تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 194 از 266 اولاول ... 94144184190191192193194195196197198204244 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,931 به 1,940 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام** لپتاپ z510 core i7 با z510 core i5 به غير از cpu فرق ديگري هم داره ؟ يعني قدرت باتري براي هردو 48وات و 4 سلولي هست يا نه؟ و آداپتور شارژ براي هر دو مدل 65 وات هست ؟ ** و اينكه چسب جعبه آكبند z510 طوري هست كه بشه بازش كرد و دوباره بست ولي معلوم نشه ؟ يعني ميشه لپتاپ كاركرده يا ويتريني يا باز شده رو به جاي آكبند بدن؟ ** با تشكر
    با سلام . بستگی داره !

بنده z500 با گارانتی سازگار خریدم . اومد جلوم بازش کرد یه جعبه بود که کلا دور و برش چسب با مارک سازگار زده شده بود . ظاهرا باز نشده بود . جعبه رو که باز کردیم توش جعبه ی لپ تاپ بود که ظاهرا اونم باز نشده بود .

------------------------------

هر دو مدل هم 48 وات ساعت هستند و آداپتر ها هم دقیقا یکی هستند .

---------------------------------

اگر کارکرده باشه که با چک نرم افزاری راحت می شه فهمید .

اگر هم که ویترینی باشه که موردی ایجاد نمی کنه . شاید بعضی دوستان خیلی حساس باشند دوست داشته باشن لپ تاپشون قبل از خرید آفتاب مهتاب ندیده ! باشه . شاید هم همراه لپ تاپ اشانتیون بدن که ورداشته باشنش .. البته اون موضوع کاملا مربوط به شرکت گارانتی هست و نمی شه گفت همه گارانتی ها همراه لپ تاپ اشانتیون می دن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

پس همون Z510 رو میگیرم
    اصلا از ظاهر G510 خوشم نمیاد
    من گرینه اول را انتخاب کردم،البته کمی بهتر از مدل شما هست و خریدم،مدل من گرافیک 2G R7 265(توی بازار گرافیک 4G هم هست ولی با پردازنده4702)هست که از مدل شما قویتره و حدود10%ضعیفتتر از GT740،
    پردازنده که 4700 هست که قویتره از Z هست،باطری قابل تعویض و قویترو کیفیت صفحه بهتر
    در عوض وزن سنگین تر و قیافه معمولی تر(خودم قبلا میگفتم زشته ولی واقعا زشت هم نیست)و بک لایت هم نداره
    نکته مهم که برای من نوعی مهم بود:Z510 با مشخصان مشابه باید 2.4 میخریدم ولی من این مدل را خردم 2میلیون(2میلیون و نه هزار تومن)یعنی 400 تومن صرفه جویی(حدود17%ارزنتر از Z510)...حالا خودتون تشخیص بدهین کدام مدل براتون بصرفه تر و مناسبترهست

3. این کاربر از aminkhan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من گرینه اول را انتخاب کردم،البته کمی بهتر از مدل شما هست و خریدم،مدل من گرافیک 2G R7 265(توی بازار گرافیک 4G هم هست ولی با پردازنده4702)هست که از مدل شما قویتره و حدود10%ضعیفتتر از GT740،
    پردازنده که 4700 هست که قویتره از Z هست،باطری قابل تعویض و قویترو کیفیت صفحه بهتر
    در عوض وزن سنگین تر و قیافه معمولی تر(خودم قبلا میگفتم زشته ولی واقعا زشت هم نیست)و بک لایت هم نداره
    نکته مهم که برای من نوعی مهم بود:Z510 با مشخصان مشابه باید 2.4 میخریدم ولی من این مدل را خردم 2میلیون(2میلیون و نه هزار تومن)یعنی 400 تومن صرفه جویی(حدود17%ارزنتر از Z510)...حالا خودتون تشخیص بدهین کدام مدل براتون بصرفه تر و مناسبترهست
    دوست عزیز benchmark ها رو مقایسه کردم
    هم cpu و هم gpu و همه چیز رو
    تقریبا یکسان هست و همون طور که شما گفتید تقریبا کمی z510 ضعیفتره
    ولی تفاوت سخت افزار ها اصلا در حدی نیست که بخوام بر اساس اون تصمیم بگیرم
    مثلا بنچمارک سی پی یو z510 میشه 7287 و g510 هستش 7895
    ولی مثلا جی پی یو z510 بنچمارکش 6.2/10 بهتره از g510 که هست 6/10
    با توجه به این که الان قیمت این دو مدل هم نمیتونه دلیلی بر تصمیم گیری باشه
    کدوم رو انتخاب کنم ؟
    قیمت z510 مدل 8 گیگ رم 2/475
    قیمت g510 با گرافیگ 4 گیگ 2/425

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

یادتون باشه که سی پی یو 4700 مصرف برق بسیار بیشتری داره و سری قدیمی تر هست که باگ پورت usb 3 هم داره. بنابراین هم بیشتر داغ میکنه هم باتری کمتری بهتون میده

6. 2 کاربر از meamari2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

فعلا که واقعا من نه داغی ازش دیدم و نه باتری کمتر!!!!درضمن روی لپتاپهای قوی مثل N56JR ایسوس که البته HQ هست یا مثلا y510لنوو،یا برخی مدلهای سری گیمینگ msi.چرا کسی از اونها ایرادی نمیگیره؟اگه بخای کم مصرف و کم دما بخری که دیگه اصلا خرید MQ بصرفه نیست و باید رفت سراغ U....یک نرم افزار خوب هم برای تعینن دما و ..قسمتهای مختلف اگه میشه معرفی کنید، چرا اینکه بین فرکانس 2.2-3.2 برای 4702 و فرکانس2.4-3.4 برای4700 هست را نمیگید؟ اختلاف قیمت400هزارتومنی کمه؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    هارد دستگاه هم وسترن هست،فعلا!!!!بی صدا،بعدش خدا میدونه،باباطری 100%، وایفای روشن و روشنایی100% برای وبگردی من که تا 10% باطری، راحت 4ساعت باهاش وبگردی میکنم،با نور 50% راحت5 ساعت را جواب میده که فک نکنم z510 اصلا بتونه اینقدر جواب بده،درصورتیکه یکی از بچه های همین جا میگفت باطری سری G ضعیفه و باطری Z قویتره!!!!و درعوض یکی از بچه های دیگه که Gداشت دقیقا درست گفت
    بنظرمن پول بابت گرافیک4 دادن؛علکیه و هیچ بنچمارکی هم از مدل 4 در اینترنت موجود نیست،چون افزایش حافظه گرافیک اصلا مهم نیست و مهم خود چیپ و..گرافیک هست که احتمالا با مدل2 فرقی نداره،دقیقا بین مدل 2G و 4G(البته با هارد SSHD)در G510 حدود330 تومن اختلاف قیمت بود که من 2G را انتخاب کردم ...مدلی که شما گفتید فکر کنم SSHDنداره،اگه داشته باشه با این قیمت بصرفه هست...مدل شما 8570 گرافیکش در کانفیگهای G510ضعیفترینه،(البته من مدل 4G را فقط در گرایک R7 دیدم و بس!!!)لااقل اگه میخایید Gبخرید،بگردید با گرافیک 8750 یا R7 بخرید
    Last edited by aminkhan2014; 21-08-2014 at 06:37.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

فعلا که واقعا من نه داغی ازش دیدم و نه باتری کمتر!!!!درضمن روی لپتاپهای قوی مثل N56JR ایسوس که البته HQ هست یا مثلا y510لنوو،یا برخی مدلهای سری گیمینگ msi.چرا کسی از اونها ایرادی نمیگیره؟اگه بخای کم مصرف و کم دما بخری که دیگه اصلا خرید MQ بصرفه نیست و باید رفت سراغ U....یک نرم افزار خوب هم برای تعینن دما و ..قسمتهای مختلف اگه میشه معرفی کنید، چرا اینکه بین فرکانس 2.2-3.2 برای 4702 و فرکانس2.4-3.4 برای4700 هست را نمیگید؟ اختلاف قیمت400هزارتومنی کمه؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    هارد دستگاه هم وسترن هست،فعلا!!!!بی صدا،بعدش خدا میدونه،باباطری 100%، وایفای روشن و روشنایی100% برای وبگردی من که تا 10% باطری، راحت 4ساعت باهاش وبگردی میکنم،با نور 50% راحت5 ساعت را جواب میده که فک نکنم z510 اصلا بتونه اینقدر جواب بده،درصورتیکه یکی از بچه های همین جا میگفت باطری سری G ضعیفه و باطری Z قویتره!!!!و درعوض یکی از بچه های دیگه که Gداشت دقیقا درست گفت
    بنظرمن پول بابت گرافیک4 دادن؛علکیه و هیچ بنچمارکی هم از مدل 4 در اینترنت موجود نیست،چون افزایش حافظه گرافیک اصلا مهم نیست و مهم خود چیپ و..گرافیک هست که احتمالا با مدل2 فرقی نداره،دقیقا بین مدل 2G و 4G(البته با هارد SSHD)در G510 حدود330 تومن اختلاف قیمت بود که من 2G را انتخاب کردم ...مدلی که شما گفتید فکر کنم SSHDنداره،اگه داشته باشه با این قیمت بصرفه هست...مدل شما 8570 گرافیکش در کانفیگهای G510ضعیفترینه،(البته من مدل 4G را فقط در گرایک R7 دیدم و بس!!!)لااقل اگه میخایید Gبخرید،بگردید با گرافیک 8750 یا R7 بخرید
    از توضیحاتتون ممنون ، میشه بفرمایید کیفیت ساخت به خصصوص دی وی دی رام دستگاهتون به چه صورته چون چند چادیدم گفته بودن دی وی دی رام لق میزنه واینکه کیبورد باکمی فشار فرو میره ، ضمنا یک سوال الان گوشی های جدید ظرفیت باتریشون 2500 میلی آمپرهست ، آیا درسته که برای g510 این میزان 2200 میلی آمپره؟؟!! دردراز مدت تاثیرنداره؟
    بازم ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    اقا من درایور صدا رو از رو دی وی دی خود لبتاپ نصب کردم ولی احساس میکنم صدا یجوریهدر ضمن نرم افزار دالبی هم همراهش نصب نشد از کجا میتونم دانلودش کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام
    اقا من درایور صدا رو از رو دی وی دی خود لبتاپ نصب کردم ولی احساس میکنم صدا یجوریهدر ضمن نرم افزار دالبی هم همراهش نصب نشد از کجا میتونم دانلودش کنم؟
    نرم افزار دالبی که توی پوشه C:\Program Files\Dolby Digital Plusl می باشد !
    در مورد صدا هم که یکی از بلندگو ها که به نظرم سمت راست باشه صدا بلند تر از بلندگوی دیگه هست !! که موقع گوش دادن به آهنگ با نرم افزار km player درستش کردم !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

نرم افزار دالبی که توی پوشه C:\Program Files\Dolby Digital Plusl می باشد !
    در مورد صدا هم که یکی از بلندگو ها که به نظرم سمت راست باشه صدا بلند تر از بلندگوی دیگه هست !! که موقع گوش دادن به آهنگ با نرم افزار km player درستش کردم !
    ماله من خودش نصب نشده بود رفتم دستی نصب کنم DolbyHomeTheater نصب نشد اما DolbyAdvancedAudio نصب شد احتمالا از درایورشه راستی چرا نسخه روی سایت از نسخه رو dvd قدیمیتره؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

از توضیحاتتون ممنون ، میشه بفرمایید کیفیت ساخت به خصصوص دی وی دی رام دستگاهتون به چه صورته چون چند چادیدم گفته بودن دی وی دی رام لق میزنه واینکه کیبورد باکمی فشار فرو میره ، ضمنا یک سوال الان گوشی های جدید ظرفیت باتریشون 2500 میلی آمپرهست ، آیا درسته که برای g510 این میزان 2200 میلی آمپره؟؟!! دردراز مدت تاثیرنداره؟
    بازم ممنون
    فعلا که ظاهرا خوبه،کیبورد هم مشکلی نداشتم و بنظرم خوبه....ارتباط گوشی با لپت تاپ را متوجه نشدم،گوشی سیستم عامل و کاربردش چیز دیگه هست و لپ تاپ چیز دیگه!!!!نگاه کردم باطری یکجاییش زده 4100 میلی آمپرساعت،یکجا هم زده 4400 و ساخت کره...

13. این کاربر از aminkhan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •