تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: بررسی ولتاژ

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

انگار داری میزنی؟؟؟؟ آخه یه جا هم قبلا این مورد رو گفتم یکی داشت میزد !!!! این شد دومین بار. سومین بارش رو خدا به خیر کنه.

ببین دوست من ولتاژ یه رگولاتور معمولی بین مثلا 6 تا 6.05 متغیره و یه رگولاتور خوب تر مثلا 6.02 هست. کیفیت یعنی همین ....

در مورد اختلاف قیمت منظور من این نیست که فقط بازده روش موثره. مثلا شاید قیمت پاورهای کارسر در چند ماه قبل رو داشته باشی و باید بدونی که همین پاورهای 45 تومنی 480 واتی رو میداد 75 تومن !!!! این ولتاژها و بازده پاور بالاتر بوده و یه همین علت قیمتش بالاتر بوده.

اصلا هر آدمی که از کامپیوتر سر در نیاره هم میتونه حدس بزنه که قیمت یه جنسی با امکانات مشابه بیشتر از یه جنس دیگه هست معنیش کیفیت بیشتره. البته معمولا نه همیشه ... ممکنه تبلیغاتش بیشتر بوده باشه.

خطا در سنسورینگ چیه دوست من ؟؟؟؟؟ جمله ی من این نبود آخه ؟؟؟؟
    من گفتم نرم افزار ها دمای هسته رو اشتباه نشون دادن !!!!!
    بله TJMax در برنامه ها متفاوت تعریف شده و اختلاف دما رو همه یکسان قرائت کردند. ولی نرم افزرا درست اونی هست که داره دمای هسته رو درست نشون میده نه اینکه اختلاف دما با یه مرجعی رو درست نشون میده. من قبلا لینک چند سایت رو گذاشتم که در این مورد بررسی کرده بودند و فکر نمیکنم لازم باشه به شما توضیح بدم چون خودتون میدونید تقریبا منظورم چی بوده فقط به نظرم اشتباه برداشت کردید.

اون شات هم همزمان در حالت بی بار سیستم بوده. در حالت فول لود هم باز وضع دماها همون جوری با هم اختلاف داره و به دلیل سنسورینگ نیست. در نرم افزار ها ی اجرا شده Tjmax اشتباه وارد شده و بس.

یه چیزی هم میگم بین خودمون باشه ... هیچ وقت با این لحن که کسی کاملا اشتباه میکنه و شما کاملا درست میگید با کسی صحبت نکنید چون خیلی عوامل مختلف ممکنه باعث اختلاف در گفته های شما و اون دوست عزیز باشه. مثلا برداشت اشتباه یا اطلاع ناقص شما ..... البته منظورم الان نیست. الان شما فقط برداشت اشتباه کردید ولی ما هردومون داریم به یه دوست کمک میکنیم و هیچ بحث و جدلی هم نمیخوام باز بشه.

باز اگه من اشتباهی گفتم معذرت میخوام.
    من و زدن؟

خیلی خب حل شد شما الا خودت جواب خودتو دادی ثابت بودن روی یک عدد عملا وجود نداره!حله؟

مثلا بازده 85 درصدی در مقابل بازده 80 درصدی قیمتش 1.5 یا 2 برابره !!!!!
    ببینید این دو برابر رو تو هر مدل پاورهای یک برند خاص ببریم نمی گنجه!نه اینکه 80% این برند با 85% اون برند!

همیشه گرونتر بهتر نیست اینو همه دنیا می دونن نقضش نکنید ...

باز من میگم که دو بحث داریم اینجا یکی سنسورینگ هست که همه نرم افزارهای شات موجود دارن درست کار می کنن دومی مانیتورینگ هست و چون شما مثلا تو کالیبریشن دمای حداکثر ریل تمپ تغییرات مورد نظر برای پردازنده رو اعمال نکردید دارن دمای غیر واقعی نشون میدن اما اصل کار که فاصله تا دمای حداکثر هست که برای همه با هر دمای حداکثری یکسان و درست هست

نه دوست عزیز جدلی نیست اگه لحن من شما رو ناراحت کرد ببخشید...

2. 2 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اما ولتاژ ها در بایوس به این ترتیب نمایش داده میشوند:

vcore:1.44
    3.3v:3.16
    +5v:5.02
    +12v:11.79
    -12v:-1186
    -5v:NA
    vbat(v):3.05v
    5vsb(v):5.45v

همانطور که مشاهده میکنید ولتاژ شاخه ی 12+ متفاوت با مقدار نمایش داده شده در نرم افزار hwmonitor میباشد.
    دوست من ببینید اون ولتاژ نرماله یعنی تو رنج نرمال هست 11.79 و هیچ اشکالی نداره

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •