تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1911 از 2600 اولاول ... 91114111811186119011907190819091910191119121913191419151921196120112411 ... آخرآخر
نمايش نتايج 19,101 به 19,110 از 25994

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه djkavehtnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوستان شما 25 رد نکردید ؟ هرکی رد کرد بیا یه خبر بده دمتون گرم
    من از اول ماه تا الان 73.6 گیگ دانلود کردم و هنوز به هیچ محدودیتی نخوردم ....
    در صورتی که ماه پیش بعد از رد کردن 25 گیگ سرعت منو آورده بودن پایین و گفته بودن که طرح مصرف منصفانه است ...

2. این کاربر از djkavehtnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه karbar200's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

کسی دیده که دانلود شبانه از ساعت 2 ریبوت میشه یا هنوز رو ساعت 3 ریبوت می شه؟

4. این کاربر از karbar200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

با من هم تماس گرفتند و همین مطالب رو گفتند. "ظاهرا" از واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت ارتباطات بود (چون احتمال میدم از اپراتورهای خود مخابرات تماس گرفته باشند). به هر صورت، هیچ توجیهی نداره و اتفاقا مخابرات استقبال می‌کنه از خالی‌شدن پورت‌هاش و فسخ‌کردن قراردادهای نامحدود. حتا دارم فکر می‌کنم برنامه‌شونه برای کنسل‌کردن مسالمت‌آمیز این سرویس‌ها و تشویق کاربرها به طرح‌های حجمی و غیره. اگر دقت کرده باشید مدتهاست که دیگه این سرویس‌ها رو نمی‌فروشند و ظاهرا یه جورهایی براشون دردسرساز شده. اگر از کاربرهای بقیه‌ی سرویس‌دهنده‌های اینترنتی هم بپرسید (مثلا برای ساعت‌های به‌اصطلاح رایگان شبانه) محدودیت‌های مشابهی هم اونجا وجود داره و حجم دانلود از یک سقف نانوشته‌ای که بگذره سرعتشون افت می‌کنه (اگر اینترنت قطع نشه!). من دقیقا نمی‌دونم این قانون خود مخابرات هست یا به‌خاطر پیگیری‌نکردن خیلی از کاربرها این اتفاق عادی شده و به خودشون اجازه میدن علنا کم‌فروشی کنند. مسئول این کم‌فروشی‌ها ما کاربرهایی هستیم که بی‌تفاوت از کنار این قضیه می‌گذریم. من دوباره به واحد پاسخگویی وزارت ارتباطات (یا همون سامانه 195) شکایت خواهم کرد و اگر ببینم ترتیب اثر خاصی داده نمیشه موضوع رو در سازمان بازرسی کل کشور مطرح می‌کنم (با شکایت الکترونیکی که در سایتشون هم ثبت میشه و به‌طور بسیار جدی قابل‌پیگیری هست؛ موضوع شکایت: کم‌فروشی شرکت مخابرات - یا شرکت‌های مشابه برای کاربرهای دیگه - در زمینه‌ی سرویس اینترنت پرسرعت نامحدود). بی‌تفاوت نباشیم. به این قانون‌های من‌درآوردی - یا بی‌قانونی‌هایی - که هدفشون فقط سو‌ءاستفاده از کاربر و مشتری هست واکنش نشون بدیم. از همین مراجع قانونی که در اختیارمون هست استفاده کنیم، اطلاعات کسب کنیم، لااقل تلاش خودمون رو بکنیم. به دیگران هم اطلاع بدیم. برخلاف تصورهامون، و البته با وجود یه سری از واقعیت‌های انکارنشدنی، مجراهای قانونی هنوز هم می‌تونن کمکمون کنند برای گرفتن حقمون.
    با من هم تماس گرفتند و همین مطالب را عنوان کردند بنده هم به مسئول محترم گفتم که فسخ قرارداد یا تغییر در قرارداد به صورت یکطرفه قابل پیگیری در مراجع ذیصلاح می باشد که طرف از کوره در رفت گفت من از بازرسی زنگ می زنم
    که بنده گفتم قرارداد هیچ ارتباطی با شما نداره بحث حقوقی هست
    شما هم از بازرسی یک شرکت خصوصی تماس می گیری و یکی از واحد ها تابعه نقض کننده قرارداد می باشید
    که طرف کم آورد
    خلاصه اینکه این قضیه به خاطر عدم پیگیری من و شما به اینجا رسیده
    و این حرکت چراغ خاموش انجام شده که
    امروز من از مخابرات به دلیل تغییر در قرارداد یکطرفه شکایت می کنم
    یا علی

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

6. 5 کاربر از hamidjj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

در صورت تمایل می توانید جهت انعکاس در رسانه از آی دی زیر جهت درج در کانال تلگرام اقتصاد آنلاین استفادهنمایید
    ------------/aloeghtesad

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من از اول ماه تا الان 73.6 گیگ دانلود کردم و هنوز به هیچ محدودیتی نخوردم ....
    در صورتی که ماه پیش بعد از رد کردن 25 گیگ سرعت منو آورده بودن پایین و گفته بودن که طرح مصرف منصفانه است ...
    شما نامحدود یک مگ دارید!؟

داره خودمونی میشه Antonio1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

خب خدارو شکر امروز رفتم مخابرات و از شر اینترنت ناسرعت پرمحدود آشغالیشون خلاص شدم. فقط کسی میدونه چند روز طول میکشه خط تخلیه بشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه djkavehtnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

شما نامحدود یک مگ دارید!؟
    بله ، نامحدود با سرعت 1 مگ دارم
    و تا الان هم 86 گیگ دانلود کردم و هنوز محدودیت سرعتی برام نزاشتن

11. این کاربر از djkavehtnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

توی منطقه ما مخابرات بصورت انحصاری سرویس ارائه میکنه و به بقیه اجازه سرویس دهی نمی‌ده آیا میشه جایی شکایت کرد

Sent from my D6502 using Tapatalk

داره خودمونی میشه ehsankh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با من هم تماس گرفتند و همین مطالب را عنوان کردند بنده هم به مسئول محترم گفتم که فسخ قرارداد یا تغییر در قرارداد به صورت یکطرفه قابل پیگیری در مراجع ذیصلاح می باشد که طرف از کوره در رفت گفت من از بازرسی زنگ می زنم
    که بنده گفتم قرارداد هیچ ارتباطی با شما نداره بحث حقوقی هست
    شما هم از بازرسی یک شرکت خصوصی تماس می گیری و یکی از واحد ها تابعه نقض کننده قرارداد می باشید
    که طرف کم آورد
    خلاصه اینکه این قضیه به خاطر عدم پیگیری من و شما به اینجا رسیده
    و این حرکت چراغ خاموش انجام شده که
    امروز من از مخابرات به دلیل تغییر در قرارداد یکطرفه شکایت می کنم
    یا علی

درود بر شما. وظیفه‌مون پیگیری کردنه...

14. این کاربر از ehsankh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

adsl ای هست که وقتی از ip داخل ایران دانلود میشه مصرف حجم کمتر بشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •