تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 43

نام تاپيک: دليل اينكه چراغ عقب L90 اينطوريه(متفاوت) چيه

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

خدمت شما و دوستان عرض کنم صحبت های شما درسته ولی در جاهای مختلف در این مورد نظرات مختلفی وجود داشت که بعضا به موردی هم که من اشاره کردم اشاره شده بود همچنین با توجه به سواد انگلیسی من متن نقل قول شده رو برای چراغ عقب نقل و قول نکردم بلکه برای حالت کلی بود.
    بنده هم در این زمینه مطالعات کمی نداشتم !! شاید به اندازه شما نبوده باشه ولی خیلی وقت با پروژه لوگان درگیرم...
    ممنونم.

آخر فروم باز alireza fatemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

من توی مجله ماشین خوندم که ماشین هایی مثل مزدا3 و لوگان در زمان طراحی اصلا چراغ مه شکن عقب نداشته اند و دو طرف چراغ دنده عقب بوده اما با تصویب قانون اینکه در اروپا باید ماشین ها چراغ مه شکن عقب داشته باشند مسولان خودرو سازی ها راحت ترین و کم خرج ترین راه را انتخاب کردند و یکی از چراغ ها را به مه شکن تبدیل کردند

3. این کاربر از alireza fatemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خدمت شما و دوستان عرض کنم صحبت های شما درسته ولی در جاهای مختلف در این مورد نظرات مختلفی وجود داشت که بعضا به موردی هم که من اشاره کردم اشاره شده بود همچنین با توجه به سواد انگلیسی من متن نقل قول شده رو برای چراغ عقب نقل و قول نکردم بلکه برای حالت کلی بود.
    بنده هم در این زمینه مطالعات کمی نداشتم !! شاید به اندازه شما نبوده باشه ولی خیلی وقت با پروژه لوگان درگیرم...
    ممنونم.
    دقیقا درسته تو لوگان همچی سعی شده ارزون دربیاد و ارزون ساخته بشه .

آخر فروم باز لوگان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اگه قرار بوده ارزون ساخته بشه پس تو مزدا 3 یا ئیتارا چرا اینجوریه؟ اونارو که نمیخواستن ارزون بسازن. و یه همچین دلیلی صخت نداره. ولی دلیلش هم خودم دقیق نمیدونم.
    با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

البته من در تایید گفته دوستمون کلی گفتم منظورم دقیقا چراغ عقبش نبود فقط .

اگه نباشه جاش خالی می مونه سباستین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    گیلان

10

من توی مجله ماشین خوندم که ماشین هایی مثل مزدا3 و لوگان در زمان طراحی اصلا چراغ مه شکن عقب نداشته اند و دو طرف چراغ دنده عقب بوده اما با تصویب قانون اینکه در اروپا باید ماشین ها چراغ مه شکن عقب داشته باشند مسولان خودرو سازی ها راحت ترین و کم خرج ترین راه را انتخاب کردند و یکی از چراغ ها را به مه شکن تبدیل کردند
    درود بر شیخ اجل که بی حاشیه رفتی سر اصل مطلب. این ماشین قرار بود در ابتدا به کشورهای بدبخت, بیچاره صادر بشه ولی وقتی تو اروپا ازش استقبال شد کمپانی مجبور شد برای عرضه در اروپا از قوانین اتحادیه اروپا پیروی کنه.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ولی من قبول ندارم. فکر نکنم سر یه چراغ گذاشتن انقدر رنو انقدر بی فکری کرده باشه وگرنه هیچی رو ماشن نباس که میزاشت موتورش هم باید 2 اسب بخاری بود.

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

ای بابا , دوستمون که گفتن , فکر می کنم قانون برای ایرانه که خودرو حتما باید یه چراغ مه شکن داشته باشه , بنابراین یا مثل ریو توی سپرش تعبیه کردن یا مثل ماشین هایی که گفتن , از این روش استفاده کردن

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

همون مسله سرفه جویی توی هزینه ها که گفتین صحت داره
    و اما چه جوری دوستان گفتن که اینا چراغ مه شکن از اول نداشتن یعنی توی پروسه طرحی جایی برای اون نذاشتن پس طراحی دباره قسمت عقب اتومبیل یعنی هزینه اضافی و بیش از حد (با قرار دادن یه چراغ توی مجمعه چراغ با همون طرح اولیه خودش کلی هزینه طراحی مدلسازی قالبسازی تست تائیدیه وو....... داره)آسونتیرن راه بدون به هم زدن طرح اولیه مجموعه چراغ یا قسمت پشت روی همون مجمعه چراغ نصب کردنش .البته ویتارا و مزدا 3 در کل اتومبیلهالی اقتصادی هستن که توی ایران قیمت فاحشی دارن .البته تا جایی که میدونم طراحی لوگان کمی تغییر کرده و امکان داره فکری هم برای اون کردن .

11. 2 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دو احتمال وجود داره.
    یکی اینکه طراحی عقب رو بهم نریزن و مدلش اینجوری باشه.مثل این

یا صرفه اقتصادی. که دیگه نمیدونم کدومشه.
    باتشکر

13. این کاربر از لوگان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •