تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: مشکل کلی؟!!

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

من امشب کیس رو باز کردم و دیدم خنک کننده چیست یک مقدار لق بود البته قبلا هم اینجوری بود .بازش کردم خمیر سیلکون قبلیش رو تمیز کردم و با زدن خمیر جدید بستمش و این دفعه محکم بستمش. از اون موقع تا الان دیگه مشکل نداشته.روزهای قبل برای بالا اوردن ویندوز مجبور بودم چندین دفعه ری استارت کنم ولی الان بالا میاد ولی احساس میکنم یک مقدار کند تر از گذشته است
    حتی بازی ساکری رو هم که مشکل داشت و سریع گیر میکرد رو یک ساعتی بازی کردم ولی مشکلی پیش نیامد
    ولی الان که درجه حرارت رو نگاه کردم یک مقدار دمای سی پی یو بالاست؟نمیدونم طبیعی هست یا نه؟
    چه کار باید بکنم تا دما پایین بیاد؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

من امشب کیس رو باز کردم و دیدم خنک کننده چیست یک مقدار لق بود البته قبلا هم اینجوری بود .بازش کردم خمیر سیلکون قبلیش رو تمیز کردم و با زدن خمیر جدید بستمش و این دفعه محکم بستمش. از اون موقع تا الان دیگه مشکل نداشته.روزهای قبل برای بالا اوردن ویندوز مجبور بودم چندین دفعه ری استارت کنم ولی الان بالا میاد ولی احساس میکنم یک مقدار کند تر از گذشته است
    حتی بازی ساکری رو هم که مشکل داشت و سریع گیر میکرد رو یک ساعتی بازی کردم ولی مشکلی پیش نیامد
    ولی الان که درجه حرارت رو نگاه کردم یک مقدار دمای سی پی یو بالاست؟نمیدونم طبیعی هست یا نه؟
    چه کار باید بکنم تا دما پایین بیاد؟
    مدل سی پی یو ت چیه ؟
    یک عکس از hw monitor هم بزار اینجا

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

hw monitor
    نمیدونم منظورتون چیه.همون صفحه ابی تنظیمات ابتدایی رو میگید؟

سی پی یوم
    amd phenom II x4 940 3GHz
    am2+
    هست.
    الان فن سی پی یو رو باز کردم و زیرش رو تمیز کردم و خود فن رو هم باد گرفتم
    الان که میخواستم ببندم دیدم خمیر سلیکونم کمه ولی با همون بستمش ولی دما سی پی یو تغییر نکرده

---------- Post added at 12:17 AM ---------- Previous post was at 12:14 AM ----------

البته این رو هم بگم که من برای وردود هوا دو تا فن 12 سانتی گذاشتم و یکی جلو رو به روی هاردها و یک هم بغل کیس و یک فن 12 سانتی هم پشت کیس هوا را بیرون میده و همانطور که قبلا هم گفتم یه فن 6 سانتی سی پی یو رو هم بدون قسمت خنک کننده با سیم بستم رو به روی چیپست

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

نمیدونم منظورتون چیه.همون صفحه ابی تنظیمات ابتدایی رو میگید؟

سی پی یوم
    amd phenom II x4 940 3GHz
    am2+
    هست.
    الان فن سی پی یو رو باز کردم و زیرش رو تمیز کردم و خود فن رو هم باد گرفتم
    الان که میخواستم ببندم دیدم خمیر سلیکونم کمه ولی با همون بستمش ولی دما سی پی یو تغییر نکرده

---------- Post added at 12:17 AM ---------- Previous post was at 12:14 AM ----------

البته این رو هم بگم که من برای وردود هوا دو تا فن 12 سانتی گذاشتم و یکی جلو رو به روی هاردها و یک هم بغل کیس و یک فن 12 سانتی هم پشت کیس هوا را بیرون میده و همانطور که قبلا هم گفتم یه فن 6 سانتی سی پی یو رو هم بدون قسمت خنک کننده با سیم بستم رو به روی چیپست
    نه منظورم این بود که با نرم افزار hw monitor هم یک عکس بزارید اینجا از این سایت این نرم افزار رو دانلود کنید

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

حالب اینحاست که درصد استفاده از سی پی یو زیر 10 درصده

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

این دما اگه در حالت عادی باشه خیلی بالاست
    شما اول از همه فن سی پی یو و سیستم رو یک خاک گیری بکنید و سیم های پاور رو داخل کیس همرو بدید کنار که هوا جریان پیدا کنه و تهویه کیس هم خوب باشه
    همچنین هرچی خمیر رو سی پی یو و زیر هیت سینک فن است پاک کنید یک خمیر خوب به سی پی یو بزنید مثل tx4 dh یا zp360
    همچنین چک کنید فن به خوبی میچرخه و درست کار میکنه حالت smrat fan تو ستاپ سیستم فعاله ؟
    دمای مینتون هم بالاست بایوس مین رو آپدیت کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

این دما اگه در حالت عادی باشه خیلی بالاست
    شما اول از همه فن سی پی یو و سیستم رو یک خاک گیری بکنید و سیم های پاور رو داخل کیس همرو بدید کنار که هوا جریان پیدا کنه و تهویه کیس هم خوب باشه
    همچنین هرچی خمیر رو سی پی یو و زیر هیت سینک فن است پاک کنید یک خمیر خوب به سی پی یو بزنید مثل tx4 dh یا zp360
    همچنین چک کنید فن به خوبی میچرخه و درست کار میکنه حالت smrat fan تو ستاپ سیستم فعاله ؟
    دمای مینتون هم بالاست بایوس مین رو آپدیت کنید
    فن سی پی یو رو خاک گیری کردم و توی سیستم تهویه کیس هم تغییری ایجاد نکردم .قبلا دمای سی پی یو اینقدر بالا نمی رفت. خمیر سیلیکونم اسمش zp هست ولی 360 نداره؟!!!
    چون دیروز باتری مین رو در اورده بودم خواستم دوباره اپدیت کنم بایوس رو که درصد عملکرد سی پی یو رفت روی 100 که اینجوری دما رفت بالای 70 -75 درجه. برنامه اپیدیت وسط کار هنگ کرد و مجبور شدم ری استارت بکنم.بعدش که میخواستم دوباره سیستم رو روشن کنم دیگه بوق سلامت نمیزنه و مانیتور هم روشن نمیشه.
    نمیدونم چون بایوس اپدیت نشد این مشکل پیش اومده و یا سی پی یو سوخته؟!!

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

فن سی پی یو رو خاک گیری کردم و توی سیستم تهویه کیس هم تغییری ایجاد نکردم .قبلا دمای سی پی یو اینقدر بالا نمی رفت. خمیر سیلیکونم اسمش zp هست ولی 360 نداره؟!!!
    چون دیروز باتری مین رو در اورده بودم خواستم دوباره اپدیت کنم بایوس رو که درصد عملکرد سی پی یو رفت روی 100 که اینجوری دما رفت بالای 70 -75 درجه. برنامه اپیدیت وسط کار هنگ کرد و مجبور شدم ری استارت بکنم.بعدش که میخواستم دوباره سیستم رو روشن کنم دیگه بوق سلامت نمیزنه و مانیتور هم روشن نمیشه.
    نمیدونم چون بایوس اپدیت نشد این مشکل پیش اومده و یا سی پی یو سوخته؟!!
    بایوس پریده باید ببرید مین رو بیرون و با پروگرمر درست کنن براتون

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

بایوس پریده باید ببرید مین رو بیرون و با پروگرمر درست کنن براتون
    خدمات کامپیوتری معمولی توانایی این کار رو دارن یا کار سختیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •