تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 249 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 2485

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ |فصل 1392-1393

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

البته من احتمال میدم برگرده
    بهتره که بر نگرده.با پولی که به اون میخوان بدن و بازی ضعیفی که برای پرسپولیس انجام میده برنگرده بهتره.

ارسال شده از GLX Luster با استفاده از تپاتالک 2

2. 5 کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

البته من احتمال میدم برگرده

متاسفانه من هم مثل شما فکر میکنم و این خبر هم در تایید حرف شماست :

کد خبر : 1012442 زمان ارسال : چهارشنبه 1392/04/19 22:12

رويانيان:بايد با دايي درباره انصاري‌فرد صحبت‌کنم

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: بايد در خصوص کريم انصاري‌فرد با علي دايي صحبت کنم.

محمد رويانيان درباره موضوع کريم انصاري‌فرد و باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: کريم انصاري‌فرد پسري دوست‌داشتني و با غيرت و با تعصب است و در هر شرايطي يا در هر تيمي که باشد مثل پسرم علاقه‌اي معنوي به اين جوان با ارزش و برومند دارم.

به نقل از فارس، وي افزود: اخلاق کريم انصاري‌فرد هميشه من را جذب خودش کرده و به همين دليل علاقه‌اي پدرانه به اين بازيکن خوب و ملي‌پوش دارم. کريم انصاري‌فرد عزيز من است.

رويانيان ادامه داد: اما بايد چند نکته درباره ايشان اعلام کنم، من خيلي ناراحتم که کار انصاري‌فرد و پرسپوليس به خبرهايي که امروز در رسانه‌ها اعلام شده کشيده است، نمي‌دانم آيا انصاري‌فرد تصميم اشتباه گرفته يا خير اما اي کاش او به موقع به درخواست دايي پاسخ مي‌داد و ما را بي‌خبر نمي‌گذاشت. اگر هم انصاري‌فرد بي‌تفاوت در اين خصوص بوده باشد نمي‌توانيم او را مقصر قلمداد کنيم چون او جوان است و شايد نياز به استراحت داشت اما ما هم مطيع تصميم کادر فني خودمان و علي دايي هستيم.

مديرعامل قرمزها تأکيد کرد: به هر حال همه در زندگي اشتباه مي‌کنند، شايد کريم هم اشتباه کرده باشد اما اشکالي ندارد.

وي افزود: من بايد شهادت دهم که دايي اولين بار که من را ديد و ليست خود را معرفي کرد روي کريم انصاري‌فرد تأکيد زيادي داشت. او مي‌گفت انصاري‌فرد را نگه دارم و نبايد اجازه بدهيم جاي ديگري برود. من خودم شاهد بودم اما با توجه به اينکه ما از 7 خرداد تمرينات‌مان را شروع کرديم و حدود 40 روز انصاري‌فرد را نداشتيم قطعاً اين موضوع کمي نياز به بررسي بيشتر دارد که چرا کريم نيامد و يا چه مسائل ديگري اتفاق افتاد.

رويانيان ادامه داد: بايد به اين مسئله توجه کرد که دايي علاقه‌ ويژه‌اي به انصاري‌فرد دارد و همين‌طور هم انصاري‌فرد علاقه زيادي به دايي دارد پس من در خصوص رفتن انصاري‌فرد حرفي نمي‌زنم و قطعاً بايد موضوع را بررسي و سپس با سرمربي محترم تيم صحبت و سپس حرفم را بزنم. اين را بدانيد بنده به هيچ عنوان اجازه نمي‌دهم شأن و شئون انصاري‌فرد زير سؤال برود او فرزندخوانده پرسپوليس و دايي است و مسائلي که به وجود آمد با يک گفتمان ساده حل مي‌شود و نبايد آن را بزرگش کرد تا ديگران سوءاستفاده کنند.
    منبع : ورزش 3

4. 4 کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دایی هر ایراد و ضعفی که داشته باشه ، یک سری نکات خیلی خوب داره مثل همین قاطع بودنش در پافشاری روی اصول حرفه ای و احترام گذاشتن به تیم و مبارزه با بازیکن سالاری /

من با توجه به پیشینه ای که از دایی سراغ داریم همه ، بعید میدونم نظرش در مورد انصاری فرد تغییر بکنه ، به نظر من انصاری فرد گشادترین کلاهی بود که در این چند ساله به سر پرسپولیس رفت ... /

6. 10 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

به نظر من باید دایی قاطعانه روی حرفی که زده بمونه که البته از خصوصیاتش هم همین امر بر میاد.
    انصاریفرد رفتاری رو داشته که شایسته بازیکن تیمی مثل پرسپولیس نیست.
    بهتره بره همونجایی که وقتی بقیه تمرین میکردن اونجا بوده.

8. 5 کاربر از Sub007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

البته یه چیزی هم هست ...

الان حرکت علی دایی تیشه ای بود بر ریشه بازیکن سالاری
    اگه این بازیکن با ابراز پشیمونی و تنبیه جدی (مثلاً نیمکت نشینی در اوایل فصل) و البته قراردادی پایین تر از قبل با وساطت رویانیان برگرده به تیم،‌ بیشتر از اینکه ضرر باشه، سوده ...
    یه مهاجم (حداقل روی کاغذ) حرفه ای و خوب داریم که بعداً میشه ترنسفرش کرد ...
    از اون طرف شأن پیراهن پرسپولیس هم حفظ شده با ابراز پشیمونی و التماس بازیکن

با این حال خودم هم با کنار گذاشتنش موافق ترم ...
    صد در صد باید از دایی حمایت کرد

10. 10 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

منم تاسیس تاپیک جدید رو تبریک میگم./امیدوارم دهمین قهرمانی لیگ و ششمین قهرمانی حذفی رو اینجا توی همین تاپیک جشن بگیریم!لینک گروه پرسپولیس همیشه قهرمان رو میذارم، از قرمزهای واقعی درخواست میکنم توی گروه خودشون عضو بشن و تعدادمون رو به عدد 666 افسانه‌ای برسوننروی لوگوی گروه کلیک کنید! مرسی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Alinho; 11-07-2013 at 00:37.

12. 7 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من آخرین سالی که فن پرسپولیس بودم سال 86-87 بود که تو بازی آخر تو آخرین دقایق سپهر حیدری با یه ضربه شیرجه گل رو میزنه و پیروزی قهرمان لیگ میشه عجب روزی بودعجب سالی بود واسه پیروزی
    از اون سال به بعد دیگه بازی های جالبی ازش ندیدم ولی بازم امیدوارم امسال قهرمان بشه.

14. 2 کاربر از MR.CART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

من با نظر دوستان که دوست دارن دایی سر حرفش بمونه مخالفم.چون اینجوری که من اخبار را دنبال کردم کریم دنبال پیشرفت و رفتن به فوتبال اروپا بوده و طبیعی هم هست که بخواد تا دقیقه اخر هم صبر کنه و از تمامی شانسش استفاده کنه.بله اگر مسائل مادی بود منم به شما حق میدادم
    ولی برای تنبیه میشد همین کارهایی که کوروش گفت رو انجام بدن.وقتی بازیکنی مثل سید جلال با توجه با بازیهاش در تیم ملی و استفاده نکردن از زمانی که سازمان لیگ برای این بازیکنها گرفت برای استراحت ، میاد و تمرین میکنه حتما باید بین این نفرات فرق قائل شد.ولی در این حد قابل قبول نیست(البته بازم میگم اگر هدف کریم پیشرفت و رفتن به اروپا بوده باشه)

16. 7 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو *IN*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    New North Korea                     In The Name of Father

پيش فرض

بازی با ملوان 1-1 شد...

18. 6 کاربر از *IN* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

و نکته جالب گل زنی عباس زاده هست.خیلی دوست دارم بازی این بازیکن رو ببینم

20. 6 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •