تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1928 از 2365 اولاول ... 9281428182818781918192419251926192719281929193019311932193819782028 ... آخرآخر
نمايش نتايج 19,271 به 19,280 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirhosein72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

چاکرم.MTX ها چی بودن؟ با همشون
    mtx t6c652 بود 100وات rms و میدبیس رو خوب اجرا میکرد تیوترها سبک امریکایی بود و شارپ اما واقعا به اندازه ی قیمت 300ت که داره خیلی خیلی ارزش داره. من دو سال اینارو داشتم و گوش کردم پیشنهادشون میکنم 300ت واقعا الان هیچی بهت نمیدن.
    k6 audison که معرف حضور همه هستش وکال خیلب عالی داره اما صداش بی روح و بی هیجان هستش تیوتراش خیلی خوش صداس اما کراسش ضعف داره به درد اکتیو میخوره .
    من این دو تارو داشتم یه مدت تک استیج mtx جلو بود حجم صداش کم بود که به فکر یه کامپ دیگه افتادم و k6 رو انتخاب کردم و نصب کردم رو تاقچه.اینا با امپ راکفورد t600-4 درایو بودن.
    حالا صداشون به نظرم ضعف هایی که داشت این بود که صدای راکفورد امریکاییه دیگه میدبیس رو خیلی خیلی تقویت میکرد و روی های رنج هم خیلی شارپ میکرد که این واسه کامپ mtx که خودش شارپ بود یه کم اذیت کننده بود اما k6 باز نیمتونست میدبیس رو خوب اجرا کنه برای همین یه تجربه شد و رفتم کلا سراغ یه صدای اروپایی گرم و نرم .
    dls هم گرمه هم بسیار نرم به طوری که توی بعضی اهنگا باید دنبال میدبیس بگردی تیوتر dls هم بسیار بسیار خوش صداس اگه کسی دنبال میدبیس تقه ای و محکم هستش اصلا سمت dls نره چون نمیتونه این کارو انجام بده.
    اما mcintosh میدبیس رو بسیار قوی اجرا میکنه و خیلی دقت بالایی داره با اینکه امریکاییه اما تیوترش به سبک امریکایی نرفته دیتیل بالاس اما اصلا تیز نیس .توی ووفر و تیوتر یه هیجان خاصی داره و صدای ووفر دقیقا فلته با توجه به 60 واتی بودنش خیلی حجم صدای خوبی داره.
    من شمارتونو ندارم خواستید برام بفرستید فیلمشو براتون توی کانالهای اجتماعی بفرستم
    کلا توصیه میکنم اگه پیدا کردید اصلا تو خریدش شک نکنین.

تاريخ عضويت
    Apr 2015
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

ممنونم برای پاسخگویی اساتید عزیز
    هنوز هیچ تجهیز یا قطعه ای خرید نکردم همه چیز فابریک خوده پرایده تازه دارم تحقیق میکنم برای خرید
    تعریف آلپاین رو زیاد شنیدم ولی با ظاهرش سخته کنار اومدن
    پخش x400 هم شنیدم صدای بمی داره خیلی ها ناراضی بودن ازش
    درمورد محصولات هیلکس اون دو مدل e96x برای طاقچه عقب و e4x بجای بلندگوهای جلو زیر داشبورد انتخاب های دیگه ای هم هست؟
    بازم ممنونم
    دوسته من بودجه چقدر ؟ ساب ووفر میخواید یا نه ؟ چه سبک صدایی دوس دارین ؟ حجم زیاد دوس دارین یا نه

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaЁeD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ممنونم برای پاسخگویی اساتید عزیز
    هنوز هیچ تجهیز یا قطعه ای خرید نکردم همه چیز فابریک خوده پرایده تازه دارم تحقیق میکنم برای خرید
    تعریف آلپاین رو زیاد شنیدم ولی با ظاهرش سخته کنار اومدن
    پخش x400 هم شنیدم صدای بمی داره خیلی ها ناراضی بودن ازش
    درمورد محصولات هیلکس اون دو مدل e96x برای طاقچه عقب و e4x بجای بلندگوهای جلو زیر داشبورد انتخاب های دیگه ای هم هست؟
    بازم ممنونم
    ظاهرش همچین بدک نیست ها ولی نمایشگر هاشون چرته.همچنین رنگ قرمزش خیلی زنندست و تو مخه.
    .نمایشگر الپاین قدیمیمو خیلی بیشتر ازین دوست داشتم. تو اینا مدل 145 نمایشگر خیلی خوبی داره و رنگ نور پنلش هم قابل تغییره که خیلی خوبه.

ولی باز با اینحال 250 تومن بدی یه پخش خوش صدا بگیری که فیلتر هاشم کامله (هم hpf داره و هم lpf) و 2 جفت خروجی امپ هم داره واقعا ارزش خریدش بالاست تو این رنج قیمت.140E رو میگم.

دوسته من بودجه چقدر ؟ ساب ووفر میخواید یا نه ؟ چه سبک صدایی دوس دارین ؟ حجم زیاد دوس دارین یا نه
    تو صفحه ی قبلی این دوستمون ذکر کردند:

ماشین پراید هست و بودجه حدود 600 تا 700 البته فعلا
    Last edited by SaЁeD; 20-11-2015 at 14:06.

داره خودمونی میشه shermanpop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ظاهرش همچین بدک نیست ها ولی نمایشگر هاشون چرته.همچنین رنگ قرمزش خیلی زنندست و تو مخه.
    .نمایشگر الپاین قدیمیمو خیلی بیشتر ازین دوست داشتم. تو اینا مدل 145 نمایشگر خیلی خوبی داره و رنگ نور پنلش هم قابل تغییره که خیلی خوبه.

ولی باز با اینحال 250 تومن بدی یه پخش خوش صدا بگیری که فیلتر هاشم کامله (هم hpf داره و هم lpf) و 2 جفت خروجی امپ هم داره واقعا ارزش خریدش بالاست تو این رنج قیمت.140E رو میگم.

تو صفحه ی قبلی این دوستمون ذکر کردند:

ماشین پراید هست و بودجه حدود 600 تا 700 البته فعلا
    ببخشید اینقدر سوال میکنم
    خوب اگر بخواید پخش رده بالاتر از آلپاین 140 از نظر کیفیت صدا معرفی کنید چه گزینه هایی موجوده؟
    ممنونم

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ببخشید اینقدر سوال میکنم
    خوب اگر بخواید پخش رده بالاتر از آلپاین 140 از نظر کیفیت صدا معرفی کنید چه گزینه هایی موجوده؟
    ممنونم
    خواهش میکنم.
    این آلپاین های سری CDE صداهاشون تقریبا مثل همه.مخصوصا مدل های جدید.اصل تفاوتشون تو تنظیماتشونه.زیاد حساس نباش.

به نظرم همین 140 رو بگیر.نسبت به قیمتش صدای گرونی بهت میده.ازین بالاتر 123 و 145 آلپاین که نسبت به این 140 ارزش خرید داشته باشند.

همین 140E با قیمت خیلی کمترش از نظر صدا به راحتی از 7016 پیشی میگیره.
    در کل واسه سیستم های معمولی به نظرم همین پخش بهترین انتخابه با این قیمت

این سوالاتی که من نیز تو صفحه قبل پرسیدم و امیر حسین عزیز هم تو این صفحه پرسیدند رو شما جواب بدی بهتر میشه نظر داد.

چه اهنگ هایی بیشتر گوش میدی و ....

شما میتونی صبر کنی و خورد خورد قطعات جمع کنی (ولی قطعات بهتر و با کیفیت تر بگیری)؟ یا اینکه عجله ایه؟
    Last edited by SaЁeD; 20-11-2015 at 17:22.

6. این کاربر از SaЁeD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shermanpop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

درود
    بودجه فعلا در حد 700 هست و نیازی به ساب نندارم فعلا آهنگایی هم که با بیس عمیق و نرم باشه رو بیشتر گوش میدم و اهل گوش دادن موزیک هایی در سبک تکنو نیستم به کیفیت و شفافیت و تفکیک صدا هم بیشتر اهمیت میدم تا بلندی آن
    خورد خورد هم میشه خرید ولی فعلا باید از این صدای روی مخ این سیستم فابریک خلاص شم چوم واقعا رو مخمه
    فکر میکنم فعلا با یه پخش خوب و یه کواک خوب موقت سر کنم اره؟ نظر شما چیه؟
    آلپاین 145 قیمتش خیلی بالاست؟ از نظر کیفیت صدا با این تفاسیری که بالا ذکر شد فرق محسوس در صدا با مدل 140E داره؟
    و اینکه بجای کواک های هیلکس E69x برای عقب و E4X برای جلو انتخاب هایی بهتر هم هست؟
    ممنونم
    Last edited by shermanpop; 21-11-2015 at 08:16.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

درود
    بودجه فعلا در حد 700 هست و نیازی به ساب نندارم فعلا آهنگایی هم که با بیس عمیق و نرم باشه رو بیشتر گوش میدم و اهل گوش دادن موزیک هایی در سبک تکنو نیستم به کیفیت و شفافیت و تفکیک صدا هم بیشتر اهمیت میدم تا بلندی آن
    خورد خورد هم میشه خرید ولی فعلا باید از این صدای روی مخ این سیستم فابریک خلاص شم چوم واقعا رو مخمه
    آلپاین 145 قیمتش خیلی بالاست؟ از نظر کیفیت صدا با این تفاسیری که بالا ذکر شد فرق محسوس در صدا با مدل 140E داره؟
    و اینکه بجای کواک های هیلکس E69x برای عقب و E4X برای جلو انتخاب هایی بهتر هم هست؟
    ممنونم
    دوست عزیز اگر از همین دو اسپیکر هلیکس استفاده کنی انتخاب صحیحی انجام دادی واقعا صدای دلنشین و راضی کننده ای داره من از یک جفت کواک هلیکس e69x بدون امپلی اسفاده میکنم و کاملا از کیفیت و بیس و تفکیک صدام راضی هستم شما هم مطمئنا با این پخش و باند کاملا راضی میشی شک نکن

9. 2 کاربر از mmohammadesadeghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

درود
    ممنونم
    بیسش فوق العاده با کیفیته

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

درود
    ممنونم
    قیمت 145 آک 740 و دست دوم حدود 550

برای سیستم های معمولی که 145 هزینه ی اضافیه.همون 140 کافیه.صداشون فرقی نداره تو حالت دیفالت.

به نظرم شما اول یه هلیکس E69X بگیر و به همون پخش فابریکی وصل کن.

اگر حجم صدا و بیس برات راضی کننده نبود ست زیر فیت بودجه ات هست و بهترین انتخاب تو این رنج قیمت:

آلپاین 140 حدود 250
    هلیکس E69X حدود 280
    آمپ پایونیر 3602 حدود 160 تومن

- - - Updated - - -

درود
    ممنونم
    قیمت 145 آک 740 و دست دوم حدود 550

برای سیستم های معمولی که 145 هزینه ی اضافیه.همون 140 کافیه.صداشون فرقی نداره تو حالت دیفالت.

به نظرم شما اول یه هلیکس E69X بگیر و به همون پخش فابریکی وصل کن.

اگر حجم صدا و بیس برات راضی کننده نبود ست زیر فیت بودجه ات هست و بهترین انتخاب تو این رنج قیمت:

آلپاین 140 حدود 250
    هلیکس E69X حدود 280
    آمپ پایونیر 3602 حدود 160 تومن

12. این کاربر از SaЁeD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2015
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزیز اگر از همین دو اسپیکر هلیکس استفاده کنی انتخاب صحیحی انجام دادی واقعا صدای دلنشین و راضی کننده ای داره من از یک جفت کواک هلیکس e69x بدون امپلی اسفاده میکنم و کاملا از کیفیت و بیس و تفکیک صدام راضی هستم شما هم مطمئنا با این پخش و باند کاملا راضی میشی شک نکن
    سلام چی شد؟؟؟؟ از کامپ رسید به کواک هلیکس چرا محمد جان ؟؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •