تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 27

نام تاپيک: تست آنتی ویروس با 100 و چند فایل ویروسی

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

با سلام

من این تستو روی سه آنتی ویروس انجام دادم و نتایجش بدین شرحه:
    من فکر نمیکنم امتحان کردن دیگه لازم بود. توی پست اولم توی این تاپیک توضیح دادم که همه ی این ها ویروس نیست فایل های نصبی و یک سری کرک و پچ هست که. اگه باز کنید متوجه خواهیید شد.

اول باید از ویروس بودن اونها مطمئن بود که من تمامش رو باز کردم و اجرا کردم. به غیر از چند تا ویروس اتوران و بکدر و ادویر در بین اینها بقیه فایل های اجرایی " کرک " پچ و غیره هستند.

من نمیدونم تصور اونهایی که این رو تست میکننند و عدد میدند چیه ! واقعا فکر میکنید 11 مگ ویروس توش هست!

برای همین عدد میدید؟!!

ببینید دوستان من هم میتونم یک پکیج درست کنم از مجموع چندین کرک و پچ و فایل های نصبی مربوط به هکک و غیره که 50 مگ هم بشه. اصلا بحث این نیست.

اگه تست انتی ویروس هست باید یک ویروس ( نه کرک و پچ ) جدا بشه و قرار بدیم تا تست کنیم این ویروس آیا روی فلان انتی ویروس جواب میده یا نه.

به طور مثال من این هارو:

یک کیجین اکس پی:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یک کی چنجر ویندوز:

کد:
    یک پچ بابیلون:

کد:
    برنامه اجرایی هکک وایرلس:

کد:
    خب من بیام هرچی کرک و پچ برنامه رو جمع کنم تحت یک فایل بذارم 100 مگ هم بشه ! شما دانلود کنید اسکن کنید بدون اینکه
    کوچکترین فایل ویروسی بوده باشه بیایید اینجا 100 تا فالس آلارم بدین !

دوستان خوبم یکم دقت به خرج بدین.
    Last edited by Dr Hannibal; 10-04-2010 at 19:10.

2. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز wordship's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

کاملا درسته
    از این 100 فایل 85 تاش پچ و کرکه
    فقط نود 32 و اویرا اشتباه تشخیص میدن
    Last edited by wordship; 10-04-2010 at 20:25.

4. این کاربر از wordship بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه alireza_farshid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Shatel Island

پيش فرض

G Data ترکوند . 54 تا ....
    در مورد فالس آلارم هم که دوستان فرمودند باید توجه تون رو به این نکته جلب کنم که اگر فالس آلارم باشه نباید شناسایی کسپر از 3 تا در 1- 2 سال گذشته الان به 8 رسیده باشه. بنده خودم به شخصه خیلی کسپر رو قبول دارم اما نمیشه همه رو فالس آلارم دونست. کما اینکه کسپر 38 تا فایل رو مشکوک میدونه.
    در تست ها هم میبینیم که فالس آلارم نورتون و GData بالا نیست اما تشخیص اینها 50 و 54 بوده

در آخر هم اینکه اساتید ما رو شهید نکنید آآآآآآآآآآآ

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

G Data ترکوند . 54 تا ....
    در مورد فالس آلارم هم که دوستان فرمودند باید توجه تون رو به این نکته جلب کنم که اگر فالس آلارم باشه نباید شناسایی کسپر از 3 تا در 1- 2 سال گذشته الان به 8 رسیده باشه. بنده خودم به شخصه خیلی کسپر رو قبول دارم اما نمیشه همه رو فالس آلارم دونست. کما اینکه کسپر 38 تا فایل رو مشکوک میدونه.
    در تست ها هم میبینیم که فالس آلارم نورتون و GData بالا نیست اما تشخیص اینها 50 و 54 بوده

در آخر هم اینکه اساتید ما رو شهید نکنید آآآآآآآآآآآ

خدمت جناب علیرضا فرشید 2 نکته هم من عرض کنم با اجازه
    *
    فالس الارم چرا بوجود میاد ؟ تشابه ساختار یک فایل سالم با یک فایل ویروس. مشخصه وقتی تعداد ویروس های شناسایی شده زیاد بشه تشابهات هم زیاد میشه الان مکنه شما یک فایل سالم داشته باشه با اپدیت بعدی ممکنه یهو فالس الارم بشه. این مورد که واضح هست.

کسپرسکی 9 تا پیدا کرده به نظر من باز هم از این 9 تا فالس داره. البته وجود ویروس ریسایکلر داخلش توی 3 سال پیش خوب یکم تازگی داشته اما الان دیگه نه شاید معروف شدن این فایل فقط به خاطر همون بوده.

*
    نکته بالا نمیتونه 100% قطعی گفت بله همه اونایی که بقیه پیدا میکنند فالس هست حالا این نکته:

من توی پست اول گفتم این فایل رو کامل باز کردم با کسپرسکی و راحت تک تکش رو برسی کردم حتی موقع نصب اونها کسپرسکی الارم مشکوک هم میداد من نصب میکردم و نظرم رو همونجا گفتم.

حالا وقتی طبق گفته شما بگیم 50 تا ویروس حداقلش کسپرسکی شناسایی نکرده درست؟ باتوجه به اینکه هر ویروس باید یک علائم ظاهری در ویندوز داشته باشه. توی تسک منیجر توی فولدر آپشن اینترنت اکسپلور و... که گفتم هیچ علائمی وجود نداره و اما میشه گفت یک ویروس بله شاید در ظاهر ویندوز تغییر ملموسی انجام نداده اما داریم میگیم 50 تا عدد شوخی نیست. این جا کاملا ثابت میشه که یا باید بگیم فالس بوده یا باید بگیم متودد اسکن بوده.

حتما دیدی که وقتی روی یک سیستم آلوده به طور مثال مکافی ویروس اسکن بریزیم سیستم آلوده به یک نوع ویروس بوده اما 100 تا ویروس یا بیشتر رو پیدا میکنه. حالا توی همون ویندوزاگه کسپرسکی رو بریزی فقط 3 یا 4 تا آلارم میده و ویروس رو پاک میکنه.

و شاید هم تلفیقی از این موارد باشه.

7. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    hamedan

پيش فرض

من نتونستم از این فایل استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید
    در ضمن برای اینکه وارد سایت نمیشد [url] رو از اول و آخرش برداشتم
    حالا نمیدونم

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

من نتونستم از این فایل استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید
    در ضمن برای اینکه وارد سایت نمیشد [url] رو از اول و آخرش برداشتم
    حالا نمیدونم
    به لینک زیر برو:

http://hotfile.com/dl/36696829/6d7eb77/100_Virus_For_Test.rar.html

سپس روی گزینه regular download کلیک کن. قسمت بالا زمان انتظار میاد. بعد از زمان به شما یک کد امنیتی میده. با تایپ اون در قسمت مربوطه می تونید دانلود کنید.

پروفشنال EhsanEricsson's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

پيش فرض

f-secure internet security 2010 با آپدیت امروز 28 تا شناخت . ملاک هم شناختن تعداد بالا نیست بلکه تشخیص درسته .
    اما مثلا g-data با اینکه فالس آلارمش پایینه اما 54 تا میشناسه ، این به این دلیله که تشخیصش درسته اما زیادی حساسه و شاید اون ویروسایی که تشخیص میده واقعا ویروس باشه اما در واقع اون ویروسا کبریت بی خطر باشن .

(تشخیص 2 تا ویروس خطرناک بین 100 ویروس مهم تر از شناختن 98 تا شبه ویروس بی خطر بین 100 ویروسه (منظور فالس آلارم نیستا )
    در کل آنتی ویروس باید تشخیصش خیلی قوی باشه اما الکیم به هر چیزی گیر نده ، مثلا به ویروسای funny

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

f-secure internet security 2010 با آپدیت امروز 28 تا شناخت . ملاک هم شناختن تعداد بالا نیست بلکه تشخیص درسته .
    اما مثلا g-data با اینکه فالس آلارمش پایینه اما 54 تا میشناسه ، این به این دلیله که تشخیصش درسته اما زیادی حساسه و شاید اون ویروسایی که تشخیص میده واقعا ویروس باشه اما در واقع اون ویروسا کبریت بی خطر باشن .

(تشخیص 2 تا ویروس خطرناک بین 100 ویروس مهم تر از شناختن 98 تا شبه ویروس بی خطر بین 100 ویروسه (منظور فالس آلارم نیستا )
    در کل آنتی ویروس باید تشخیصش خیلی قوی باشه اما الکیم به هر چیزی گیر نده ، مثلا به ویروسای funny
    منظورتون خیلی مبهم بود.

دقیقا معلوم نشد. جی دیتا تشخیصش درست بوده یا نبوده؟ ویروس funny خوبه ویروس بد " بده ؟

پروفشنال EhsanEricsson's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

پيش فرض

منظورتون خیلی مبهم بود.

دقیقا معلوم نشد. جی دیتا تشخیصش درست بوده یا نبوده؟ ویروس funny خوبه ویروس بد " بده ؟
    یعنی جی دیتا تشخیصش درست بوده اما زیاد سخت گرفته . میتونست یه سری ها رو بیخیال شه چون خطری ندارن ، هرچند که رفتارشون مثل ویروسه ولی ضرری ندارن .
    البته این بیشتر یه احتماله ، چون این ویروسایی که اینجا واسه دانلود گذاشته شده واسه چند سال پیشه ، و اگه واقعا ضرر داشتن تا الان قراضه ترین آنتی ویروسا هم همه ی اینارو به دیتابیسشون اضافه کرده بودن .
    همون چندتایی که کسپراسکای و اف سکیور و بیت دفندر و اینا میشناسن کافیه ، بقیش یا از روی فالس آلارم ویروس تشخیص داده میشه یا از روی حساسیت زیادی .

دوستان هم به جای اینهمه حساسیت برید یه f-secure نصب کنید تفاوت رو احساس کنید
    شاعر در اینباره میگه :
    امروز روزه جمعست ، هرکی f-secure نداره مشقول الزمبست

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

جمله هایی که به شوخی میگید بیشتر دقت کنید.

14. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •