تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 25

نام تاپيک: سوال درباره Dreamweaver

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

12

در ضمن نیازی نیست سوالات خود را در private message برای من بفرستید. من خودم هر چند روز یکبار به تاپیک ها سر می زنم. واگر پاسخ سوالی را بلد بودم. حتما جواب می دهم...

موفق باشید.....

اگه نباشه جاش خالی می مونه cnn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ممنون از جوابهاتون

برای این پیام می ذارم چون می ترسم مثل بعضی از تاپیکها به سوالم جواب داده نشه
    ولی چشم از این به بعد...

راستی یه چیزی سریال دریم Me رو ندارید؟؟؟
    Last edited by cnn; 19-08-2007 at 12:34.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض تبدیل

سلام
    چطوری میشه فایلهای SWF رو به SWT تبدیل کرد؟؟؟؟؟؟؟
    تو یه جا خوندم که توی فلش باید اینکار رو انجام بده اما توی ایمپورت چنین پسوندی رو نداشت

برنامه خاصی برای اینکار هست؟؟؟؟؟؟

لطفاً راهنمایی.......
    Last edited by cnn; 19-08-2007 at 14:39.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نمی دونم کسی متوجه منظورم شده یا نه برای همین توضیح می دم

همونطور که می دونید توی دریم ویور نمیشه برای فایلهای فلش لینک گذاشت، مثال واضحش برای دکمه های فلش
    اما خود دریم ویور یک سری دکمه پیش ساخته فلش داره که می تونید اسم رو تغییر بدید و قابلیت لینک دادن هم داره
    من خواستم دکمه فلشم رو توی همون قسمت دکمه های پیش ساخته بذارم تا شاید بشه لینک داد و دیگه توی فلش لینک جداگانه ندم، اما متوجه شدم فرمت اونها swt هستش و فایلهای من که swf هست اونجا عمل نمی کنه بعد توی یک کتاب خوندم که فلش امکان تبدیل فرمت flv رو به انواع فرمت ها از جمله swt داره اما هر چی نگاه کردم این فرمت رو پیدا نکردم
    حالا از شما راهنمایی می خوام -- چون اگه این فرمت درست بشه میشه فایلهای فلش رو به این طریق توی دریم ویور اورد و همونجا لینک داد و این همه دردسر نداره

حالا اگه کسی خواست عکس فرمتها رو می ذارم و اگه تونستم از اون قسمت کتاب هم اسکن می کنم تا شما ببینید

حـــــرفـه ای amir abbas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همه نرم افزار های از منوی file یه گزینه export دارن که فایل شما رو به فرمت های دیگه تبدیل می کنند. البته بعضی ها مثل photoshop وقتی می خواید فایل رو save کنید میتونید فرمت های دیگه ای رو برای ذخیره کردن فایل استفاده کنید. در کل یه سرچ توی help برنامه بزنید زودتر به نتیجه می رسید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

12

راستش Flash را نمی دانم اما تو SwishMax می شه فرمت ها را تغییر داد.
    احتملا تو فلش هم بشه.....

در ضمن شما که میخواهید یک منو با فلش طراحی کنید. خب چرا لینک را در صفحه وب قرار می دهید. در هنگام ساختن خود فایل فلش توش لینک بدید....

موفق باشید.....

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

همه نرم افزار های از منوی file یه گزینه export دارن که فایل شما رو به فرمت های دیگه تبدیل می کنند. البته بعضی ها مثل photoshop وقتی می خواید فایل رو save کنید میتونید فرمت های دیگه ای رو برای ذخیره کردن فایل استفاده کنید. در کل یه سرچ توی help برنامه بزنید زودتر به نتیجه می رسید
    سلام و ممنون از توجهتون

توی export یا حتی save as فلش چنین فرمتی نیست!!!!! توی سرچ فلش 8 و فلش سی اس هم هیچ چیزی درباره این فرمت پیدا نکرد اما توی دریم ویور که سرچ کردم مطالبی راجع به اینکه چطوری ازش استفاده کنیم یا اونها رو کجا میشه توی برنامه گذاشت گفته بود اما چیزی راجع به ساخت این فرمت نگفته بود و فلش هم اصلاً چیزی نداشت--ولی توی کتاب آموزشی که از یکی از بچه ها گرفته بودم (کتاب های درسی رشته کاردانش) اتفاقی دیدم که نوشته این فرمتها رو میشه با فلش تبدیل کرد و توی دریم ویور استفاده کرد که میشه همونجا توی دریم اونو تغییر هم داد

و همینطور توی قسمت هلپ دریم خوندم که نوشته بود اگر می خواید فایلی رو مثل یک فایل فلش به امکانات برنامه اضافه کنید با فرض نصب برنامه توی درایو c می تونید توی این قسمت فایلها رو اضافه کنید:

C:\Documents and Settings\a\Application Data\Macromedia\Dreamweaver 8\Configuration\flash objects\flash buttons

و من حتی وقتی که چند تا دکمه فلش از توی سایتش گرفتم و ریختم دیدم که توی همین ادرس رفته و فایلها هم با فلش پلیر باز میشه و از از همه نظر مثل swf هست ولی فرمتش swt هستش
    حالا برای اینکه شما هم ببینید عکسی رو که فایلها رو با فلش باز کردم و توش فرمت فایل هم معلومه می ذارم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و این هم نمونه دکمه ای که خود سایتش ساخته و من گرفتم (2 کیلو بایته)
    کد:

راستش Flash را نمی دانم اما تو SwishMax می شه فرمت ها را تغییر داد.
    احتملا تو فلش هم بشه.....

در ضمن شما که میخواهید یک منو با فلش طراحی کنید. خب چرا لینک را در صفحه وب قرار می دهید. در هنگام ساختن خود فایل فلش توش لینک بدید....

موفق باشید.....
    از شما هم بابت جواب ممنونم
    اما همونطور که در بالا گفتم توی فلش نیست حتی توی هلپ!!!!!!

من این کار رو کردم....البته وقتی توی فلش دکمه رو که ساختم چون یکم موشن زیادی داره وقتی همش رو تبدیل به یک سمبل می کنم و بهش اکشن می دم دکمه اصلاً کار نمی کنه و وقتی اکشن رو بر می دارم و از حالت سمبل درش میارم دوباره طرز عملکردش درست میشه

در هر حال اگه این روشی که توی دریم گفته بشه انجام داد دست وبال ادم توی کار کردن باهاش باز تر و کار راحتتر میشه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    amir abbas وnavid_hosseini_69 عزیز

من به کمک Elfin-D لینک زیر رو پیدا کردم و اینطور که معلومه این فرمت رو باید توی ورژنهای پایینتر مثلا5 پیدا کرد....درسته؟؟؟
    کد:
    حالا چند تا سوال
    چرا این فرمت رو توی دریم استفاده کردن و حتی گفتن که توی فلش از قسمت ایمپورت میشه اینکار رو کرد اما توی فلش اصلا چنین چیزی وجود نداره؟؟؟؟؟و چرا این فرمت رو توی ورژن جدید نذاشتن؟؟؟
    دوم اینکه امکانی هست تا از طریق سایتشون این سوالات رو پرسید؟؟؟؟ براتون امکان داره که این سوالات رو بپرسید؟؟ چون من انگلیسیم اصلاً خوب نیست.
    یا اگه نشد بگم کسی اینکار رو برام انجام بده
    ممنون از توجهتون

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوباره سلام

navid_hosseini_69 و amir abbas عزیز من توسط یکی از دوستان دارم قضیه فرمت رو از سایت ادوب پیگیری می کنم و نتیجه رو اگه چیز بدرد بخوری بود میگم و اینقدر برای سایتشون سوال می فرستیم تا خودشون بگن که غلط کردن که اطلاعات نادرست توی سایت و نرم افزارشون گذاشتن

جناب navid_hosseini_69 یه سوال در مورد فلش داشتم ، می دونم جاش توی قسمت فلش هست اما چون شما گفتی راحت میشه تو فلش اینکار رو کرد و چون شاید اینجا باز هم سر بزنی و هم اینکه بنظرم جز ما سه نفر کسی دیگه اینجا نمیاد بنا بر این اینجا پرسیدم:

من یه دکمه با فلش درست کردم طبق اون چیزی که می دونستم و همینطور توی چند تا تاپیک خوندم بهش اکشن دادم و آدرسی که باید لینک بشه رو هم دادم اما بعد از اینکار نمی دونم چرا دکمه دیگه اصلاً کار نمی کنه!!!!!!!
    برای اینکه بتونین راهنماییم کنید هم فایل swf قبل از اکشن و swf بعد از دادن اکشن و فایلflv رو آپ کردم درصورت امکان راهنماییم کنید

فایل swf قبل از اکشن
    کد:
    کد:
    فایل swf بعد از اکشن
    کد:
    کد:
    فایلflv با اکشن
    کد:
    کد:
    Last edited by cnn; 21-08-2007 at 19:32.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سوال جدید

چرا این دکمه هایی که خود دریم ویور داره وقتی می خوایم تکست اون رو عوض کنیم فارسی نمی نویسه؟؟؟؟؟
    حتی توی Me

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •