تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید ایسوس یا فوجیتسو (برای مهندسی نرم افزار)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

من شنیدم لنوو y570 همه چیزش عالیه جز شفافیتش و رزولشن پایین تصویرش .شما تایید میکنید

آخر فروم باز mehdi666lp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران جلس

پيش فرض

من شنیدم لنوو y570 همه چیزش عالیه جز شفافیتش و رزولشن پایین تصویرش .شما تایید میکنید
    .
    .
    .
    بله درسته...........اینم بگم که Y570 هم صفحه نمایشش Glare هست اما یکم نسبت به باقی برندها نور صفحه نمایشش کمتره....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام به نظر من مدل fujitsu ah-531 core i7هم كانفيگ بالايي داره هم يكي از دوستان داره و هيچ مشكلي هم باهاش نداشته ضمن اينكه فقط گرافيكش كمي نسبت به lenovo y560ضعيفتره و در كل انتخاب خوبيه

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

lenovo كلا كيفيت تمام صفح نمايش هاش پائينه يا فقط مدل Y570 اينطوريه؟؟؟ چون شفافيت صفحه نمايش خيلي مهم هست مخصوصا براي كارهاي روزمره مداوم كه چشم اذيت نشه و ديدن فيلم. من هم بين برند Hp , Fujitso , Asus‌موندم چه كنم. همه نظرات هم سليقه اي شده هيچ مشاوره درستي در ايران وجود نداره به درستي از روي تخصص راهنماييت كنن. در صورتي كه ظاهر و قيافه فوجيتسو خيلي خوشگل تر از دل هستش.

آخر فروم باز mehdi666lp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران جلس

پيش فرض

lenovo كلا كيفيت تمام صفح نمايش هاش پائينه يا فقط مدل Y570 اينطوريه؟؟؟ چون شفافيت صفحه نمايش خيلي مهم هست مخصوصا براي كارهاي روزمره مداوم كه چشم اذيت نشه و ديدن فيلم. من هم بين برند Hp , Fujitso , Asus‌موندم چه كنم. همه نظرات هم سليقه اي شده هيچ مشاوره درستي در ايران وجود نداره به درستي از روي تخصص راهنماييت كنن. در صورتي كه ظاهر و قيافه فوجيتسو خيلي خوشگل تر از دل هستش.
    .
    .
    .
    کیفیتش در حد معمولی هستش....کیفیتش پایین نیست یکم شفافیت صفحه نمایش کم هست.....باز اینم سلیقه ای هستش دوست عزیز...شما برو تو بازار حتما ببین صفحه نمایشش رو.....نمیشه با حرف گفت که چطوریه باید ببین و تصمیم بگیری

6. این کاربر از mehdi666lp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه zanyar.sew's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوست عزیز من از عاشقای لنوو هستم. هیچ وقت به کسی پیشنهاد نمیکنم لنوو بگیره چون فکر میکنن واسه خاطر اینه که لنوو دارم!
    نه به هیچ وجه کیفیت صفحه نمایشهای لنوو کم نیستن. این مدل هم درسته یه مقداری روشناییش کمه اما با این رزولوشن واقعا کیفیتی خوبی داره. دقت کنید رزولوشن این مدلو نسبت به قدرتش میگن پایینه چون خوب انتظار فول اچ دی ازش میره.
    متاسفانه هیچ لپتاپ فول اچ دی خوبی تو بازار موجود نیست!
    یا 4 کیلو وزنشه. یا گرافیک gf540 دارن که کمه. چندتا وایو هم هست که پردازنده و گرافیک پایینی دارن و نمیارزه 1.600 خرجشون کنی!
    این مدل مشابه اچ پی 6190 و msi ge620dx و چندتا اسوسه! (من اسمهای اسوس رو یادم میره! مدلاش خیلی زیادن)
    تو این چندتا مدل مطمئن باش صفحه نمایش y570 از بقیه بهتره. چون تموم لپتاپهای با این مشخصات از برندهای دیگه هم چندان صفحه نمایششون چنگی به دل نمیزنه.
    خوب به پای چیزی مثل F225FG نمیرسه. ولی این مدل 3.200 وزنشه cori5 هست. رمشم 4.
    ین رو در نظر بگیر یه جورایی همه high end ان و کیفیت مناسبی دارن. میمونه مشکلات کوچیکی که تو همه هستن و نمیشه سخت بگیری. مزیت هاشونم نسبت به همدیگه آنچنان برجسته نیست.
    تا حالا اسوسی ندیدم صفحه نمایشش خوب باشه اما فاجعه هم نیستن! ولی خوب انصافا از کیفیت ساختشون خیالت تخت باشه. واسوس تاچ پدشون ندرتا کیفیت کافی داره.
    اچ پی هم تو اغلب مدلهاش تاچ پدی داره. تا حالا با هر اچ پی ای کار کردم حالم از تاچ پدش به هم خورده. من واسم خیلی مهمه چون درکش سخته با یه وسیله پورتابل کار کنم یه ماوسم همیشه باهام باشه! اگه واست مهمه از تاچ پدش اطمینان حاصل کن بعد اچ پی بگیر.
    تاچ ایسر هم در حد متوسط هست و وایو واقعا خوبه.
    از لحاظ تاچ پد مطمئن باش کیفیت لنوو بی رقیبه. اینو به جرات میگم.
    خوب صفحه نمایش: سونی و لنوو و ایسر عموما صفحه نمایشهای خوبی دارن.
    عموما زاویه دید ایسر و لنوو از وایو کمتره.
    دل هم تقریبا خوبه. اما صفحه نمایش اسوس و اچ پی اصلا نمیخوام تاییدشون کنم!
    ارزش خرید_ نسبت کیفیت به قیمت:
    ایسر و اسوس و لنوو از همه بهترن
    کیفیت سونی خوبه اما این نسبت رو به نظرم رعایت نمیکنه. دل هم قیمتش خوبه ولی نسبت رو اصلا رعایت نمیکنه! اچ پی هم نظر کاملا شخصی من! : بعضی مدلاش خوبن ها! ولی باز کیفیت کافی ندارن. اغلب اوقات نمیشه تو گزینه هات حذفش کرد. چند روز پیش هر کاری کردم دیدم بهترین مدل واسه یکی از دوستام اچ پی هست! و گرفتیمش. حتما صفحه نمایش و تاچ پدش رو چک کن ببین راضی باشی.
    خوب کیفیت سخت افزاری و اینکه طول عمر خوبی داشته باشن:
    ایسر و اسوس آمار خیلی خوبی دارن. رتبه بعدی به سونی و لنوو میرسه. و در آخر اچ پی ودل هستن.
    خواهشا اچ پی و دل نیان داد و بیداد کنن! اصلا حرف منم باور نکن تو منابع مطمئن خارجی خودتون نگاه بندازید خیالت راحت بشه.
    عیب ایسر اینه که طراحی خوبی ندارن و جنس بدنشون هم خیلی بده( شاید یکی از دلایل قیمت خوب باشه!)
    اسوس تقریبا عیب برجسته ایی نداره. همونطور که نقطه قوت خاصی نداره و تجربه کاری تقریبا خوبی بهت میده.
    لنوو : طراحی بعضی مدلاش خیلی بده بعضیاش خیلی خوب. از لحاظ کیفیت هم همینطوره. اگه مدل خوبی ازش انتخاب کنی مطمئنا تجربه کاری خوبی ازش میبینی. کیفیت کیبردشون عالیه. هاردشون نه. هاردشون تا پارسال فوجیتسو میزد مثل هاردای توشیبای اچ پی خرابیه بالایی دارن .
    راجع به فوجیتسو:
    همشون قدرت گرافیکی پایینی دارن این لپتاهای بهین رایانه. البته کلا فوجینسو اینطوریه و بلعکس اچ پی که خیلی به روزه یه مقداری همیشه سخت افزارش عقبه. راجع به کیفیتش خیالت راحت باشه. حالتی مثل اسوس دارن و کیفیت ساخت بالایی دارن. با این تفاوت که صفحه نمایش خوبی دارن اما یه خورده کت و کلفتن. و طراحیشون ضعیفتره. من واسه داداشم یه ماه پیش فوجیتسو پیشنهاد دادم و همونم گرفتیم( هیچ مقاومتیم نکردم که لنوو بگیر به دلیل اینکه لنوو دارم.) اگه خوشت میاد از قیافش و برندش شک نکن و بگیرش. فوجیتسو و سامسونگ جا نیافتادن اما مطمئن باش کیفیت سامسونگ حریف نداره. خصوصا صفحه نمایش سامسونگ که باید هم حریف نداشته باشه(حتی از وایو بهتره).
    این دوتا مارکهایی هستن که جا نیافتادن. شاید لازم باشه ریسک کنی! که به نظر من ریسکی در کار نیست و کیفیت خیلی خوبی دارن.
    من تقریبا هر 30 روز یه لپتاپ واسه دوست و آشنا و فامیل میگیرم. هر روز یکی میاد ازم مشاوره میخواد(مشاور نیستم) بالای 100 تا لپتاپ گرفتم. از مارکهای مختلف. کیفیت همشونم خوب دستمه. به کسی که ریسک نمیکنه اغلب اسوس پیشنهاد میکنم. کسی که خیالش نیست واسه هزینه وایو. کسیم که سخت افزار خوب میخواد و و از ایسر بدش نمیاد تعلل نمیکنم. واسه گیم هم هیچوقت نمیتونی msi , hp رو نادیده بگیری اغلب بهترین انتخابن. تقریبا هیچوقت لنوو نگرفتم واسه کسی. الا واسه خودم و بهترین رفیقم.( اینم یه تاریخچه مختصر)
    داداش هیچ وقت به کیفیت لپتاپهای چند سال پیش استناد نکن. نمونش دل که کیفیتش افت زیادی داشته. همینطور اچ پی( اچ چی مدلهای خوبی داره. mid end شون گرفتنش بدترین اشتباه انتخاباتیه! و high end شون خوبه)
    در آخر دوست عزیز تو انتخابت این کارو بکن:
    چند اینچ؟
    اچ دی یا فول اچ دی؟ یا 1600 در 900؟
    حدا اقل سی پی یو. درایو نوریمیخوام یا نه؟ حداقل گرافیک. محدوده وزن و باتری و قیمت.
    و سوالات مشابه. جواب اینارو دادی و به هدفت پی بردی برو سراغ خرید.
    به حرف دلت اهمیت بده که بعدا تو لذتی که از لپتاپ میبری خیلی تاثیر داره.
    بخوای منتظر تکنولوژیهای جدید وایسی هیچوقت نمیتونه لپتاپ بگیری. روز به روز لپتاپهای سبکتر و با باتری بهتر و نازکتر وارد میشن. پردازنده ivy bridge در دراهه و خیلی چیزای دیگه........
    شرمنده خیلی حرف زدم.
    احساس کردم به یه سری اطلاعات کلی احتیاج داری.
    سوال داشتی در خدمتم.

8. 2 کاربر از zanyar.sew بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دوست عزیز من از عاشقای لنوو هستم. هیچ وقت به کسی پیشنهاد نمیکنم لنوو بگیره چون فکر میکنن واسه خاطر اینه که لنوو دارم!
    نه به هیچ وجه کیفیت صفحه نمایشهای لنوو کم نیستن. این مدل هم درسته یه مقداری روشناییش کمه اما با این رزولوشن واقعا کیفیتی خوبی داره. دقت کنید رزولوشن این مدلو نسبت به قدرتش میگن پایینه چون خوب انتظار فول اچ دی ازش میره.
    متاسفانه هیچ لپتاپ فول اچ دی خوبی تو بازار موجود نیست!
    یا 4 کیلو وزنشه. یا گرافیک gf540 دارن که کمه. چندتا وایو هم هست که پردازنده و گرافیک پایینی دارن و نمیارزه 1.600 خرجشون کنی!
    این مدل مشابه اچ پی 6190 و msi ge620dx و چندتا اسوسه! (من اسمهای اسوس رو یادم میره! مدلاش خیلی زیادن)
    تو این چندتا مدل مطمئن باش صفحه نمایش y570 از بقیه بهتره. چون تموم لپتاپهای با این مشخصات از برندهای دیگه هم چندان صفحه نمایششون چنگی به دل نمیزنه.
    خوب به پای چیزی مثل F225FG نمیرسه. ولی این مدل 3.200 وزنشه cori5 هست. رمشم 4.
    ین رو در نظر بگیر یه جورایی همه high end ان و کیفیت مناسبی دارن. میمونه مشکلات کوچیکی که تو همه هستن و نمیشه سخت بگیری. مزیت هاشونم نسبت به همدیگه آنچنان برجسته نیست.
    تا حالا اسوسی ندیدم صفحه نمایشش خوب باشه اما فاجعه هم نیستن! ولی خوب انصافا از کیفیت ساختشون خیالت تخت باشه. واسوس تاچ پدشون ندرتا کیفیت کافی داره.
    اچ پی هم تو اغلب مدلهاش تاچ پدی داره. تا حالا با هر اچ پی ای کار کردم حالم از تاچ پدش به هم خورده. من واسم خیلی مهمه چون درکش سخته با یه وسیله پورتابل کار کنم یه ماوسم همیشه باهام باشه! اگه واست مهمه از تاچ پدش اطمینان حاصل کن بعد اچ پی بگیر.
    تاچ ایسر هم در حد متوسط هست و وایو واقعا خوبه.
    از لحاظ تاچ پد مطمئن باش کیفیت لنوو بی رقیبه. اینو به جرات میگم.
    خوب صفحه نمایش: سونی و لنوو و ایسر عموما صفحه نمایشهای خوبی دارن.
    عموما زاویه دید ایسر و لنوو از وایو کمتره.
    دل هم تقریبا خوبه. اما صفحه نمایش اسوس و اچ پی اصلا نمیخوام تاییدشون کنم!
    ارزش خرید_ نسبت کیفیت به قیمت:
    ایسر و اسوس و لنوو از همه بهترن
    کیفیت سونی خوبه اما این نسبت رو به نظرم رعایت نمیکنه. دل هم قیمتش خوبه ولی نسبت رو اصلا رعایت نمیکنه! اچ پی هم نظر کاملا شخصی من! : بعضی مدلاش خوبن ها! ولی باز کیفیت کافی ندارن. اغلب اوقات نمیشه تو گزینه هات حذفش کرد. چند روز پیش هر کاری کردم دیدم بهترین مدل واسه یکی از دوستام اچ پی هست! و گرفتیمش. حتما صفحه نمایش و تاچ پدش رو چک کن ببین راضی باشی.
    خوب کیفیت سخت افزاری و اینکه طول عمر خوبی داشته باشن:
    ایسر و اسوس آمار خیلی خوبی دارن. رتبه بعدی به سونی و لنوو میرسه. و در آخر اچ پی ودل هستن.
    خواهشا اچ پی و دل نیان داد و بیداد کنن! اصلا حرف منم باور نکن تو منابع مطمئن خارجی خودتون نگاه بندازید خیالت راحت بشه.
    عیب ایسر اینه که طراحی خوبی ندارن و جنس بدنشون هم خیلی بده( شاید یکی از دلایل قیمت خوب باشه!)
    اسوس تقریبا عیب برجسته ایی نداره. همونطور که نقطه قوت خاصی نداره و تجربه کاری تقریبا خوبی بهت میده.
    لنوو : طراحی بعضی مدلاش خیلی بده بعضیاش خیلی خوب. از لحاظ کیفیت هم همینطوره. اگه مدل خوبی ازش انتخاب کنی مطمئنا تجربه کاری خوبی ازش میبینی. کیفیت کیبردشون عالیه. هاردشون نه. هاردشون تا پارسال فوجیتسو میزد مثل هاردای توشیبای اچ پی خرابیه بالایی دارن .
    راجع به فوجیتسو:
    همشون قدرت گرافیکی پایینی دارن این لپتاهای بهین رایانه. البته کلا فوجینسو اینطوریه و بلعکس اچ پی که خیلی به روزه یه مقداری همیشه سخت افزارش عقبه. راجع به کیفیتش خیالت راحت باشه. حالتی مثل اسوس دارن و کیفیت ساخت بالایی دارن. با این تفاوت که صفحه نمایش خوبی دارن اما یه خورده کت و کلفتن. و طراحیشون ضعیفتره. من واسه داداشم یه ماه پیش فوجیتسو پیشنهاد دادم و همونم گرفتیم( هیچ مقاومتیم نکردم که لنوو بگیر به دلیل اینکه لنوو دارم.) اگه خوشت میاد از قیافش و برندش شک نکن و بگیرش. فوجیتسو و سامسونگ جا نیافتادن اما مطمئن باش کیفیت سامسونگ حریف نداره. خصوصا صفحه نمایش سامسونگ که باید هم حریف نداشته باشه(حتی از وایو بهتره).
    این دوتا مارکهایی هستن که جا نیافتادن. شاید لازم باشه ریسک کنی! که به نظر من ریسکی در کار نیست و کیفیت خیلی خوبی دارن.
    من تقریبا هر 30 روز یه لپتاپ واسه دوست و آشنا و فامیل میگیرم. هر روز یکی میاد ازم مشاوره میخواد(مشاور نیستم) بالای 100 تا لپتاپ گرفتم. از مارکهای مختلف. کیفیت همشونم خوب دستمه. به کسی که ریسک نمیکنه اغلب اسوس پیشنهاد میکنم. کسی که خیالش نیست واسه هزینه وایو. کسیم که سخت افزار خوب میخواد و و از ایسر بدش نمیاد تعلل نمیکنم. واسه گیم هم هیچوقت نمیتونی msi , hp رو نادیده بگیری اغلب بهترین انتخابن. تقریبا هیچوقت لنوو نگرفتم واسه کسی. الا واسه خودم و بهترین رفیقم.( اینم یه تاریخچه مختصر)
    داداش هیچ وقت به کیفیت لپتاپهای چند سال پیش استناد نکن. نمونش دل که کیفیتش افت زیادی داشته. همینطور اچ پی( اچ چی مدلهای خوبی داره. mid end شون گرفتنش بدترین اشتباه انتخاباتیه! و high end شون خوبه)
    در آخر دوست عزیز تو انتخابت این کارو بکن:
    چند اینچ؟
    اچ دی یا فول اچ دی؟ یا 1600 در 900؟
    حدا اقل سی پی یو. درایو نوریمیخوام یا نه؟ حداقل گرافیک. محدوده وزن و باتری و قیمت.
    و سوالات مشابه. جواب اینارو دادی و به هدفت پی بردی برو سراغ خرید.
    به حرف دلت اهمیت بده که بعدا تو لذتی که از لپتاپ میبری خیلی تاثیر داره.
    بخوای منتظر تکنولوژیهای جدید وایسی هیچوقت نمیتونه لپتاپ بگیری. روز به روز لپتاپهای سبکتر و با باتری بهتر و نازکتر وارد میشن. پردازنده ivy bridge در دراهه و خیلی چیزای دیگه........
    شرمنده خیلی حرف زدم.
    احساس کردم به یه سری اطلاعات کلی احتیاج داری.
    سوال داشتی در خدمتم.
    با سپاس از راهنمايي خيلي عالي
    وقتی تنوع زیاد میشه اونم تو كشور ما که به علت وضعیت درآمد هرچیزی رو میخریم میخواهیم کلی داشته باشیم در کشورهای دیگه گوشی - لپ تاپ و ماشین حتی میخرن تا یه مدت کمی استفاده می کنند و قبل از اینکه ایرادی پیدا کنه عوض میکنند چون کالای مصرفی هست. در کل من خودم موندم چیکار کنم. نمیخوام پشیمون بشم . الان با همین دوستم که تعمیرات میکنه و عمده وارد میکنه اچ پی و تو کار شبکه های وایرلس و غیره هست خیلی قبولش دارن. الان میگه اچ پی 4530 که تا الان 6 مورد دادم به آشناها نشده خراب شده باشه یا کسی که جنس تو دستش 2 ماه دوام نمیاره این اچ پی دستش داره کار میکنه. بهش گفتم میگن گرافیکش بده گفت نه کی میگه 1 گیگ گرافیک DDr5 داره و هیچ مشکلی نداره ati هم هست خوبه حتی داداش خودش هم از این لپ تاپ داده. قیمت 910 تومان خیلی خوب داره میده این لپ تاپ ا این مشخصات چون Asus و غیره هنوز کارت گرافیک های DDR5 ندارن حتی با قیمت 1.500 تومان .البته قيمت بالاتر پيشنهادهاي بهتري گفت دارم تو اين رنج قيمت ميگه عاليه.
    حالا موندم که همین 4530 بگیرم یا پول بیشتری بزارم برند ایسوس یا اچ پی بگیرم. لنوو خوبه خركاري حرف نداره. من همچنان گیج هستم. اون دوستم که فروشنده هست میگه ایسوس N53 خيلي عاليه و اینکه کارش اینه و تعمیرات هم میکنه میگه اچ پی خوبه. ضمنا میگفت دل 5110 با cpu core i7 رو کانفیگ کردیم عجب کانفیگی داره میگه لپ تاپ سونی 4 میلیونی من باید بندازم آشغال. منم موندم این وسط چيكار كنم.
    1كلا انتظارات زير رو ميخوام:
    1- صفحه كليدش خوب باشه و كليدهاش درشت باشن
    2- صفحه نمايش خوب باشه براي فيلم ديدن مشكل نداشته باشه و چشم رو اذيت نكنه براي استفاده مداوم
    3- داغ نكنه و براي كاركردن مداوم روزانه يا روشن موندن جهت دانلود فيلمي چيز مشكل نداشته باشه . خركار باشه
    4- بدنه آلمونيومي باشه بهتره يعني كيفيت ساختش خوب باشه مات و زشت نباشه
    5- اثر انگشت روش نمونه
    6- كيفيت وبكمش خوب باشه

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

k53 , n53 صفحه نمایششون در سطح خوبی نیست. میتونی باهاش کنار بیای بگیر چون واقعا اسوس خیلی با کیفیته. اتفاقا بدنه های محکم و خوبی دارن. آلمینیومی هم هستن. مثلا k53 بدنه خوبی داره.
    اچ پی هم میگم اگه میبینی تایید شدس و خوشت میاد ازش بگیرش. دل رو جان من بیخیال شو! خیلی بی کیفیتن.
    من خودم یه تینگپد دارم کار کردن باهاش لذت بخشه. کانفیگ بالاییی نداره. چون اصلا لازم ندارم کانفیگ بالا. یه ideapad s12 هم دارم که نتبوکه. باور کن روزانه بالای 6 7 ساعت کار میکنه 2 سال داره اینطوری کار میکنه هر کیم میرسه ورش میداره میبره باهاش کارشو انجام میده! یعنی همیشه پره تورنته و روز شب داره دانلود میکنه. با اینکه نتبوکه و ضعیفه تحمل میکنه.
    این مدل اچ پی که میگید کانفیگ دقیقش چیه دقیقا؟
    asus 41sv رو تو مدلات داشته باشه. ویژگیهایی داره که با این قیمت کمتر گیر میاد. 1.200
    اگه بالاتر میخوای بگیری y470 y570 رو بازم بهش فکر کن.
    زیر یه تومن به شخصه بهترین گزینه رو Samsung RV520 میبینم. زیر یه تومن نمیشه لپتاپی با این کیفیت صفحه نمایش پیدا کرد. زاویه دید عالی نداره ولی خوبه. روشنایی مناسبیی داره. پیکسلاشم احساس نقطه نقطه های جدا بهت نمیده.رنگها رو هم خیلی خوب نشون میده. قیمتشم با cori5 زیر 900.
    اچ پی رو زیاد باهاش سر و کار نداشتم. از روزی که این بلا رو سر کامپک آورد به دلایل کاملا شخصی(نه عقلانی) ازش خوشم نمیاد. ولی یه ویژگی بدی که همشون دارن. تاچ و کیبورد نه چندان خوبه. خصوصا انگار داره لجبازی میکنه تاچشون یه طراحی مختص به خودشونو داره که دست بردارش نیست. خوب چندان مهم نیست چیزای مهمتر از تاچ خیلی زیادن.

11. این کاربر از zanyar.sew بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

k53 , n53 صفحه نمایششون در سطح خوبی نیست. میتونی باهاش کنار بیای بگیر چون واقعا اسوس خیلی با کیفیته. اتفاقا بدنه های محکم و خوبی دارن. آلمینیومی هم هستن. مثلا k53 بدنه خوبی داره.
    اچ پی هم میگم اگه میبینی تایید شدس و خوشت میاد ازش بگیرش. دل رو جان من بیخیال شو! خیلی بی کیفیتن.
    من خودم یه تینگپد دارم کار کردن باهاش لذت بخشه. کانفیگ بالاییی نداره. چون اصلا لازم ندارم کانفیگ بالا. یه ideapad s12 هم دارم که نتبوکه. باور کن روزانه بالای 6 7 ساعت کار میکنه 2 سال داره اینطوری کار میکنه هر کیم میرسه ورش میداره میبره باهاش کارشو انجام میده! یعنی همیشه پره تورنته و روز شب داره دانلود میکنه. با اینکه نتبوکه و ضعیفه تحمل میکنه.
    این مدل اچ پی که میگید کانفیگ دقیقش چیه دقیقا؟
    asus 41sv رو تو مدلات داشته باشه. ویژگیهایی داره که با این قیمت کمتر گیر میاد. 1.200
    اگه بالاتر میخوای بگیری y470 y570 رو بازم بهش فکر کن.
    زیر یه تومن به شخصه بهترین گزینه رو Samsung RV520 میبینم. زیر یه تومن نمیشه لپتاپی با این کیفیت صفحه نمایش پیدا کرد. زاویه دید عالی نداره ولی خوبه. روشنایی مناسبیی داره. پیکسلاشم احساس نقطه نقطه های جدا بهت نمیده.رنگها رو هم خیلی خوب نشون میده. قیمتشم با cori5 زیر 900.
    اچ پی رو زیاد باهاش سر و کار نداشتم. از روزی که این بلا رو سر کامپک آورد به دلایل کاملا شخصی(نه عقلانی) ازش خوشم نمیاد. ولی یه ویژگی بدی که همشون دارن. تاچ و کیبورد نه چندان خوبه. خصوصا انگار داره لجبازی میکنه تاچشون یه طراحی مختص به خودشونو داره که دست بردارش نیست. خوب چندان مهم نیست چیزای مهمتر از تاچ خیلی زیادن.
    زانیار جان من امروز با این دوستم صحبت کردم یعنی همکارمم هست بعد میخواد کارگاه فوق تخصصی تعمیرات لپ تاپ راه بندازه میگم خیلی قبولش دارم و هر کی ه جنس خریده با مشاوره خودش خیلی راضی بوده. الان مدیر بخش تعمیرات ایران رهجو و نمایندگی اپل اسم و فامیلشونم گفت یادم نیست دوست صمیمیش هستن با هم کار میکنن الان چند تا نمایندگی دیگه هم گرفته کار میکنه بعد میگفت بیاد اونجا قفسه ها رو نشونت بدم دل تا دلت بخواد هست و ایسوس هم زیاد هست لنوو و ایسر هم همینطور فقط سونی و اچ پی و اپل خیلی خرابی کم دارن اپل که یکی به زور سونی هم اکثرا مشکل نرم افزاری میگه دارن میارن سخت افزاری نیست و اچ پی هم نهایت 2 تا خودش که 15 سال تو این کاراست و الانم کلی اچ پی فروخته و غیره برگشتی نداشته خودش دل رو که اصلا پیشنهاد نمیکنه. و چون عمده فروش هم هست قیمت های خیلی پائینی میده ینی کلا از من 10 هزار سود میگیره چون سودش تو تعداد ل تاپ های مجانی که براش در میاد هستش با فروش اونها سودش رو میکنه ولی مغازه دار میدن خیلی سود میکشن. برای همین میگم حتی داداش خودش از این اچ پی داده و خودش هم همه کاراش رو قبول میکنه هر چی باشه. نشون داد اچ پی تنها لپ تاپی هست که هاردهاش محافظ داره که ضد شوک هست در صورتی که میگفت سونی نداره. میگه فروشنده ها هیچی از داخل لپ تاپ نمیدونن برای فروش نظر میدن ولی خوب من در روز میبینم کلی لپ تاپ تعمیر میکنه و دل روده اش رو میریزه بیرون به راحتی هم جمعش میکنه. و حتی گفت اچ پی الان دومین پر فروش ترین شرکت هستش. بالای 2 تومان اپل و سونی خوبه ولی زیر 2 تومان اچ پی و باز هم سونی. الان اداره ما که 1000 تا پرسنل داره راحت بگم بیشترشون و حتی برای دوست و اشناهاشون لپ تاپ قطعات و هر چیزی رو از این گرفتن و راضی هستن خود منم هر چی تا به حال گرفتم راضی بودم. پروژه های خیلی بزرگ مثل مترور و انجام میده یعنی میخوام بگم حرفش واسم سند هست الان من از اچ ی زده شده بودم ولی با دلیل بهم اطمینان داد و کانفیگشم خیلی بالاست حالا من بخوام بیشتر پول بزارم بازم بهترش هست ولی گفتم یه لپ تاپ 900 کارم راه میندازه نهایت یه تپلت اندروید یا گوشی میگیرم. دوست من که فروشنده هست میگه ایسوس حرف نداره ولی گفت عکس نشونت میدم ببین تو یه قفسه مخصوص ایوس چقدر لپ تاپ خراب داره. این طرف که تعمیرکار معروف لپ تاپ تو تهران هستش حتی ژاپن میفرستنش و از اونجا میان بهش آموزش میدن خیلی مخه که الان مدیر چند تا نمایندگی هست برای همین هرکی تعمیر اپل قبول کنه میده به این طرف غیر از این کسی نمیتونه. در کل نزدیک 1 ماهه دارم تحقیق میکنم از هر کسی هم پرسدم تجربه و نظرش رو .ولی خوب در آخر همون اچ پی بگیرم بهتره و اینکه از نظر ساپورتشم مشکلی نیست. گارانتی هم تا آشنا نداشته باشی کاری واست نمیکنه.
    از راهنمایی هات خیلی ممنونم.

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

خیلی خوبه موفق باشی. دلو قبول دارم اینطوریه.
    آره اگه کارتو راه بندازه بهترین کار اینه که پول اضافه ندی و به جاش یه گجد بگیری حال کنی!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •