تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 827 اولاول 1234561252102502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 8262

نام تاپيک: دنیای فوتبال

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ronaldiniho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ميزبان ميهمان است
    تيم هايى مثل سايپا و پيكان هيچ وقت ميزبان تيم هايى مثل استقلال و پرسپوليس نخواهند بود. جمعه هم سايپا فقط به صورت ظاهرى ميزبان پرسپوليس است در حالى كه بى ترديد هواداران پرسپوليس بسيار بيشتر از سايپايى ها خواهند بود.
    پرسپوليس البته ساعت ۳۰/۱۹ به ميدان خواهد آمد تا دومين خوش شانسى هم نصيب سرخ ها شود. آنها با اطلاع از بازى فولاد و فجر كه دو ساعت زودتر انجام مى گيرد به ميدان خواهند آمد و شايد روحيه اى مضاعف براى پيروزى داشته باشند.پيش بينى مى شود پرسپوليس با تركيب چندهفته اخير به ميدان بيايد. يعنى ممكن است همچنان مهرداد اولادى به عنوان ذخيره روى نيمكت نشسته باشد، اما بعيد نيست كه على پروين او را زودتر از دقيقه ۷۰ به ميدان بفرستد. پروين پس از تساوى در برابر پاس اقرار كرد كه ديرفرستادن اولادى به داخل زمين اشتباه بوده و حالا ممكن است اشتباه خود را تصحيح كند. در ضمن به نظر مى آيد بهروز رهبرى فرد را همچنان در تركيب اصلى نداشته باشد. حرف هاى تند رهبرى فرد مى تواند نيمكت نشينى او را تا پايان فصل بيمه كند! از طرفى خط دفاع پرسپوليس هم چندان احساس ضعف نكرده است.
    اما سايپا با مربيگرى دكتر بيژن ذوالفقارنسب در جست وجوى اولين پيروزى است. اين تيم در ۲ ماه اخير به پيروزى دست پيدا نكرده و بعيد است كه در اين بازى سخت به اين هدف دست پيدا كند. البته تيم هاى ذوالفقارنسب هميشه نتايج خوبى در برابر پرسپوليس گرفته اند اما به نظر مى آيد سايپا هنوز فاصله زيادى با تيم مورد علاقه دكتر داشته باشد. در ميان بازيكنان سايپا بى ترديد مهدى هاشمى نسب شرايط ويژه اى براى اين بازى خواهد داشت. هاشمى نسب كه هنوز ياغى پرسپوليس محسوب مى شود در هفته هاى اخير گلزن سايپا بوده، آيا او مى تواند به تيم سابقش گل بزند؟

• اضطراب در اهواز
    در اهواز فولاد منتظر فجر سپاسى است. سرخ پوشان فولاد كه در هفته هاى اخير شمايل يك قهرمان را نداشته اند براى فاصله انداختن با تيم هاى دوم و سوم نياز مبرمى به پيروزى دارند. استقلال، پرسپوليس و ذوب آهن مترصد لغزش فولاد هستند و قطعاً چنين وضعيتى موجب ايجاد استرس و فشار روانى در تيم اهوازى مى شود. به گفته عباس نواصرزاده سرپرست فولاد اين تيم قصد دارد صدرنشينى را از دست بدهد و مصمم به به دست آوردن سه امتياز است. «تمام تلاش، اين است كه جام را به خوزستان ببريم.» تنها نگرانى فولادى ها مصدوميت دروازه بان هاى تيم است كه به نظر مى آيد ميرزاپور و حورى تا روز جمعه آماده خواهند شد. اين بازى راس ساعت ۳۰/۱۷ انجام مى شود و از سيما هم پخش سراسرى خواهد شد.

• جامانده ها
    پاس و صباباترى در ورزشگاه درخشان صباشهر برگزاركننده يكى از ديدارهاى معوقه ليگ خواهند بود و سپاهان نيز در اصفهان از ابومسلم پذيرايى خواهد كرد. هر دو بازى از نظر روشن شدن وضعيت قهرمانى بى تاثير هستند و تنها نتايج مهم آنها مى تواند به فاصله بيشتر سپاهان و صباباترى از محوطه خطر منجر شود. هر دو بازى ساعت ۱۷ انجام مى شوند.

• پلى آف
    در ساعت ۱۷ جمعه دو بازى فوق العاده حساس از مرحله پلى آف بازى هاى ليگ يك انجام مى شود. در مشهد صنعت نفت آبادان ميهمان پيام پست خراسان است و در يزد شهيد قندى و هواداران انبوهش در انتظار راه آهن هستند. با توجه به شرايط حساس مسابقات انتظار مى رود كه هر دو بازى با استقبال انبوه تماشاگران مواجه شود. جالب اينجا است كه هر چهار تيم دسته اولى تا اينجاى كار يك امتياز، يك گل زده و يك گل خورده دارند و از هر نظر در جدول مساوى هستند. بنابراين بازى هاى فردا مى تواند تغييرات اساسى در جدول چهار رديفى پلى آف داشته باشد.به نظر مى آيد بازى صنعت نفت آبادان و پيام پست بنا به شرايط خاص آن از جذابيت بيشترى برخوردار باشد. اين دو تيم در مرحله مقدماتى بازى ها همگروه بودند و در نهايت به رتبه هاى اول و دوم دست پيدا كردند و انتظار مى رود با نقاط ضعف و قوت يكديگر آشنايى داشته باشند.در يزد هم هواداران پرشور كابل هاى شهيد قندى به ديدار راه آهن خواهند رفت كه روى نيمكت آن فيروز كريمى نشسته است. شهيد قندى گرچه به خاطر به دست آوردن يك امتياز حساس از آبادان سراپا روحيه است اما فيروز كريمى هم استاد جنگ روانى است.نكته مهم در دو بازى فردا اين است كه هر دو تيم ميهمان به دليل از دست دادن فرصت در بازى گذشته رو به بازى بسته و دفاعى خواهند آورد. اى كاش شرايطى پيش مى آمد كه بازى هاى اين مرحله نيز حداقل به صورت محلى از طريق تلويزيون پخش مى شد تا حرف و حديث هاى مربوط به بازى هاى پلى آف كمتر شود و امكان قضاوت براى عموم بينندگان به وجود بيايد.

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

كنفدراسيون فوتبال آسيا امروز ، اسامي داوران ديدار تيم ملي فوتبال ايران مقابل تيم‌هاي كره شمالي و بحرين را اعلام كرد. تيم ملي فوتبال ايران در چارچوب رقابت‌هاي فوتبال مقدماتي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶آلمان در گروه بي‌آسيا، خردادماه امسال در ورزشگاه آزادي تهران به مصاف تيم‌هاي كره شمالي و بحرين خواهد رفت.

ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و كره شمالي را " ابراهيم خليل‌القمدي" داور اهل عربستان سعودي قضاوت خواهد كرد. القمدي را در اين ديدار" علي الخليفي " از قطر و " شيخ حمدي القدير" از سوريه كمك خواهندكرد. "راشد ناصر الحمدان " از عربستان نيز داور چهارم اين ديدار خواهدبود. " ناتان سوبرامانيام " از مالزي به عنوان ناظر داوري ، "موزاميل محمد" از سنگاپور به عنوان ناظر مسابقه و " عبدالله عمار العمار " از عربستان به عنوان نماينده حراست ديدار تيم‌هاي ايران و كره شمالي برگزيده شده‌اند.

همچنين " كوون جونگ چول " از كره جنوبي ، ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و بحرين را به عنوان داور قضاوت خواهد كرد. " كيم داي يونگ " از كره جنوبي و " ليو تيجون " از چين نيز به عنوان كمك ، چول را در اين ديدار همراهي خواهندكرد. " لي جي يونگ " از كره جنوبي نيز داور چهارم اين ديدار خواهدبود. كنفدراسيون فوتبال آسيا، " احمد طارق " از عراق را به عنوان ناظر داوري ، " بون تك لاي " از سنگاپور را به عنوان ناظر مسابقه و " عبدالله عمار العمار " را به عنوان نماينده حراست اين ديدار برگزيده است.

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گفتگوي ايپنا با مهدوي كيا

•شما چندهفته اي است كه جاي ثابت خود را در تركيب پيدا كرده ايد، اما در بازي اين هفته هامبورگ غايب خواهيد بود. اين باعث نمي شود كه موقعيت شما دوباره به خطر بيفتد؟
    مهدوي كيا: من به اين مسائل توجهي نمي كنم، در حال حاضر مهمترين موضوع نتيجه گيري هامبورگ است و موفقيت تيم از همه چيز برايم با ارزش تر است.

•آقاي مهدوي كيا شما پس از گذراندن يك دوران سخت و مدت ها نيمكت نشيني دوباره به تركيب اصلي راه پيدا كرديد، در اين خصوص صحبت كنيد.
    مهدوي كيا: در طول اين مدت سعي كردم خوب تمرين كنم تا دوباره جايگاه خود را به دست آورم. دربازي مقابل وردربرمن يك فرصت چهل دقيقه اي به من رسيد كه خوشبختانه توانستم از آن نهايت استفاده را ببرم.
    مقابل اين تيم بسيار خوب بازي كردم و اين باعث شد كه از هفته هاي بعد در تركيب ثابت به ميدان بروم، البته روزهاي سختي را پشت سر گذاشتم.

•مدتي پيش كه با شما صحبت مي كرديم گفتيد كه دوست دارم تا پايان مدت قراردادم در هامبورگ بمانم، آيا نظرتان را تغيير نداده ايد؟
    مهدوي كيا: من تا سال 2007 با اين باشگاه قرارداد دارم و در حال حاضر فقط به هامبورگ فكر مي كنم، البته اگر پيشنهادي داشته باشم آن را بررسي خواهم كرد.

•اما عده اي معتقدند كه سقف توانايي هاي مهدوي كيا بالاتر از هامبورگ است.
    مهدوي كيا: ببينيد، بايد هميشه با واقعيت پيش رفت. وقتي من پيشنهادي ندارم چطور مي توانم به فكر جدايي باشم.

•اگر در پايان فصل پيشنهاد داشته باشيد حاضر هستيد كه از هامبورگ جدا شويد؟
    مهدوي كيا: بايد از همه لحاظ شرايط را بررسي كرد، اگر پيشنهاد خوب باشد احتمال دارد كه جواب مثبت بدهم و جدا شوم اما در حال حاضر فقط به فكر هامبورگ هستم.

•آيا به اين فكر كرده اي كه روزي در تيمهاي به مراتب بزرگتر از هامبورگ بازي كني؟
    مهدوي كيا: حضور در تيمهاي صاحب نام و سرشناس آرزوي هر فوتباليستي است، اما همانطور كه گفتم من در حال حاضر پيشنهادي ندارم.

•دو روز پيش يكي از روزنامه هاي ورزشي ايران خبر از پيشنهاد باشگاه ليورپول براي به خدمت گرفتن شما داد، اين موضوع صحبت دارد؟
    مهدوي كيا: من نمي دانم كه اين خبرها را از كجا مي آورند، چطور ليورپول پيشنهاد داده كه من خبر ندارم.

•از انتقال علي كرمي به بايرن مونيخ خبر داري؟
    مهدوي كيا: بله، او چند روز پيش در آلمان بود و با بايرني ها به توافق رسيد.

•فكر مي كني كه او در تيم بايرن موفق باشد؟
    مهدوي كيا: كريمي فوتباليست بزرگي است كه حتي مي تواند در بايرن هم ثابت بازي كند، البته اينجا شرايط بسيار سخت است و بايد تلاش كرد.

•در خصوص قهرماني بايرن مونيخ در آلمان صحبت كن، آياآنها مستحق كسب اين عنوان بودند؟
    مهدوي كيا: شالكه و بايرن رقابت سختي با هم داشتند، البته شالكه بسيار خوب پيش آمده بود اما بايرني ها به يكباره اوج گرفتند تا قهرماني را به دست آورند.

•كمي هم راجع به تيم ملي صحبت كنيم، پس از كسب هفت امتياز شرايط فعلي را چطور ارزيابي مي كني؟
    مهدوي كيا: ما در دور رفت خوب نتيجه گرفتيم و بايد در دور برگشت هم اين روند را ادامه بدهيم. بازي با كره شمالي و بحرين در ورزشگاه آزادي بسيار حائز اهميت است، بردن اين دو تيم ايران را به جام جهاني خواهد برد.

•بردن كره و بحرين به نظر مي رسد كه كار چندان سختي نباشد؟
    مهدوي كيا: به هيچ وجه نبايد آنها را دست كم گرفت، مخصوصا بحرين را كه خيلي خطرناك بازي مي كند. شك نكنيد كه براي صعودبايد هر دو تيم را شكست بدهيم.

•شما چندسالي است كه در آلمان فوتبال بازي كرده و زندگي مي كنيد،احساستان از حضور در جام جهاني همراه با ايران در كشور آلمان چيست؟
    مهدوي كيا: آرزويم اين است كه همراه با پيراهن تيم ملي در جام جهاني آلمان بازي كنم، به هر حال من چندسالي است كه در اين كشور حضور دارم و بازي كردن در جام جهاني جذابيت هاي خاص خود رادارد.

•حرف آخر....
    مهدوي كيا: اميدوارم تيم ايران به حجام جهاني صعود كند.

حـــــرفـه ای mahan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    هرکجا هستم ، باشم

پيش فرض

مرسي امين جان خيلي جالب بود
    راستي به جاي مميز از : استفاده كن .. بعضي از مرورگرها اينهارو بر عكس نشون ميدن

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فوتسال برتر ايران:

اما مسابقات فوتسال برتر ایران پیگیری شد
    در مهمترین این دیدارها
    پست اصفهان 6 بر 1 از سد استقلال گذشت
    و پیروزی با بازرگان 5 بر 5 مساوی کرد
    در جدول رده بندی این رقابت ها پست اصفهان با 19 امتیاز صدر نشین استو تام ایران خودرو با 17 و پگاه گیلان با 16 امتیاز سوم است

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حاشيه ليگ برتر ايران

استقلال براي 4 دقيقه تاخير در ورود به زمين در باز يبا فولاد 120 هزار تومان جريمه شد
    رحمتي دروازبان سپاهان به خاطر تخلف در بازي با پيكان به كميته انظباتي خوانده شد
    پگاه گيلان در بازي با صبا باتري به خاطر تخلف هوادارانتوبيخ كتبي شد و 150 هزار تومان جريمه

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حاشيه فوتبال اروپا

پس از اينكه يوفا با سهميه پنجم انگليس در ليگ قهرمانان سال بعد مخالفت كرد اتحاديه انگليس درباره سهميه چهارم تصميم ميگيرد

بالاك گفت دوست داشتم در هرتابلين يا يك تيم اروپايي ديگر بازي ميكردم

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

ممنون ماهان جان از اين تاپيك
    داش امين دارمت

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

اينجور كه معلومه كاپيتان آيندهوون فن بومل فصل بعد تويه بارسا بازي مي كنه.

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

شايد از هامبورگ جدا شوم
    ----------------------------------
    مهدي روزهاي سختي را سپري مي كرد و نيمكت نشيني در هامبورگ او را كلافه كرده بود، اما پيش بيني مي شد كه كياي دوست داشتني دوباره به حق خود رسيده و توماس دال را مجبور كند تا او را در تركيب قراردهد.

مهدوي كيا به دال ثابت كرد كه جايگاه محبوب ترين فوتباليست هامبورگ روي نيمكت نيست ، او پس از بازگشت به تركيب اصلي همانند گذشته مي درخشد و غيرممكن است كه كسي جاي او را بگيرد.

ستاره ايراني هامبورگ در طول دوران بازيگري خود نشان داده كه در سخت ترين لحظات هم نا اميد نمي شود. او زحمت كشيد، سخت تمرين كرد تا دوباره جاي خود را پس بگيرد.

حضور در فوتبال منضبط، سخت و خشك آلمان با توانايي هاي هر فوتباليستي سازگار نيست اما مهدوي كيا چند سالي است كه با اين شرايط يكي از بهترين هاي تيمش به شمار مي رود.

گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، گفت وگويي را با مهدوي كيا انجام داده است :

ثپس از چندهفته كه نتايج خوبي مي گرفتيد مقابل ولفسبورگ شكست خورديد، در خصوص اين ديدار صحبت كنيد.

مهدوي كيا: بازي بسيار خوبي بود و ما در مجموع بهتر از حريف خود كار كرديم ،اما مهاجمان در زدن ضربات آخر دقت كافي رانداشتند تا هامبورگ در عين برتري نتيجه را واگذار كند.

يعني شمابهتر از آنها بازي كرديد؟

مهدوي كيا: بله ، بازيكنان ما سه ، چهار موقعيت تك به تك را از دست دادند تا حريف از اندك فرصت هاي خود استفاده كرده و سه امتياز را بگيرد، آنها روي ضربه ايستگاهي به گل رسيدند.

اينطور به نظر مي آيد كه پيروزي حق هامبورگ بود؟

مهدوي كيا: اگر بازي را به طول كامل ببينيد حق را به من خواهيد داد، ما بسيار بهتر ازولفسبورگ بازي كرديم اما آنها سه امتيازرا گرفتند.درصورت پيروزي شرايط هامبورگ بسيار مناسب مي شد اما شكست در اين مسابقه براي ما گران تمام شد.

با اين شرايط كار هامبورگ براي حضور در جام يوفا سخت شد،اينطور نيست ؟

مهدوي كيا: ما دنبال هدفمان هستيم و هرگز عقب نمي كشيم ، تا پايان بوندس ليگا سه بازي پيش رو داريم كه امتيازات آن مي تواند هامبورگ را راهي جام يوفا كند.

در اين راه جدي ترين رقيبان شما چه تيمهايي هستند؟

مهدوي كيا: وردربرمن و هرتابرلين ، ولي ما بايدراهي جام يوفا شويم .

چقدر شانس داريد؟

مهدوي كيا: تا حدود زيادي شانس داريم تا به هدف خود برسيم . سه بازي آينده ما مقابل مونشن گلادباخ ، بوخوم و هانوفر خواهد بود، اگر حداكثر امتيازرا به دست آوريم راهي جام يوفا خواهيم شد.

البته اين را هم بگويم كه بازي مقابل گلادباخ و بوخوم سخت خواهدبود، چرا كه آنها براي فرار از سقوط مي جنگند. خوشبختانه اين دو بازي در ورزشگاه اختصاصي ما برگزار مي شود و با توجه به شرايط بازي مي توانيم آنها را شكست دهيم .

كمتر شاهدبوديم كه شما از زمين مسابقه اخراج شويد، چرا مقابل ولفسبورگ اين اتفاق افتاد؟

مهدوي كيا: داور در هر دو صحنه اشتباه كرد و قضاوت خوبي را از خود به نمايش نگذاشت . كارت هاي او واقعا خنده دار بود، در صحنه اول داور فكر كرد كه من او را فريب داده ام در صورتي كه اينطور نبود و ما توپ را در اختيار داشتيم .

بازيكن ولفسبورگ روي من خطا كرد اما داور دريك تصميم اشتباه و خنده دار به من كارت زرد دارد. در صحنه اخراج هم روي بازيكن حريف خطا كردم اما حركت من خشن نبود و مستحق اخراج نبودم ولي داور كارت قرمز را نشان داد تا از زمين بيرون بروم .

واكنش مربيان و هواداران هامبورگ در رابطه با اين صحنه چه بود؟

مهدوي كيا: آنها ديدند كه من هيچ كاري نكردم ، در ضمن مربي تيم هم به تصميم داور اعتراض كرد.

اين اولين باربود كه در بوندس ليگا اخراج شدي ؟

مهدوي كيا: بله ، در طول چندسال اخير فقط سه ، چهار دفعه كارت زرد گرفته بودم اما در بازي با ولفسبورگ براي اولين بار از زمين مسابقه اخراج شدم .

شما چندهفته اي است كه جاي ثابت خود را در تركيب پيدا كرده ايد، اما در بازي اين هفته هامبورگ غايب خواهيد بود. اين باعث نمي شود كه موقعيت شما دوباره به خطر بيفتد؟

مهدوي كيا: من به اين مسائل توجهي نمي كنم ، در حال حاضر مهمترين موضوع نتيجه گيري هامبورگ است و موفقيت تيم از همه چيز برايم با ارزش تر است .

آقاي مهدوي كيا شما پس از گذراندن يك دوران سخت و مدت ها نيمكت نشيني دوباره به تركيب اصلي راه پيدا كرديد، در اين خصوص صحبت كنيد.

مهدوي كيا: در طول اين مدت سعي كردم خوب تمرين كنم تا دوباره جايگاه خود را به دست آورم . دربازي مقابل وردربرمن يك فرصت چهل دقيقه اي به من رسيد كه خوشبختانه توانستم از آن نهايت استفاده را ببرم .

مقابل اين تيم بسيار خوب بازي كردم و اين باعث شد كه از هفته هاي بعد در تركيب ثابت به ميدان بروم ، البته روزهاي سختي را پشت سر گذاشتم . مدتي پيش كه با شما صحبت مي كرديم گفتيد كه دوست دارم تا پايان مدت قراردادم در هامبورگ بمانم ، آيا نظرتان را تغيير نداده ايد؟

مهدوي كيا: من تا سال 2007 با اين باشگاه قرارداد دارم و در حال حاضر فقط به هامبورگ فكر مي كنم ، البته اگر پيشنهادي داشته باشم آن را بررسي خواهم كرد.

اما عده اي معتقدند كه سقف توانايي هاي مهدوي كيا بالاتر از هامبورگ است . مهدوي كيا: ببينيد، بايد هميشه با واقعيت پيش رفت . وقتي من پيشنهادي ندارم چطور مي توانم به فكر جدايي باشم .

اگر در پايان فصل پيشنهاد داشته باشيد حاضر هستيد كه از هامبورگ جدا شويد؟

مهدوي كيا: بايد از همه لحاظ شرايط را بررسي كرد، اگر پيشنهاد خوب باشد احتمال دارد كه جواب مثبت بدهم و جدا شوم اما در حال حاضر فقط به فكر هامبورگ هستم .

آيا به اين فكر كرده اي كه روزي در تيمهاي به مراتب بزرگتر از هامبورگ بازي كني ؟

مهدوي كيا: حضور در تيمهاي صاحب نام و سرشناس آرزوي هر فوتباليستي است ، اما همانطور كه گفتم من در حال حاضر پيشنهادي ندارم .

دو روز پيش يكي از روزنامه هاي ورزشي ايران خبر از پيشنهاد باشگاه ليورپول براي به خدمت گرفتن شما داد، اين موضوع صحبت دارد؟

مهدوي كيا: من نمي دانم كه اين خبرها را از كجا مي آورند، چطور ليورپول پيشنهاد داده كه من خبر ندارم .

از انتقال علي كرمي به بايرن مونيخ خبر داري ؟

مهدوي كيا: بله ، او چند روز پيش در آلمان بود و با بايرني ها به توافق رسيد.

فكر مي كني كه او در تيم بايرن موفق باشد؟

مهدوي كيا: كريمي فوتباليست بزرگي است كه حتي مي تواند در بايرن هم ثابت بازي كند، البته اينجا شرايط بسيار سخت است و بايد تلاش كرد. در خصوص قهرماني بايرن مونيخ در آلمان صحبت كن ، آياآنها مستحق كسب اين عنوان بودند؟

مهدوي كيا: شالكه و بايرن رقابت سختي با هم داشتند، البته شالكه بسيار خوب پيش آمده بود اما بايرني ها به يكباره اوج گرفتند تا قهرماني را به دست آورند.

كمي هم راجع به تيم ملي صحبت كنيم ، پس از كسب هفت امتياز شرايط فعلي را چطور ارزيابي مي كني ؟

مهدوي كيا: ما در دور رفت خوب نتيجه گرفتيم و بايد در دور برگشت هم اين روند را ادامه بدهيم . بازي با كره شمالي و بحرين در ورزشگاه آزادي بسيار حائز اهميت است ، بردن اين دو تيم ايران را به جام جهاني خواهد برد. بردن كره و بحرين به نظر مي رسد كه كار چندان سختي نباشد؟

مهدوي كيا: به هيچ وجه نبايد آنها را دست كم گرفت ، مخصوصا بحرين را كه خيلي خطرناك بازي مي كند. شك نكنيد كه براي صعودبايد هر دو تيم را شكست بدهيم .

شما چندسالي است كه در آلمان فوتبال بازي كرده و زندگي مي كنيد،احساستان از حضور در جام جهاني همراه با ايران در كشور آلمان چيست ؟

مهدوي كيا: آرزويم اين است كه همراه با پيراهن تيم ملي در جام جهاني آلمان بازي كنم ، به هر حال من چندسالي است كه در اين كشور حضور دارم و بازي كردن در جام جهاني جذابيت هاي خاص خود رادارد.

حرف آخر....

مهدوي كيا: اميدوارم تيم ايران به جام جهاني صعود كند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •