تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: راهنمایی خرید کارت گرافیک

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان من به کلی گیج شدم یکی میگه nvidia بگیر یکی میگه ATI بگیر .
    مشخصات سیستمم اینه
    cpu:AMD :3850
    mother board: msi a75 a g35
    ram :geil dual channel 8گیگ در کل باس 1600
    monitor:22 inch
    power:530 w green
    سیستم برای گیم میخوام
    با توجه که سیستمم ATI هست و روی CPU یک هسته گرافیکی داره بعضیا میگن ATI بگیر و کراس فایر کنم با CPU .
    بعضی ها هم میگن NVIDIA بگیر و گرافیک CPU رو ولش کن.
    به من چی پیشنهاد میدین ؟ ATI با NVIDIA .
    و چند تا مدل حدود قیمت 600 تومن بهم پیشنهاد کنید.
    دوست عزیز پیشنهاد می کنم سمت کراس فایر و اینجور مسائل نروید و تنها از کارت گرافیک مستقل استفاده کنید چون دردسر زیادی دارد و هر کارتی قابلیت کراس شدن با پردازنده های گرافیکی APU های AMD را ندارد،من به شما کارت گرافیک XFX HD6870 1G را توصیه می کنم کارت خوب و نسبتآ قدرتمندی است و به خوبی از پس بازی های جدید بر می اید و قیمتی حدود 700 تومن دارد،کارت گرافیک Sapphire HD6850 2G هم گزینه ی خوبی برای شماست که قیمتی حدود 600 تومن دارد و تنها چند درصد ضعیف تر است.(به نظر بنده در خرید کارت گرافیک زیر 1 میلیون صرف کاملآ با AMD است زیرا از کارت های هم قیمت nVIDIA بازدهی بیشتری دارد)

2. این کاربر از mostafa_360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال frozen01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز پیشنهاد می کنم سمت کراس فایر و اینجور مسائل نروید و تنها از کارت گرافیک مستقل استفاده کنید چون دردسر زیادی دارد و هر کارتی قابلیت کراس شدن با پردازنده های گرافیکی APU های AMD را ندارد،من به شما کارت گرافیک XFX HD6870 1G را توصیه می کنم کارت خوب و نسبتآ قدرتمندی است و به خوبی از پس بازی های جدید بر می اید و قیمتی حدود 700 تومن دارد،کارت گرافیک Sapphire HD6850 2G هم گزینه ی خوبی برای شماست که قیمتی حدود 600 تومن دارد و تنها چند درصد ضعیف تر است.(به نظر بنده در خرید کارت گرافیک زیر 1 میلیون صرف کاملآ با AMD است زیرا از کارت های هم قیمت nVIDIA بازدهی بیشتری دارد)
    پس شما میگی ATI بگیرم ؟

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

همونطور که دوستمون هم گفتن گرافیک 6870 کارت خوبی هست ولی به علت اینکه از سری 6000 AMD هست ، یه مقدار در بازار کمیاب و قیمت بالاتری پیدا کرده.
    تفاوت 6870 از ای ام دی و 560 از انویدیا خیلی زیاد نیست. ولی در کل فکر میکنم 560 با قیمت پایینتری که نسبت به همتای خود 6870 داره ارزش بیشتری برای خرید داره :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کارت گرافیک 560 از nVIDIA کارت خوبی است اما در بازار کمی سخت پیدا می شود و ورژن 560 ti این کارت از برند MSI قیمتی حدود 900 تومن دارد که شما با همین بودجه می توانید کارت گرافیک Sapphire HD7870 GHZ Edition 2G را تهیه کنید که کارت بسیار قدرتمندتری نسبت به 560 است و از چیپ گرافیکی AMD Radeon 7870 استفاده می کند (همان ATI قدیم)
    کارت گرافیکهای XFX HD6870 1G و Sapphire HD6850 2G که به شما معرفی کردم با توجه به بودجه ی شما (600 تا 700 تومان) بهترین انتخاب هستند.
    باز انتخاب با شماست نمی گویم nVIDIA خوب نیست اما شما برای خرید یک کارت گرافیک قدرتمند و بسیار سریع از nVIDIA باید هزینه ی بیشتری پرداخت کنید گاهی اوقات حتی تا 2 برابر AMD یا همان ATI قدیم.

6. این کاربر از mostafa_360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کارت گرافیک 560 از nVIDIA کارت خوبی است اما در بازار کمی سخت پیدا می شود و ورژن 560 ti این کارت از برند MSI قیمتی حدود 900 تومن دارد
    فکر میکنم مدلی که مد نظرتون هست احتمالا مدل اورکلاک شده و با خنک کننه بهینه باشه. چون برندهای گرون قیمتی مثل گیگا یا ایسوس در بالاترین حالت این کارت رو حدود 700 میفروشن.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

فکر میکنم مدلی که مد نظرتون هست احتمالا مدل اورکلاک شده و با خنک کننه بهینه باشه. چون برندهای گرون قیمتی مثل گیگا یا ایسوس در بالاترین حالت این کارت رو حدود 700 میفروشن.
    بله دوست عزیز حق با شماست منظور من 560 ti بود چون واقعآ مدل رفرنس کارت 560 ارزش خرید بالایی ندارد.

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگه بخوام ۵۸۰ بگیرم چقدر در میاد برام ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگه بخوام ۵۸۰ بگیرم چقدر در میاد برام ؟
    بین 1/6 تا 1/9 میلیون بسته به نوع ورژن و شرکت سازنده

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

چطوریاست که ۶۸۷۰ از ۷۷۷۰ قوی تره!!!

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چطوریاست که ۶۸۷۰ از ۷۷۷۰ قوی تره!!!
    قدرت یک کارت گرافیک عوامل زیادی مثل فرکانس هسته ، نوع مموری ، تکنولوژی ساخت و . . . بستگی داره. ممکنه یک کارت کمپانی ای ام دی از سری 5000 از یک کارت سری 7000 هم قویتر باشه.

13. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •