تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 25

نام تاپيک: قیمت و مدلهای مختف لپ تا dell inspiron 1520!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

اون ها سری ایرلندی و به اصطلاح سری n هستند (عین نوکیا ). ... فکر کنم سری n ایرلندی ویندوز اوریجینال نداره و اغلب هم با کانفیگ های متوسط به بالا میاد بیرون

کیفیت یکی هست

به این پارس لپ تاپ هم اعتماد نکن ... من خودم سونی ازش سفارش داده بودم ... رم 2 و هارد 200

فرستاد دیدم رم 1 و هارد 120 !!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

یه چیز دیگه اینکه وزن لپ تاپ 1520 ایرلندی توی سایت پارس لپ تاپ کمتر از 1520 مالزیایی توی سایت دیجی کالا هست!!جلالخالق!!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

باز هم بیشتر قضیه پیچ خورد!!حالا فرق سی پی یوهای t7500 با t7300 چیه؟؟؟؟؟؟منظورتون رجیستر جان این بود که همون مالزیایی بهتره؟؟؟یا ایرلندی بهتره؟؟؟کدومشون!من وقت ندارم!فوقش 10 روز دیگه!خواهشا یه جواب مفصل بدید و منو راحت کنید!اگه تهران هم برم احتمالا مثل سایتها نیست که رم 2 روی لپ تاپها باشه و فکر کنم بعدا باید اقدام کنم!!!!ای لعنت به هر چی لپ تاپه!!!پیلیز راهنمایی مفصل!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

هر دو تاشون یه کیفیت اند ... گفتم سری ایرلندی یکم فرق داره با سری مالزی ... البته ایرلندی بهتره ... نپرس چرا چون نمی دونم

بهتره بخری و بعد اقدام کنی ... البته اگر فروشنده داشت همونجا رمش رو 2 کن

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

رجیستر جان دو سوال دیگه!اول اینکه جریان این share چیه؟؟؟مثلا اگه من یه 1520 بگیرم که 1024 مگابایت برای گرافیک share نشده ایا خودم میتونم براحتی این کار رو بکنم؟؟؟اصل رم این گرافیک 8600 که روی 1520 هست چنده؟؟(فکر کنم 512 باشه!)!!سوال دوم اینکه راسته خداییش بهم بگو که سری vostro به خصوص مدل 1500 بهتره یا همین سری اینسپایرون به خصوص 1520؟؟؟؟چون توی دی جی کالا دیدم نوشته که معایب و کاستیهایی مدل 1500 vostro داره!!!به نظرت کارایی کدوم بهتره و کدومشون برتره!؟؟؟توی بیشتر سایتها 1520 فروش بهتری داشته!نظر شخصی شما در این مورد چیه؟؟؟ممنون میشم پاسخ کامل بدید!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

یه سوال دیگه اینکه 6 cell یا 9 cell چیه؟؟؟؟جلوی مدلهای vostro این ها نوشته شده!!!!خواهشا کامل توضیح بده چون پس فردا دارم میرم تهران!!نرم اونجا بین مدلهای مختلف گیر کنم!!!خواهشا توضیح بده!!!!!!هلپ می پیلللللللیییییزززززززز!!!!فرق xbrite با tft چی هست؟؟کدوم بهتره؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

رجیستر جان تاپیک رفت پایین!!والله بالله عجله دارم!خواهشا جواب کامل به سوالاتم بده منو تنها نزار!!!

حـــــرفـه ای S a f a 6 4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    هر جایی به غیر از اینجایی که هستم

پيش فرض

نمیدونم به دردتون میخوره یا نه ولی اتفاقعا من دیروز یه دل 1500 ما این مشخصات قیمت گرفتم

لیست قیمت ها رو برات و اسکن و آپ کردم

شادید به دردتون بخوره

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

safa جون این فروشگاه دل 1520 داشت؟؟؟؟؟؟؟؟/؟منظورم یه دل 1520 با رم 2 گیگ و گرافیک 1024 هست!داره یا نه؟؟؟قیمت دل 1520 رو نداری؟؟؟؟؟؟فردا میرم تهران تا سه شنبه حتما میخرم!رجیستر جان نیومدی1دل ما را بشکستی ای جوان !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

دوست عزیز ما از سایت gheymat.com هم میتونی استفاده کنی در این سایت مغازه داران مختلفی هست که میان اگهی فروش محصول میدن سایت خیلی خوبه هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •