تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 11 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 103

نام تاپيک: تمامی مسائل و مباحث عمومی کنسول Xbox One (پست اول خوانده شود)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام من میخوام ایکس باکس وان بخرم البته چند ماه دیگه ...خواهشا راهنمایی ایم کنید
    1...میتونم از بازیهای افراد دیگه استفاده کنم و تویه دستگاهم نصب کنم؟

2...بعد ار نصب باید حتما برای اجرا توش سیدی بزارم؟؟؟

3....-- شدن خود کنسول که میگن چیه؟؟ -- شدن فیزیکه؟؟ یا نرم افزاری؟؟؟ اگر من بگیرم بعد -- بشه اونموقع باید چطوری هکش کنم..؟ اصلا چقدر هزینه داره...؟؟ -- شده بگیرم چقدر قیمتش بالا میره

خواهشا سوال سوم رو کمی مفصل تر پاسخ بدید ..ممنوووووووونم

آخر فروم باز nini bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

سلام من میخوام ایکس باکس وان بخرم البته چند ماه دیگه ...خواهشا راهنمایی ایم کنید
    1...میتونم از بازیهای افراد دیگه استفاده کنم و تویه دستگاهم نصب کنم؟

2...بعد ار نصب باید حتما برای اجرا توش سیدی بزارم؟؟؟

3....-- شدن خود کنسول که میگن چیه؟؟ -- شدن فیزیکه؟؟ یا نرم افزاری؟؟؟ اگر من بگیرم بعد -- بشه اونموقع باید چطوری هکش کنم..؟ اصلا چقدر هزینه داره...؟؟ -- شده بگیرم چقدر قیمتش بالا میره

خواهشا سوال سوم رو کمی مفصل تر پاسخ بدید ..ممنوووووووونم
    درود بر شما...
    شما میتونید بازی ها ایکس باکس وان را کرایه کنید یا از دوستان خودتون بگیرید و بازی کنید...
    2.بعد از نصب برای جرای بازی نیاز به سی دی هست...بازی هایی که از استور خریداری و دانلود میشوند نیاز به سی دی ندارند و فقط برای اجرا شدن باید یک اتصال با اینترنت بر قرار کرد...
    3.کنسول ایکس باکس وان هنوز -- نشده و فعلا هم خبری نیست... در صورتی که این اتفاق بیافتد نیازی به خرید بازی اورجینال نیست و با کپی بازی ها هم میتواند از کسنول استفاده کرد...-- کردن کنسول هم به دو صورت سخت افزاری یا نرم افزاری انجام میشود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

درود بر شما...
    شما میتونید بازی ها ایکس باکس وان را کرایه کنید یا از دوستان خودتون بگیرید و بازی کنید...
    2.بعد از نصب برای جرای بازی نیاز به سی دی هست...بازی هایی که از استور خریداری و دانلود میشوند نیاز به سی دی ندارند و فقط برای اجرا شدن باید یک اتصال با اینترنت بر قرار کرد...
    3.کنسول ایکس باکس وان هنوز -- نشده و فعلا هم خبری نیست... در صورتی که این اتفاق بیافتد نیازی به خرید بازی اورجینال نیست و با کپی بازی ها هم میتواند از کسنول استفاده کرد...-- کردن کنسول هم به دو صورت سخت افزاری یا نرم افزاری انجام میشود.
    پس دیگه با این حساب باید به فکر خرید بازی هاش باشم چون تویه شهر کوچیک ما فک کنم کسی داشته باشه[emoji6] [emoji6]

ویدو کلوپ هایی هستن که ایکس وان و پی اس 4 توش بازی کنیم؟؟
    یا همچنان همه ایکس360 و پی اس 3 دارن؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

و سوال دیگه اینکه بازیهایی که از استور خریداری میشه همون قیمت 200 تا 230 هزارتومنیه یا 39 دلاری؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

و سوال دیگه اینکه بازیهایی که از استور خریداری میشه همون قیمت 200 تا 230 هزارتومنیه یا 39 دلاری؟
    بازی های استور نسخه های مختلفی داره که نسخه استاندارد 60دلار هزینش هست...برای خرید از استور باید حساب خودتون را با گیفت کارت شارژ کنید و بعد اقدام به خرید کنید استور تخفیف میزنه الان مثلا یک سری بازی ها را برای مدت محدود به قیمت 10دلار گذاشته است.

پس دیگه با این حساب باید به فکر خرید بازی هاش باشم چون تویه شهر کوچیک ما فک کنم کسی داشته باشه[emoji6] [emoji6]

ویدو کلوپ هایی هستن که ایکس وان و پی اس 4 توش بازی کنیم؟؟
    یا همچنان همه ایکس360 و پی اس 3 دارن؟
    کاربر های ایرانی بسیاری کنسول وان استفاده میکنند که فکرشم نمیکنید وقت باید وارد ایکس باکس لایو بشید تا ببینید... ویدیو کلوپ های معتبر این کنسول های جدید را هم برای استفاده قرار دادند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

ممنونم از حوصله شما برای پاسخگویی ...
    یه سوال دارم که واقعا صادقانه جواب بدید که کنیکت که استفاده کاربردی براتون داشته....؟ کارهایی که ارزش 400هزارتومن گرون تر بودن رو داشته باشه؟؟
    به نظرم کنیکت هنوز در اپتدای کاره ..خیلی خیلی جای پیشرفت داره...مثل اپتدای لمسی شدن گوشیا که اوایل همه تویه کفش رفتنو گوشیای لمسی داغون رو گرفتند و الان بعد 4 پنج سال فناوری لمس پیشرفت چشمگیری داشته ... در آینده نزدیک کنیکت هم خیلی پیشرفت میکنه.

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

ممنونم از حوصله شما برای پاسخگویی ...
    یه سوال دارم که واقعا صادقانه جواب بدید که کنیکت که استفاده کاربردی براتون داشته....؟ کارهایی که ارزش 400هزارتومن گرون تر بودن رو داشته باشه؟؟
    به نظرم کنیکت هنوز در اپتدای کاره ..خیلی خیلی جای پیشرفت داره...مثل اپتدای لمسی شدن گوشیا که اوایل همه تویه کفش رفتنو گوشیای لمسی داغون رو گرفتند و الان بعد 4 پنج سال فناوری لمس پیشرفت چشمگیری داشته ... در آینده نزدیک کنیکت هم خیلی پیشرفت میکنه.
    من خودم به شخصه کینکت را برای بازی های گروهی اسکایپ و استریم بازی ها بر روی شبکه های گیمینگ تهیه کردم...
    باید ببینید نیاز دارید یا خیر... در کشور های اروپایی از کینکت برای مباحث ویدیویی و خلق کار های گرافیکی استفاده زیادی میکنند صرفا یک عضو برای کنسول وان نیست. هر تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت هست و قطعا نسخه های بعدی کاربردهای بهتر و کاملتری دارند...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

به نظر شما با سرعت دانلود 100 تا 200 کیلوبایت میشه بازیی مثل فیفا 15 رو آنلاین بازی کرد؟
    سرعت ایده آلش چقده؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

به نظر شما با سرعت دانلود 100 تا 200 کیلوبایت میشه بازیی مثل فیفا 15 رو آنلاین بازی کرد؟
    سرعت ایده آلش چقده؟
    مهمترین گزینه پینگ است که باید در سرور های خارجی پایین باشد ...
    سرعت ایده ال 3مگ به بالا دانلود و حداقل 1مگ اپلود ...
    Last edited by nini bad; 31-01-2015 at 18:23.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سرعت دانلود.شما.چقده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •