تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 38

نام تاپيک: لگ داشتن بازی ها با وجود سیستم بسیار قوی (لطفا کمک کنید)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

بازی های قدیمی بدون مشکل روی سیستم 64بیتی اجرا نخواهند شد!
    بر روی ایکن ان راست کلیک کرده سپسpropertisسپس compatibilityسپس run this.....را تیک بزنید سپس xpsp3 را انتخاب کنید
    نه آقا تو رزلوشن فقط یدونه هست (سی پی یو من نداره گرافیک)

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

دوست عزیز جدیدا ویندوز عوض کردی ؟

اگه عوض کردی بعدش نرم افزار های مورد نیاز مثله دایرکت X و dotNetFramework و VCRedist و ... رو نصب کردی ؟ یه سر به انجمن گیم بزن ، اسم بازیی که لگ داره رو بنویس و بگو نرم افزار های مورد نیازش چیه بعد همون ها رو نصب کن یا ارتقا بده ، شاید فرجی شد.

تو شارژ هم امتحان کن ، شاید قدرت سیستم رو اوردی پایین . مثلا من با لپ تاپ خودم iv رو بازی می کنم بدون 1 دونه لگ ، اما وقتی که از برق در میارم و با باتری کار می کنم بازی میپوکه .... .چون قدرت سیستم رو برای اینکه باتری بیشتر دووم بیاره پایین آوردم.

آپدیت کردن نرم افزار ها و کارت گرافیکت رو هم فراموش نکن.

مطمئن باش که بازی رو با گرافیک اصلی بالا میاری.

در ظمن اسم بای رو هم ذکر کن. شاید سیستمت واقعا نمیکشه ... . مثلا فارکرای یا کرایسس 3 ...

سوالی بود بفرمایید.

3. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

دوست عزیز جدیدا ویندوز عوض کردی ؟

اگه عوض کردی بعدش نرم افزار های مورد نیاز مثله دایرکت X و dotNetFramework و VCRedist و ... رو نصب کردی ؟ یه سر به انجمن گیم بزن ، اسم بازیی که لگ داره رو بنویس و بگو نرم افزار های مورد نیازش چیه بعد همون ها رو نصب کن یا ارتقا بده ، شاید فرجی شد.

تو شارژ هم امتحان کن ، شاید قدرت سیستم رو اوردی پایین . مثلا من با لپ تاپ خودم iv رو بازی می کنم بدون 1 دونه لگ ، اما وقتی که از برق در میارم و با باتری کار می کنم بازی میپوکه .... .چون قدرت سیستم رو برای اینکه باتری بیشتر دووم بیاره پایین آوردم.

آپدیت کردن نرم افزار ها و کارت گرافیکت رو هم فراموش نکن.

مطمئن باش که بازی رو با گرافیک اصلی بالا میاری.

در ظمن اسم بای رو هم ذکر کن. شاید سیستمت واقعا نمیکشه ... . مثلا فارکرای یا کرایسس 3 ...

سوالی بود بفرمایید.
    شاید یکم دیر باشه اینو میگم من دو ماه پیش این لپ تاپ رو بردم گارانتی از شانس بد ما این شرکت (اسم شرکت هنرجو) کلیه فروشگاه هاشو تو نبریز بسته بود فقط یه دفتر مونده بود که تو اون فقط یه جوان 20 ساله بود حدود 2 هفته لپ تاپ مون تو اونجا (البته 1 هفته هیچکاری نکردن)، گفتن دلیلش از گرما بوده دادن فکر کنم کم کاری کردن.

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

14

اون نمایندگی چیزی در مورد تعویض قطعه یا گرد گیری قطعه نفرمودن؟( چیزی از لپ تاپو عوض کردن؟)
    Last edited by vissoto; 07-09-2013 at 12:56.

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

برای اطمینان میتونید cpuz و gpuz رو نصب کنین ببینید کانفیگ سیستم با کانفیگ سایت سونی برابر هست یا نه
    کارهایی که گفتم رو انجام دادی ؟

موفق باشید.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

در مورد تعویض قطعه -----> امکانش رو بگیرین 0.5 % . دیگه آدم اینقدر نامرد نیس خیلی راحت می شه از توی Device Manager توی Display Adapters چک کرد کارت گرافیک اصلی سر جاشه یا نه .

در مورد لگ زدن ( با توجه به اینکه می گین درایور رو آپدیت کردین ) ---------->90 % احتمال مشکل همیشگی سویچ نشدن کارت گرافیک ها !!! روی بازی کلیک راست کنین بزنین Run with graphics proccesor سپس کارت گرافیک Nvidia رو بزنین .

تست کنین جوابو بگین
    Last edited by Public Enemy; 08-09-2013 at 07:23.

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

اون نمایندگی چیزی در مورد تعویض قطعه یا گرد گیری قطعه نفرمودن؟( چیزی از لپ تاپو عوض کردن؟)
    اصلا فاکتوری چیزی به شما تحویل دادن که چه تغییراتی را دقیقا روی لپتاپ پیاده کردن؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

ببخش يكم دير جواب دادم چرا گفتن فنشو عوض كردن + گرد گيري سيستم + نصب دوباره بايوس + عوض كردن چسب سيليكون (فاكتور ندادن ولي تو برگه گارانتي نوشتند)

دوما من اصلا دو تا كارت گرافيك ندارم كه گزينه Run with graphics proccesor وجود داشته باشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

يه چيز ديگه من وقتي سيستمو به حالت اوليه ريكاوري ميكنم بازم مشكل وجود داره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

شما برنامه اي رو سراغ ندارين كه بايوسو ريست كنه چون اگه تو ريكاوري درست نشه پس مشكل از داخل ويندوز نيست حالا يا سخت افزاري يا هم بايوس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •