تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: چرا پنجره ها شیشه ای و شفاف نیستند؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خوب از کدوم نسخه استفاده کنم ؟

کاربر فعال انجمن گنو/لینوکس Open-Source's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    usr/src/linux/

پيش فرض

بابا چرا چیزی رو که اطلاع ندارید بیخودی نظر میدید.

اگه درایور کارت گرافیکت رو درست نصب کرده باشی روی Computer کلیک راست کن و از منوی باز شده روی گزینه آخر (فکر کنم Propertice آخه از xp استفاده میکنم) برو میبینی یه سری اطلاعات در مورد سیستمت بهت داده یه جایی هست که به سخت افزارهایت نمره داده(یه عکس که احتمالا 1.0 روی آن میبینی) برو به اون قسمت ودر بالا یه گزینه refresh rate هست بزن همه چی درست میشه.

چون تو ویستا نیستم درست گزینه ها یادم نبود.

3. این کاربر از Open-Source بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Dreamland
    Guest

1

خوب از کدوم نسخه استفاده کنم ؟
    دوست عزیز
    نسخه basic ویژگی aero نداره

شما نسخه ultimate که در king 2009 پرند هست رو نصب کن

5. این کاربر از Dreamland بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

از همه دوستان ممنونم
    هر دو روش رو امتحان میکنم و تا چند روز دیگه نتیجه اش رو می دم . اگه راهنمایی جناب Open-Source جواب نده ، باید کینگ پرند رو بخرم ، که اینطرفا پیدا نمیشه .یه چندروزی طول میکشه!...
    با تشکر

شما نسخه ultimate که در king 2009 پرند هست رو نصب کن
    اما دوست عزیز من الان تو سایت پرند نگاه کردم . ولی مثل اینکه کل ویستاها 86 بیتی هستنند !!! درسته ؟ اخه قکر کنم روی 86بیتی خیلی از نرم افزار ها نصب نمیشن!
    Windows Vista
    Windows Vista SP2 Ultimate Edition (X86)
    Windows Vista SP2 Business Edition (X86)
    Windows Vista SP2 Home Premium Edition (X86)
    Windows Vista SP2 Home Basic Edition (X86)
    Turn Off User Account Control
    و از همه مهمتر اینکه درایورهای vostro 1510 فقط روی 32بیتی نصب میشن...
    حالا اینا 86 بیتی هستند
    اصلا این 86 چیـــــــــــــه!؟
    Last edited by IstaaKon; 12-06-2009 at 19:44.

Dreamland
    Guest

10

از همه دوستان ممنونم
    هر دو روش رو امتحان میکنم و تا چند روز دیگه نتیجه اش رو می دم . اگه راهنمایی جناب Open-Source جواب نده ، باید کینگ پرند رو بخرم ، که اینطرفا پیدا نمیشه .یه چندروزی طول میکشه!...
    با تشکر

اما دوست عزیز من الان تو سایت پرند نگاه کردم . ولی مثل اینکه کل ویستاها 86 بیتی هستنند !!! درسته ؟ اخه قکر کنم روی 86بیتی خیلی از نرم افزار ها نصب نمیشن!

و از همه مهمتر اینکه درایورهای vostro 1510 فقط روی 32بیتی نصب میشن...
    حالا اینا 86 بیتی هستند
    اصلا این 86 چیـــــــــــــه!؟
    دوست عزیز x86 یعنی 32 بیتی و x64 یعنی 64 بیتی
    شما کاملا برعکس گفتید
    درضمن کینگ همه جا هست
    موفق باشید
    قبل از تعویض ویندوز پیشنهاد میکنم از نرم افزار مفید Driver Genius Pro برای بکاپ گرفتن از درایورهاتون استفاده نمایید

8. این کاربر از Dreamland بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون...
    یه سوال
    فرق این SP2 با SP1 جیه از نظر سرعت ؟

Dreamland
    Guest

1

ممنون از راهنماییتون...
    یه سوال
    فرق این SP2 با SP1 جیه از نظر سرعت ؟

تغییرات داده شده در sp2 vista :

تغییراتی که درون آن داده شده اضافه شدن تعداد زیادی پکیجهای امنیتی و همینطور ترمیم کردن آن برای سازگار شدن با اکثر نرم افزارهای موجود بازار و موارد دیگر بهتر شدن در زمینه شبکه و شبکه های بیسیم از جمله پشتیبانی خیلی قوی از bluetooth 2.1 و کاهش دادن حجم اطلاعات برای ذخیره سازی روی هارد کامپیوتر و یکی دیگه از موارد اضافه شدن به پشتیبانی کارتهای هوشمند که از استاندارد ICCD و CCID استفاده میکنند.
    سازگاری نرم افزاری تا حدود زیادی بهبود پیدا کرده مثلا: خود من شخصا هنگام ارائه ویستا در آن زمان از zonealarm استفاده میکردم که به هیچوجه با ویستا سازگار نمیشد و کسانی هم که از spysweeper استفاده میکردند همین مشکل را داشتند که شاید شما هم از اون دسته بوده باشید دلیلش کارکد این نرم افزارها با pop3 بود.

از جمله تغییرات دیگه برای گیمیرها هست که بازیهای زیادی را پشتیبانی میکند و همینطور کیفیت تصویر هم بالاتر رفته و محیطی عالی برای فیلمهای ۳ بعدی و گرافیستها.
    windows search4 به اون اضافه شده که جستجوی ویستا را قویتر و دقیقتر میکنه.
    یکی از بهترین نکات اون کار شدن روی سایدبار هست که سایدبار یکی از دلایل مهم استفاده از منابع سخت افزاری است که باعث کاهش سرعت توی ویستا میشه و در سرویس پک دو ویستا با حجم پائین تر و سبک تر اومده که این خود نشانه اینه که کم کم مایکروسافت میخواد بعضی از مسائل ویندوز ۷ را روی ویستا تست کنه.
    ۱۰% کاهش مصرف برق داره و جالب ترین چیز آن اضافه شدن سیستم فایل exFAT برای فلشها و کول دیسکها هست.

sp2 را از راههای مختلف مثل دانلود کامل بعد نصب یا همین در ایران که چند روز دیگه cdهاش میاد ولی من قبلا در همین وبلاگ گفتم بهترین راه نصب سرویس پک هر ویندوز استفاده از windows update هست چون ویندوز آپدیت تنها ابزاری است که وضعیت فعلی ویندوز را بخوبی میداند و بهترین روش نصب را روی اون اجرا میکنه.

پشتیبانی از bluray یکی از موارد دیگه سرویس پک دو هست ولی در نسخه بتا متاسفانه در dvd maker نبود ولی شاید در نسخه نهای باشه. در نسخه بتا یکسری مرحله خواست برای ضبط روی dvd بود که الان چون نسخه کاملش داره میاد دیگه من اونو نمیگم اگر این مشکل حل نشده بود یعنی به همین سختی بود توضیحش را میدم که چکار باید بکنید.

در زمینه شبکه از blutooth 2.1 گفتم که wifi هم قویتر شده کلا در زمینه شبکه بخصوص بیسیم قویتر شده و ظاهرا این قضیه با لبتاپها اینطوری که میگن مشکل داره. یه مساله کلی که داره سرعت سرویس پک دو از یک خیلی بالاتر است هم در راه اندازی هم در کار کردن.

یه مساله ای که ویستا داره کاهش حجم است که compcin.exe که ابزار پاک کننده مایکروسافت هست انجام میده با نصب کامل sp2 و اجرای نرم افزار clean up شما فضای یک و نیم گیابایتی بدست میارید یعنی اینکه ویندوز حجمش کمتر میشه که البته یک نسخه آرشیو ویندوز قبل از نصب میگیره که اگه با اون حساب کنید بیشتر هست ولی اون آرشیو را میشه حذف کرد ولی احتمال داره بعد از یک مدت کارایی خوبی نبینید و بخواهید به sp1 برگردید اونوقت چکار میکنید؟

من بهت 7 رو پیشنهاد میکنم - سرعتش خوبه . پایداریه خوبی هم داره (با اینکه نسخه نهاییش نیست) Builde 7100 تو کینگه 2009 جدید هست

موفق باشی رفیق
    Last edited by Dreamland; 12-06-2009 at 20:52.

11. 2 کاربر از Dreamland بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بسیار بسیار ممنون از راهنماییت
    این ویندوز7 که الان تو کینگه پنجرهاش شیشه ای هستند ؟(خودمو کشتم من با این پنجره های شیشه ای!!!)
    چون من Builde 7057 رو نصب کردم ولی خبری نبود !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

شما همون ویندوز ویستا رو نصب کن اصلا احتیاجی به کینگ هم نیست یه cd ویستا آلتیمیت کرک شده بگیر نصب کن همه کامپیوتری ها هم دارند بعد از نصب برو قسمت window Control Panel\Personalization و window color حالت aero رو انتخاب کن تمام
    در ضمن بحش لپ تاپ هم یه سر بزن خوبه

14. این کاربر از hossein021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

مال من Aero فعاله ولی Glass نیست . مطمئن نیستم Galss هستش یا نه ؟ اصلا این Glass یا شیشه ای چطور میشه ؟
    از پشت پنجره باز همه چی دیده میشه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •