تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: معرفی و بررسی Htc S710

پروفشنال metapex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در کل چه تفاوتی دارن با ای میت.؟منظور کلیه.
    اگه کلی بخوام بگم، تا حالا i-mate مدلی با WM6 بیرون نداده که این خودش خیلی تفاوتها رو ایجاد میکنه. کیفیت ساخت i-mate پایینتر هست، باتری، صدا و آنتن دهی ضعیفتری داره. ابعاد i-mate ها بزرگتره. با قیمت S710، گوشی با این امکانات بین مدلهای i-mate نیست. و اینکه i-mate یک سازنده نیست، بلکه یک برند هست و گوشیهاشو به HTC سفارش میده تا براش بسازه.
    تنها نکته منفی، تاچ اسکرین نبودن S710 هست...

پروفشنال Ceramic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    همین جا !!

پيش فرض

من با راهنمایی یکی از دوستان این تاپیک رو پیدا کردم و تجربیات نویسنده برام خیلی باارزش بود . البته از سایتهایی مثل Gsmarena یا یوتیوب خیلی اطلاعات در زمینه ی این گوشی جمع کردم اما با توجه به این که از آخرین پست این تاپیک مدت زیادی گذشته ، به عنوان کسی که قصد خرید HTC S710 رو داره .... می خوام از استارتر گرامی یعنی Metapex بپرسم که الان بعد از این مدت چه قضاوتی نسبت به این گوشی دارین ؟

تنها نگرانی من از کند بودن CPU این گوشیه . چون خودم P990 دارم و اونم 201 مگاهرتزه اما با توجه به این که ویندوز موبایل نسخه ی 6.0 نسبت به UIQ3 خیلی بزرگتره ، همه اش نگرانم که این گوشی از اونایی باشه که بعد از نصب چند تا برنامه به فلاکت بیفته .... آیا اینجوری نیست ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

این اقای متاپاکسی که شما باهاشون کار دارید رو فکر نکنم به این سادگیها بیاد اینجا!!چون این تاپیک مال خیلی وقت پیشه و بعضی کاربرانی که اینجا پست دادند غیب شدن!!به نظر من این گوشی نمیصرفه!اگه قیمتش بالای 200 باشه اصلا نمیصرفه به خصوص اینکه حتی تاچ اسکرین هم نیست!!!شما میتونید جدیدترین گوشیها رو در حال حاضر بخرید و با قیمتی مناسبتر!!!

پروفشنال Ceramic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    همین جا !!

پيش فرض

ممنون از راهنمایی شما ، اما :

1. اگه توجه می فرمودید ، بنده عرض کرده بودم که الان P990 دارم و دقیقاً به همین دلیل که اصلاً نمی خواهم تاچ اسکرین داشته باشم این مدل رو انتخاب کرده ام .

2. قیمت این گوشی حول و حوش 400 تومنه و گمون هم نمی کنم از این پایین تر بیاد .

3. شما چه ویندوز موبایل 6.0 که تاچ اسکرین نباشه سراغ دارین که قیمتش هم مناسب تر باشه ؟ ممنون میشم اگه معرفی کنید .

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا شایعه نکنین، من غیب نشدم! هر روز هم از اینورا رد میشم، منتها پست الکی نمیدم!
    در پاسخ به سوال سرامیک باید بگم که تو اون مدتی که S710 رو داشتم، ازش راضی بودم و اذیتم نکرد. دلیل فروشش هم بد بودن گوشی نبود، بلکه خریدن آیفون بود. از نظر عملکرد میتونم بگم یه کم (تاکید میکنم، یه کم) از P990 کند تر بود ولی آزار دهنده نبود. از قیمتشم خبر ندارم، باید حول و حوش 400 باشه. ویندوز موبایل سیستم عامل بدی نیست و خیلی گزینه های شخصی سازی زیادی داره ولی خیلی خشک و ساده است و اصلا جذابیت نداره ولی در نوع خودش تجربه جدیدیه. الان که آیفون خریدم، اصلا رغبت نمیکنم برم سراغ ویندوز موبایل! ولی ظاهرا ویندوز موبایل 7 که قراره سال 2009 بیاد، به دلیل کپی برداری از آیفون، خیلی جالب شده. نکته دیگه بازار دست دوم این گوشیهاست که واقعا افتضاحه. من گوشیمو بدون گارانتی 430 خریدم و با هزار بدبختی 280 فروختم! کلا خیلی ضرر داره. در مجموع اگه واقعا تصمیم به خرید دارید، S710 خوبه ولی اگه صبر و سرمایه رو افزایش بدین، S730 انتخاب بهتریه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشین.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

اهان!حالا گرفتم!شما یه گوشی میخواهید که ویندوز موبایل 6 باشه و حتما تاچ اسکرین نداشته باشه!یعنی درست برعکس من که یک پاکت پی سی میخوام که ویندوز موبایل 6 باشه و صفحه اش تاچ باشه!خوب پس همین مناسب شماست!مبارک باشه!لطفا یه امضا بزنید اینجا!شیرینی فراموشتون نشه!

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

متاپاکس جان فرق ویندوز موبایل 6 با ویندوز موبایل 6 پروفشنال که بر روی ای میت 9502 هست چیه؟؟؟؟به نظر شما سیمبین uiq بهتر از ویندوز موبایل هست؟؟؟mac بهتر از ویندوز موبایل هست؟؟؟البته اینو میدونم که سیستم عامل ایفون قابلیت مولتی تاچ رو داره!

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

متاپاکس جان فرق ویندوز موبایل 6 با ویندوز موبایل 6 پروفشنال که بر روی ای میت 9502 هست چیه؟؟؟؟به نظر شما سیمبین uiq بهتر از ویندوز موبایل هست؟؟؟mac بهتر از ویندوز موبایل هست؟؟؟البته اینو میدونم که سیستم عامل ایفون قابلیت مولتی تاچ رو داره!
    ویندوز پرو روی گوشیهای تاچ نصب شده ولی گوشیهای غیر تاچ دارای ورژن استاندارد هستن.

هر کدوم برای یک کاربردی مناسبه. ویندوز بیشتر جنبه تجاری و بیزینس داره، مک هم تمرکز اصلیش روی سرگرمی و user experience هست و uiq چیزیه بین ایندو و انتخاب هم بیشتر به سلیقه و هدف بر میگرده. البته سیستم عامل بلک بری و پالم رو هم باید در رده بیزینس جا داد. الان 39% بازار اسمارت فونهای آمریکا رو بلک بری در اختیار داره و جالب اینه که آیفون فقط ظرف 200 روز تونست 19.5% درصد سهم بازار رو بدست بیاره و بعد از بلک بری دومه! متاسفانه بلک بری تو ایران تقریبا نایابه وگرنه در رده خودشون از ویندوز بهتره.
    توصیه میکنم این عکسها رو در رابطه با نسل بعدی ویندوز موبایل ببینید. اونوقت تصدیق میکنید که ویندوز موبایل 7 بیش از 90 درصد کپی برداری از آیفون هست. این معنیش اینه که به بعد تجاری اون، جنبه سرگرمی هم اضافه شده و میتونه یه سیستم عامل نسبتا ایده ال باشه. البته اپل هم بیکار نخواهد نشست...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

خیلی ممنون بابت پاسخ کامل شما!ایا اپراتور AT&T در هند فعالیت میکنه؟؟؟قیمت ایفونی که قفل شکسته نباشه یعنی منظورم اینه که مثلا توی امریکا که اپراتور at&t فعالیت میکنه یک ایفون مخصوص این اپراتور قیمتش چنده؟؟؟به غیر از این at&T ایفون مخصوص چه اپراتورهای دیگه ای هست؟؟؟ایفون بازار دست دوم خوبی داره؟؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خیلی ممنون بابت پاسخ کامل شما
    خواهش!

ایا اپراتور AT&T در هند فعالیت میکنه؟؟؟
    خیر

قیمت ایفونی که قفل شکسته نباشه یعنی منظورم اینه که مثلا توی امریکا که اپراتور at&t فعالیت میکنه یک ایفون مخصوص این اپراتور قیمتش چنده؟؟؟
    400$

به غیر از این at&T ایفون مخصوص چه اپراتورهای دیگه ای هست؟؟؟
    فعلا انگلیس، فرانسه و آلمان

ایفون بازار دست دوم خوبی داره؟؟؟
    نه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •