تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1978 از 2365 اولاول ... 9781478187819281968197419751976197719781979198019811982198820282078 ... آخرآخر
نمايش نتايج 19,771 به 19,780 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmail194's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    توی رویاهام

پيش فرض

شما چی گوش کردی استیج جلو که تو مخ بوده ؟
    اولین باره که این رو میشنوم که استیج جلو تو مخ باشه و استیج عقب لذت بخش
    این که صدا سلیقه ایه 100% درسته.یکی دوس داره ساب بیس بزنه که تخم مرغای تو یخچال همسایه جوجه شه یکی دوس داره ساب بیسش رو موزیک باشه و یه فردی که گوشش به این چیزا فادت نداشته باشه برای بار اول بشینه تو ماشین بگه اقا سابت روشنه ؟
    شما هر ماشین اروپایی و کلا اونور آبی رو نگاه کنی و تولید خارج از کشور بیشتریا استیج جلو کار کردن و یه سنتر گذاشتن عقب .
    یوتیوب و یا سایت های دیگه رو ببینید هیچ کس برای کیفیت اصلا از استیج عقب استفاده نمیکنه فقط یه ساب دارن تو صندوق.
    استیج عقب به کسی توصیه میشه که دنبال spl بازی باشه.
    پخش من کنوود هست و استیج جلو هم تجربه کردم حتی با فرمت های flac
    در اخر به خوب نکته ای اشاره کردید که استیج عقب برای سیستم های spl بکار میره و این دقیقا مورد علاقه من هست
    آیا میشه یه کواک 10*7 رو توی داشبرد یا در نصب کرد یا دو جفت این این کواک ها رو
    از استیج جلو فقط میتونید کیفیت با ولوم های متعادل بگیرید ولی از استیج عقب حتی بدون اینکه ساب ببندید میتونید هم قدرت بگیرید و هم کیفیت
    باز اخر بحثمون میرسه به سلیقه نوع صدا و نوع گوش دادن بهش

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مین جوری پرسیدم ک گلدین سوپر تیوتر دار یا ن ب خاطر کیفیت محصولات گلیدین ولی ب تازگی تو شر ما محصولات درگ استر اومد ک فکر کنم چیینی ولی سوپر تیوتر اش کیفیتشون نسبت ب قیمتش خیلی مناسب آیا محصولات درگ استر را تست کردید؟
    سلام حامد جان.
    کلا سوپر تویتر رو کسی نصب میکنه که پرتاب صدای بالا میخواد ولی اکثر به خاطر جنس و خاصیت این نوع درایورها که گوشخراش هستند و در ثانی کیفیت پخش فرکانسهای ریز خوبی ندارن خسته میشن و مجددا به ست کامپوننت روی میارن.
    من شخصا بهتون توصیه نمیکنم.اما اگر سلیقه تون اینگونه هست درگ بله تو رنج قیمتیش مناسبه. گرند زیرو و راکفورد هم دارن.
    بی زحمت جوابه سوال دوم هم بدین و در صورت امکان برند پایونییر معرفی کنید راستش زیاد راضی نیستم از این باند کنوودی که خریدم (6995ex
    سلام.
    اگر منظورتون تعویض اسپیکر هست بله بهتره با یه 6965v2 یا 6991 سونی(امیر حسین درست نوشتن مدلش رو؟)و یا 7158 جی وی سی استفاده کنید.
    ممنون از سرعت پاسخ دادن مرسی.دلم میخواد یونیت خوب ببندم ولی بودجم اجازه نمیده کارمندیم دیگه.از اون طرفم برادرم گیر داده ظبط منو میخواد موندم چیکار کنم.حالا شما از بین این 3 تا کدوم رو پیشنهاد میدید ؟؟
    یعنی اینا از ضبط خودم تنظیمات و کیفیتش پایین تره؟؟
    و آخرین سوال آیا 8750 و 9450 دمو داره یا خیر؟؟
    دکمه تشکر پیدا نکردم از پستتون تشکر کنم.
    سلام
    با اجازه امیر حسین عزیز.
    کلا پایونیر رده های بالاش بد نیست ولی اکثرا از تیز بودن صداش مینالن
    اگر صدای فلت گوش میدی بدون شک کن وود انتخاب خوبیه.یه مدل هم تو کاتالوگ 2016 ش دیشب دیدم که هنوز نیومده اگر عجله ندارین صبر کنید اون رو بگیرید حدودا فکر کنم 600 تومن فی میخوره.مدلش هم فکر کنمU600 بود اگر اشتباه نکنم.
    ضمنا دکمه تشکر زیر آیدیتون باید باشه البته چون شما تازه تشریف آوردین مکنه هنوز فعال نباشه.
    بنده هم از طرف خودم از امیر حسین عزیز تشکر میکنم که سریع و دقیق دوستان رو راهنمائی میکنند.

3. 6 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Zachyrock's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام حامد جان.
    کلا سوپر تویتر رو کسی نصب میکنه که پرتاب صدای بالا میخواد ولی اکثر به خاطر جنس و خاصیت این نوع درایورها که گوشخراش هستند و در ثانی کیفیت پخش فرکانسهای ریز خوبی ندارن خسته میشن و مجددا به ست کامپوننت روی میارن.
    من شخصا بهتون توصیه نمیکنم.اما اگر سلیقه تون اینگونه هست درگ بله تو رنج قیمتیش مناسبه. گرند زیرو و راکفورد هم دارن.

سلام.
    اگر منظورتون تعویض اسپیکر هست بله بهتره با یه 6965v2 یا 6991 سونی(امیر حسین درست نوشتن مدلش رو؟)و یا 7158 جی وی سی استفاده کنید.

سلام
    با اجازه امیر حسین عزیز.
    کلا پایونیر رده های بالاش بد نیست ولی اکثرا از تیز بودن صداش مینالن
    اگر صدای فلت گوش میدی بدون شک کن وود انتخاب خوبیه.یه مدل هم تو کاتالوگ 2016 ش دیشب دیدم که هنوز نیومده اگر عجله ندارین صبر کنید اون رو بگیرید حدودا فکر کنم 600 تومن فی میخوره.مدلش هم فکر کنمU600 بود اگر اشتباه نکنم.
    ضمنا دکمه تشکر زیر آیدیتون باید باشه البته چون شما تازه تشریف آوردین مکنه هنوز فعال نباشه.
    بنده هم از طرف خودم از امیر حسین عزیز تشکر میکنم که سریع و دقیق دوستان رو راهنمائی میکنند.
    نه منظورم تعویض اسپیکر نیس چون تازه خردم ولی صداش به دلم ننشست گفتم شاید پخش بزارم خوب شه ؟

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه منظورم تعویض اسپیکر نیس چون تازه خردم ولی صداش به دلم ننشست گفتم شاید پخش بزارم خوب شه ؟
    سلام
    بله پخش خوب که بی تاثیر نیست. ولی کلا کن وود اسپیکرهای جالبی نداره.

در آغاز فعالیت Mustang GT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وظیفه اس برادر دیگه چیزی که تجربشو داشتیم در اختیار بقیه قرار بدیم
    اصلا باند نمیتونه رنج فرکانسی ساب رو اجرا کنه ببینید ساب رنج فرکانسی رو مثلا از 20 هرتز میزنه تا 80 هرتز و باز کامپونت میاد از 80 هرتز اجرا میکنه به بالا و حتی باند هم همینطوره.
    من سابم 750 آر ام اس داره اما شما بشینی تو ماشین من صدارو تا خرخره بلند کن صدا از ماشین بیرون نمیره اصلا به این فکر نباش که صدا بیرون بره و مردم ازاریو و حتی اذیت کردن گوش خودت.
    شما فکر میکنم اسم ساب که میاد ذهنت میره به سمته جی بی ال لوله ای که از 2 کیلومتر اونورتر فقط بوم بوم صدا میاد دریغ از مثقالی کیفیت
    با تنظیم درست و باکس خوب یه صدایی میتونی بگیری فوق العاده لذت بخش.
    اون کارای کوچه بازاری و گذاشتن دو جفت باند بیضی عقب اصن کلاس کاری شمارو میاره پایین میتونی با اون بری هیات و عروسی
    همون سابی که پیشنهاد کردم بگیر با یه باکس سیلد 20 25 لیتری مارو دعا میکنی
    سلام به همه دوستان
    با اجازه از بزرگان و با تجربه های فروم
    بنده حقیر روز یکشنبه افتخار دیدن حمید خان گل رو بعد از 2 سال مکاتبه و تلفن و تلگرام پیدا کردم و واقعا خوشحالم که با همچین شخص محترم و نازنینی اشنا شدم
    پیرو حرف دوستمون که میخوان ساب نبندن و کامپ برای جلو و کواک برای عقب بگم که تا کامپ رو نصب نکنین نمیدونید چه صدای محشری داره. . . . .
    من با مشاوره ها و زحمت زیاد به اقا حمید به حرفشون گوش کردم و حالا لذتشو میبرم
    گلیدن m165 برای جلو
    گلیدن mc609 برای عقب که کواک فوق العاده با کیفیتی هست
    امپ match ma40fx برای کامپ و کواک(از قبل این امپ محشر رو با کمک اقا حمید تهیه و داشتم)
    امپ گلیدن rc 600c1 برای ساب
    ساب Ground zero (از قبل داشتم)
    پخش هم کنوود 7056 که پارسال با راهنمایی اقا حمید تهیه کرده بودم
    یکی از بهترین سیستم هایی که تا حالا داشتم شده.صدا محشره .با کیفیت و بیس نرم و منظم.در یک کلمه بی نظیر.
    اقای امیرحسین صدرصد تجربه منو داشته که میگه با ساب خیلی بهتره
    خواستم تجربمو بگم برای کسایی که مثل من تا حالا کامپ نبستن که از بستنش پشیمون نمیشین.عکس هم سر فرصت میذارم . . . . .
    بازم از حمید خان عزیز تشکر میکنم
    Last edited by Mustang GT; 01-03-2016 at 18:21.

7. 6 کاربر از Mustang GT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Zachyrock's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    بله پخش خوب که بی تاثیر نیست. ولی کلا کن وود اسپیکرهای جالبی نداره.
    قبلا من سوال کردم ازتون که 6995ex بهتره یا 6965v2 پایونیر جواب ندادید منم که با عجله رفتم کنوود رو گرفتم حالا نظر خودم رو پخش 2850 پایونیر هست خوبه ؟ یا همین پخش فابریک رو یه امپلی 527 کنوود بزارم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirhosein72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

پخش من کنوود هست و استیج جلو هم تجربه کردم حتی با فرمت های flac
    در اخر به خوب نکته ای اشاره کردید که استیج عقب برای سیستم های spl بکار میره و این دقیقا مورد علاقه من هست
    آیا میشه یه کواک 10*7 رو توی داشبرد یا در نصب کرد یا دو جفت این این کواک ها رو
    از استیج جلو فقط میتونید کیفیت با ولوم های متعادل بگیرید ولی از استیج عقب حتی بدون اینکه ساب ببندید میتونید هم قدرت بگیرید و هم کیفیت
    باز اخر بحثمون میرسه به سلیقه نوع صدا و نوع گوش دادن بهش
    والا من تا حالا ندیدم کسی کواک 7*10 توی داشبورد با حتی روی در ببنده .
    کسی که دنبال spl بازی باشه میره سراغ میدرنج و سوپر تیوتر که توی بیس و ویبره ی سابی که حد اقل 1000 وات آر ام اس داره گم نشه. کسی که میره دو جفت باند رو عقب میبنده شک نکن که از صدا بازی فقط حجم صدا رو فهمیده و بس.فرمت flac هم معجزه نمیکنه این اجزا سیستمه که صدارو واسه شما تولید میکنه و به گوش شما میرسه.
    پس حتما جلو باند بیضی گوش دادین که حجم صداش اذیتتون کرده
    اما در مورد اینکه صدا سلیقه ای هست رو که من اشاره کردم فکر میکنم سما اشتباه گرفتین منظور از صدا سلیقه ای اینه که مثلا منه حقیر تیوتر شارپ دوس دارم و اقای ایکس صدای گرم و نرم دوس داره اما همه ی اینا باز هم در مبحثه سیستم کیفیتی یا همون sq میگنجه .
    در spl دیگه سلیقه ای نداریم هرکی حجم صداش بیشتر بود پس سیستم خفن تری داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirhosein72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

ممنون از سرعت پاسخ دادن مرسی.دلم میخواد یونیت خوب ببندم ولی بودجم اجازه نمیده کارمندیم دیگه.از اون طرفم برادرم گیر داده ظبط منو میخواد موندم چیکار کنم.حالا شما از بین این 3 تا کدوم رو پیشنهاد میدید ؟؟
    یعنی اینا از ضبط خودم تنظیمات و کیفیتش پایین تره؟؟
    و آخرین سوال آیا 8750 و 9450 دمو داره یا خیر؟؟
    دکمه تشکر پیدا نکردم از پستتون تشکر کنم.
    بین ایناها اگر بخواید من 9450 رو ترجیح میدم حداقل فیسش از بقیشون قشنگتره به نظر من.
    تنظیمات ملاک نیس دوسته من مهم صداس کیفیت پخش خودتون چون قدیمی تره شاید شاید بهتر باشه چون جدیدا پایونیر هرچی تو پخش به سمت جلو رفته خراب تر کرده
    برای دمو که اکثرشون دارن.

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام
    دوستان میخوام باند 6950سونی بگیرم چون شنیدم میگن عالین حتی میگن از 6975v2هم میگن بهترن خواستم ببینم صحت داره؟
    بعدش اینکه نمیدونم چه ضبطی بگیرم که صداش بدون امپلیفایر هم خوب باشه ممنون میشم راهنمایی کنید
    بین ضبط 1152سونی و a100سونی موندم نمیدونم کدومشونو بگیرم که بدون امپلیفایر صدای بهتری بده
    Last edited by farshad0123; 01-03-2016 at 23:36.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

دوستان سلام.
    من میخوام هد یونیت ماسینم رو عوض کنم مدل قبلی pioneer 6900ub بود که اگه اشتباه نکنم میشه 7950 خودمون چون از اونور آورده بودم الان میخوام تا 700 تومن هزینه کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید خودم بین 8750BT , 9650BT,9450UB موندم دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.یکی هم آلپاین رو بهم پیشنهاد داد که ظاهرش و سخت بودن تنظیماتش دو دلم کرد.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    سلام
    وقت خوش
    منم دقیقا همین پخش ۶۹۰۰ دارم
    من صدای خیلی از پخشارو شنیدم
    اول از همه
    کلاریون
    الپین
    کنوود
    بعد پایونییر
    کلاریون که ماشالله گیر نمیاد
    الپاین هم کمی قیمتاش باباست
    کنوود خوبه هم قیمتش هم صداش

حالا برسیم پایونییر
    به نظر من تو رده پایونییر
    P80 با p99
    خوبه که p80 حدود یتومن هست
    P99 هم که بیخیال خیلی بالاست برای ما
    بغیشون از رده ۴۰۰ تا ۸۰۰ تومن فقط امکانات و ظاهرشون فرق میکنه
    صدای همشون کمی شبیه همین ۶۹۰۰ خودمونه
    فقط یو اس بی اضافه شده بلوتوس داره
    من خودم بیخیال پایونییر شدم
    دنبال cz702 کلاریون هستم
    پیشنهاد میکنم اگه تمایل داشته باشید کنوود بردارید
    مدل ۷۰۵۶ یا ۸۰۱۶
    پخش های خوبی هستن به نسبت قیمت و امکانات و صدایی که میدن

باز همه اینا نظر شخسی بندست
    باز دوستان شمارو بیشتر راهنمایی میکنن

13. 2 کاربر از alihadady1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •