تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: هیچ فایل exe ای اکسترکت نمی شود

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

فعلا که هنوز مشکل برطرف نشده مربوط میشه دیتای مخابرات اگر شما ارورپایین دریافت میکنید بعد از دانلود فایل exe روشهای پایین تست کنید ببینید برای شما جواب میده منظورم این اروری که پایین قراردادم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

1: کش و هیستوری مرورگر خودتون پاک کنید با استفاده از برنامه ای مثل ccleaner

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2: اسم فایل خودتون بعد از دانلود تغییر بدین بطور مثال install.exe فقط اسمش پسوندش تغییر ندین

3: فایل خودتون از یک سایت دیگه برای تست دانلود کنید

4: نرم ازفزار ویروس یاب خودتون آپدیت کنید که این مورد کارایی نداره چون اصلا آپدیت نمیشه

5: برنامه آنتی ویروس خودتون کلا disable بعد از نوع اقدام به دانلود فایل کنید

6: سیستم خودتون به وسیله آنتی ویروسی که دارین اسکن کنید همچنین بابرنامه Malwarebytes' Anti-Malware

7: استارت منو روباز کنید داخل قسمت سرچش تایپ کنید cmd روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدشم اون برنامه ای که دانلود کردین پسوندش exe هست به داخل همین پنجره با موس درگ کنید بعد موس رها کنید بعدش با کلید Space یک فاصله ایجاد کنید این دستور پایین تایپ اینتر کنید ببینید برنامه نصب میشه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر که نشد شما برنامه خودتون اگر درسرورتورنت قرارداشته باشه به وسیله برنامه µTorrent میتونید دانلود کنید به اینصورت اسم برنامه خودتون در سایتهایی مثل isohunt یا غیره که مربوط به تورنت میشه سرچ کنید اگر که قرارداشت دانلودش کنید بعد برنامه µTorrent از پایین دانلود نصب کنید کلیدهای Ctrl+G رو بزنید یک طبق شماره 1 یک کشور انتخاب کنید طبق شماره 2 یک سرعت بعدشم روی دکمه Run Tests کلیک کنید بعد که اون دو تا چکمارک ظاهر شد روی دکمه Save & Close کلیک کنید اون فایلی که اول دانلود کردین اجراکنید تا دانلود آغاز بشه من از همین طریق بدون مشکل دانلود تونستم بکنم هم فایل rar هم exe رو چون با سرورتورنت مشکلی نداره درضمن پورت برنامه رو بزارین رو حالت دبفالت باشه

2. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نه ارور من که crc هست و ضمنا نه فقط فایل فشرده بلکه فایل exe معمولی هم دانلود کردم ارور میده و اجرا نمی شه.
    حالا مطمئنید که مشکل از اینترنته؟ به کامپیوتر هامون دست نزنیم؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

نه ارور من که crc هست و ضمنا نه فقط فایل فشرده بلکه فایل exe معمولی هم دانلود کردم ارور میده و اجرا نمی شه.
    حالا مطمئنید که مشکل از اینترنته؟ به کامپیوتر هامون دست نزنیم؟
    ارور crc مربوط به فایلهای فشرده میشه که فایل کامل دانلود میشه اما از حالت فشرده خارج نمیشه همینطورم که اشاره کردم فایلهای exe مورد دارن دانلود میشن اجرا نمیشن اما شما اگر همین فایل exe یا که فشرده را ازسرور تورنت دانلود کنید هیچ موردی نداره رو راحت دانلود میشه پس ربطی به سیستم شما نداره فقط مشکل مربوط به شبکه میشه که جهت پیگیری میتونید با isp خودتون تماس داشته باشین

5. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

جوابی که از طرف شاتل داشتم وقتی گفتم فایلها خراب و کیفیت وبگردی خیلی پایین اومده ! " در این لحظه افت سرعت و Packet Loss از سمت دیتای مخابرات وجود دارد ، لطفا تا برطرف شدن مشکل تامل فرمایید . همکاران ما در حال پیگیری هستند و زمان برطرف شدن مشکل دقیقا مشخص نمی باشد " گفتم بیشتر از 10 روزه ! دیگه هیچ جوابی نبود !!!!!!!!!

7. این کاربر از Manchester boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من البته سرویسم صبانت. پس مشخصه که اشکال از مخابراته. به کامپیوتر ها دست نزنیم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

انگار مشکل من حل شده

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •