تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 34

نام تاپيک: » ادعای عجیب وزیر؛ افزایش 9 برابری سرعت اینترنت!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ایران پلاک 25

پيش فرض

متن کامل مصاحبه بدین شرح است:

مجری: چه شرکتی برنده شد آقای وزیر؟
    وزیر ارتباطات: حالا اعلام شده بهشون دیگه، اون اسم دقیقش رو من نمیدونم، اون چیز بحساب، چون اسم بزرگی دارند...

مجری: یعنی مال کدوم کشوره؟
    وزیر ارتباطات: آره، این قیمت، قیمت، تقریبا دو برابر اپراتو دوم فروش رفته، نزدیک به دو برابر اپراتور دوم فروش رفته، باز مقایسه کنید، بسیار خوبه ها، اگه شما اپراتور دوم اون زمانی که فروش رفته حدود سه میلیون به نظرم چهار میلیون بیشتر موبایل تو کشور نبوده، الان بیش از ۴۵ میلیون سیم کارت به مردم واگذار شده، خوب خیلی عدد بالاییه، تقریبا به روز هم هست، حالا این اپراتور سوم به قیمت دو برابر درواقع به فروش رفته...

مجری: خاطرتون نیست از کدوم کشور برنده شدند؟
    وزیر ارتباطات: حالا چیز میکنیم، اگر شما، این الان تو مراحل چیه؟ سرمایه گذاریه، باید بره مجوز کار اجراییش رو بکنه، مجوز سرمایه گذاری بگیره، باید بره در واقع شرکت خودش رو ثبت کنه و این شرکت، یک شرکت ایرانی حتما باید باشه و میتونه شرکت خارجیش ۴۹ درصد، تا ۴۹ درصد داشته باشه، ولی ۵۱ درصدش حتما در واقع ایرانیه، پس این حالا باید منتظر باشیم، دو ماه، سه ماه درواقع فرصت داره تا نهایی بشه حالا ما باید بزاریم تا...
    این سه تیکه خیلی جالب بود
    بنده خدا دلم واسش می سوزه
    البته احتمالا سرعت اینترنت خونش تا دیروز 1 مگ بوده شده 9 مگ
    بچش چه حالی میکنه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

راست میگه ها. من امروز سرعت 56 اینترنتمو ضربدر نه کردم دیدم شد سرعت فعلیم! حالا متوجه شدم که من احمق بودم والا سرعت اینترنتم نه برابر شده و من خر نفهمیده بودم.
    اینو همه باید بدونن که اونایی که از وضع بد اینترنت کشور آگاهن و میدونن سرعت کم چیه و به چی باید گفت اینترنت پر سرعت، نهایتا به پنج هزار نفرم نمیرسن. باقی، افراد ساده ای هستن که همون چت توی یاهو واسشون کافیه. واسه همین و با این طرز فکر، مسئولین جانم فداشون، میان یه برنامه ی تلویزیونی میذارن تا همه ی مردم شاهکارهای دولتشونو ببینن. مسلما اکثریت مردم که اصلا چیزی از اینترنت نمیدونن و نهایتا کارشون با اینترنت چت کردنه، شروع میکنن به بهبه و چهچه کردن و اون 5000 نفر آگاه هم شروع میکنن به حرص خوردنو توی سر خودشون زدن.
    واقعا واسه جامعه ی مضلوم اینترنتی ایران متاسفم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه DANIAL_2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

امتناع وزیر از اعلام نام شرکت و کشور برنده در مزایده اپراتور سوم تلفن همراه در یک برنامه تلویزیونی در حالی انجام می پذیرد که برنده شدن این شرکت دولتی اماراتی در این مزایده بزرگ، به دلیل حرکات قبلی این کشور کوچک خلیج فارس به تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران از طریق تلاش برای تغییر نام خلیج همیشه فارس به عبارت مجعول خلیج عربی و همچنین تکرار ادعاهای دروغین در خصوص مالکیت جزایر همیشه ایرانی ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک، موجی از اعتراض و نارضایتی در بین برخی از کارشناسان و رسانه های کشور را در پی داشته است. تا جایی که که روز یکشنبه نماينده اروميه در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد درباره عملکرد مزایده اپراتور سوم سؤالاتي را از وزير ارتباطات خواهد پرسيد.
    نادر قاضي‌‏پور در جمع خبرنگاران پارلماني با اشاره به موضوع واگذاري اپراتور سوم به کشور امارات، اظهار داشت: در اين رابطه سؤالي از آقاي سيلماني وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات مطرح کرده و طي آن پرسيدم علت واگذاري امتياز اپراتور سوم به امارات چه بوده است. وي با اشاره به ادعاي امارات بر مالکيت جزاير سه‌‏گانه ايران ادامه داد: چرا بايد چنين امتيازي را به کشوري واگذار کنيم که داراي اختلاف ارضي با ماست.

متن کامل مصاحبه بدین شرح است:

مجری: خوب آقای وزیر اپراتور سوم به کجا انجامید؟ بالاخره این قراردادش بسته شد؟ چقدر از اون سهامدارانش داخلی هستند، چقدر خارجی؟
    وزیر ارتباطات: اپراتورسوم، خوب میدونید با یک کار بسیاربسیار بزرگ و کارشناسی خیلی‌خوب انجام گرفت، به بهترین نحو مزایده برگزار شد و بحمدا... همه اذعان کرد‌ه اند که این مزایده با شفافیت کامل، با یه مدیریت بسیارخوب، با یه کارشناسی و فنی-اقتصادی، و چیز خیلی‌خوب برگزار شد و برنده مناقصه هم تعیین شد، با قیمت خیلی خوب به فروش رفت، دقت اگر بفرمایید تقریبا فروش...

مجری: چه شرکتی برنده شد آقای وزیر؟
    وزیر ارتباطات: حالا اعلام شده بهشون دیگه، اون اسم دقیقش رو من نمیدونم، اون چیز بحساب، چون اسم بزرگی دارند...

مجری: یعنی مال کدوم کشوره؟
    وزیر ارتباطات: آره، این قیمت، قیمت، تقریبا دو برابر اپراتو دوم فروش رفته، نزدیک به دو برابر اپراتور دوم فروش رفته، باز مقایسه کنید، بسیار خوبه ها، اگه شما اپراتور دوم اون زمانی که فروش رفته حدود سه میلیون به نظرم چهار میلیون بیشتر موبایل تو کشور نبوده، الان بیش از ۴۵ میلیون سیم کارت به مردم واگذار شده، خوب خیلی عدد بالاییه، تقریبا به روز هم هست، حالا این اپراتور سوم به قیمت دو برابر درواقع به فروش رفته...

مجری: خاطرتون نیست از کدوم کشور برنده شدند؟
    وزیر ارتباطات: حالا چیز میکنیم، اگر شما، این الان تو مراحل چیه؟ سرمایه گذاریه، باید بره مجوز کار اجراییش رو بکنه، مجوز سرمایه گذاری بگیره، باید بره در واقع شرکت خودش رو ثبت کنه و این شرکت، یک شرکت ایرانی حتما باید باشه و میتونه شرکت خارجیش ۴۹ درصد، تا ۴۹ درصد داشته باشه، ولی ۵۱ درصدش حتما در واقع ایرانیه، پس این حالا باید منتظر باشیم، دو ماه، سه ماه درواقع فرصت داره تا نهایی بشه حالا ما باید بزاریم تا...

مجری: شرکت ایرانیش باید ثبت بشه؟
    وزیر ارتباطات: بله شرکت ایرانی باید ثبت بکنن و اون در واقع بیاد و قرارداد با اون شرکت...

مجری: اون ۴۹ درصد مال کدوم شرکت، یعنی از کدوم کشور شد؟
    وزیر ارتباطات: دیگه اون رو باید خود این شرکت ایرانی دیگه مشخص میکنن، اعلام میکنن دیگه

مجری: این شرکت ایرانی؟
    وزیر ارتباطات: نهایی میکنن، بله
    این جناب وزیر از جواباشون مشخصه چقدر فزانه تشریف دارن...یه بچه دبستانی بهتر از این حرف میزنه.
    سرعت اینترنتم انصافا 9 برابر شده وقتی من با 512 حداکثر رو 30_40 دانلود میکنم و همین الان پینگم بالایه 1000 ...جناب وزیر نگفتن از این 23000 مگ چقدرش به مردم میرسه.
    در مورد قرداد با اماراتیها هر چی باشه ننگین تر از قرداد کرسنت امارات نیست...

آخر فروم باز devil_ff2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    زیر سایه ی دیکتاتور

پيش فرض

تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری دهم
    تاییدی از نوع 100%

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خدایی چه طوری روش میشه بیاد اینو بگه !؟ مملکتی که مدیریت نداره همینه !

آخر فروم باز Retired User's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Road To Perdition

پيش فرض

باز اين ---- امده يه چيزي گفته
    اصلا اين حاليش ميشه سرعت رو با چي ميسنجن؟

آخر فروم باز gmuosavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    نصف جهان سبزوهمیشه سبز

پيش فرض

همه چیزمون به همه چیزمون میاد !
    اون از رئیس جمهورمون که می گه یه بچه 10- 12 ساله تو خونش اتم میشکافه ! اون از مدرک وزیرها و مشاوره که یکی یکی داره رو میشه . این از حرف زدنشون این از ...
    ...

عجب زمونه ای شده ! ...

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

شاید راست میگن!
    Last edited by نادر1368; 18-02-2009 at 11:57.

آخر فروم باز s_paliz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

بازي هاي ليگ برتر انگليس رو ببينيد
    بارك ليز كاپ
    فاصله تماشا چيا تا زمين فونتالشون يه متر هم نيست
    حالا هي ميرن تو راهپيمايي ها ميگن مرگ بر انگليس ، مرگ بر انگليس ..!
    چه ربطي داشت....؟نميدونم
    اونجا یکی یه وری راه بره چوب تو آستینش میکنن، چند میلیون دوربین فقط توی لندن!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از افزایش حدود 9 برابری سرعت اینترنت در دولت نهم خبر داد و گفت : اینترنت از سال 1370 وارد کشور شد در سال 84 (شروع کار دولت نهم) کل پهنای باند بین المللی کشور 3000 مگابایت بود در حالی که هم اکنون به 23 هزار مگابایت افزایش یافته است.

تیتر خبر رو درست انتخاب کنید : افزایش 9 برابری پهنای باند نه سرعت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •