تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: پرینتر مناسب جهت چاپ عکس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

آقای محمد.ت ممنون از شما
    امکان داره پاسخ آخرین پست من رو بدین؟من منتظرم همچنان
    بلاخره کنون یا اپسون.کنون 120 تومن ارزونتره.
    اگه اپسون آیا راهی هست بفهمم تانک تقلبی یا خوبه؟یا اینکه کارتریج شارژی بگیرم.هر دورو فروشنده یه قیمت داد.240 تومن.
    جوهر چی خوبه بگیرم؟
    اسکنر هم اگه می دونید از کجا میشه پیدا کنم وی 200 رو بگید.چون پاساژ ایران نداشت.

کاربر فعال انجمن پرینتر و اسکنر mohammad.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

پی 50 رو با تانک وکس به قیمت 240 پیدا کردم.آیا این قیمت و مخزن خوبه؟وکس تقلبی هم داره؟چطور میشه تشخیص داد؟در این حالت گویا کارتریج های اصلی رو دیگه به من نمی دن ، مهمه یا خیر؟ضمنا گفت کارتریج شارژی هم همین قیمت هست.آیا کارتریج شارژی هم گارانتی رو منحل می کنه؟
    و در نهایت اگر کنون 4840 رو که صد تومن ارزونتر هست بگیرم بهتره یا اپسون؟آیا جایی هست که بشه خروجی و تست پرینتر هارو دید و انتخاب کرد؟

من هنوز هم نتونستم تصمیم نهایی رو بگیرم چون قیمت ها متنوع هست و من هم می خوام کم هزینه کنم و اگه کیفیت ها یکی هست طبعا ارزونتر انتخاب کنم.

ضمن اینکه اسکنر وی200 هم بهم گفتن که پیدا نمیشه و باید 300 رو بگیری که 170 قیمت دادن و این قیمت برام زیاده.

نکته دیگه اینکه برای خرید پرینتر و اسکنر خیابان ایرانشهر خوبه یا جای دیگه هم هست؟اسکنر که من در پاساژ ایران نتونستم پیدا کنم.کلا خیلی تنوعش کم بود.

خلاصه یه کمک اساسی بکنید دیگه...
    بد نيست. 60 تومن حداقل پول كارتريج هاي اصلتون هست كه مي بره به جاش يه تانك 50 تومني ميده 250+50-60=240 !
    وكس هم ميگن تقلبي داره! نميشه تشخيص داد!
    كارتريج اصلي يا فرعي يه تعداد مشخصي ميزنن شما كه محدوديت داري بذار لااقل پول تانك دربياد!
    نه معمولا نميكنه!
    چيز گرون تر بهتره p50 شش رنگ هست 4840 دوتا مشكي داره!
    من نميشناسم! مگه كسي داشته باشه بري ببيني.
    بقيه اش رو هم نمي دونم!

3. این کاربر از mohammad.t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

میشه یه جواب نهایی بدین؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دیروز در ایرانشهر اسکنر وی 330 رو به قیمت 160 گرفتم میگفتن اسکنرهای دیگه اپسون اصلا تو بازار نیست.یه اسکنر اج پی 2710 هم بود که نگاتیو می زد و قیمتش 100 بود! اما احتمال دادم کیفیتش با توجه به قیمتش کم باشه بنابراین همون اپسون رو گرفتم.

در مورد پی 50 هم یک فروشنده گفت اگر با گارانتی بگیری و بعد تانک بندازی می تونی اگه مشکلی پیش اومد تانک رو باز کنی و کارتریج اصلی رو بندازی و ببری گارانتی! گفتم انگار کارتریج شارژی میشه باهاش این کارو کرد ....اما گفت فرق نمی کنه تانک هم ببندی می تونی بازش کنی و با کارتریج اصلی ببری گارانتی...
    من که گیچ شدم!

خلاصله قیمت با گارانتی 240 و تانک و نصبش هم 50 تومن.
    اختلاف این شکل با اون فروشنده ای کا کارتریج اصلی رو برمیداره و با تانک به من 240 میده ، 50 تومن هست بگید کدوم روش رو انتخاب کنم؟ اینکه شاید یه زمانی بخوام ببرم گارانتی پس کارتریج اصلی رو داشته باشم؟یا اینکه پول اضافه ندم و بی خیال گارانتی و 50 تومن به نفعم شه؟

سپاس به میزان فراوان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام

p50 بهترين گزينه هست و كيفيتش فوق العاده من الان چند ماهي هست كه دارمش و از انتخابم هم كاملا راضيم. چون پژرينتر در حد اين بخواييد از مارك hp بگيري بايد از سري كارتريج هاي 177 اچ پي بگيريد كه با شارژ و تانك خيلي مسئله دارند.

پرينتر رنگي ماهي 10 تا خيلي زياد نيست كه بخواي تانك ببندي به نظر من همون كاتريج قابل شارژ استفاده كن.
    در ضمن هر روز يه پرينت رنگي بگير كه هدت در وضعيت خوبي باشه چون جوهر هاي ليتري زودتر از جوهر هاي كارتريج فابريك خشك ميشوند .

من خودم فابريك دو مارك استفاه كردم و از ليتري ها هم يك مارك كه خوب بوده ولي ديگه گيرم نيومد. حالا يكي از اقوام داره ميره قشم بهش گفتم ببينم متونه پيداكنه اونه كه اگه نشد گفتم ببينه وكس اصل گيرش مياد يا نه

در ضمن انتخاب كاغذ هم تو كيفيت تاثير زيادي داره

سوالي داشتي در خدمتم

7. 2 کاربر از mojtaba_iut63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض پرینتر خوب عکاسی با تضمین

با شمارم تماس بگیر همه چی رو بهت میگم

قیمت 200هزار تومان با تانک پر جوهر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض پرینتر مناسب عکس

با شمارم تماس بگیر همه چی رو بهت میگم

قیمت تا 200 هزارتومان 96 36 854 0919

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

کاکتوس با کدوم شماره تماس بگیرم؟
    خب اینجا بگین که دیگران هم استفاده کنن!
    با چه تانکی؟با چه جوهری 200 میدید؟من کارتریج های اصل رو هم می خوام به همراه گارانتی که اگه مشکلی پیش آمد ببرم گارانتی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

پرينتر رنگي ماهي 10 تا خيلي زياد نيست كه بخواي تانك ببندي به نظر من همون كاتريج قابل شارژ استفاده كن.
    در ضمن هر روز يه پرينت رنگي بگير كه هدت در وضعيت خوبي باشه چون جوهر هاي ليتري زودتر از جوهر هاي كارتريج فابريك خشك ميشوند .
    وقتی میگید هرروز یه پرینت رنگی بگیرم پس از ماهی 10 تا خیلی بیشتر میشه که ، میشه 30 تا!

میگن اگه چند روز یه بار نازل چک بگیرم مشکلی پیش نمیاد.یه فروشنده هم میگفت اگه از جوهر خوب استفاده کنی تا یک ماه هم خشک نمیشه!

سوالم اینه که حجم تانک برای هر جوهر چقدره؟چند سی سی.
    و اینکه با تانک پر برای هر جوهر یعنی 6 جوهر پر ، چند عکس آ4 حدودا میشه زد؟یعنی با هر بار پر کردن مخزن جوهرها حدودا جقدر عکس آ4 میشه زد؟

و اینکه جوهر و کاغذ خوب معرفی کنین.می خوام بافت دار ابریشمی باشه و قیمتش هم مناسب.

بی نهایت سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام

ببين دوست من اينجوري نيستش كه تانك ببندي و بعد اگه خراب شد با كارتريج فابريك عوض كني و اونها نفهمند.مطمئن باش ميفهمند مگه اينكه حرفه اي عمل كني كه شما نميتوني . بعدشم اگه مشكل قيمت نداري كارتريج فابريك بگير و باهاش پرينت كن تا كيفيت اورجينال دستت بياد. بعدم شما اگه هم كارتريج فابريك و هم تانك بخواي اونم با جوهر همون 300 در مياد.

نازل چكم خوبه ولي وقتي تانك ببندي ديگه هزينه اي نداره واست.پس همون يه پرينت رنگي بگير چون نازل چك مقدار كمي جوهر مصرف ميكنه و يه پرينت رنگي بهتره.

هر رنگ حدود 100 سي سي مييره كه حداقل200 برگ ا4 تمام رنگي ميگيره.بعدم اگه شما جوهرتون ليتري بگيريد اين هزينه دوباره از نصفم كمتر ميشه .

در ضمن گول فروشنده ها نخور اونها فقط ميخواند جنس بفروشند و به محض فروش ديگه مسئوليتي قبول نميكنه . شما با جوهر فابريكشم اين مدت دور از ذهنه چه برسه به جوهر معمولي .شما يك هفته پرينت نكن بعد يه نازل چك بگير تا ....البته در زمان هاي كوتاه با حلال باز ميشه و نگراني نيست

در ضمن جوهر خوب اينجوريه و گرنه جوهر بد كه اعصاب خوردي و ناخالصي هم زياد داشته باشه كه ديگه هيچي از بس بايد كلين كني دهن پرينتر سرويس ميشه.

نتيجه: اگه از جوهر خوب استفاده كني و پرينتر هميشه تو بهترين شرايط نگهداري كني هيچ مشكلي با تانك نداري و حال ميكني .
    Last edited by mojtaba_iut63; 23-11-2011 at 20:53.

13. این کاربر از mojtaba_iut63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •