چیز مهمیه؟ عملکردش چیه؟
    الان اکثر تی وی های بازار 120 فریم در ثانیه ای هستن و احتمالا منظور این بوده که این تلویزیون این قابلیتو داره که 24 فریم رو بدون فریم سازی اضافه نشون بده . چون مثلا تلویزیون های 120 فریمی وقتی بهشون یک فیلم 24 فریمی یا 30 فریمی بدی تبدیلش میکنن به یک فیلم 120 فریمی که باعث میشه فیلم بیش از حد رون به نظر برسه که به این وضعیت میگن soap opera effect . که بعضی ها از این حالت خوششون نمیاد . مخصوصا یک عده از سینما دوستان !
    به من نگفتید نظرتون در رابطه با سونی چیه ؟ در رابطه با مدل w800 هم یک تحقیقی بکنید . این مدل la 6600 من بعید میدونم تلویزیون خیلی قوی ای باشه . کلا تلویزیون های الجی کنتراست خیلی خوبی ندارن . این یک تصویر از la 6200 :

همون طور که میبینی عمق رنگ مشکیش هم زیاد جالب نیست .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

الان اکثر تی وی های بازار 120 فریم در ثانیه ای هستن و احتمالا منظور این بوده که این تلویزیون این قابلیتو داره که 24 فریم رو بدون فریم سازی اضافه نشون بده . چون مثلا تلویزیون های 120 فریمی وقتی بهشون یک فیلم 24 فریمی یا 30 فریمی بدی تبدیلش میکنن به یک فیلم 120 فریمی که باعث میشه فیلم بیش از حد رون به نظر برسه که به این وضعیت میگن soap opera effect . که بعضی ها از این حالت خوششون نمیاد . مخصوصا یک عده از سینما دوستان !
    به من نگفتید نظرتون در رابطه با سونی چیه ؟ در رابطه با مدل w800 هم یک تحقیقی بکنید . این مدل la 6600 من بعید میدونم تلویزیون خیلی قوی ای باشه . کلا تلویزیون های الجی کنتراست خیلی خوبی ندارن . این یک تصویر از la 6200 :

همون طور که میبینی عمق رنگ مشکیش هم زیاد جالب نیست .

دوست من یه مشاوره کوچیک هم به ما بدید لطفا تو پست قبلیام گفتم اگه 3d نخوام تو 42 اینچ چه چیزی و از چه برندی میتونه عالی باشه که کیفیت فوق العاده ای داشته باسه و جدا از اون یه چیز کامل باشه

تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

اول بگم که من خودم زیاد از برند الجی خوشم نمیاد . چند وقت پیش هم که به نمایندگی هاش می رفتم حداقل نسبت به هموطنش یعنی سامسونگ زیاد تحت تاثیر قرار نمی گرفتم . الان هم اگر به سایت های معروف بررسی تخصصی تلویزیون برید شما نامی از الجی نمیبینید . کلا رده بندی های برترین تلویزیون ها توسط سه برند سامسونگ ، سونی و پاناسونیک قبضه شده :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    والبته سایت های دیگه هم هستن .

در عین حال تلویزیون های الجی نسبت به امکاناتی که ارائه میدن واقعا قیمت هاشون خوبه . بنابراین اگر استفاده تون از تلویزیون در حد ماهواره دیدن هست الجی واقعا خوبه . ولی اگر از اونایی باشید که دائم ویدئو های 1080p توی تلویزیونتون میذارید نگاه می کنید و فیلم با کیفیت زیاد میبنید شاید بعدا پشیمون بشید . از طرفی تلویزیون های سری 6 سامسونگ که من جدیداشو ندیدم ولی 2012 هاش که پسوند es داشتن رو هم من زیاد حال نکردم . مخصوصا این که نمایشگرهاشون مات بود . برای خود من خیلی مهمه که نمایشگر تلویزیون حتما براق یا همون glossy باشه . الان هر سال برند های معروف مدل های رده بالاشونو با نمایشگر براق میزنن . همون سری 7 سامسونگ که براق هست رو زمانی که با سری 6 مقایسه می کردم واقعا یک سر و گردن بهتر بود .

بنده بعد از این که دیدم خیلی از آشنایان از بانه سونی گرفتن و البته سر تی وی هاشون هم بلایی نیومد تصمیم گرفتم سونی بانه ای بگیرم . خودم چند روز پیش تلویزیونم رسید به اسم sony w800 . که قیمت نمایندگیش طرفای 3500 به بالا هست ( توی سایز 42 ) : عمق رنگ مشکیش خیلی خوبه اما عالی نیست / برایتنس و روشناییش متوسطه / طراحی ظاهریش بر خلاف مدل های 2012 سونی خیلی بهتر شده چون قابش خیلی باریک تر شده / سه بعدی راحت پسیو داره / پایین ترین input lag بین تمام تی وی های موجود 2013 رو داره / و در نهایت از کیفیت خروجی تصویرش خیلی راضی هستم .

در کل میگم اگر شما بخواید گرانتی دار خرید کنید این مدل سونی از مدل های الجی و سامسونگ توی این رنج قیمت خیلی بهتره .

5. این کاربر از DREAD KING بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اتفاقا منم قصد خدید از بانه رو دارم
    شما چند پاتون دراومد ؟
    جدا از اون شما خودتون پس یه تحقیق کلی کردید بین مدل های موجود وبه این نتیجه رسیدید که سونی این مدل از برند های دیگه بهتره یا نه اینکه تنها به برند سونی علاقه داشتید و دوست داشتید از این برند تهیه کنید؟
    تماشای 3d باهاش رو امتحان نکردید ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

اتفاقا منم قصد خدید از بانه رو دارم
    شما چند پاتون دراومد ؟
    جدا از اون شما خودتون پس یه تحقیق کلی کردید بین مدل های موجود وبه این نتیجه رسیدید که سونی این مدل از برند های دیگه بهتره یا نه اینکه تنها به برند سونی علاقه داشتید و دوست داشتید از این برند تهیه کنید؟
    تماشای 3d باهاش رو امتحان نکردید ؟

اتفاقا من اون اوایل زیاد با تی وی های سونی حال نمی کردم . هم به لحاظ ظاهری خوشم نمیومد ازشون هم اینکه خیلی گرون بودن و فرمت های رایج رو هم پشتیبانی نمی کردن . من قبلا میخواستم es7770 سامسونگ رو بگیرم از نمایندگی ( 4 میلیون بود ) ولی چون به بودجم نمی خورد منصرف شدم .
    ولی بعد که سری 2013 سونی اومد خوشم اومد از مدل های امسالش . ظاهر بهتر / قیمت های خوب / پشتیبانی فرمت های بیشتر .
    w800 سه بعدی پسیو داره . دقیقا مشابه الجی و هیچ مشکلی من ندیدم تا به حال . قیمت هم : 2850

البته اگر بخواید از بانه بگیرید گزینه های تون خیلی بیشتر میشه .

8. این کاربر از DREAD KING بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

بنده بدون تعصب عرض کنم که توی زمینه صفحه نمایش های سه بعدی شک نکنید که ال جی در دنیا حرف اول رو میزنه.تکنولوژی سه بعدی LG الان فقط در انحصار خودشه و یه سر و گردن بالاتر از تمام رقباست.کلا برندهای دیگر با تبلیغات خودشون میخوان سهمی از بازار رو بدست بیاورند.من به تمام دوستان توصیه می کنم یه فیلم سه بعدی با ال جی ببینید و با بقیه تلویزیون ها مقایسه کنید. تصویر زنده تر ، عمق سه بعدی بیشتر ، عینک های متفاوت (سبک / بدون نیاز به شارژ/ ارزان) و عدم خستگی چشم بخشی از تفاوت های LG و بقیه برندهاست.

10. این کاربر از sh_asian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

بنده بدون تعصب عرض کنم که توی زمینه صفحه نمایش های سه بعدی شک نکنید که ال جی در دنیا حرف اول رو میزنه.تکنولوژی سه بعدی LG الان فقط در انحصار خودشه و یه سر و گردن بالاتر از تمام رقباست.کلا برندهای دیگر با تبلیغات خودشون میخوان سهمی از بازار رو بدست بیاورند.من به تمام دوستان توصیه می کنم یه فیلم سه بعدی با ال جی ببینید و با بقیه تلویزیون ها مقایسه کنید. تصویر زنده تر ، عمق سه بعدی بیشتر ، عینک های متفاوت (سبک / بدون نیاز به شارژ/ ارزان) و عدم خستگی چشم بخشی از تفاوت های LG و بقیه برندهاست.
    دوست عزیز تا رنج 3 میلیون شما چه مدلی رو پیشنهاد میکنید که تمام ویژگی هارو داشته باشند ؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوستان از خرید 3d منصرف شدم حالا میخوام یه 46-47 بردارم
    نظرتون چیه ؟
    بین ال جی یا طامی برم سراغ کدومش ؟
    یکی از دوستان 47 اینچ ln5700 ال جی رو پیشنهاد کرد که رفتم دیدم بد نبود امکانات خوبی هم داشت
    نظرات دوستان چی هست بین ال جی و سامی بدون 3d اما دیگه همه چی تمام باشه و فول پورت سرعت بالای رفرش ریت
    ممنون

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

دوستان من بر اساس تجربه میگم...بهترین تلویزیون 3d ال جی la86000 هست کیفیت عالی داره
    و تو بانه 3150000 گیر میاد 42 اینچش
    و تو برندای دیگه از بین سری 8 و 7 سامسونگ و چند تا سونی که مقایسه کردم کیفیت این تلویزیون سونی از همشون ی سرو گردن بالاتر بود
    sony hx 850 or855
    تو بانه 3800000 بود قیمتش
    تو این سایت قسمت تست برید تصاورشون رو مقایسه کنید
    flatpanelshd.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •