تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: كدوم سري از اچ پي رو مي پسندين؟

راي دهنده
80. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • dv6

65 81.25%
  • envy14

12 15.00%
  • tm2

2 2.50%
  • dm4

5 6.25%
Multiple Choice Poll.
صفحه 2 از 24 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 235

نام تاپيک: hp !! بحث و تبادل نظر در مورد سري dv6 ..

پروفشنال lovelord2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    ايران همه سراي من است

پيش فرض

سلام .
    آقا نظرتون درباره 3143 چیه ؟

سلام
    3140 تا 43 كانفيگ مشابه دارن (7مدل)
    سري Se هم دارن كه من پيشنهاد مي كنمش نسبت به ee
    تفاوتا تو رنگ بنديه
    به شخصه از رنگ 3143 خوشم نمي اد
    به نظر خسته كننده مي اد براي اقايون
    براي خانوما شايد محبوب تر باشه

يه رم 4 داره و يه اسلت خالي كه اگه بخواين ارتقا بدين رم رو مناسب تر در مياد و راحت تر
    البته ميزان شرينگ گرافيك و رم مناسب هست
    سي پي يو قوي داره ولي حضور رم بيشتر و سي پي يو ضعيف تر سرعت بيشتري رو مي ده
    سرعت هارد مناسبه ولي يه خورده گرماي بيشتري توليد مي كنه كه به زيادم حس نمي شه
    ويندوز و مشكل با نرم افزارام كه ربطي به برند و مدل نداره
    در كل يه مدل خوب و مناسبه براي كار بري متوسط

قدرت انتخاب بالايي تو انتخاب رنگ مي ده و 4 رنگ رو كامل داره
    البته با اين مشخصات پيشنهاد خودم سري جديد تره dv6 هستش تو اين رنج قيمت
    3200 منظورمه البته اگه از طرح هاي گرافيكيش خوشت بياد و بتوني پيدا كني تو ايران

اينا مشخصات خيلي مختصر شده 7 مدلي هست كه خودتون فرمودين:

Windows® 7 Home Premium 64-bit

Intel® Core™ i5-460M Processor
    • 2.53 GHz, Level 3 cache 3 MB

4 GB DDR3 (1 x 4096 MB)

500 GB SATA Hard Disk Drive 7200 rpm

SATA optical drive: LightScribe SuperMulti DVD±R/RW with Double Layer Support

39.6 cm (15.6") diagonal High-Definition LED HP BrightView Display

ATI Mobility Radeon™ HD 5650 Graphics (switchable), up to 2714 MB total graphics memory with 1 GB DDR3 dedicated

اينم 4 رنگ:
    Black Cherry with Link pattern - Plastic Finish
    Champagne with Link pattern - Plastic Finish
    Shell White with Link pattern - Plastic Finish
    Sonoma Red with Link pattern - Plastic Finish

2. 3 کاربر از lovelord2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه jahan_n_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    قزوین - تو نت

پيش فرض

سلام
    ممنون از این تایپیکتون و اون که واسه 3150 بود که مثل یخ میمونه البته برای مهار گرمای من که 3140 دارم
    حدود 2 هفته پیش 3140 خریدم از دیجی کالا با مشاورانی که تو قسمت پیشنهاد فعالیت میکردن امروز اومدم اون پست اول تایپیک hp رو خودنم گرمای تنم رفت بالا قلبم از کار افتاد ( مشکلم از گرمای احتمالی hp بیشتر بود) خدا رو شکر شماها و پستاتون تبم رو کاهش دادین و ولی خداییش سرم درد گرفت اونجا رو خوندم- در کل شدیدا ممنون و خسته نباشید-ایشالا تو امتحاناتتون هم موفق باشید
    دقت کردین کیبورد 3140 برای IBM هست؟
    راستی من یه سوال در بخش ریکاوری پرسیدم کسی جواب نداد اینجا بپرسم ناراحت نمیشید بگید برو تو تایپیک مربوطه؟

4. 5 کاربر از jahan_n_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    ايران همه سراي من است

پيش فرض

نه بپرس بلد باشم جواب بدم جواب مي دم نباشم هم دوستان هستن

منم اون تاپيك رو خيلي دوست داشتم ولي از بس پست اول رو اعصابم بود حذف اشتراك كردم

شما كه 3140 داري بگو چطور لپ تاپيه؟
    من امروز از يكي از دوستام پرسيدم
    اكي داد گفت مشكلي نداره و نسبت به قيمت و برند خوبه

6. 6 کاربر از lovelord2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    قزوین - تو نت

پيش فرض

والا من 2 هفتست که گرفتم و چون تو قزوین جز یه مغازه کسی hp نداره آنلاین از دیجیکالا خریدم 950 با گارانتی بین المللی زده بود و با گارانتی خودشون +یک سال بیمه ایران + یک موس رایگان +حمل رایگان خریدم 979
    تو یک کارتن پلمپ تحویل گرفتم و زیرش پلمپ داره. چون اینترنتی بود دیویدی بک آپ هم نداشت که اتفاقا برنامه ریکاوری منیجر داشت خودش که تو قسمت ریکاوری مدیاش برای همین کار بود و نوشته بود حتما یک بار این کار رو انجام بدین و یک جای خوب نگهداری کنید که انجام دادم شد 5 تا دیویدی - تو همین نرم افزار قسمت نصب نرم افزارها و درایور ها و ... داشت
    قسمت سخت کارم ساخت چندتا درایو دیگه بود که با Acronis Disk Director Home به راحتی 5تا درایو هم برای خودم ساختم البته قبلا 4 تا درایو پریمری داشت که مجبور شدم درایو d که ریکاوری هست رو لوجیکال کنم.
    حالا سوالم اینجاش بود که در صورت برگردوندن ریکاوری درایوهام پاک میشن و سیستمم میشه مثل روز اولش؟ بهتر بود همون موقع از ویندوز یه ریکاوری دیگه ار درایو سی تهیه میکردم؟
    اما چندتا نکته برای اونا که hp ندارن و میخوان داشته باشن-کلی نرم افزار داره داخل وین که البته خیلیاش به درد نمیخورن ولی از هیجی بهترن و بهترینشون هم از نظر من برنامه رایتش هست که از نرو 10.5 خیلی بهتره (البته از نظر من) ولی خوب نرو کاملتره
    و همجنین برنامه هایی برای ایجاد تغییرات روی فایهای تصویری و عکس ( قابلیت محدود ولی برطرف کننده نیاز مثل تغییر حجم عکس)
    درمورد کاراییش والا امروز need 4 speed Hot Pursuit بازی کردم موقع بازی فنش شروع میکنه به تند کار کردن یکم هم سمت چپ کنار تاچ پد گرم میشه در همین حد.بازم اگه سوال بود بگید شاید من جا انداختم نکته ای و یا امتحان کنم بگم.
    در ضمن من درسم تموم شده قراره برم خدمت الانم بیکارم یعنی روزی حداقل 12 ساعت لب تاپم روشنه adsl هم دارم یا نو نتم یا فیلم میبینم یا بازی میکنم فقط وقتی میرم با دوستام به صرف دوسیب خاموش میکنم

8. 5 کاربر از jahan_n_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

مسعود جان ممنونم از اینکه منو قابل دونستی و به بچه ها معرفی کردی.
    امیدوارم دوستان به این تاپیک سر بزنن و از اطلاعات مفیدت در رابطه با محصولات برند HP استفاده کنن.

10. 2 کاربر از Logintm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anon85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    here & there

پيش فرض

دیویدی بک آپ هم نداشت که اتفاقا برنامه ریکاوری منیجر داشت خودش که تو قسمت ریکاوری مدیاش برای همین کار بود و نوشته بود حتما یک بار این کار رو انجام بدین و یک جای خوب نگهداری کنید که انجام دادم شد 5 تا دیویدی - تو همین نرم افزار قسمت نصب نرم افزارها و درایور ها و ... داشت
    قسمت سخت کارم ساخت چندتا درایو دیگه بود که با Acronis Disk Director Home به راحتی 5تا درایو هم برای خودم ساختم البته قبلا 4 تا درایو پریمری داشت که مجبور شدم درایو d که ریکاوری هست رو لوجیکال کنم.
    حالا سوالم اینجاش بود که در صورت برگردوندن ریکاوری درایوهام پاک میشن و سیستمم میشه مثل روز اولش؟ بهتر بود همون موقع از ویندوز یه ریکاوری دیگه ار درایو سی تهیه میکردم؟
    سلام،
    تا اون جايي كه من از اين طرف و اون طرف شنيدم شما در صورت ريكاوري كردن سيستم، درايو هايي كه بعد از بك آپ گرفتن ساختين و ديگه ندارين؛
    به همين خاطر توصيه مي كنن كه اول پارتيشن بندي كنين و بعد بك آپ بگيرين...

تو اين تاپيك هم يكي از دوستان همچين مشكلي رو داشتن:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اين جا رو هم يه نگاه بنداز:
    کد:
    البته اينجا يه چيز ديگه ميگه با شرط و شروط خاصي باقي پارتيشن ها دست نخورده مي مونن:
    کد:
    والا من خودمم موندم؛
    اگه كسي مي دونه به ما هم بگه...

12. 5 کاربر از anon85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    قزوین - تو نت

پيش فرض

ممنون از پاسختون و توجهی که کردید
    ولی دقیقا شد دوتا جواب یکی گفت کلا برمیگردونه مثل روز اول یکی گفت فقط میریزه تو درایو سی
    تو خود نرم افزارش اینا رو نوشته
    Restore your computer to its original factory cndition.
    would you like to restore computer to its original factory condition?
    This process reinstalls the factory shipped software.
    All user-created files and programs installed after purchase will be lost.
    تا درایوهام پر نشده تو چند روز آینده امتحان میکنم به شما هم خبر میدم

14. 3 کاربر از jahan_n_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    ايران همه سراي من است

پيش فرض

كسي تا حالا هارد رو كلا فرمت كرده بعد بخواد ريكاور كنه با ويندوز بريزه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    قزوین - تو نت

پيش فرض

خوب انجام دادم با خوبی و خوشی تمام اطلاعاتم پاک شد :ی به همین راحتی با شمارش بگم چی کردم شاید بدرد یکی خورد
    1-لب تاپ خریدم
    2-با استفاده از برنامه cyberlink recovery manager که برای خود اچ پی هست و نصب شده برروی ویندوز موجوده دیویدی بک آپ تهیه کردم ( دقت کنید این دیویدی ها کپی درایو ریکاوری شما هستند یعنی حتی بعد تغییرات کوچک در ویندوز و تهیه این بک آپ تغییری در اصل قضیه ایجاد نمیشه)
    3- با استفاده از برنامه ی Acronis Disk Director Home که تو این انجمنها موجوده فضا از درایو c بریدم و چندتا درایو برای خودم ساختم. البته به علت وجود 4 درایو پریمری مجبور شدم درایو recovery موجود رو از پریمری به لوجیکال تغییر بدم
    4-خواستم بک آپ رو برگردونم از همون برنامه ی recovery manager استفاده کردم بعد دادن هشدار اینکه تمام اطلاعات و برنامه های خودتون پاک میشه ویندوز ریست شد ولی اتفاقی نیفتاد. برای همین درایو hp_tools رو لوجیکال و درایو recovery رو پریمری کردم. همه ی اتفاقات شروع به افتادن کرد حدود نیم ساعت طول کشید که بک آپ برگرده بعد ریست شد شروع به نصب برنامه ها و درایورها کرد و هی ریست شد و ادامه داد تا اینکه وین اومد و تنظیمات مکان و زبان و اسم یوزر و اینجور چیزارو خواست بعد همه این کارا دیدم لب تاپ جون زایید و درایو ها و اطلاعات داخلشون نیست.
    5-البته خدا رو شکر بعضی از برنامه های اضافی نصب نشده بود اینبار مثل نورتون - که از توی همون ریکاوری منیجر adob reder و CyberLink DVD Suite که برای رایت سیدی و دیویدی هست رو خودم نصب کردم
    6- با همون قبلیه به همون شیویه ی قبلی درایو ساختم
    7- ایندفه زرنگی کردم با سیدی هایرن و برنامه آکرونیس از درایو سی ایمیج کرفتم (بک آپ تهیه کردم) و توی یکی از درایو هام دخیره کردم.
    8-کلی نرم افزار نصب کردم
    9-دعا کنید دفعه بعد با خوبی و خوشی و بدون تلفات بک آپ برگرده

*موقع برگردوندن بک آپ برنامه گفت میتونم از تمام فایلهات بک آپ تهیه کنم بعد درایو وین رو فرمت کنم
    **خودش فرمت کرد و زحمت پارتیشن بندی رو کشید شما به خودت زحمت نده
    **برای اطمینان از بک آپی که خودم گرفتم اونو برگردوندم و یکی از درایو هام پاک شد البته با creat کردن اومد ولی امیدوارم دفعه بعد این اتفاق نیفته
    Last edited by jahan_n_s; 22-01-2011 at 13:07.

17. 2 کاربر از jahan_n_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    ايران همه سراي من است

پيش فرض

مرسي از اين كه گفتي
    خودم كه به شخصه هيچي نفهميدم ولي اميدوارم دوستان استفاده لازم رو برده باشن
    يكي از دوستان زحمت كشدن پيغام گذاشتن فرمودن كل هارد رو گرفتن فرمت كردم كاپلت و ديگه نه مي تونن وين نصب كنن نه از دي وي دي هاي ريكاوري استفاده كنن
    كلا ديگه ويندوز نصب نمي شه رو لپ تاپشون و به گفته خودشون و شركت گارانتي كننده لپ تاپ به هبج دردي ديگه نمي خوره
    نظرتون چيه؟

19. این کاربر از lovelord2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •