تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 34

نام تاپيک: انتخاب شد:بهترین اسمارت فون در بازار ایران تا اسفند 89

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

12

گوشی نوکیا N8 بهترین اسمارت‌فون جوایز فناوری ایران
    18/12/1389

گروه خبری GSM : گوشی هوشمند نوکیا، N8 برنده نشان بهترین اسمارت فون جوایز فناوری ایران شد.

در این جشنواره در بخش گوشی‌های هوشمند، Nokia N8، توانست در میان رقبا با کسب 45 درصد رای مردم به عنوان بهترین گوشی هوشمند انتخاب شود و نشان ITA را از آن خود کند.

جوایز فناوری ایران با نام مخفف ایتا (Iranian Technology Awards) اسفند ماه سال ۱۳۸۷ متولد شد و دومین دوره آن نیز در 17 اسفند ماه ۱۳۸۹ برگزار شد. دوره زمانی برگزاری جوایز فناوری ایران هر دوسال یک بار در اسفند ماه خواهد بود از همین رو ایتا جشنواره‌ایی است دوسالانه که در تلاش است با نگاه همه‌جانبه به خلاقیت‌ها و ابداعات در حوزه تولید، ارایه خدمات و توزیع کالاهای فناوری اطلاعات و ارتباطات انتخاب‌هایی منصفانه و قابل توجه برای مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان کالاها و خدمات طی دو سال داشته باشد.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

انصافا گوشیه بیستیه!من یه ماهه این گوشی تو دستمه...برخلاف اون همه جو سازی هایی که علیه‌ش میشه به نظر من بهترین انتخاب تو این رنج قیمت همین Nokia N8-00 هست !اینو شک نکنید دوستان !

اینم بگم این گوشی هنوز اول راهشه...نبباید اینقدر زود در مورد سیستم عاملش قضاوت کرد... حالا صبر کنید آپدیت های بعدیش از راه برسه...اون موقع هم میشه در مورد سیستم عاملش که واقعا خوبه یا بد نظر قطعی داد.!

3. این کاربر از Masoud-Susa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال solo8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

انصافا گوشیه بیستیه!من یه ماهه این گوشی تو دستمه...برخلاف اون همه جو سازی هایی که علیه‌ش میشه به نظر من بهترین انتخاب تو این رنج قیمت همین Nokia N8-00 هست !اینو شک نکنید دوستان !

اینم بگم این گوشی هنوز اول راهشه...نبباید اینقدر زود در مورد سیستم عاملش قضاوت کرد... حالا صبر کنید آپدیت های بعدیش از راه برسه...اون موقع هم میشه در مورد سیستم عاملش که واقعا خوبه یا بد نظر قطعی داد.!
    اینکه واسه شما خوب و کافی بوده به کنار.چون هر کسی با توجه به نیازش گوشی میخره!

اما با آپدیت ماهیت سیستم عامل و پلتفرم اون که تغییر نمیکنه!سیمبین همون سیمبینه!

5. 2 کاربر از solo8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

نه دیگه! این سیمبین با اون سیمبین قبل فرق کرده...به خاطر همین میگم باید منتظر بود و دید که چی میشه.

7. این کاربر از Masoud-Susa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

نه قيافه داره نه امكانات نه سيستم عامل درست و حسابي نميدونم ملاك چي بوده
    در كل اين انتخاب فقط در ايران است و چون سطح سواد پايين است انتظار بيشتري نيست

9. 4 کاربر از mohsenfhm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان آبی

12

با سلام . با تشکر از شما که تعصب کور ندارید .
    شاید حق با شما باشد . ولی این روزها هر کی دنبال خرید گوشی است همان اول به فروشنده یا به دوست و مشاور خود میگوید دوربینش عالی باشد کم و کسر نداشته باشد . سلیقه ی اکثر افراد جامعه رفته به این سمت . حداقل برخورد اینجانب با اقشار مختلف این را نشان میدهد که ایرانی جماعت اکثراً دنبال دوربین قوی است .
    شما فکر میکنید چند درصد اقشار جامعه اصلاً چیزی از OS میفهمند ؟ ! فقط میگویند دوربین عالی داشته باشد !
    از ان طرف کسانیکه با PC و موبایل سر و کار بیشتری دارند بدلیل امکانات چشمگیر موجود در N8 مثل USB OTG که خیلی بدرد میخورد میروند سراغ این گوشی . حتی پریروز صبح در محل کارم TV روشن بود دیدم خانوم مهندس مجری برنامه با وجودیکه لپتاپی جلوش بود گوشی N8 را به LCD بزرگ وصل کرده بود و داشت پرزنت های اماده را نمایش میداد . کلاً این سری امکانات N8 باعث شده مشتریهایی که بین گالاکسی و ایفون دو دل بودند یهو به سمت نوکیا سوق پیدا کنند در صورتیکه اگر هر کدام از انها این امکانات را بطور کامل داشتند شاید بازار را قبضه میکردند . از جمله خودم که قبل از خرید N8 مدت طولانی بین گالاکسی و N8 مردد بودم ولی الآن بسیار و بینهایت از انتخاب خود راضی هستم . اگر گالاکسی یا ایفون را خریده بودم مطمئن باشید اینقدر با همکارانم که در مواجهه با امکانات N8 چشمانشان گرد شده مواجه نمیشدم !
    بنظر اینجانب دلیل برتری بازار N8 در بین اقشار عادی دوربین قوی و در بین متخصصها امکانات بالاتر ان میتواند باشد .
    با سلام به شما دوست عزیز
    خوشحالم که شما هم تعصب خاصی روی نوکیا و سیمبین ندارید(بالاخره یه نفر پیداشد!!)
    فقط میخوام بگم n8 اونجوری که میگن خارق العاده نیست!!
    الان دلیلشو میگم(تنها به چیزهایی که در پست اشاره کردین اشاره میکنم اگه برتری دیگه ای به نظرتون میرسه بگید منم بدونم چون میخوام تا چند وقت دیگه گوشیمو عوض کنم و اگه n8 اینقدر خوب باشه که میگین چرا اونو نگیرم؟!):
    در مورد دوربین:این چیزی که یکی از بچه ها که عاشق نوکیا هست میگفت و من خودم در موردش تحقیق نکردم:
    میگفت که دوربین n8 دوربین ۸مگاپیکسل هست و لنز ۱۲ داره!!()حالا این یعنی چی؟ عکس هاش وسعت بیشتری دارن!!
    در مورد usb host:الان گوشی های زیادی هستن که این امکان رو دارن البته به اندازه n8 روشون مانور داده نشده!!
    گوشیهای قدیمی ویندوز بگیر تا جدید هاش(مثلا hd2)
    در مورد وصل کردن به lcd:این امکان هیچ ربطی به usb host نداره!!
    من گوشیم این امکانو نداره ولی گوشیمو وصل lcd میکنم(بدون کابل tv)

حالا چند تا سوال:
    شما چند تا بازی دید که مثل بازی اسپلینتر سل یا مدرن کامبت ۲ در آندروید باشه و توی سیمبین اجرا بشه!!

خب شاید اهل بازی نباشید:
    آیا سیمبین مانند wm6.5 حرفه ای هست؟!
    تا اونجایی که من میدونم نمیشه روش حتی یه شبکه وایرلس ساخت!!(با چند تا گوشی دیگه یا کامپیوتر!!)

از نظر من سیمبین مال وقتی بود که جاوا در اوج قدرت بود(شاید قبلاگفته باشم)حتی نوکیا هم اینو قبول کرده!

حالا انتخاب با خودتونه!

11. 2 کاربر از KAKHMAL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان آبی

2

دقیقا همینطور دوست عزیز.

من گوشیم گلکسی اس.هر کی گوشی رو میبینه اولش کلی اب کیفیت صفحه و روون بودنش و اینا حال میکنه.بعد از یه 2-3 دقیقه که چشمش به لون سامسونگ بالای گوشی میفته میگه 600 تومن پول سامسونگ دادی؟؟؟؟؟!

آخ اینجاست که آدم میسوزه تو چه کشور عقب افتاده ای داریم زندگی مکنیم!

خداییش مگه میشه N8 سرتر از گلکسی و ایفون باشه!حتی به پای X10 هم نمیرسه این گوشی.فقط از نظر دوربین و کیفیت قطعات برتزه نه چیز دیگه!
    البته اینو میدونید که توی ایرانه که سامسونگ اینقدر بر علیهش تبلیغ شده!
    در اوروپا در بخش ppc نوکیا رو که حساب نمیارن و htc هم چندان طرفداری نداره(دقیقا مثل سامسونگ در ایران!)
    و اکثرا علاقه دارن به سامسونگ

البته این leo(hd2( تو اونجا یه آبرویی از htc خریده ولی هنوز هم htc برند محبوبی نیست!
    حالا فرض بگیر در ایران:
    گوشیت سامسونگه!!
    خوب اینکه گوشی آشغالیه برو بعدی!!(حتما ۱۰۰هزار تومن داده این گوشیو بهش دادن!)

گوشیت نوکیا ست
    چه گوشی خوبی داری!(همه دیگه با اینتر فیسش آشنا اند و لازم نمیدونن که از طرف گوشیو بگیرن و ببینن چجوریه!)

گوشیت htc ه
    اااا... چند خریدی میشه فقط یه نیگا بندازم!

13. 2 کاربر از KAKHMAL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان آبی

پيش فرض

آمار جالب توجه نظر سنجی انتخاب بهترین اسمارت فون تا امروز
    14/12/1389

گروه خبری GSM : مسابقه انتخاب بهترین اسمارت فون بازار ایران در کالایاب موبایل شماره 31 در حال برگزاری میباشد و نتایج آن تا کنون به شرح زیر میباشد:

به دنبال استقبال بی نظیر شما دوستان این مسابقه در کالایاب موبایل شماره 32 نیز برگزار میشود و شما دوستان تا 14/1/1390 فرصت دارید تا بهترین اسمارت فون بازار موبایل ایران را انتخاب کنید .

===============
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ===============
    نظرات خوانندگان مطلب

نمیدونم چرا آقایون برند باز فکر میکنن همه باید نظر اونارو تایید کنن بهشون پیشنهاد میکنم اطلاعاتشونو ببرن بالا و به نظر بقیه احترام بذارن
    توسط pianist_music7 در 17/12/1389

خب مشخصه کسی که n8 رو با x10 مقایسه میکنه چقدر از گوشی میدونه
    توسط pianist_music7 در 17/12/1389

واقعا متاسفم این امار خیلی تاسف باره خیلی از اونا که به ان8 رای دادن حتی این گوشی رو دستشون نگرفتن من ان8 رو گرفتم دیدم چه افتضاحیه حیف اسم اسمارت فون که رو این گوشی گذاشتن اصلش رو از نماینده نوکیا با گارانتی معتبر گرفتم وقتی به گالری میرفتم گیر میکرد . بردم نمایندگی گفتن رو ان8 ها این مشکل پیش میاد پس دادم یه ایکس 10 گرفتم یه گوشی واقعا به تمام معناس
    توسط uncoboy360 در 15/12/1389

واقعا واسه این افراد باید تاسف خورد که هنوز نمی دونن معنی اسمارت فون چیه که اینکه به گوشکوب بگن اسمارت فون فرشید جون اینا 1100 از سرشون زیاده

توسط ABTIN66 در 15/12/1389

اینم بگم من الان خودم ای9000 دارم و با اینکه گوشی خوبی هست من ان8 رو بهتر میدونم.چون نسبت به پول پرداختی امکانات بیشتری داری و برخلاف نظر شما که سیمبین 3 رو آشغال میدونید و به پشتوانش میگید ان8 اسمارت فن نیست باید بگم اگه سیمبین 3 اندازه اندروید نباشه(که نیست در واقعیت)اما خیلی هم فاصله زیادی نداره با اندروید.لطفا به نظر بقیه احترام بگذارید.فکرم نکنید علامه دهر هستید که بقیرو مسخره کنید.
    توسط AraSh_Z9 در 15/12/1389
    وقتی که gsm توش بعضی گوشی های نوکیا از ۱۰ امتیاز بیشتر ۱۰ امتیاز میگیرن از نظر شما میشه به آمارشون اعتماد کرد؟!

اصلا بحث این نیست که به نظر دیگران احترام بذاریم یا نه!!
    چون اصلا اینجا افراد نظرشونو با دلیل نگفتن !!
    فقط گفتن از نظرشون این گوشی بهتره!!
    من کسیو میشناسم یه گوشی سیمبین داشت من گوشیشو دیدم گفتم مبارک باشه سیمبینه نه؟!
    یارو گفت:سیمبین چیه؟!
    خوب اون که یه ppc واقعی دست نگرفته چی میدونه که کدوم بهتره اون از بین گوشی هایی که داشته میبینه سیمبین بهتر از جاوا هست(البته اگه بدونه چه فرقی دارن)!
    اگه بجای این نظرسنجی ها که برای بالا کشیدن یه برند خاص هست(من فکر میکنم اینجوری باشه یعنی شواهد میگه!)
    دو تا تاپیک مثل اینجا باشه و هرکدوم بشسنن برتری های سیستم عامل ها رو بگن بهتر نیست؟!

---------- Post added at 06:59 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

چه جو سازی علیهش شده؟!
    کجا بجز توی فروم ها که افرادی که با دوتا ppc درست حسابی کار کردن و دلشون میسوزه که یه هم وطنشون داره با دادن یه پول بیشتر سرش کلاه میره بد n8 گفته شده
    در اکثر سایتها خوب این گوشی گفته شده و میخوان شما رو تشویق به خریدش کنن!!
    ولی از دو نفر که سرشون میشه و دلسوز شما هستن برید بپرسید ببینید چه جوابی بهتون میدن!!

---------- Post added at 06:59 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

نه دیگه! این سیمبین با اون سیمبین قبل فرق کرده...به خاطر همین میگم باید منتظر بود و دید که چی میشه.
    هسته سیستم عامل تغییر نمیکنه
    چطور میشه گفت که سیستم عامل تغییر کرده؟!

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

کاملا درسته!!

15. 2 کاربر از KAKHMAL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان آبی

پيش فرض

عزیزان حق با شماست من الان متوجه شدم که با چه سیستم عامل شاخی طرفم
    ممنون که به من فهموندین که سیمبین خیلی بهتره!
    من بعد از یک ساعت نوشتن برای شما دوستان دارم میرم دیگه هم سعی میکنم پامو توی این تاپیک نذارم(چون من الان درگیر یه پروژه سنگینم حالا اگه بخوام روزی یه ساعت اعصاب خودمو خرد کنم و بنویسم دیگه بدبختم!)
    من وظیفمو انجام دادم هرچی که لازم بود نوشتم اگه کسی متعصب نباشه میفهمه که کدوم بهتره اگه هم که هست به درک به من چه!
    اگه کسی واقعا قانع نشده و بازیش نمیاد پخ بده دریغ نمیکنم از جوابش

الانم سعی میکنم دیگه اینجا نیام میتونید اینجا فحشم بدید میتونید ایراد بگیرید!
    راحت باشد!

17. 2 کاربر از KAKHMAL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

ببين دوست عزيز خود نوكيا هم قبول كرده كه داره روي يه پلتفرم منسوخ كار مي كنه
    وقتي ميرم تو منوي N8 حس مي كنم 6600 دارم

وقتی نوکیا با حقیقت تلخ مواجه می شود‏

21/11/1389
    گروه خبری GSM :اولین آیفون سال ۲۰۰۷ به بازار آمد و ما هنوز محصولی که حتی نزدیک به آن باشد را نداریم‪.‬ اندروید فقط دو سال است که به بازار آمده و این هفته رتبه نخست را در تعداد تلفن های هوشمند از ما گرفته است.‏
    باورتان می شود اینها سخنان مدیرعامل نوکیا باشد؟ تازه این تنها بخشی از حرف هایی است که ‏ استفان الوپ ‏ مدیرعامل نوکیا که تازه چند ماهی است بر سر کار آمده زده است. اینها سخنان او است خطاب به کارمندان نوکیا. ‏

به گزارش نارنجی او تا جایی پیش رفته که گفته شرکت ما بر روی پلتفرمی است که در حال سوختن است و باید رفتارش را عوض کند. شنیدن چنین سخنانی آنقدر عجیب بود که خیلی ها در صحت شان شک کردند اما پس از چند ساعت صحت این سخنان تایید شد و این نشان می دهد که مدیر جدید نوکیا تا چه حد نگاه واقع بینانه ای به اوضاع دارد و این شرکت قصد دارد یک حرکت بنادین را آغاز کند. هر چند شاید کمی دیر شده باشد. ‏

در بخشی دیگر از سخنان، مدیرعامل نوکیا گفته اپل با تعریف جدیداش از تلفن هوشمند این بازار را دگرگون کرده و توانسته توسعه دهندگان نرم افزار را به طرف این پلفترم بسته اما قدرتمند جذب کند. آنها بازی را عوض کردند. ‏

گوگل هم تبدیل به یک قدرت جذاب بزرگ شده که بیشتر خلاقیت های این صنعت را به طرف خودش می کشد. ما در نوکیا منابع فوق العاده ای داریم اما با سرعت کافی در بازار حرکت نمی کنیم. ما فکر می کردیم سیستم عامل MeeGo یک برنده برای تلفن های پیشرفته خواهد بود اما با این وضعیت شاید تا انتهای سال ۲۰۱۱ فقط بتوانیم این سیستم عامل را به بازار برسانیم. سیمبیان هم ثابت کرده که محیط بسیار سختی برای توسعه جهت برآورده کردن توقعات کاربران دارد. ‏

ما در حال سوزاندن خودمان با بنزین هستیم! من معتقدم ما در راهبری و هدایت شرکت به سمت صحیح کمبود داریم. پلتفرم ما در حال سوختن است. ‏

تو ايران مردم زياد در مورد فناوري اطلاعات ندارن!
    خيلي هايي كه به آدم همون N8 رو هم پيشنهاد ميدن اصلا نميدونن N8 چيه؟
    در ضمن اين به نظر من نظر سنجيه بهترين اسمارت فون نيست!
    اين نظر سنجيه پر طرفدار ترين گوشي تو ايران بين اين چند تا مدله!

به نظر من با استاندارد هاي امروزي N8 يه كمرا فونه نه يه اسمارت فون
    Last edited by PersiAndroid; 10-03-2011 at 22:30.

19. 2 کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •