تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 193 از 288 اولاول ... 93143183189190191192193194195196197203243 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,921 به 1,930 از 2876

نام تاپيک: اینترنت استان خوزستان

آخر فروم باز porya_spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام خوبین؟ آقا شما کجای اهواز هستین؟ من کوی نفتم. فارانت واسه کوی نفت آنتن داره؟
    سلام دوست عزیز من صددستگاه هستم . از انتن دهی توی کوی نفت خبری ندارم میتونی زنگ بزنی بخش فروش سوال کنی فقط سرعت لو ندی که ببندنش ( شوخی )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام دوست عزیز من صددستگاه هستم . از انتن دهی توی کوی نفت خبری ندارم میتونی زنگ بزنی بخش فروش سوال کنی فقط سرعت لو ندی که ببندنش ( شوخی )
    تماس گرفتم با شرکت. گفتن شهرک نفت آنتن داریم. خونه ما تا شهرک نفت جایی که آنتن هست حدود 2.5-3 کیلومتر فاصله هست. به نظرت جواب میده؟

آخر فروم باز porya_spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

تماس گرفتم با شرکت. گفتن شهرک نفت آنتن داریم. خونه ما تا شهرک نفت جایی که آنتن هست حدود 2.5-3 کیلومتر فاصله هست. به نظرت جواب میده؟
    ببین دوست عزیز باید رادیو رو بذاری اینجوری مشخص نمیشه . ممکن کلی ساختمون تو مسیرت باشه و نذاره امواج برسه به رادیو . بهترین کار اینه بگی خودشون بیان برات تست کنن ببینن اونجا انتن داری یا نه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadmohan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام.
    آقا من بودجه‌ام مشخص شد. دست دوم رو کلا بیخیال شدم. الان دوتا راه بیشتر ندارم. یا امکان‌یابی کنم اول بعد یه مودم نانو استیشن ۵ نو بگیرم. یا بدون امکان‌یابی یه نانو بیم ۴۰۰ مدل ماله ایمان رو بگیرم. کلا وضعیت الان جوریه که نمیتونم هم امکان‌یابی کنم هم نانو بیم بگیرم. شما چی پیشنهاد میدید بچه‌ها؟ لازم به ذکره که اگه من با انعکاس سیگنال هم وصل بشم بهتر از این وایمکسیه که دارم. کامیون رد شه تایم‌اوت میده لامصب.
    آیا امکان داره من نانو بیم بگیرم ولی کلا نتونم سیگنال بگیرم؟ ساختمون دو طبقه هستیم، فرهنگ‌شهر، راصد یه دکل داره توو شهرک دانشگاه یه دکل هم داره گلستان.
    من نمیدونم فاصله چقدره. لطفا این رو نگاه کنید. من خیابون اصلی فرهنگ شهرم. ببینید تا دکل شهرک دانشگاه و گلستان چقد فاصله دارم لطفا؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکم زوم کنید دانشگاه ازاد مشخص میشه روبروش زده خیابون اصلی فرهنگ شهر. دره دانشگاه ازاد رو بگیرید بیاید جلو میرسید به وسط خیابون اصلی فرهنگ‌شهر. من اونجام.
    نانوبیم بدون امکان‌یابی یا نانو استیشن ۵ با امکان‌یابی
    وضعیتی دارم انصافا

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadmohan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

من الان رفتم بالا پشتبوم. با توجه به زاویه‌های نقشه ای که سایت راصد داده، کلا دکل گلستان رو به خاطر خونه های چهارطبقه نمیبینم. فقط یه دکل همون سمت شهرک دانشگاه کامل معلومه. ولی نمیدونم اون دکل وایرلس هست یا نه. تنها نشونه‌اش اینه که یه چراغ بالا سره دکل چشمک میزنه

آخر فروم باز nini bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

سلام.
    آقا من بودجه‌ام مشخص شد. دست دوم رو کلا بیخیال شدم. الان دوتا راه بیشتر ندارم. یا امکان‌یابی کنم اول بعد یه مودم نانو استیشن ۵ نو بگیرم. یا بدون امکان‌یابی یه نانو بیم ۴۰۰ مدل ماله ایمان رو بگیرم. کلا وضعیت الان جوریه که نمیتونم هم امکان‌یابی کنم هم نانو بیم بگیرم. شما چی پیشنهاد میدید بچه‌ها؟ لازم به ذکره که اگه من با انعکاس سیگنال هم وصل بشم بهتر از این وایمکسیه که دارم. کامیون رد شه تایم‌اوت میده لامصب.
    آیا امکان داره من نانو بیم بگیرم ولی کلا نتونم سیگنال بگیرم؟ ساختمون دو طبقه هستیم، فرهنگ‌شهر، راصد یه دکل داره توو شهرک دانشگاه یه دکل هم داره گلستان.
    من نمیدونم فاصله چقدره. لطفا این رو نگاه کنید. من خیابون اصلی فرهنگ شهرم. ببینید تا دکل شهرک دانشگاه و گلستان چقد فاصله دارم لطفا؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکم زوم کنید دانشگاه ازاد مشخص میشه روبروش زده خیابون اصلی فرهنگ شهر. دره دانشگاه ازاد رو بگیرید بیاید جلو میرسید به وسط خیابون اصلی فرهنگ‌شهر. من اونجام.
    نانوبیم بدون امکان‌یابی یا نانو استیشن ۵ با امکان‌یابی
    وضعیتی دارم انصافا
    دوست عزیز نیاز نیست نانو بیم را خودت تهیه کنی زنگ بزن شرکت وقتی برای امکان سنجی اومدن خودشون بهترین گزینه توی اون شرایط را بهت معرفی میکنند ... اگر اوکی بودی که هیچی همون لحظه برات راه اندازی میکنند میتونی حتی از خودشون رادیو بگیری اگر هم نه شرایط فراهم نبود که فقط باید پول امکان یابی را پرداخت کنی...

7. این کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

دوست عزیز نیاز نیست نانو بیم را خودت تهیه کنی زنگ بزن شرکت وقتی برای امکان سنجی اومدن خودشون بهترین گزینه توی اون شرایط را بهت معرفی میکنند ... اگر اوکی بودی که هیچی همون لحظه برات راه اندازی میکنند میتونی حتی از خودشون رادیو بگیری اگر هم نه شرایط فراهم نبود که فقط باید پول امکان یابی را پرداخت کنی...
    از خودشون اصلا نخرید چون اولا براشون مهم نیست شما چی لازم دارید بلکه اونچیزی که موجود دارند رو بهتون پیشنهاد می کنند که معمولا هم نانو ام ۵ هست
    دوما قیمت هاشون بالاتر از بازار هست چون خودشون از بازار تهیه می کنند و با سود بشما میفروشند (تنها شرکتی که دیدم قیمت ش با بازار یکی هست رفاتک بود)

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. 2 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

از خودشون اصلا نخرید چون اولا براشون مهم نیست شما چی لازم دارید بلکه اونچیزی که موجود دارند رو بهتون پیشنهاد می کنند که معمولا هم نانو ام ۵ هست
    دوما قیمت هاشون بالاتر از بازار هست چون خودشون از بازار تهیه می کنند و با سود بشما میفروشند (تنها شرکتی که دیدم قیمت ش با بازار یکی هست رفاتک بود)

اگر بخوایم با این دید نگاه کنیم باید گفت بله اما نانو بیم M5-400 را همین شرکت فارا حدود دو هفته پیش من داد 360هزار تومان در صورتی که من در بازار تا 400هزار تومان هم قیمت گرفتم...نکته بعدی اینکه از سال 94 فروش تمام تجهیزات وایرلس و حتی واردات فقط توسط همین شرکت های ارائه سرویس بی سیم انجام میشه و اصلا امکان تهیه در بازار آزاد یا افراد عادی وجود نداره...

11. این کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

اگر بخوایم با این دید نگاه کنیم باید گفت بله اما نانو بیم M5-400 را همین شرکت فارا حدود دو هفته پیش من داد 360هزار تومان در صورتی که من در بازار تا 400هزار تومان هم قیمت گرفتم...نکته بعدی اینکه از سال 94 فروش تمام تجهیزات وایرلس و حتی واردات فقط توسط همین شرکت های ارائه سرویس بی سیم انجام میشه و اصلا امکان تهیه در بازار آزاد یا افراد عادی وجود نداره...
    میشه لینک خبر يا منبع این قانون رو بدید
    مثل این می مونه که بگن از فردا مودم adsl رو بايد فقط از شركت هاي سرويس دهنده خريد كنيد
    اينطور كه مغازه هاي تجهييزات شبكه بايد جمع كنند

13. 2 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

میشه لینک خبر يا منبع این قانون رو بدید
    مثل این می مونه که بگن از فردا مودم adsl رو بايد فقط از شركت هاي سرويس دهنده خريد كنيد
    اينطور كه مغازه هاي تجهييزات شبكه بايد جمع كنند

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. 2 کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •