تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 38 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 372

نام تاپيک: پست اختصاصی FW46GJ/B

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

1080i و 1080p دیگه چیه بابا! الکی چرا شایع درست میکنین! یعنی سونی کل لپتاپاشو الکی فول اچ دی معرفی میکنه! اگه راسته خوب یک منبع درست حسابی مثل نوتبوک روییو معرفی کنین!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

1080i و 1080p دیگه چیه بابا! الکی چرا شایع درست میکنین! یعنی سونی کل لپتاپاشو الکی فول اچ دی معرفی میکنه! اگه راسته خوب یک منبع درست حسابی مثل نوتبوک روییو معرفی کنین!
    توضیحی که داده شد از سمت خود نوت بوک ریوو بود ... اینقدر شلوغ نکنید واقعیت هست ... اینم لینک :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سونی فقط توی بعضی سری های AR که 17 اینچی هستند FULL HP 1080p میزنه : AR590

هر چند در مورد سری FW هنوز جای بحث هست ... مدل های بالاتر با 1080p عرضه می شوند :

کد:
    کد:
    Treat your eyes to something new. Enjoy the clarity and brilliance of an available 1080p HD viewing experience wherever you go. Whether you're viewing a Blu-ray Disc movie, gaming, viewing photos, or just plowing through your workload, XBRITE-FullHD technology delivers industry-leading brightness, color and detail.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

در مورد تفاوت هاشون اینجا مطالعه فرمائید :

کد:
    کد:
    و توضیح فارسی توسط آرمان عزیز :

کد:
    من میگم منبعی ارائه بدید که ثابت کنه سری FW سونی FullHD نیست . اوقت شما منبع ویکی میدید واسه تفاوت 1080i با 1080p ؟؟!!

4. 2 کاربر از AmiIin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

توضیحی که داده شد از سمت خود نوت بوک ریوو بود ... اینقدر شلوغ نکنید واقعیت هست ... اینم لینک :

کد:
    سونی فقط توی
    ما که تو این لینک چیزی در مورد این موضوع ندیدیم! مقایسه fw46 بود با 1640 که میگه 46 خیلی قویتر از 1640هست! فک کنم داره میگه که 1640 جدید گرافیکش 4670 و اسکرینشم 1920x1080 هست!
    Last edited by D_z_z; 25-08-2009 at 20:12.

پروفشنال mehrshad taheri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من که واقعا از lcd لپ تاپم راضی هستم من موردی توش ندیدم نه تو گیم نه تو فیلم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. این کاربر از mehrshad taheri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال VahidDG2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    CAPCOM

6

بابا چرا اینقدر شلوغش میکنین!!! من اونقدر انتظار کشیدم که اگه این مدل بیاد اگه مانیتورش سیاه و سفید هم

باشه راضیم!!!!!

9. 2 کاربر از VahidDG2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال VahidDG2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    CAPCOM

پيش فرض

ما که تو این لینک چیزی در مورد این موضوع ندیدیم! مقایسه fw46 بود با 1640 که میگه 46 خیلی قویتر از 1640هست! فک کنم داره میگه که 1640 جدید گرافیکش 4670 و اسکرینشم 1920x1080 هست! نمیدونم شایدم اشتباه معنی کردم !
    آره!

این لینک که فقط مقایسه ی 1640 با این مدل بود که برتری های هر یک رو میگفت

اما به این الکی هم که نیست سونی نمیاد که خالی ببنده بگه Full HD شرکت ایرانی نیست که این کارو بکنه!!!

کد:
    • 16.4" wide (Full HD: 1920 x 1080)

تو تمام سایت های معتبر سونی نوشته Full HD وقتی میگه فول اچ دی حتما فول اچ دیه دیگه!!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

خو من که نمی گم فول اچ دی نیست . کلا تعداد پیکسل عمودی 1080 باشه و افقی 1920 میشه فول اچ دی ... ولی i و داره مثل خود HD !

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگر دنبال LCD هستید از لحاظ ترکیب رنگ سونی عالیست ، وگرنه توی هیمن رنج XPS Studio 16 بهترین نوت بوک با این کیفیت LCD در ایران هست

خوب اینجا پست اختصاصی سونی هست و نه نظر دادن برای نوت بوک های دیگر

هم سونی ضعف زیاد داره و هم دو برابرش HP !!! HP طرح های تکراری میزنه مثل سال 2008 و فقط گرافیک و سی پی یو میبره بالا ... نه اسلات DDR 3 درست کرده و نه کیفیت LCD هاش نسبت به سری DV6 که پارسال داده عوض شده ! البته باید گفت اگر توی سری DV در نظر بگیریم اینقدر هم بد کار نکرده ... شما سری DV6680 که جزو قوی ترین و پرطرفدارترین HP در سال 2007 بود را با HP DV6-1225 در سال 2009 در نر بگیرید ، از همه لحاظ میشه گفت ترقی کرده ! پس HP هم رشد داره ولی تکنولوژی های روز را دیرتر ارائه میکنه ... الان XPS Studio 16 از همه جلوتر زده : LED Full HP 1080p و رم DDR3 ، ساکشن درایو ، هارد 7200 دور و ...
    REGISTERED USER جان من به عنوان کسی که چند تا از مقاله های شما رو تو تاپیکهای مختلف خوندم میدونم هیچ حرفی رو بدون منطق نمیزنید .
    در مورد studio xps 16 حرفتو قبول دارم که از همه جلوتره ولی یه مساله مهم اینه که این کانفیگی که از xps 1640 تو ایران هستش و زیگورات وارد کرده اینه که رزولوشنش 1280 *800 هست و فکر نکنم اصلا در حد fw 46 باشه .
    میخواستم ببینم نطر شما در این مورد چیه ؟
    آیا من درست میگم که بین این سه تا مدل 1225 اچ پی - 1640 دل و 46 سونی که تو ایران هست بهترین ال سی دی رو fw 46 داره ؟

پروفشنال mehrshad taheri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

REGISTERED USER جان من به عنوان کسی که چند تا از مقاله های شما رو تو تاپیکهای مختلف خوندم میدونم هیچ حرفی رو بدون منطق نمیزنید .
    در مورد studio xps 16 حرفتو قبول دارم که از همه جلوتره ولی یه مساله مهم اینه که این کانفیگی که از xps 1640 تو ایران هستش و زیگورات وارد کرده اینه که رزولوشنش 1280 *800 هست و فکر نکنم اصلا در حد fw 46 باشه .
    میخواستم ببینم نطر شما در این مورد چیه ؟
    آیا من درست میگم که بین این سه تا مدل 1225 اچ پی - 1640 دل و 46 سونی که تو ایران هست بهترین ال سی دی رو fw 46 داره ؟
    واقعا lcd هر چی که باشه از hp بهتره
    اگه بخوایم lcd 1640 full hd رو مقایسه بکنیم تازه میشه یه حریف درستو حسابی!
    واقعا این دو مدل که تو ایران هستندحرفی برای گفتن ندارن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •