تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: \*^* --- مشورت برای خرید یه هارد دیگه --- *^*/

اگه نباشه جاش خالی می مونه rax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

سلام
    rax جان ممنون . والا انتخاب زیاده . منم میخوام با توجه به پولم ، بهترین رو انتخاب کنم که عمری باشه .
    و توی جستجوهام بیشتر از همه به وسترن دیجیتال میرسیدم . واسه همین بود که اونو انتخاب کرده بودم .
    در مورد سامسونگ والا حرف و حدیث و حرفای ضد و نقیض زیاده .
    Rax جان اگه امار دیگه ای از هاردای خوب داری ، زحمتشو بکش .
    راستی ، چرا از وسترن هیچ حرفی زده نمیشه ؟ مگه هاردای خوبی نداره ؟ کم صدا و پر سرعت ... من که اینجوری شنیدم در موردش

وسترن هاردهای خیلی خوبی داره..ولی توجه کن KS رو هارد رده بالاشه و هم رده و رقیب 7K هیتاچی دارن 40 تومن گرونتر میدن..40 هزار تومن..

سام سونگم من تجربه استفاده ازش بهم میگه تو ظرفیت های بالا هارد بسیار خوبیه..کم صداتر از وسترن...کم صداترین که مکستور سری 21 هستش ...

پروفشنال !As@d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Vavan

13

سام سونگم من تجربه استفاده ازش بهم میگه تو ظرفیت های بالا هارد بسیار خوبیه..کم صداتر از وسترن...کم صداترین که مکستور سری 21 هستش ...
    بله من دارم همین چند هفته پیش گرفتم...
    250G=74500تومان باگارنتی 3 ساله سام سرویس
    تازهSATA2هم هست که اگه مادربودتون با اون مشکل داشت می تونید غیر فعالش کنید..
    از نظر صدا هم که واقعا کم صداست!

آخر فروم باز ElmO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

وسترن هاردهای خیلی خوبی داره..ولی توجه کن KS رو هارد رده بالاشه و هم رده و رقیب 7K هیتاچی دارن 40 تومن گرونتر میدن..40 هزار تومن..

ممنونم rax جان از اطلاعاتت .
    منم اول که هیتاچی رو معرفی کردی ، چشممو گرفت ... ولی وقتی دیدم ساتا2 داره ، خورد تو ذوقم
    و الا همه چیزش مناسبه .
    سامسونگ هم ... مثل اینکه خوبه ها . 400 ش چند در میاد ؟ زیر 100 تومنه ؟
    البته من صدا زیاد واسم مهم نیست ، چون این مکستور 120 م ، خدای صداست البته نه همیشه .
    من فقط ، یکی این واسم مهمه که با این هارد مکستورم همخونی داشته باشه . و دوم اینکه کیفیت و عمرشم خوب یا عالی باشه . جوری نباشه که مثلا دو سه سال بعد ، با 300 ، 400 گیگ اطلاعات یهو بره اون دنیا .
    یعنی همون بلائی که سر مکستور 80 م اومد . البته اون 80 ساتا نبود . نه ضربه ای نه چیزی ، وقتی از مسافرت 5 ماهه برگشتم دیگه کار نکرد و توی صفحه ی بوت هدش درجا میزد . ... شانس آوردم بیشتر اطلاعاتمو بک آپ داشتم .
    این 120 م هم یه سال هست که دارم . تا حالا به خاطر کرش ها و هنگ های ناگهانیش ، 60 درصد ازش راضیم .

بله من دارم همین چند هفته پیش گرفتم...
    250G=74500تومان باگارنتی 3 ساله سام سرویس
    تازهSATA2هم هست که اگه مادربودتون با اون مشکل داشت می تونید غیر فعالش کنید..
    از نظر صدا هم که واقعا کم صداست!
    74500 ؟
    چقد خــــــــوب
    یعنی واقعا میشه ؟ ساتا 2 رو به مادربرد ساتا 1 زد ؟

اگه 400 ش حدود 100 تومن باشه ، خوبه ... میشه به عنوان یه گزینه در نظر داشتش .

راستی . من واسه نمایشگاه کتاب میخوام بیام تهران . تا اون موقع صبر کنم خوبه ؟ قیمتا درست میشن ؟ یه وقت گرونتر نشن

دوستان واقعا از لطف و کمکتون ممنونم .
    از دوستانی که تجربه ی کار با هیتاچی بالای 250 و مکستور یالای 320 و وسترن بالای 200 رو داشتن ، خواهش میکنم بیان و بگن که چجورین اینا .

Rax جان و As@d جان از لطفتون ممنونم و اگه میشه بازم راهنماییم کنین . در مورد هر چیزی که به نظرتون میرسه که میتونه به دردم بخوره .
    در مورد همخونی هم اگه میشه یه توضیحی بدید . بافر 16 و 8 ...

ممنونم

یا حق
    Last edited by ElmO; 26-03-2007 at 13:10.

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

سلام مصطفی جان .
    آخه چجوری بیخیال هارد به این خوشگلی بشم . این همخونی که گفتی شامل چه چیزایی میشه ؟ میشه توضیح بدی ؟ آخه من بیشتر دنبال همینم . چون اگه با هم همخونی نداشته باشن ، بهترین و گرونترین هارد رو هم بخرم ، بازم بی فایده ست .

در مورد سامسونگ هم که گفتم . ضد و نقیض زیاد داره .
    اما این مکستور چطوره ؟ با این 110 تومن میشه یه 400 ساتا1 شو خرید ؟

از دوستان میخوام که راهنماییم کنن

ممنونم

یا حق
    من میگم هارد قبلیت را بفروش که هم پول بیشتری داشته باشی و هم قدرت انتخاب بهتری و هم اینکه از شر قضایایا همخونی راحت بشی.

سامسونگ 400 بخر هیچ مشکلی نیست.

پروفشنال !As@d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Vavan

پيش فرض

As@d جان از لطفتون ممنونم و اگه میشه بازم راهنماییم کنین . در مورد هر چیزی که به نظرتون میرسه که میتونه به دردم بخوره .

ببین تو حالت SATA1با 1.5gو
    SATA2 با 3g با سیستم ارتباط برقرار می کنه که با یه جامپر براحتی عوض میشه...
    این مدلش 250
    8 میگ بافر داره...
    در مورد 400G هم اصلاعی از قیمتش ندارم...

آخر فروم باز ElmO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

من میگم هارد قبلیت را بفروش که هم پول بیشتری داشته باشی و هم قدرت انتخاب بهتری و هم اینکه از شر قضایایا همخونی راحت بشی.

سامسونگ 400 بخر هیچ مشکلی نیست.
    سلام

آخه مصطفی جان فکر نمیکنم به این راحتیا مشتری واسش پیدا شه ...
    یکی از دوستام هاردشو داده بود یه جا واسش بفروشن ، سه ماه بعد از اینکه داده بود ، فروخته بودن ...
    در ضمن ، من اطلاعات شخصی و خانوادگی ( فیلم و عکس ) زیادی روی هاردم دارم و میترسم که با یه Recovery برگردن ... احتمالش کمه ، ولی به نظر من ریسکش خطرناکه . نه ؟ ... مشکل اصلی همینه و خیلی از این مورد میترسم .
    ولی با این سامسونگ 400 موافقم ...
    پس یه گزینه ، شد سامسونگ 400 گیگ ساتا 1 ...

ممنونم مصطفی جان . اگه چیز دیگه ای هم گیرت اومد ، ما رو بی نصیب نذار دوست من .

ببین تو حالت SATA1با 1.5gو
    SATA2 با 3g با سیستم ارتباط برقرار می کنه که با یه جامپر براحتی عوض میشه...
    این مدلش 250
    8 میگ بافر داره...
    در مورد 400G هم اصلاعی از قیمتش ندارم...
    سلام

عجب .. اینو نمیدونستم .. ممنون از راهنماییت اسدی جان .
    این 400gig ، بافرش 16 هست ، نه ؟
    مرسی دوست من ... من خودم یکم سرچ میکنم که ببینم قیمتش چجوریاست .

ممنونم

یا حق
    Last edited by ElmO; 26-03-2007 at 22:16.

اگه نباشه جاش خالی می مونه vahid_41852's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

به نظر من تو باید یه هارد 250 مکستور بخری که ساتا از Ide ارزون تره و قیمتش هم حدود 71000 تومن هست
    ولی هارد 300 بالای 90000 تومن هست پس بهترین گزینه 250 مکستور هستش.
    در ضمن وقتی بخوای بفروشیش هم راحتتر ازت میخرن.

آخر فروم باز بهنازی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من هم میخوام یه هارد رو اضافه بکنم خواهشا کمکم کنید که چطوری باید این کار رو بکنم.چه چیزهایی رو قبل وبعد از نصب باید بدونم وانجام بدم.
    با تشکر از همگی.

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

سلام

آخه مصطفی جان فکر نمیکنم به این راحتیا مشتری واسش پیدا شه ...
    یکی از دوستام هاردشو داده بود یه جا واسش بفروشن ، سه ماه بعد از اینکه داده بود ، فروخته بودن ...
    در ضمن ، من اطلاعات شخصی و خانوادگی ( فیلم و عکس ) زیادی روی هاردم دارم و میترسم که با یه Recovery برگردن ... احتمالش کمه ، ولی به نظر من ریسکش خطرناکه . نه ؟ ... مشکل اصلی همینه و خیلی از این مورد میترسم .
    ولی با این سامسونگ 400 موافقم ...
    پس یه گزینه ، شد سامسونگ 400 گیگ ساتا 1 ...

ممنونم مصطفی جان . اگه چیز دیگه ای هم گیرت اومد ، ما رو بی نصیب نذار دوست من .

یا حق
    از اون لحاظ اصلا نترس برنامه هایی هستند که روی سکتورهای هاردت 10-20 بازنویس و پاک کمیکنند به طوری که به هیچ صورتی قابل بازگشت نباشه. اینجوری به نفعه خودته.

آخر فروم باز glc_engineer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض

ممنونم rax جان از اطلاعاتت .
    منم اول که هیتاچی رو معرفی کردی ، چشممو گرفت ... ولی وقتی دیدم ساتا2 داره ، خورد تو ذوقم
    و الا همه چیزش مناسبه .
    سامسونگ هم ... مثل اینکه خوبه ها . 400 ش چند در میاد ؟ زیر 100 تومنه ؟
    البته من صدا زیاد واسم مهم نیست ، چون این مکستور 120 م ، خدای صداست البته نه همیشه .
    من فقط ، یکی این واسم مهمه که با این هارد مکستورم همخونی داشته باشه . و دوم اینکه کیفیت و عمرشم خوب یا عالی باشه . جوری نباشه که مثلا دو سه سال بعد ، با 300 ، 400 گیگ اطلاعات یهو بره اون دنیا .
    یعنی همون بلائی که سر مکستور 80 م اومد . البته اون 80 ساتا نبود . نه ضربه ای نه چیزی ، وقتی از مسافرت 5 ماهه برگشتم دیگه کار نکرد و توی صفحه ی بوت هدش درجا میزد . ... شانس آوردم بیشتر اطلاعاتمو بک آپ داشتم .
    این 120 م هم یه سال هست که دارم . تا حالا به خاطر کرش ها و هنگ های ناگهانیش ، 60 درصد ازش راضیم .

74500 ؟
    چقد خــــــــوب
    یعنی واقعا میشه ؟ ساتا 2 رو به مادربرد ساتا 1 زد ؟

اگه 400 ش حدود 100 تومن باشه ، خوبه ... میشه به عنوان یه گزینه در نظر داشتش .

راستی . من واسه نمایشگاه کتاب میخوام بیام تهران . تا اون موقع صبر کنم خوبه ؟ قیمتا درست میشن ؟ یه وقت گرونتر نشن

دوستان واقعا از لطف و کمکتون ممنونم .
    از دوستانی که تجربه ی کار با هیتاچی بالای 250 و مکستور یالای 320 و وسترن بالای 200 رو داشتن ، خواهش میکنم بیان و بگن که چجورین اینا .

Rax جان و As@d جان از لطفتون ممنونم و اگه میشه بازم راهنماییم کنین . در مورد هر چیزی که به نظرتون میرسه که میتونه به دردم بخوره .
    در مورد همخونی هم اگه میشه یه توضیحی بدید . بافر 16 و 8 ...

ممنونم

یا حق
    چند تا نكته:داشتن چندتا هارد باهم استهلاك وهزينه را بلا و سرعت را پايين ميآوردهاردي رو بخرين كه در ايران به راحتي تعمير يا بازيابي اطلاعات بشه مثلا هارد هيتاچي اگر بردش بسوزه در ايرا ن به سختي تعمير ميشه و امكان تعويض نداره چون تعداد خيلي كمي در بازار موجودههارد هاي سامسونگ كيفيت پاييني دارند چون مدت زيادي نيست كه سامسونگ هارد ميسازه و علم تجربيشو ندارههاردهاي وسترن از مكستور ضعيفترن در حال حاضر بهترين گزينه مكستور سيري هاي قبلي و بعد از اون وسترن مكسه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •