تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 195 از 314 اولاول ... 95145185191192193194195196197198199205245295 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,941 به 1,950 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با اين مشكلي كه دوستمون مطرح كردن ديگه ميترسم 6177 بخرم و رمش رو ارتقا بدم! نكنه به مشكل ايشون بربخورم!؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام دوستان. لپ تاپ من l502 با باطری 9سل است. دوستان راجع به باطری و برنامه باطری کر توضح دادند. مال من اینگونه است

ظرفیت دوستان تقریبا 10 برابر این بود! لطفا کمکم کنید

داره خودمونی میشه atall's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم!

پيش فرض

پرسيدن عيب نيست ندانستن عيب است
    اميدوارم درست پاسخ داده باشم و مفيد واقع شده باشه
    داداش ممنون، خیلی لطف کردی، مرسی از وقتی که گذاشتی و با حوصله جواب سوال هامو دادی

فقط یه مطلبی، من الان متوجه شدم که ویندوزم ارجینال نیست!!! اصلاً به من سی دی یا دی وی دی به عنوان ویندوز ندادن و الان که شما گفتی و سریال هارو چک کردم دیدم از مشرق تا مغرب با هم دیگه فرق دارن!!!

چه باید بکنم؟؟؟ برم پیش فروشنده بهش بگم؟؟؟ حداقل اینجوری پیش خودش به ریش من نمی خنده که ویندوز رایتی رو به عنوان ارجینال بهم انداخته!

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 02:00 PM ----------

سلام دوست عزيز
    شما در منوي start قسمت search program and file كلمه partition رو تايپ كنيد از ليست برنامه هايي كه براتون جستجو ميكنه برنامه
    create and format hard disk partition رو انتخاب و باز كنيد
    در پنجره باز شده ليست داريو هاي موجود را به همراه نمايش استاتيكي(نمايش حجمي در وسط پنجره ) اونا ميتونيد ببينيد
    در همين قسمت روي درايو مورد نظر راست كليك كرده و گزينه Shrink Volume.... رو انخاب كنيد
    كمي صبر كنيد تا ميزان حافظه اي رو كه ويندوز اجازه ميدهد از اين پارتيشن جدا كنيد رو شناسايي كند
    حال در پنجره باز شده
    گزينه اول total size(حجم كل پارتيشن رو نشون ميده)
    گزينه دوم siz of available....(حجمي رو كه ميتونيد از پارتيشن جدا كنيد رو به نمايش ميذاره)
    گزينه سوم enter the amount.....( ميزان حجمي رو كه شما بصورت دلخواه و با توجه به ماكزيمم حجمي كه در قسمت گزينه دوم به شما معرفي كرده ميتونيد وارد كنيد تا از پارتيشن مورد نظر جدا كرده و پارتيشن جديد بسازد)
    در نهايت پس از وارد كردن حجم در قسمت سوم در پاييين پنجره روي گزينه Shrink كليك كنيد
    در پنجره بعدي نام و مشخصات درايو جديد رو ازتون ميخواد ميتونيد تغييري ايجاد نكرده و گزينه هاي پيش فرض رو تاييد كنيد يا نه اطلاعات مورد نظر خودتون رو وارد كنيد
    در آخر با زدن finish شما يك درايو جديد خواهيد داشت

يك نكته
    ايجاد درايو براي هارد لپ تاپ بيش از 3 تا باعث كاهش سرعت سيستم شما ميشود(البته كاهش چشمگيري نخواهد داشت)

اميدوارم مفيد بوده باشه
    مرررررررررررررررررررررررر رررررررررسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه malayeru's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    غربـــت

پيش فرض

داداش ممنون، خیلی لطف کردی، مرسی از وقتی که گذاشتی و با حوصله جواب سوال هامو دادی

فقط یه مطلبی، من الان متوجه شدم که ویندوزم ارجینال نیست!!! اصلاً به من سی دی یا دی وی دی به عنوان ویندوز ندادن و الان که شما گفتی و سریال هارو چک کردم دیدم از مشرق تا مغرب با هم دیگه فرق دارن!!!

چه باید بکنم؟؟؟ برم پیش فروشنده بهش بگم؟؟؟ حداقل اینجوری پیش خودش به ریش من نمی خنده که ویندوز رایتی رو به عنوان ارجینال بهم انداخته!

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 02:00 PM ----------

دوست عزيز
    شما اگه بخوايين از مايكروسافت ويندوز اورجينال سيستمتون رو(مطابق با سريال درج شده پشت دستگاه)
    خريداري كنين چيزي حدود 150.000 تومن بايد هزينه كنيد
    حالا شركت هاي توليد لپ تاپ با هزينه اي كمتر در حدود 50-60 هزار تومن اين ويندوز رو خريداري و نصب ميكنن(فقط براي يكبار) و اين هزينه رو با شما حساب ميكنن روي قيمت سيستم
    پس حتما پيگيري كنيد حتما
    چون ويندوز اورجينال يه چيز ديگست

5. 2 کاربر از malayeru بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    غربـــت

پيش فرض

با اين مشكلي كه دوستمون مطرح كردن ديگه ميترسم 6177 بخرم و رمش رو ارتقا بدم! نكنه به مشكل ايشون بربخورم!؟
    اين كار ميتونه انجام بشه اما بهتره كه حتما زير نظر شركت ارائه دهنده گارانتي باشه
    اما خوب در كل كار سودمندي نيست

7. 2 کاربر از malayeru بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

از کجا متوجه شدی اصلی نیست ؟
    آپدیت کردی کامپیوتر رو ؟
    اگه اصلی نیست برو یقه طرف رو بگیر که کثافت ،هالو گیر آوردی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اين كار ميتونه انجام بشه اما بهتره كه حتما زير نظر شركت ارائه دهنده گارانتي باشه
    اما خوب در كل كار سودمندي نيست
    راستي يه سوال و اون اينكه سري 6100 ديگه اون مشكل چيپست هاي اينتل و بحث چك كردن سريال نامبر رو ندارن كه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    غربـــت

پيش فرض

سلام دوستان. لپ تاپ من l502 با باطری 9سل است. دوستان راجع به باطری و برنامه باطری کر توضح دادند. مال من اینگونه است

ظرفیت دوستان تقریبا 10 برابر این بود! لطفا کمکم کنید
    دوست عزيز
    شما در حدود 10% از ظرفيت باتري خودتون رو از دست دادين(wear level )
    بهتر پست هاي قبلي رو يه مرور كنين در مورد باتري پست هاي مفيدي بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اینکه رم خودش چی بود ، همینجا بود و یکی از دوستا گفت ، احتمالا king باشه!
    دوست من ، همش دارم کا گرافیکی سنگین می کنم ، می خواستم رو پایان نامه کار کنم که سیستم یه مقدار کم میاورد و به خاطر همین گفتم ارتقا بدم ، و بعدا به دردسر نخورم !
    مارک رم لپ تاپ شما Micron Technology هست برای رفع مشکل رمی که خریداری میکنید باید از همین مارک باشه

12. این کاربر از sinadeath بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    غربـــت

پيش فرض

مارک رم لپ تاپ شما Micron Technology هست برای رفع مشکل رمی که خریداری میکنید باید از همین مارک باشه
    سلام
    دوست عزيز
    دوتا رم داره يه 2 كه سامسونگ هست
    ويه 4 كه همين ماركيه كه شما گفتيد

14. این کاربر از malayeru بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •