تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: مشاوره جهت خرید تلویزیون سونی 50w700

داره خودمونی میشه DREAD KING's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

دوست عزیز من w900 رو از نزدیک ندیدم متاسفانه . یعنی اصلا توی نمایندگی های شهر ما کم پیدا میشه این مدل . ولی توی سایت ها هر چی ازش خوندم خوبی و خوشی بوده و با اطمینان میشه گفت بهترین LED سال 2013 هست . من خودم W800 دارم . که W700 هم مشابه همین تلویزیون هست . تی وی خیلی خوبی هست و تو رنج قیمت خودش گزینه ی مناسبی هست . من 42 اینچ این تلویزونو 2800000 خریدم . ولی باید بگم اگر انتظار یک تلویزون فوق العاده دارید W7 و W8 گزینه های خیلی ایده آلی نیستند . بزرگترین مشکل این مدل ها همینو بس که کنتراستشون واقعا متوسطه . طوری که بنا بر بعضی از نقد های خارجی W670 کنتراست بهتری از این دو مدل داره .

داره خودمونی میشه behnam84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

بله من هم از نزدیک تصویرش رو ندیدم یعنی نماینگی های تبریز گفتند بازش رو نداریم و هنوز هم تصویرش رو ندیدم اما W800 تصویر خوبی داشت و کاملا راضی کننده است من که از تصویر W800 خوشم اومد W700 رو تو نماینگی دیدم سایز 46 کیفیت خیلی خوبی داشت اما سایز 50 به نظرم اصلا خوب نبود.با بودجه من فقط میتونم سایز 46 w900 رو بگیرم میترسم بعدا پشیمون بشم سایز بزرگتری نگرفتم.بیشتر %80 درصد استفاده من کیفیت SD هست و دلم نمیخواد بی خودی واسه سه بعدی و اسمارت بودن پول بدم

تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

بعد از مراجعه به بانه و مقایسه تصویر 50w700 و 46w904 تفاوت کیفیت تصویر 904 خیلی بهتر بود و بالاخره 904 رو خریدم البته 46 اینج 904 اصلا نبود و 46w900 رو خریدم اگه در مورد این مدل سوالی داشتید در خدمت بچه های فروم هستم.

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

مبارکه داداش
    چقدر خریدی؟؟؟
    از کیفیتش راضی هستس؟؟؟
    ساخته کجا هست؟؟؟
    سعی کن بعد از تست کامل یه نقدی ازش بنویسی که بچه ها استفاده کنن

5. این کاربر از mosicr77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

داداش منم میخوام w700 بخرم ولی موندم w700 بگیرم یا w704 آخه تو سایت سونی مالزی اصلا w700a نداره فقط w704a یک عده هم میگن w700 مدل چینیش ولی 704 مالزی حالا خودمم موندم ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

مبارکه داداش
    چقدر خریدی؟؟؟
    از کیفیتش راضی هستس؟؟؟
    ساخته کجا هست؟؟؟
    سعی کن بعد از تست کامل یه نقدی ازش بنویسی که بچه ها استفاده کنن
    خیلی ممنون دوست عزیز
    4860 خریدم البته با جستجو و چونه زیاد !
    پشت دستگاه نوشته مالزی و از لحاظ کیفیت واقعا عالیه و عمق رنگ سیاه هم خیلی خوبه کیفیت sd رو هم با بعضی تنظیمات قابل قبول پخش میکنه.
    دوست عزیز من زیاد مثل شما تو تلویزیون تخصص ندارم اما سعی میکنم تا جایی که بتونم یه تستی ازش بگیرم تا بچه های فروم بتون ازش تو انتخابشون استفاده کنند

8. این کاربر از behnam84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

داداش منم میخوام w700 بخرم ولی موندم w700 بگیرم یا w704 آخه تو سایت سونی مالزی اصلا w700a نداره فقط w704a یک عده هم میگن w700 مدل چینیش ولی 704 مالزی حالا خودمم موندم ؟؟؟؟
    دوست عزیز من بانه بودم و اصلا مدل w704 اونجا نبود ؟فکر کنم اصلا ایران نیومده ؟

10. این کاربر از behnam84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

دوست عزیز من بانه بودم و اصلا مدل w704 اونجا نبود ؟فکر کنم اصلا ایران نیومده ؟
    آخه وقتی تو سایت سونی مالزی اصلا مدل w900a نداره چطوری میتونه مالزی باشه؟؟؟؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو این سایت بانه مارکت که w904a داره:: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by 256reza; 14-12-2013 at 18:42.

12. این کاربر از 256reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

آخه وقتی تو سایت سونی مالزی اصلا مدل w900a نداره چطوری میتونه مالزی باشه؟؟؟؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو این سایت بانه مارکت که w904a داره:: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    توی بانه تقریبا همه جا رو واسه w904a گشتم فقط 55 اینج چند تا مغازه داشتند
    و کلا چون قیمت دلار نوسان داره و انتظار میره که پایین بیاد جنس کمه اونجا.
    در مورد w700 فکر نمیکنم این مدل اصلا چینی داشته باشه یعنی اگه چینی هم بخوای نیست جز مدل هایی که توی کارخونه سونی مالزی تولید میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

خیلی ممنون دوست عزیز
    4860 خریدم البته با جستجو و چونه زیاد !
    پشت دستگاه نوشته مالزی و از لحاظ کیفیت واقعا عالیه و عمق رنگ سیاه هم خیلی خوبه کیفیت sd رو هم با بعضی تنظیمات قابل قبول پخش میکنه.
    دوست عزیز من زیاد مثل شما تو تلویزیون تخصص ندارم اما سعی میکنم تا جایی که بتونم یه تستی ازش بگیرم تا بچه های فروم بتون ازش تو انتخابشون استفاده کنند
    البته من تا حالا 900 مالزي نديدم و تا جايي كه بنده تو بازار ديدم 904 مالزي بود 900 چيني بود

Sent from my iPhone using [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •