تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 36

نام تاپيک: انستیتو ملی بازی سازی !

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آخه میدونی چیه.مشکل اینجاست که اکثر مردم ما قدر چیزی رو که کسی بهشون یاد بده نمیدونن.
    من توی یه تاپیک بازی انجمن اصلی انجینی بود(انجمن خارجی) طرف رو تو زمینه نور پردازی راهنمایی کردم بعداً اومده بود میگفت من خوابم نبرد دیشب داشتم به حرفت فکر میکردم.اونوقت اینجا به طرف میگی بر میگرده میگه این که بازی دمو ورژنه و بازی اصلی 10000 برابر اینه و هیچ محل نمیذاره به حرفت.
    فکر کردی برای چی ملت از مدرسه بدشون میاد,برای همین چیزاست.
    من خودم توی فیلم کوتاه نماز تو منطقه 2 تهران اول شدم(دوره دبیرستان) برای اینکه خودم دنبال انیمیشن رفتم(البته خیلی ضایع بود ولی وقتی بهترش نباشه اول میشه دیگه)ولی توی چیزای دیگه اینجوری نشد برای اینکه بهم یاد دادن.
    حالا فکر کن بازی سازی هم بهم یاد میدادن!!!

2. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه subliz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    همین دور و بر !

پيش فرض

دوستان من تو همایش توجیهی بودم
    اما چون سرم شلوغ بود نتونستم تاپیک رو ایجاد کنم.
    گزارش کوچیکی هم تهیه کردم که اگه وقت کنم میذارم ....
    استقبال واقعا بی نظیر بود ( البته از همایش توجیهی ! )
    هر کس مجاز به گذروندن یه دوره است ! ( مستقیم این رو نگفتن ! )
    گرونترین دوره برنامه نویسی بازی هست ( جمع هزینه دروس عمومی و پایه = 1375000 و بعد گذروندن 3 ترم باین یکی از چند درس تخصصی رو انتخاب کنی )
    مثلا UDK که 90 ساعت ه به 3 تا 30 ساعتی تقسیم میشه و هر کدوم تو یه ترم 4 و 5 و 6 گذرونده میشه )
    که با احتساب XNA به عنوان درس انتخابی هرینه میشه 1975000 تومان ( چجوری 3 میلیون حساب کردین ؟ )
    در ضمن نمیدونم پی دی اف توش تخفیفات هم قید شده یا نه وای مثلا برای دانشجویان رشته کامپیوتر 25% تخفیف در نظر گرفتن ... که با این حساب گرونترین دوره 1500000 خواهد بود که ترمی هست و قسطی
    همه چیز اصولی طراحی شده ... اینکه ترم 1 همه عمومی هستن و گرایشی ندارن و بعد گذروندن تاریخچه و مبانی هست که طبق علاقه گرایش انتخاب میشه ... بعد اتمام هر درس دادن گواهینامه اون درس منوط به تحویل پروژه هست و ....
    من نمی خوام از قیمت های بنیاد حمایت کنم کما اینکه اگه ترم بالاتر از 1 دانشگاه بودم حتما شرکت میکردم ولی خداییش خیلی هم برای دوره اول بد نیست ...
    در ضمن تمام اساتید خاضر اقرار کردن که نمیشه تمام مطالب رو آموزش داد مثل دانشگاه و سعی شده مطالب کلیدی و پایه ای ذکر بشه ...

امیدوارم دوره های بعدی انستیتو با قیمت های مناسب تر برگزار بشه ....

4. 3 کاربر از subliz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

معلومه از جلسه استقبال زیاد میشه برای اینکه 3-4 دفعه SMS اش برام اومد و ایمیل هم زدن.
    اگر برای 200 نفر هم این کارا رو بکنن یه 80 نفری میرن به نظر میاد استقبال زیاده

داره خودمونی میشه saeiddddd2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Here

پيش فرض

به نظر من برای شروع بد نیست

ولی اینکه خودمون بخونیم فک کنم بهتره و فقط کافی کمی انگلیسی رو تقویت کنیم که یه دنیا به رومون بازمیشه

راستی کسی میدونه اموزش xna رو هم داره یا نه من خودم بیشتر از 20 تا کتاب در موردش دارم به نظرتون کتاب خوندن

کافیه یا باید کلاس برم؟

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

کتاب کافیه به نظر من.

8. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

به نظر من برای شروع بد نیست

ولی اینکه خودمون بخونیم فک کنم بهتره و فقط کافی کمی انگلیسی رو تقویت کنیم که یه دنیا به رومون بازمیشه

راستی کسی میدونه اموزش xna رو هم داره یا نه من خودم بیشتر از 20 تا کتاب در موردش دارم به نظرتون کتاب خوندن

کافیه یا باید کلاس برم؟
    به نظر من خودت بخون ولی کلاس هاش رو هم برو که مدرک بگیری بعدا بدردت می خوره ....

10. این کاربر از Vahid67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsanyacoza0021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ری

پيش فرض

سلام
    سوال:
    آیا CRY ENGINE هم آموزش میده یا فقط UNITY و UDK و ... آموزش میدن؟
    ارزش رفتن داره استاداش در چه حدی قابل هستند؟
    الان من کامپیوتر میخونم دیگه دارم دیپلوممو میگیرم اگه برم بی خیال دانشگاه بشم تا یکی دو سال تا بیشتر کلاساشو برم مدرکمو بگیرم ارزششو داره درضمن میخوام اگه قسمت شد برم دانشگاه برم رشته ی انیمیشن آخه عاشقشم ولی شنیدم وضعیتش تو ایران خوب نیست به نظر شما چه کار کنم الان خودم خیلی مایا کار میکنم کلاسشم رفتم ولی مدرک دانشگاهی ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوست عزیز اصلا طرف cry engine نرو ...

13. 2 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز NINJA0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

دوست عزیز اصلا طرف cry engine نرو ...
    چرا؟
    شاید کم کم بهتر بشه ....
    ولی بهتره که یو دی کی و یونیتی رو یاد بگیری تا کرای انجین ... مثلا همین الان برای یو دی کی تو ایران و خارج از کشور کار ریخته ...برای تخصص های انریل هم از کسایی که با یو دی کی تجربه داشته باشن میگیرن یونیتی هم همینطور کلا هردو وضعیتشون از کرای بهتره ....

این آموزشای بنیاد هم سطحشو بخوایم تا بیست نمره بدیم فکر کنم 12 براش خوبه .... ولی اگه میخوای دانشگاهو بیخیال بشی ارزش نداره ...
    هیچ تضمینی هم نیست که بعد از فارغ التحصیلی کمکت کنه تو شرکتی چیزی استخدام بشی ....
    به طور کل پول دور ریختنه ... اگه کلا بین یک سوم تا نصف این قیمت بود ارزششو داشت ....
    اگه مشکل مالی نداری برو ....

15. 2 کاربر از NINJA0098 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

چرا؟
    شاید کم کم بهتر بشه ....
    ولی بهتره که یو دی کی و یونیتی رو یاد بگیری تا کرای انجین ... مثلا همین الان برای یو دی کی تو ایران و خارج از کشور کار ریخته ...برای تخصص های انریل هم از کسایی که با یو دی کی تجربه داشته باشن میگیرن یونیتی هم همینطور کلا هردو وضعیتشون از کرای بهتره ....

این آموزشای بنیاد هم سطحشو بخوایم تا بیست نمره بدیم فکر کنم 12 براش خوبه .... ولی اگه میخوای دانشگاهو بیخیال بشی ارزش نداره ...
    هیچ تضمینی هم نیست که بعد از فارغ التحصیلی کمکت کنه تو شرکتی چیزی استخدام بشی ....
    به طور کل پول دور ریختنه ... اگه کلا بین یک سوم تا نصف این قیمت بود ارزششو داشت ....
    اگه مشکل مالی نداری برو ....
    والا حسن مثل سگ پشیمونم که چرا شش صد مگ دان کردم اون نه خروجی می گیره و حتما باید آنلاین باشی یه دفعه قطع شدی اجازه سیو کردن هم نمی ده .به نظر من یکی حداقل udk ارزش بیشتری برای کاربرانش قاعل هست تا crydev ...

از طرفی این دوتا خروجی هاشون زیاد با هم فرقی نداره...حتی به به نظر udk بهتره...

17. 3 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •