تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 30

نام تاپيک: مشاوره برای خرید اسپیکر

داره خودمونی میشه *rafael*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور

پيش فرض

همون E3350خیلی خوبه چند روز پیش یک سفیدش رو دیدم خیلی قشنگ بود ولی بیشتر از 90 تومان نخر
    می تونی بری نمایندگی ادیفایر برات تست کنند تا صداش رو هم بشنوی
    اکی ... خودم هم از E3350 خیلی خوشم اومده ولی از Logitech هم خیلی تعریف می کنن
    حالا بین این دو مدل E3350 و Z323 هر کی داره نظر نهاییشو بگه ... تا هفته دیگه باید بگیرم.

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اکی ... خودم هم از E3350 خیلی خوشم اومده ولی از Logitech هم خیلی تعریف می کنن
    حالا بین این دو مدل E3350 و Z323 هر کی داره نظر نهاییشو بگه ... تا هفته دیگه باید بگیرم.
    به نظر من ادیفایر رو بخری بهتره توی هفته نامه عصر ارتباط ریویو ازش هست میتونی نگاه کنی
    بازم صدا سلیقه ای هست برو نمایندگی برات تست کنند

3. 2 کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه *rafael*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور

پيش فرض

به نظر من ادیفایر رو بخری بهتره توی هفته نامه عصر ارتباط ریویو ازش هست میتونی نگاه کنی
    بازم صدا سلیقه ای هست برو نمایندگی برات تست کنند
    مقاله رو خوندم ولی به یه نکته ای برخوردم :
    فرکانس‌های زیر و بم در این دستگاه با قدرت مناسبی پخش می‌شوند اما در زمینه پخش صداهای میانه شکافی محسوس وجود دارد که باید با تنظیم دقیق اکولایزر پر شود. قدرت خروجی دستگاه برابر 50 وات است که 18 وات آن به دو اسپیکر ماهواره‌ای اختصاص دارد و 32 وات آن به ساب‌ووفر بر‌می‌گردد و به همین دلیل بهترین کارآیی را در فواصل کم از خود نشان می‌دهد و با فاصله گرفتن از آن و افزایش حجم صدا می‌توان تلاش آن برای تولید صدای بیشتر را درک کرد. با افزایش حجم صدای دستگاه با اینکه فضای اتاق از صدا پر می‌شود اما ساب‌ووفر از همراهی اسپیکرهای ماهواره‌ای عاجز شده و دیستورشن قابل توجهی در خروجی آن شنید. کاربرانی که به دنبال یک اسپیکر زیبا و مجهز می‌گردند و نمی‌خواهند صدای پخش‌شده از رایانه آنها افراد اطراف را آزار دهد، می‌توانند دستگاه Prisma را به‌عنوان انتخابی ایده‌آل تهیه کنند اما هر کاربری که به دنبال صدای قدرتمند با باس قوی و کوبنده و همچنین کیفیتی عالی در حجم صدای بالا می‌گردد باید در ابتدای راه دستگاه را از لیست خود حذف کند.
    یه توضیح میدین لطفا ...

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خوب عزیز اینج اشاره شده که صدای قدرتمندی نداره وکیفیت عالی هم نداره کلا اسپیکرهای زیر 100 تا 150 صدای قدرتمندی نداره
    اگر میخوای با پول کم صدای قدرتمندی داشته باشی یک ضبط های فای دست دوم قدرتمند بخر

آخر فروم باز majidli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

من خودم c2ادیفایر دارم صداش حرف نداره هم از لحاظ کیفیت هم از لحاظ قدرت/92000 خریدم از یه نمایندگی تو علائدین/هر کی خواست بگه شمارشو بدم فروشنده با انصافیه

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من خودم c2ادیفایر دارم صداش حرف نداره هم از لحاظ کیفیت هم از لحاظ قدرت/92000 خریدم از یه نمایندگی تو علائدین/هر کی خواست بگه شمارشو بدم فروشنده با انصافیه
    تا کیفیت چی باشه من خودم c3 داشتم اصلا باهاش حال نکردم این c2 که اصلا هیچی دیگه بازم شاید به قیمتش بیرزه ولی ادم باید ببینه چی بدردش میخوره شاید یه اسپیکر 50 تومانی هم کار ادم رو راه بندازه ولی برای یکی دیگه s730 هم کم بیاره

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

تا کیفیت چی باشه من خودم c3 داشتم اصلا باهاش حال نکردم این c2 که اصلا هیچی دیگه بازم شاید به قیمتش بیرزه ولی ادم باید ببینه چی بدردش میخوره شاید یه اسپیکر 50 تومانی هم کار ادم رو راه بندازه ولی برای یکی دیگه s730 هم کم بیاره
    با 90 هزار تومن دیگه دوست داری چی بت بدن/من یه کارت صدا هم انداختم صداشو از 30 بیشتر نمیتونم زیاد کنم/ما که راضی هستیم

پروفشنال dogh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

اسپیکرم نیم سوز شده بهترین اسپیکر تا 100 - 130 تومن
    چه مارکی از همه بهتره

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اسپیکرم نیم سوز شده بهترین اسپیکر تا 100 - 130 تومن
    چه مارکی از همه بهتره
    اگه برای موسیقی میخوای edifier r1900tiii دو کاناله است و کیفیت عالی و ظاهر زیبا 140000 ت
    اگر هم برای بازی میخوای logitech z506 هست 5.1کاناله است قیمت 140000 ت

11. این کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

کسی از بچه ها m1550 ادیفایر داره؟قیمت وکیفت؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •