تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 193 از 475 اولاول ... 93143183189190191192193194195196197203243293 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,921 به 1,930 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

اگه نباشه جاش خالی می مونه ANDROYD3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان عزیزم خداییش آدم بخواد تو کشورمون بیش از 2 تومن واسه تبلت بده عقل انسان چه چیزی رو پیشنهاد میکنه ؟

در آخر این تحلیل میخوام بگم که متاسفم واسه بعضی فروشگاه ها که سوء استفاده میکنن از قیمت دلار و سود های کلانی میبرن

عاقلانه نظر بدید. من دیگه نظر نمیدم در این تایپیک !!
    سلام
    به نظر من تبلت آیپد نسخه 4 البته مدل های 32 و 64 از همه تبلت های تمامی برند ها بهتر هستن
    حالا اگه آندروید می خواید نت10 هست و میتونید منتظر xperia z از سونی بشید.

2. این کاربر از ANDROYD3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Reza_994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

نت 10 هم قیمت 1770 دیدم !

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بچه ها آبپد بهتره یا تبلت؟چه فرقی دارن؟

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

بچه ها آبپد بهتره یا تبلت؟چه فرقی دارن؟
    هر 2 تا تبلتن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست من تروخدا حقیقت رو بگو !!! برو اینجا قیمت هارو ببین !
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز این قیت هارو از کجا اوردی ؟ !!!!! کلا نسخه سیم کارت خور ipad 4 16gb با لوازم جانبیش 2.5 در میاد و نوت 10 هم با لوازم جانبیش 2 تومن در میاد تو همین سایت بالا .
    امیدوارم سایت خوبی بهتون معرفی کرده باشم .
    درسته موبایل و تبلت کم داره اما هیچ جایی در ایران با این قیمت کالا رو نمیفروشن .

ipad 4 16 gb - 64 gb +4g

22,200,000 ریال تا 28,300,000 قابل توجه شما دوستان ایپد از معدود تبلت هایی است که با هارد ssd 128 gb هم عرضه میشه !!
    دوست من نمیخوام شما رو ناراحت کنم به خدا اصلا قصدی ندارم فقط میخوام کمک کنم به همه دوستان ایرانیم .
    اگه ناراحنت کردم من عذر میخوام .
    آی پد 4 مدل 16 گیگ سلولار 2.500 + 500 تومن لوازم جانبی برای قابلیت های جانبی که اندروید داره و آیپد نداره مثل مموری کارت، USB on the go، هزینه راه اندازی بلوتوث و .... میشه 3 تومن، یک اندرویدی با این امکانات و قابلیت ها 2 تومن! بازم میشه همون حدود 50 درصد ارزونتر، البته من نمیگم اپل بده! اپل خوبه واسه پولدارهاش! من خودم اگه توان مالی داشتم اپل میگرفتم اما ملاحظه میکنید به صرفه نیست فقط برای پولدارهاش به صرفه هست!
    لینک منبع برای قیمت نسخه 16 گیگ سلولار: d i g i k a l a.com/?Products=Tablet&Product=Tablet-Apple-iPad-4th-Gen-Wi-Fi-4G-16GB
    در لینک فاصله ها را بردارید، مطمئناً دیجی کالا خیلی معتبر تر از موبایل-بازار و ... هست.
    Last edited by Faramarz-1; 05-04-2013 at 20:42.

7. این کاربر از Faramarz-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام

نقاط ضعف و قوت تلبت های Asus TF300TG و Samsung Tab2 10.1 نسبت به هم چیه؟

نهایتا کدومو پیشنهاد میدین؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

نقاط ضعف و قوت تلبت های Asus TF300TG و Samsung Tab2 10.1 نسبت به هم چیه؟

نهایتا کدومو پیشنهاد میدین؟
    ببینید دوست عزیز قبلاً هم بهتون گفتم گلکسی تب2 با اون سخت افزار ضعیفش اصلاً بدرد نمیخوره! TF300TG خیلی بهتره از جمله برتری های TF300TG به گلکسی تب2 میشه گفت:
    *پردازنده چهارهسته‌ای Cortex-A9 در فرکانس 1.3 گیگاهرتز در حالی که تب2 فقط دوهسته‌ای A9 توی فرکانس 1 گیگاهرتزه یعنی عملکرد پردازشی ایسوس 50 تا 80 درصد بهتره و این خیلی مهمه (در محیط سیستم‌عامل، اجرای نرم افزارها و ...)
    *پردازنده گرافیکی ULP GeForce در فرکانس 416 مگاهرتز که عملکردی تا 50 درصد بهتر از گرافیک PowerVR SGX540 در فرکانس 308 مگاهرتز که توی گلکسی تب2 استفاده شده داره یعنی عملکرد خیلی بهتر توی بازی‌ها.
    *دوربین 8 مگاپیکسلی با کیفیت‌تر همراه فیلمبرداری 1080p در حالی که تب2 دوربینش 3 مگاپیکسل با فیلمبرداری 720p هست کاملاً برتری ایسوس واضحه.

در آخر هم میتونید تفاوت‌هایشون رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببینید مطمئناً متوجه خواهید شد که TF300 اصلاً با تب2 قابل مقایسه نیست!

10. 2 کاربر از Faramarz-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

ببینید دوست عزیز قبلاً هم بهتون گفتم گلکسی تب2 با اون سخت افزار ضعیفش اصلاً بدرد نمیخوره! TF300TG خیلی بهتره از جمله برتری های TF300TG به گلکسی تب2 میشه گفت:
    *پردازنده چهارهسته‌ای Cortex-A9 در فرکانس 1.3 گیگاهرتز در حالی که تب2 فقط دوهسته‌ای A9 توی فرکانس 1 گیگاهرتزه یعنی عملکرد پردازشی ایسوس 50 تا 80 درصد بهتره و این خیلی مهمه (در محیط سیستم‌عامل، اجرای نرم افزارها و ...)
    *پردازنده گرافیکی ULP GeForce در فرکانس 416 مگاهرتز که عملکردی تا 50 درصد بهتر از گرافیک PowerVR SGX540 در فرکانس 308 مگاهرتز که توی گلکسی تب2 استفاده شده داره یعنی عملکرد خیلی بهتر توی بازی‌ها.
    *دوربین 8 مگاپیکسلی با کیفیت‌تر همراه فیلمبرداری 1080p در حالی که تب2 دوربینش 3 مگاپیکسل با فیلمبرداری 720p هست کاملاً برتری ایسوس واضحه.

در آخر هم میتونید تفاوت‌هایشون رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببینید مطمئناً متوجه خواهید شد که TF300 اصلاً با تب2 قابل مقایسه نیست!
    برتری سخت افزاری tf300 کاملا مشخصه.

کیفیت ساختش چطوره؟
    بدنه با کیفیتی داره؟ یعنی زود روش خش نمی افته؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ANDROYD3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

برتری سخت افزاری tf300 کاملا مشخصه.کیفیت ساختش چطوره؟بدنه با کیفیتی داره؟ یعنی زود روش خش نمی افته؟
    سلام همه چیزش عالیه از قیمت تا کیفیت . بدنه پلاستیکه ولی کیفیت خوبی داره .توی خریدش شک نکنید.اگه یه داک کیبوردش هم بگیرید که بهترین کار رو کردید
    Last edited by ANDROYD3; 07-04-2013 at 23:10.

13. این کاربر از ANDROYD3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

میشه بهترین تبلت با بودجه حداکثر 2200 رو با دلیل بگید. اول گفتم برم سراغ ایپد ولی 16 گیگش خیلی کمه بعد میگم برم سراغ اندروید ولی یکی میگه گالاکسی نوت موقع وبگردی هنگ میکنه من پیشنهاد نمیدم ,واقعا گیج شدم .plz راهنمایی کنید, سیستم عاملو اندازه صفحه برام فرقی نداره فقط کیفیت صفحه نمایشش خیلی خوب باشه.thanks in advance

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •