تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 197 از 214 اولاول ... 97147187193194195196197198199200201207 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,961 به 1,970 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

راستی دوستان برا درمان جوشها که مدت طولانیه درگیرش هستم(دوتا متخصص عوض کردم) یه متخصص ایزوترتینوئین 20 میلی 20 عدد و
    ازیترومایسن250 ، 30 تا دونه که اولی رو سه روز یه بار و دومی رو یک درمیان باید استفاده کنم بعد دوماه هم باید برم نتیجه رو ببینه.

خلاصه برام دعا کنید از شرجوشها خلاص بشم که واقعا دیدنشون برام خسته کننده شده تا خدا چی بخواد.
    چقدر سن دارید؟
    اگه زیر 20 سال هستید والا حیف روآکوتان ( ایزوترتینوئین - راکوتان) مصرف کنید.
    جوش هایی که بمرور زمان و بعد از ثبابت هورمونی از بین میرن رو چرا باید بزور دارو از بین برد؟

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .
    جدیدا رو پوستم یه ذره زحم یا حالت حشره زدگی میشه بیتشتر از حد معمول طول میکشه خوب بشه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

چقدر سن دارید؟
    اگه زیر 20 سال هستید والا حیف روآکوتان ( ایزوترتینوئین - راکوتان) مصرف کنید.
    جوش هایی که بمرور زمان و بعد از ثبابت هورمونی از بین میرن رو چرا باید بزور دارو از بین برد؟
    33 سال خودم هم زیاد راضی نیستم از شروع این دارو و یه جورایی دو به شکم که ادامه بدم یا نه چون تو همین نت بودن افرادی که عوارض زیادی براشون داشته موندم چی کار کنم. یعنی حاضرم تا اخر عمر از محلول این چیزا استفاده کنم ولی دچاره عوارض استفاده از یه دارو نشم

فعلا این دوماه 20 تا دونه رو استفاده میکنم دفعه بعد ازش میپرسم ببینم چی میگه

خدا کنه جز افرادی باشم که عوارض خاصی براشون نداره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام. خوبین؟؟ بچه ها برای رفع جای جوش و لک و بستن روزنه های پوست لیزر تاثیر داره؟؟ بهترین روش چیه؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

از اونجا که هیچ کدوم از بچه ها با ایزوترتینویین موافق نبودند این چند روز به سه متخصص پوست رفتم دوتاشون گفتند نیازی بهش نیست و فقط باید چربی صورت کنترل بشه نه کل بدن!!!!
    نسخه متخصصی که کمی شناخته شده تر هست رو دارم استفاده میکنم
    یه پن ،داکسی سایکلین و میترانیدازول ویه محلول ترکیبی
    جالب ابنکه ضد افتاب وضد جوشش یا شایدم قرمزی کلا یه محلول ترکیبی هست وقیمت همه داروها به اندازه یه ضد افتاب هایی که قبلا استفاده میکردم نشد

-یه ماه دیگه نتیجه این نسخه مشخص میشه -

--------

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

از اونجا که هیچ کدوم از بچه ها با ایزوترتینویین موافق نبودند این چند روز به سه متخصص پوست رفتم دوتاشون گفتند نیازی بهش نیست و فقط باید چربی صورت کنترل بشه نه کل بدن!!!!
    نسخه متخصصی که کمی شناخته شده تر هست رو دارم استفاده میکنم
    یه پن ،داکسی سایکلین و میترانیدازول ویه محلول ترکیبی
    جالب ابنکه ضد افتاب وضد جوشش یا شایدم قرمزی کلا یه محلول ترکیبی هست وقیمت همه داروها به اندازه یه ضد افتاب هایی که قبلا استفاده میکردم نشد

-یه ماه دیگه نتیجه این نسخه مشخص میشه -

--------
    به انتی بیوتیک هایی مثل داکسی سایکلین دل خوش نکنید! کاملا نتیجه موقت دارند
    معمولا دوام ندارند و در صورت قطع مجدد جوش برمیگرده...
    یعنی گفت محلول بزنید به جای ضدافتاب؟!!

7. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

به انتی بیوتیک هایی مثل داکسی سایکلین دل خوش نکنید! کاملا نتیجه موقت دارند
    معمولا دوام ندارند و در صورت قطع مجدد جوش برمیگرده...
    یعنی گفت محلول بزنید به جای ضدافتاب؟!!
    یه پن برا شستشو داده و یه محلول که هم ضد جوش یا شایدم ضد قرمزیه و هم ضد افتاب ،از همین امروز که میزنم کلا یه دونه جوش جدید نداشتم و قرمزی صورتم رو به کاهشه برعکس نسخه ها قبل که یا روزنه ها بازم رو بیشتر میکردند و یا قرمزیم رو افزایش میدادند و کلا یه حالت نا خوشایندی داشتند این نسخه از همون روز اول تونسته چربی پوستم رو کنترل کنه
    البته جوجه رو اخر پاییز میشمارند خداکنه نتیجه بگیرم.
    البته گفته نسخه یه ماهه هست و بعد یه ماه باید برم
    ----------
    راستش خودم حاضرم تا اخر عمر هم شده از این محلولها بزنم و چربی صورتم رو کنترل کنم ولی طرف بعضی داروهایی که عوارض جدی دارند نرم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام. خوبین؟؟ بچه ها برای رفع جای جوش و لک و بستن روزنه های پوست لیزر تاثیر داره؟؟ بهترین روش چیه؟؟
    بچه ها کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه؟؟

داره خودمونی میشه fariba000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    5-6 ماه پیش بطور فجیعی انگشتم رو بریدم. مجبور شدم برم بیمارستان و بخیه خورد. خدا رو شکر خوش گوشت هستم و ظرف یکی دو ماه کاملا زخم بهبود پیدا کرد اما نمیدونم این حالت گزگز محل بریدگی مال چیه. بعضیا میگن این قسمت انگشت بیحس شده و طبیعیه. دکتر پوست نتونست تشخیص بده. گفتم ببینم واسه کسی مورد مشابه پیش اومده که بدونه مشکل از کجا میتونه باشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

بچه ها کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه؟؟
    قبل هر چی باید دیگه جوش نداشته باشی بعدش من یه مدت میکرودرم کردم حدود 5 6 جلسه اینجور بگم پول دورریختن بود

متخصص قبلی میگفت راه درمان روزنه باز با لیزره اونم نه صد درصد 70 درصد به بالا

جراحی پلاستیک هم چند سال پیش رفتم گفت کلا برطرف میکنم ولی راستش انجامش ندادم چرا که فکر کنم تا جوش درمان نشه اینم پول دور ریختن باشه

در مورد لیزر هم حتما حتما به یه پزشک که مشتری زیاد داره یا به عبارتی کاردرسته مراجعه کن چرا که اگه اشتباهی تو لیزر برا پوستد از متخصص سر بزنه معمولا ضایعاتش خیلی خیلی دردسر ساز میشه

خلاصه میتونی قبل هر کاری با یه متخصص لیزر کاردرست و یه جراح پلاستیک مشاوره کنی مطمئن باش بعدش میتونی تصمیم درستی بگیری
    Last edited by محمد سامان; 20-09-2014 at 21:39.

12. این کاربر از محمد سامان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •