تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 199 از 450 اولاول ... 99149189195196197198199200201202203209249299 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,981 به 1,990 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

منظورتون این هست که 2تا 7 باید از 1000 گیگ کم بشه ؟؟
    12 تا 2 بامداد از 100 گیگ ؟؟
    دوستان یکی جواب منو بده

داره خودمونی میشه bahmanjasemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

آقا الان درخواست تعویض وایمکس دادم از طریق سایت این پیغام رو میده و میگه باید یک ماه منتظر باشی برای شما هم اینو میگفت؟ و اینکه برای شما چند روزه ارسال شد مودم؟

درخواست شما با موفقیت ثبت شد. با توجه به استقبال بی‌نظیر از خدمات TD-LTE مبین‌نت در شهر شما، درخواست شما در صف انتظار نصب قرار گرفته و در بازه زمانی کمتز از یک ماه انجام خواهد شد. از اینکه با صبوری خود ما را در ارائه خدمات با کیفیت مطلوب یاری می‌فرمایید کمال تشکر را داریم. هم‌چنین شرکت ارتباطات مبین‌‎نت به پاس قدردانی هدیه‌ای برای شما در نظر گرفته است که در آینده نزدیک اطلاع‌رسانی خواهد شد. قدردان همراهیتان هستیم

مشخصات اشتراک درخواستی : نسل جدید TD-LTE

سرعت 4 تا 40Mbps ،
    10 گیگا بایت 12 ماهه: ۵۰۰,۰۰۰ریال
    ۱۰ گیگابایت شبانه رایگان

داره خودمونی میشه farhad_usa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان یکی جواب منو بده
    بله،از ساعت 2 تا 7 از حجم شبانه (1000 گیگ) کم می شود
    البته یکبار برای من بعد از تمدید، در ساعات شبانه از حجم روزانه کم میشد،که بعد از دو هفته درست شد

4. این کاربر از farhad_usa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود
    گزارش کارکرد دیروز و امروز برای بقیه دوستان هم صفر نشان میده ؟؟؟

داره خودمونی میشه lordsajad7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2015
    محل سكونت
    زیر سقف خدا

پيش فرض

بنده بد بخت ترین گیمرم یعنی:|
    زمانی که ADSL 2+ داشتم با 512 نامحدود مخابرات می گذروندیم و دهنم سرویس میشد بعد که گشتیم دیدیم که بقیه سرویس های ADSL داغون هستند مجبور شدیم 165 هزارتومان پول مودم مبین نت بدیم و 70 تنگش تا بتونیم راحت تر بازی کنیم بعدش نصرفید یعنی نمیتونستم این بسته رو بخرم بقیه بسته های ارزون ترش هم که بدرد نمیخوره چند ماه نبودیم تا تنونستم دوباره بسته بخرم بیام ببینم اینترنت رو با کمال تعجب این ای دی اس ال بود که دهنم رو باز گذاشت!!!! 350 گیگ -450 گیگ بین الملل 8 مگ 80 تومان!!!!!!!!!! بعد که این بسته ضرر 100 گیگ 70 تومن مبین نت رو گرفتم دیدم واقعا عصبانی شدم بعد از اون ور 512 نامحدود پس پرداخته 6-7 ماه 25 تومن جمع شد با بقیه خرج هاش بدهی هاش شد 220 تومان!!!! بعد خط 50 هزارتومن که خریده بودم رو بردند الان میفهم چه حماقت کردم که به این مبین نت چسبیدم! اون موقع بهترین تعرفه بود اما الان ضرره
    بگذریم چون ارتباط بی سیم ضرر داره برای بدن و.. گرون تر هست الان برای آپدیت های پلی 4 باید بیشنم تا 2 شب بشه بزارم در صورتی که با 450 گیگ پیشگامان راحت در هر زمانی میتونم آپدیت هام و بزارم
    این بسته رو مبین نت ما رو سرویس کرد بابتش یه روز میزاشت یه روز ور می داشت و منت سرم میگذاشت دم هرکسی که باعث میشه این عرصه رقابتی شه ممنون مبین نت اگه بسته بهتر ندی جهنم و ضرر دیگه تمدید نمیکنم چون بسته ها بدردنمیخوره با این همه قطعی و لگ

- - - Updated - - -

بنده بد بخت ترین گیمرم یعنی:|
    زمانی که ADSL 2+ داشتم با 512 نامحدود مخابرات می گذروندیم و دهنم سرویس میشد بعد که گشتیم دیدیم که بقیه سرویس های ADSL داغون هستند مجبور شدیم 165 هزارتومان پول مودم مبین نت بدیم و 70 تنگش تا بتونیم راحت تر بازی کنیم بعدش نصرفید یعنی نمیتونستم این بسته رو بخرم بقیه بسته های ارزون ترش هم که بدرد نمیخوره چند ماه نبودیم تا تنونستم دوباره بسته بخرم بیام ببینم اینترنت رو با کمال تعجب این ای دی اس ال بود که دهنم رو باز گذاشت!!!! 350 گیگ -450 گیگ بین الملل 8 مگ 80 تومان!!!!!!!!!! بعد که این بسته ضرر 100 گیگ 70 تومن مبین نت رو گرفتم دیدم واقعا عصبانی شدم بعد از اون ور 512 نامحدود پس پرداخته 6-7 ماه 25 تومن جمع شد با بقیه خرج هاش بدهی هاش شد 220 تومان!!!! بعد خط 50 هزارتومن که خریده بودم رو بردند الان میفهم چه حماقت کردم که به این مبین نت چسبیدم! اون موقع بهترین تعرفه بود اما الان ضرره
    بگذریم چون ارتباط بی سیم ضرر داره برای بدن و.. گرون تر هست الان برای آپدیت های پلی 4 باید بیشنم تا 2 شب بشه بزارم در صورتی که با 450 گیگ پیشگامان راحت در هر زمانی میتونم آپدیت هام و بزارم
    این بسته رو مبین نت ما رو سرویس کرد بابتش یه روز میزاشت یه روز ور می داشت و منت سرم میگذاشت دم هرکسی که باعث میشه این عرصه رقابتی شه ممنون مبین نت اگه بسته بهتر ندی جهنم و ضرر دیگه تمدید نمیکنم چون بسته ها بدردنمیخوره با این همه قطعی و لگ

7. این کاربر از lordsajad7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015
    محل سكونت
    زیر سقف خدا

پيش فرض

درود
    گزارش کارکرد دیروز و امروز برای بقیه دوستان هم صفر نشان میده ؟؟؟
    یه نمودار زیر مدت زمان میزان مرف بود کلا از بین رفت!
    بله همینطور تو گزارش ها که دیدم 0 میزنه

9. این کاربر از lordsajad7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

یه نمودار زیر مدت زمان میزان مرف بود کلا از بین رفت!
    بله همینطور تو گزارش ها که دیدم 0 میزنه
    درود
    الان 4 روز هست برای همه میزان مصرف را در قسمت جزییات کارکرد اینترنت صفر زده و کسی اعتراض نکرده ؟؟
    فقط در صفحه پیشخوان حجم باقیمانده را نشان داده اما برای این 4 روز 4 گیگ از من کم کرده ، من اصلا خونه نبودم

11. این کاربر از alijigari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015
    محل سكونت
    زیر سقف خدا

پيش فرض

درود
    الان 4 روز هست برای همه میزان مصرف را در قسمت جزییات کارکرد اینترنت صفر زده و کسی اعتراض نکرده ؟؟
    فقط در صفحه پیشخوان حجم باقیمانده را نشان داده اما برای این 4 روز 4 گیگ از من کم کرده ، من اصلا خونه نبودم
    والا من خسته شدمم انقدر جواب مضحک شنیدم! شبکه در دست تعمیر است لطفاً صبر کنید بزودی درست میشه قول میدم اگه زنگ بزنید همینو میگه

13. این کاربر از lordsajad7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

سلام
    دوستان وضعیت تک کانکشن شما چه جوره؟
    مخصوصا تو اوج مصرف

داره خودمونی میشه farhad_usa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان وضعیت تک کانکشن شما چه جوره؟
    مخصوصا تو اوج مصرف
    تست سرعت در صبح

تست سرعت در شب

16. 3 کاربر از farhad_usa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •