تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 114 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1136

نام تاپيک: A Group To Study English (schedule at the first page)l

پروفشنال linhu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ولی مگه بدون کتابم میشه؟ اینجور فقط روی مهارت speaking کار میشه و یکم listening . ما (من و دوستانم) تصمیم داریم کتابهای اینترچنج را بخونیم. چون به هرحال مبتدی هستیم و نمیتونیم اینجور شرو کنیم. من نظرم این نبود که طبق یه سیستم اموزشی جدا پیش بریم بلکه دقیقا" با مراکز اموزشی پیش بریم. حتی من با چند نفر از دوستام که توی یکی از مراکز اموزشی معتبر اصفهان هستند هماهنگی کردم که مدام با اونا در ارتباط باشم و تمام دروس را با اونا پیش بریم (یکم جلوتر)
    البته نا گفته نماند که من جدا از این کتاب تصمیم دارم 3 یا 4 کتاب دیگه را خودم اروم اروم بخونم که اون دیگه برای بقیه ی اعضا اختیاریه ولی بی کتاب هرگز
    خوب مدیریت و برنامه ریزی اینجا جوابگو خواهد بود..یعنی شما و اون دوستانی که در این سطوح میخوان کار کنن هم به این کار میرسن هم به کارهای دیگه.مثالی که خودمون اجرا کردیمو میزنم..دوستان که اکثرا همه در یک سطح بودن برای هفته بعد به سری برنامه ها رو مشخص میکردن..مثلا قرار میشد خودشونو واسه Unit های 4 و 5 کتاب آماده کنن..بخونن و بیان باهام Skill هاشو کار کنن...این مثلا 45 دقیقه تا 1 ساعت وقت میگرفا..بعدشم در مورد موضوعی که قبلا تعیین شده بود تو 1 ساعت دیگه حرف میزدن ..اینطوری هم میرسیدن حجم قابل معینی از کتابشونو بخونن و جلو ببرن و همین که توانایی صحبت کردنشونو بالا ببرن..به هر حال این ها همش تو اینجا در حد نظریه هستش

2. 2 کاربر از linhu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال singleguy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ٍEsfahan

پيش فرض

خب حالا بازم اندکی بهتر شد. فقط تا 1 بهمن همه هماهنگی ها را انجام بدین که شروع کنیم. من امتحانم 6 بهمن تمام میشن ولی زبان را از 1 بهمن شرو میکنم
    یه سوال: فکرش را کردین چطوری بچه های این سرزمین پهناور را دور هم جمع کنیم تا بتونیم به بحث بپردازیم؟ پیشنهادی که اون دوستمون داد بد نبود (که به صورت online با هم دیگه بحث کنیم) ولی اینجور به نظر من تمرینی هست برای writing نه speaking.
    نظر بقیه دوستان در این مورد چیه؟
    اگه میشه زودتر این بحث را تمام کنیم و بپردازیم به بحث اینکه هر قسمت کتاب interchenge را چطوری بخونیم(البته واسه من و دوستام که قراره این کتاب را بخونیم) و کدوم قسمتها را و چطور برای کنفرانس اماده کنیم.

حـــــرفـه ای A r c h i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Dream Land

پيش فرض

Hi

Isn't better to continue your discussion in English???

Did you know that it's forbidden in this forum laws to write in persian????
    I just let the beginners use Farsi. You want to have a group to study together, It's great, But you even continue your discussion in Farsi?????

What a group it will be!!!!!l
    So from now on, all the posts here should be in English, It's just for you sake to learn English much bettter

Have fun

5. 6 کاربر از A r c h i بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ٍEsfahan

10

Hi

Isn't better to continue your discussion in English???

Did you know that it's forbidden in this forum laws to write in persian????
    I just let the beginners use Farsi. You want to have a group to study together, It's great, But you even continue your discussion in Farsi?????

What a group it will be!!!!!l
    So from now on, all the posts here should be in English, It's just for you sake to learn English much bettter

Have fun

Hi Archi-girl
    we want to have a group to study together but we haven't started this group yet and there are some beginners (like me) in this group who can't speak englishs o:
    فعلا" تا اول بهمن فارسی بحث را ادامه میدیم و از اول بهمن به بعد
    Don't speak persion.
    اگه خانم Archi-girl لطف میکردن و نام تاپیک را تا اول بهمن chengeنمیکردن بهتر بود. نه بچه ها؟

داره خودمونی میشه blackrevolutioner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    calirashtiyork

پيش فرض

In my opiinion it can be good homies I go to university as a english student or in other word as a english translation student keep on it but remember you need to study so hard if you allow me I take myself in you as a plain student homiesPeace forever

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ٍEsfahan

پيش فرض

پس چی شد چرا همه رفتن . ظاهرا" فقط من و silen-assassin موندیم نه؟

9. این کاربر از singleguy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز silent-assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    سپاهان

پيش فرض

خب به پیشنهاد Archi-Girl منم از این به بعد انگلیسی مینویسم اما تا جایی که بتونم
    اینطوری
    هم به نفع خودم میشه و هم اینکه پایه خنده دوستان جور میشه

البته تو یه متن اونایی را که زورم برسه انگلیسی و هر جا کم بیارم فارسی مینویسم.

در ضمن من میگم هر کی میخواد باشه رسما اعلام کنه. همچنین منابع و کتابهای خوب را هم که قرار بر مطالعش هست اعلام کنیم تا کم کم شروع کنیم.
    Last edited by silent-assassin; 11-01-2009 at 22:09.

11. این کاربر از silent-assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ٍEsfahan

پيش فرض

خب به پیشنهاد Archi-Girl منم از این به بعد انگلیسی مینویسم اما تا جایی که بتونم
    اینطوری
    هم به نفع خودم میشه و هم اینکه پایه خنده دوستان جور میشه

البته تو یه متن اونایی را که زورم برسه انگلیسی و هر جا کم بیارم فارسی مینویسم.

در ضمن من میگم هر کی میخواد باشه رسما اعلام کنه. همچنین منابع و کتابهای خوب را هم که قرار بر مطالعش هست اعلام کنیم تا کم کم شروع کنیم.
    Dear Agent_47(silent-assassin)
    you always burst me into laghter by you speech.
    as you know we're going to study interchenge book. I'm going to start intercheng2 (the 5th term) and as I know your level, I suggest you the second half of intro(the 2nd term). I haven't practiced intro since 5 month ago so I decided to read it quickly again as I study my main book. so we can study together. when you buy this book we will decide how to read and study the book.

13. این کاربر از singleguy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه blackrevolutioner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    calirashtiyork

پيش فرض

I am in your crew didnt i say before ???????

15. این کاربر از blackrevolutioner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال linhu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ok Folks..I am really all confused What youre gonna do ?I Dont think Things Will be at last looking Up If you put off doing things Until later.....Mind that thinking over and over The Details Wont doAny good..Btw..I am Looking forward to Know About your Latest Decision Blokes..:d
    Ta ta For Now

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •