تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 227 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 2267

نام تاپيک: Mass Effect 3

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

شنيدم به عشق اشلي با ميراندا رومنس نكردي؟
    نه باهاشون صحبت کردم هر دو رو باهم داشته باشم : دی
    اما اشلی
    دوما این بازی فکر کنم به احتمال زیاد ادامه داشته باشه........اگه سازندگان هم بگن که سه گانه هستش و تموم میشه من باور نمی کنم...... .
    نه دیگه گفتم سه گانه هست
    همچنین این بازی چون رفته سمت زمین دیگه آخرش هست مطمئنا...

ولي ايده قرار دادن Anomaly جالب بود !
    آره اینو موافقم.
    ولی اگه گشتن دنبال منابع کمتر وقت گیر بود بهتر میشد.
    بعدشم اگه یه چیزی تو مایه های تجارت تو بازی باشه مثه خرید و فروش بعضی مکانا مثه اساسین که پول میشه در آورد از کنارش اینطوری هم جالب میشه.
    اگه اپن ورلد فضایی هم بشه که خیلی عالی میشه ... بشه تو همه سیاره ها فرود اومد و جست و جو کرد و این حرفا... ولی یکم غیر قابل تصور هست : دی
    یا همه گروه واسه نجات زمین با هم بمیرن که دیگه خیلی عالی میشه............ .
    نه دیگه اگه اینطوری بشه با توجه به پایان ریچ و رد دد کمی تا قسمتی این پایان خز میشه
    همون متوسط باشه مرگ و میر بهتره... فقط اشلی نمیره : دی

2. 5 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

من که هر کی رو نگه نداشته باشم ...
    اون guarts هستش چیه اسمش یادم رفت.اون گنده هه مثل تمساه هستش نگهش داشتم صداشو هم دوست داشتم ..میگه..شپرد. کلا واسه من 4 نفر مردن...
    همه هستن ...اون تک تیراندازه حیف شد واسه من حشره ها بردنش.
    من خیلی سعی کردم با میراندا رومنس داشته باشم که نشد ولی از بخت بد ب اون جک دختر بود پسر بود شانسی زدن تو سیم هم رومانس کردن یکی نیست بگه اخه نفر نبود رفتی سراغ اون.
    صحنه اخر بازی در قسمت دوم هم فوق احساسی بود شفرد رفته بود سر قبر دوستان وای خدا من برم باز اون صحنه رو ببینم.
    پایان بازی هم خب برا این که یه بازی همیشه در خاطرها بمونه باید به نظر من زیاد کشش ندن. 3 تا باشه عالیه
    و با حرف مراد که مثلا یکی تو بغل شفرد بمیره موافقم.
    مطمئن هستم بازی خوبی خواهد شد...فقط انتظار دارم خیلی طولانی بشه...مثلا بالای 25 ساعت..البته بدون ماموریتهای فرعی...با اونها هم که خیلی زیاد میشه...

4. 4 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

یه موضوعی که هست زیاد مطمئن نباشید که کاراکتر های قبلی تو این نسخه جدید باشن ! چون اگه دقت کنید اونها ممکن بود تو مس افکت 2 بمیرن ! پس مطمئن باشید تو مس افکت 3 زیاد کار نمیشه روشون . دقیقا مثل اشلی چون ممکن بود تو مس افکت 1 بمیره تو مس افکت 2 هم نبود و فقط یه تیکه میومد و میرفت ...

درکل زیاد رو شخصیت های قبلی حساب نکنید و مطمئن باشید اگر هم باشن خیلی کم حضور دارن !

حـــــرفـه ای resident_evil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    ReaCh

پيش فرض

بعدشم اگه یه چیزی تو مایه های تجارت تو بازی باشه مثه خرید و فروش بعضی مکانا مثه اساسین که پول میشه در آورد از کنارش اینطوری هم جالب میشه.
    آره مثلا بیایم تهران بریم مرکز خرید تیراژه یا بیایم مشهد پیش تو بریم اون بازار بزرگه : دی

ممنون برای تاپیک .
    حسین تو اون تاپیک یه بحثی شد بر سر Tali نشد ادامه بدیم به دلیل مسائلی که پیش اومد خواستم یاد آوری کنم منم عاشق اونم مخصوصا صداش با اینکه ماسک داشت شدیدا احساستم رو برانگیخت اون 2 تا جنس مونث دیگه هم زیاد مالی نبود همون اشلی بهتر بود .
    در مورد بازی هم سفر به زمین یه ایده ی بسیار بسیار عالی بود که به نظر من جذابیت بازی رو چندین برابر میکنه . این جمله ی معروفش هم کشته منو
    "2 میلیون کشته در روز اول,7 میلیون کشته ی دیگر تا آخر هفته"
    به این میگن یک خین و خین ریزی واقعی : دی

7. 8 کاربر از resident_evil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسی حسین به خاطر تاپیک این ابر اثر

كاماندر شپرد، منتظر پايان باشكوهت باش
    واقعا جمله قشنگی بود

سوما اگه قرار این بازی تو شماره 3 تموم بشه بهتره که تمامی پایانهای ممکنش به نوعی غم انگیز باشه یه پایان غمگین و تراژدیک داشته باشه تا پایان خوب....... .مثلا شپرد واسه نجلات دنیا بمیره(پس زمینشم یه آهنگ غمگین با یه ویولن سولو)
    یا مثلا اون دختره تو بغل شپرد کشته بشه....... .
    آره موافقم
    اگه قراره تموم بشه باید پایان خیلی فوق العاده ای داشته باشه که تا مدت ها در موردش بشه صحبت کرد و به یاد همه ما عاشقان مس افکت بمونه
    من که باز انتظار یه داستان فوق العاده با شخصیت پردازی بی نظیر از سلطان Bioware رو دارم

مطمئنا اشلی و Wrex دوباره به شپرد ملحق میشن ... جنگیدن کنار Wrex غول غولک آرامش خاصی داره : دی
    احتمالا اضافه میشن. مخصوصا این Wrex که خیلی محبوبه. منم مثل حسین اونو بسی دوس می دارم : دی

حسین تو اون تاپیک یه بحثی شد بر سر Tali نشد ادامه بدیم به دلیل مسائلی که پیش اومد خواستم یاد آوری کنم منم عاشق اونم مخصوصا صداش با اینکه ماسک داشت شدیدا احساستم رو برانگیخت اون 2 تا جنس مونث دیگه هم زیاد مالی نبود همون اشلی بهتر بود .
    من توی شماره یک با اشلی فقط رومانس کردم و شماره دو هم فقط با Tali. آره این Tali شخصیت خیلی جالبی داشت....
    البته مطمئنا چند تا شخصیت دختر جدید هم اضافه میشن که ممکنه برای رومانس تنوع ایجاد کنن و دست گیمر ها رو برای این کار بازتر کنن! : دی

+

تاریخ انتشار بازی صد در صد 2011 هستش؟
    اگه قراره مثلا دسامبر 2011 تاریخ انتشارش باشه به ژانویه 2012 هم بیافته زیاد فرقی نمی کنه و کلا 2012 بیاد شاید جالبتر باشه...

9. 9 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای hosseincode2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

اون guarts هستش چیه اسمش یادم رفت.اون گنده هه مثل تمساه هستش نگهش داشتم صداشو هم دوست داشتم ..میگه..شپرد.
    مطمئنم Wrex رو نديدي، اون نميگفت شپرد،‌ميگفت اگه من اينجا بميرم همشونو ميكشم! يه نكته اي هم كه جالب بود تو نسخه 2: اون مرحله اي كه به سياره Krogan ها رفته بوديم بايد فكر كنم براي جلب رضايت اونا يه مدت خاصي رو در كنار اون موجود شبيه مار زنده ميمونديم . اگه گيمر بتونه تو اين مدت اون موجود رو بكشه، رئيس Krogan ها ميگه كه شپرد تو دومين نفري هستي كه تونستي نه تنها در مقابل اون دووم بياري بلكه اونو بكشي هم . بعدش هم ميگه كه اولين نفر و تنها نفر قبل از شپرد Wrex بوده !
    من خیلی سعی کردم با میراندا رومنس داشته باشم که نشد ولی از بخت بد ب اون جک دختر بود پسر بود شانسی زدن تو سیم هم رومانس کردن یکی نیست بگه اخه نفر نبود رفتی سراغ اون.
    حتما وقتي با هم دعوا كردن طرف جك رو گرفتي . اگه طرف ميراندا رو گرفته بودي با اون رومنس ميكردي و در اين صورت تنها چيزي كه از اين به بعد از جك ميشنيدي فقط يه كلمه دو حرفي بود: FU CK OFF
    یه موضوعی که هست زیاد مطمئن نباشید که کاراکتر های قبلی تو این نسخه جدید باشن ! چون اگه دقت کنید اونها ممکن بود تو مس افکت 2 بمیرن ! پس مطمئن باشید تو مس افکت 3 زیاد کار نمیشه روشون . دقیقا مثل اشلی چون ممکن بود تو مس افکت 1 بمیره تو مس افکت 2 هم نبود و فقط یه تیکه میومد و میرفت ...

درکل زیاد رو شخصیت های قبلی حساب نکنید و مطمئن باشید اگر هم باشن خیلی کم حضور دارن !
    اينو خيلي خوب اومدي . موافقم
    به همين مناسبت يكم از اطلاعات جانبي ميخوام ميگم D:
    بين همه نژادها Quarian ها و مخصوصا همين Tali بيشترين تاثير رو ميشه گفت تو داستان داشتند، چون هم Geth ساخته اينها بود و هم مدركي كه Tali از ارتباط Saren با Matriach Benezia در اختيار شپرد گذاشت باعث به وجود اومدن ادامه داستان شد . توجه شما رو به همين صحنه از Mass Effect Universe دعوت ميكنم :

محتوای مخفی: MEU 
    پروسه ي متقاعد كردن Council به خوبي پيش نميرود . Alliance نيز مدركي ندارد و Saren كه همه چيز را از طريق هولوگرام ميبيند به روياي Shepard ميخندد (...) Shepard از ان دو نفر ياد ميگيرد كه يك Quarian اخيرا وارد Citadel شده است . اين فرد از نژاد Quarian ها گفته ميشود مدركي در مورد ارتباط Saren با Geth دارد . متاسفانه اين Quarian توسط فردي به نام Fist اسير شده است ، او رئيس گروه خلافكاري محلي است كه قبلا براي Shadow Broker كار ميكرد اما الان براي كمك به Saren به انها خيانت كرده است .
    با اضافه شدن Garrus ، فرمانده Shepard با يك Krogan با نام Wrex نيز اشنا ميشود كه فرديست جنگ ديده ، مزدور و شكارچي . Wrex توسط Shadow broker تغذيه ي مالي شده است تا Fist را بكشد . آنها به Chora's Den ، كلوب ‍Citadel ، حمله ميكنند و ميفهمند كه اين Quarian مدرك ارتباط Saren و Geth را براي Shadow Broker ميخواسته است و قرار بوده است طي ملاقاتي اين مدارك را به Fist بدهد ( اين Quarian هنوز تصور داشت Fist مامور Shadow Broker است ) ولي اين ملاقات يك تله است . كساني كه انتظار Quarian را ميكشند تا مدارك را از او بگيرند حال طرف Saren هستند . Shepard به محل ملاقات انها حمله ميكند و اين Quarian را كه نامش Tali'Zorah nar Rayya نجات ميدهد . Shepard ‌و تيمش Tali را به اتاق Ambassador Udina ميبرند .

Tali: "سياره ي Eden Prime يه پيروزي بزرگ بود ..."

مدركي كه Tali در اختيار داشت يك فايل صوتي بود كه او از يك Geth استخراج كرده بود . اين فايل صوتي شامل مكالمه اي بين Saren و Matriach Benezia است كه در آن اين دو نفر در مورد پيروزيشان در Eden Prime صحبت ميكنند . آنها همچنين به چيزي به نام Conduit نيز اشاره ميكنند و همچنين به بازگشت Reaper ها . Council سعي ميكند نسبت به Reaper ها بي تفاوت باشد اما باز هم نميتواند اين فايل صوتي را انكار كند . با اين مدرك Council سرانجام متقاعد ميشود و Saren از درجه Spectre ـي صلب ميشود .
    در ميان تعجب همگان ، Commander Shepard اولين انسان Spectre كهكشان ميشود و حال ماموريتش اين است كه Saren را از بين ببرد . Captain Anderson از مقام فرماندهي Normandy انصراف ميدهد و سكان هدايت آن را به Shepard ميسپارد .
    نژاد Tali هم نژاد جالبيه . Geth رو طوري پيشرفته ساختن كه توسط خود اونها از سياره خودشون بيرون انداخته ميشن ! Tali هم مثل همه افراد نژاد خود به دليل كمبود منابع مجبوره وقتي به سن قانوني رسيد به سيارات و مكانهاي ديگه مهاجرت كنه و فقط وقتي ميتونه برگرده كه يه چيز با ارزش پيدا كرده باشه . اين شئ با ارزش رو Tali سعي كرد با همراه شدن با شپرد جستجو كنه، تو شماره 2 خود Tali اشاراتي به اين مسئله كرد كه متاسفانه خاطرم نيست . به خاطر اينكه Geth ساخته اين نژاد بود و سركشي كرد، Tali به همراه ساير هم نژادهاي خودش مورد بدبيني ساير نژادها قرار گرفت . درست مثل Asari كه به خاطر اين مسئله كه حاصل ازدواج يك Asari با هر نژاد ديگه مطمئنا يك Asari هست مورد بدبيني و كم لطفي ديگر نژادها قرار ميگيره ! تو يكي از مكالمات بازي بين دو نفر دكور در نسخه 2 به اين موضوع اشاره ميشه و بحثهاي خنده داري پيش مياد .
    در مورد ماشيني بودن يا نبودن Tali و نژادش هم شبهه وجود داره و به خاطر همين بدبيني به وجود اومده همه فكر ميكنن زير ماسك اونها آهن و فلزات هستن . البته فكر كنم اين نظريه بعد از رومنس شپرد با Tali رد شده باشه !
    من برم ME1 رو نصب كنم

Mass Effect Universe ، همه چيز در مورد مس افكت 1 و 2
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by hosseincode2008; 30-12-2010 at 12:55.

11. 9 کاربر از hosseincode2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

حتما وقتي با هم دعوا كردن طرف جك رو گرفتي . اگه طرف ميراندا رو گرفته بودي با اون رومنس ميكردي و در اين صورت تنها چيزي كه از اين به بعد از جك ميشنيدي فقط يه كلمه دو حرفي بود: FU CK OFF
    اونجا میگن اگه به مقدار کافی از اون قدرت ها داشته باشی میتونی بدون اینکه کسی ناراحت بشه هردو رو وفادار نگه داری.
    کلا این جک همه کاراش خشن صورت میگیره... خیلی وحشی و بد دهنه : دی

اگه گيمر بتونه تو اين مدت اون موجود رو بكشه، رئيس Krogan ها ميگه كه شپرد تو دومين نفري هستي كه تونستي نه تنها در مقابل اون دووم بياري بلكه اونو بكشي هم . بعدش هم ميگه كه اولين نفر و تنها نفر قبل از شپرد Wrex بوده !
    کاملا درسته
    کلا این صحنه رو یادم رفته بود... الان که گفتی یهو همشون اومد تو ذهنم
    در مجموع اون صحنه ی دیدن رکس و اشلی از خوشایند ترین لحظات بازی بود... واقعا حس می کردی دلت برا این دو تنگ شده.

با میراندا خیلی حال نکردم... درسته کاراکتر جذابی بود ولی از اونا نبود که آدم تو نسخه سوم خیلی مشتاق دیدنش باشه.

13. 6 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

مطمئنم Wrex رو نديدي، اون نميگفت شپرد،‌ميگفت اگه من اينجا بميرم همشونو ميكشم! يه نكته اي هم كه جالب بود تو نسخه 2: اون مرحله اي كه به سياره Krogan ها رفته بوديم بايد فكر كنم براي جلب رضايت اونا يه مدت خاصي رو در كنار اون موجود شبيه مار زنده ميمونديم . اگه گيمر بتونه تو اين مدت اون موجود رو بكشه، رئيس Krogan ها ميگه كه شپرد تو دومين نفري هستي كه تونستي نه تنها در مقابل اون دووم بياري بلكه اونو بكشي هم . بعدش هم ميگه كه اولين نفر و تنها نفر قبل از شپرد Wrex بوده
    اره منظورم همین Wrex هستش دیدمش ندیده بودم که نمی گفتم دوسش دارم و نگهش داشتم.
    کلا این رو تو همه ماموریتهام با خودم میبردم. اون منطقه هم دقیق یادم اومد. اون کرم بزرگ رو کشتیم.

مورد علاقه من هستش...
    برو مس افکت 2 رو نصب کن سیواشو هم که داری بری پیشش سلام کنی بعد زود خداحافظی کنی به جای این که بگه
    Goodbay میگه شپرد.

در کل واسه من Tali ، Jack ، samara و اون تک تیراندازه مردن باقی همشون زنده و سرحال هستند..
    و اگه اون طور که این جا میگین...

اون موقع پس زیاد رو ی شخصیت های اصلی حساب باز نکنیم....که هم خوبه هم بد..

اونجا میگن اگه به مقدار کافی از اون قدرت ها داشته باشی میتونی بدون اینکه کسی ناراحت بشه هردو رو وفادار نگه داری.
    کلا این جک همه کاراش خشن صورت میگیره... خیلی وحشی و بد دهنه : دی
    نه باو طرف میراندا رو گرفتم اخه می خواستم رو مخش کار کنم که اصلا امار نداد...
    راستی چرا این حرفارو تو تاپیک موقع بازی حرف نمیزدیم الان ریختیم اینجا...

نژاد Tali هم نژاد جالبيه . Geth رو طوري پيشرفته ساختن كه توسط خود اونها از سياره خودشون بيرون انداخته ميشن ! Tali هم مثل همه افراد نژاد خود به دليل كمبود منابع مجبوره وقتي به سن قانوني رسيد به سيارات و مكانهاي ديگه مهاجرت كنه و فقط وقتي ميتونه برگرده كه يه چيز با ارزش پيدا كرده باشه . اين شئ با ارزش رو Tali سعي كرد با همراه شدن با شپرد جستجو كنه، تو شماره 2 خود Tali اشاراتي به اين مسئله كرد كه متاسفانه خاطرم نيست . به خاطر اينكه Geth ساخته اين نژاد بود و سركشي كرد، Tali به همراه ساير هم نژادهاي خودش مورد بدبيني ساير نژادها قرار گرفت . درست مثل Asari كه به خاطر اين مسئله كه حاصل ازدواج يك Asari با هر نژاد ديگه مطمئنا يك Asari هست مورد بدبيني و كم لطفي ديگر نژادها قرار ميگيره ! تو يكي از مكالمات بازي بين دو نفر دكور در نسخه 2 به اين موضوع اشاره ميشه و بحثهاي خنده داري پيش مياد .
    اره اینجارو دقیق یادمه حتی همون زنه اساری که صدای شهره اقداشلو هم رو اون بود دو تا سوال میپرسه که باعث میشه اونجا تالی بمونه یا بره..که من در دو بار چک پویینت می خواستم رفتارشون رو ببینم که دیدم و عالی بود.

15. 4 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای hosseincode2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

اره منظورم همین Wrex هستش دیدمش ندیده بودم که نمی گفتم دوسش دارم و نگهش داشتم.
    کلا این رو تو همه ماموریتهام با خودم میبردم. اون منطقه هم دقیق یادم اومد. اون کرم بزرگ رو کشتیم.
    حامد فكر كنم تو Grunt رو با Wrex قاتي كردي ! Wrex تو 2 اصلا از ياراي ما نبود و فقط در صورت انتقال سيو تو يكي از سياره ها ميبينيمش . اوني كه تو نگهش داشتي و دوسش داري Grunt هست .
    برو مس افکت 2 رو نصب کن سیواشو هم که داری بری پیشش سلام کنی بعد زود خداحافظی کنی به جای این که بگه
    Goodbay میگه شپرد.
    نه ميخوام اول يه بار 1 رو برم بعد سيومو منتقل كنم و 2 رو برم تا واسه 3 آماده كنم . آخه من اولين بار سيومو منتقل نكرده بودم متاسفانه و به دلايلي ...

17. 3 کاربر از hosseincode2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Khashayar King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    In the Hell

پيش فرض

سومين و آخرين نسخه سه گانه Mass Effect
    با تشکر از تایپک حوبت ! تا اونجایی که من میدونم این بحث سه گانه ، دیگه کلیشه شده و تقریبا همه کسانی که چنین حرفی زدن دارن

نسخه چهارمی هم میسازن ! و تا اونجایی که من اطلاع دارم Bioware چنین حرفی نزده ! تازه کلی هم در مورد نسخه های بعدی امیدواری داده بود !

شاید اطلاعات من غلط باشه ! در هر صورت ممنون !

نه دیگه گفتم سه گانه هست
    همچنین این بازی چون رفته سمت زمین دیگه آخرش هست مطمئنا...
    عجب استدلالی ... !

مربوط به سیو بازی هست ! اگه همرو نجات داده باشی همه تو ME 3 هم هستن مثل سیو من ! ولی آخر ME2 خیلی باحال بود !

----

ولی حال کردم واسه آخر بازی قصه میسازین ! ! من که فک نکنم این Bioware مس رو ول کنه ! چون خودش گفته بود آینده خوبی در انتظار ME هست !
    Last edited by Khashayar King; 31-12-2010 at 08:57.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •