تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 44

نام تاپيک: لطفاً کمکم کنید ویروسی که task maneger را غیر فعال می کنه و regedit را و با نصب ویندوز جدید هم حذف نمیشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtaba_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

سلام باشه چشم ولی پشیمون می شی ها ...!!!
    در ضمن به علت دیال آپ بودن نمیتونم کاسپر رو آپدیت کنم و از برنامه تن آپ هم استفاده کردم ولی توی این منجر این برنامه هیچ فایل مشکوکی نیست با سیستم دوستم مطابقت دادم ....
    این برنامه ای هم که بالا زحمت کشیدین من که سر در نیاوردم باید کجا چطوری و طریقه کلیش چیه ...!!
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه merlin001's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    قوردلار اؤلکه سی

پيش فرض

برای فعال کردن رجیستری
    start>run>gpedit.msc>user configuration>Administrative Templates>System>prevent access to registry editing tools روش دابل کلیک کن بعد یک بار disabled بکن apply بکن و بعد دوباره بزار رو حالت Not configured

برای تسک منیجر
    مسیر بالا رو تا system دوباره برو بعد Ctrl+alt+del options>remove task manager دوباره مثل بالا
    و با استفاده از رجیستری ادیتور TuneUp هم میتونی به مسیر زیر رفته و مشکلت رو حل کنی:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Policies\System --> DisableRegistryTools
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Policies\System --> DisableTaskMgr
    مقدار مقادیر بالا را به یک تغییر داده و سیستم را ریستارت کنید.
    امیدوارم مشکلتون حل بشه

3. این کاربر از merlin001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

بازم سلام
    دستت درد نکنه ولی با اینم نشد ...
    دوست دوستم که خدا ... کنه این ویروسو به ما رسوند . حالا خودشم میگه اف دیسک کردم ولی بازم مشکل حل نشده ...!! من که موندم ..
    من مموری وشیمو بردم یه جا یه چیزی بریزن توش توی سیستم سالمم خطای دیسک محافظت شده رو میده .. ای خدا
    به ناچار می خوام برم کافی نت بگم آپدیت این کاسپر اینترنت سکوریتی رو دان کنه واسم هر چند که بعید میدونم ولی اگه درست بشه صلوات نذر کردم.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    قوردلار اؤلکه سی

پيش فرض

اگه میتونی یه عکس از تسک منیجر Tune Up که تمام پروسه ها رو نشون میده بذار اینجا تا فایل های آلوده رو شاید شناسایی کنم.
    در ضمن اگه میتونی یه کپی از این ویروس هم به ایمیل من بفرست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

سلام اینم عکسش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خود ویروسو از کجا بیارم ؟؟؟؟
    من گفتم فایلای اگز رو ویروس میشناسه در صورتی که نیستن فقط رد گم کنیه ... البته فکر کنم !!!

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    قوردلار اؤلکه سی

پيش فرض

دوست عزیز در حالت Safe mode وارد ویندوز شو.
    از همین نرم افزار TuneUp وارد قسمت Startup Maneger شو.
    تمام برنامه ها یا فایل هایی که مشکوک هستن تیکشون رو بردار.
    در همون قسمت Refresh کن و مطمئن شو که فایل هایی که تیکشون رو برداشتی ، تیکشون دوباره بر نگشته.
    ویندوز رو ریست کن و دوباره با Safe Mode بیا بالا.
    دوباره StartupManeger رو چک کن.
    در این حالت یک ویروس کش( اگه کاسپراسکای داری) نصب کن. اگه ورژنش تا شش ماه پیش باشه میتونه اونا رو شناسایی کنه.
    فقط در این مدت هیچ فایل اجرایی رو اجرا نکن.( به جز ویروس کش )
    تمام فایل هایی که ویروس کش میشناسه بدون استثنا پاک کن.
    تمام این کار ها رو در حالت Safe Mode انجام بده.
    احتمالا بعد از پاک کردن فایل ها دیگه ویندوز بالا نیاد. چون فایلهای اصلی ویندوز رو هم پاک میکنه.
    بعد درایوی که ویندوز نصب شده رو فرمت کن. و دوباره ویندوز بزن.
    فقط اولین نرم افزاری که بعد از نصب ویندوز نصب میکنی ویروس کش باشه. چون احتمال برگشت ویروس هست.
    ایشالله مشکلت حل میشه.
    یا حق.

8. این کاربر از merlin001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

از اینکه زحمت میکشی و وقت میذاری ممنون ولی در حالت ایمن بالا نمیاد safe mode رو که انتخاب می کنی رسیت میشه ، مگر ویندوزو عوض کنم و توی هیچ درایوی نرم . ویندوزو که عوض میکنی اگه توی درایوا نری هیچ مشکلی پیش نمیاد و تسک منجر و همه و همه راحت اجرا میشه . الان دوباره ویندوزمو عوض میکنم و این مراحلی که گفتی رو انجام میدم . راستی کاسپر اسکای آنتی ویروس با کاسپر اسکای اینترنت سکوریتی فرق داره ؟؟ کدوم بهتره من کاسپر آنتی ویروس 2008 رو دارم ...مگه اینترنت سکوریتی هم اسکن درایو داره ؟

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    قوردلار اؤلکه سی

پيش فرض

به نظر من آنتی ویروسش خوبه.
    در ضمن وقتی ویندوز عوض کردی هیچ درایوی رو باز نکن و در اون حالت به SafeMode برو و کارهای بالایی رو بکن.
    در ضمن اگه خواستی درایوی رو باز کنی روش راست کلیک کن و Explore را انتخاب کن و از از این طریق با درایو هات کار کن.
    در ضمن از قسمت Folder Option ( اگه فعال باشه) تب View گزینه Show Hiden File و زیر اون یه گزینه به اسم Hide protect Operating System File رو بزن. و یس روبزن.
    سپس به روش بالا به داریو ها برو و در ریشه درایو ها فایل هایی مانند Aoturun.inf و هم چین فایلهای مشکوک رو حذف کن.
    پوشه هایی با نام RECYCLER و امثال اونها رو هم حذف کن. چون برخی ویروس ها در درون این گونه پوشه ها مخفی می شود.
    در ضمن هیچ گونه فایل اجرایی رو اجرا نکن!!!( چون ممکنه بازم ویندوز عوض کنی)
    موفق باشی

11. این کاربر از merlin001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

در ضمن وقتی ویندوز عوض کردی هیچ درایوی رو باز نکن و در اون حالت به safemode برو و کارهای بالایی رو بکن.
    در ضمن اگه خواستی درایوی رو باز کنی روش راست کلیک کن و explore را انتخاب کن و از از این طریق با درایو هات کار کن.
    در ضمن از قسمت folder option ( اگه فعال باشه) تب view گزینه show hiden file و زیر اون یه گزینه به اسم hide protect operating system file رو بزن. و یس روبزن.
    سپس به روش بالا به داریو ها برو و در ریشه درایو ها فایل هایی مانند aoturun.inf و هم چین فایلهای مشکوک رو حذف کن.
    پوشه هایی با نام recycler و امثال اونها رو هم حذف کن. چون برخی ویروس ها در درون این گونه پوشه ها مخفی می شود.
    موفق باشی
    سلام
    همه این کارا رو کردم تو پوشه سیتم اینفرمیشن هم کلی ویروس پیدا کرد همشونو پاک کرد سیستم ردیف شد تا رفتم تو یهفولدر که دوباره همونجوری شد فولدرو پاک کردم ویندوزو عوض کردم اسکن کردم یه چند تایی پیدا کرد ولی دوباره تو یه فولدر دیگه رفتم بازم همونجوری شد
    فکر کنم راه علاجی جز اف دیسک نداشته باشه . تو هر فولدری یکی هست کاسپرم اونایی که دم دستن پیدا و پاک میکنه . دیوونه شدم.
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

در ضمن وقتی ویندوز عوض کردی هیچ درایوی رو باز نکن و در اون حالت به safemode برو و کارهای بالایی رو بکن.
    در ضمن اگه خواستی درایوی رو باز کنی روش راست کلیک کن و explore را انتخاب کن و از از این طریق با درایو هات کار کن.
    در ضمن از قسمت folder option ( اگه فعال باشه) تب view گزینه show hiden file و زیر اون یه گزینه به اسم hide protect operating system file رو بزن. و یس روبزن.
    سپس به روش بالا به داریو ها برو و در ریشه درایو ها فایل هایی مانند aoturun.inf و هم چین فایلهای مشکوک رو حذف کن.
    پوشه هایی با نام recycler و امثال اونها رو هم حذف کن. چون برخی ویروس ها در درون این گونه پوشه ها مخفی می شود.
    موفق باشی
    سلام
    همه این کارا رو کردم تو پوشه سیتسم اینفرمیشن هم که هیدن سیستمیه کلی ویروس پیدا کرد همشونو پاک کرد سیستم ردیف شد تا رفتم تو یهفولدر که دوباره همونجوری شد فولدرو پاک کردم ویندوزو عوض کردم اسکن کردم یه چند تایی پیدا کرد ولی دوباره تو یه فولدر دیگه رفتم بازم همونجوری شد
    فکر کنم راه علاجی جز اف دیسک نداشته باشه . تو هر فولدری یکی هست کاسپرم اونایی که دم دستن پیدا و پاک میکنه . دیوونه شدم.
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •