تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 190 از 241 اولاول ... 90140180186187188189190191192193194200240 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,891 به 1,900 از 2402

نام تاپيک: بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

اگه نباشه جاش خالی می مونه mosayeb.heydari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

سلام

مشکـل من تا حـد زیادی برطرف شـده ولی بازم بلو اسـکرین میـاد برای همیـن بقیـه مراحلی که گفتـین رو می خواسـتم انجـام بدم

ولی بین درایور های نصب شده از بلوتوث من نمی تونم درایور vaio رو پیدا کنم که آنیستال کنم فقط WIDCOMM هست..

برای گرافیک هم به لینـکی که دادین : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفتـم و مـوردی که گفتـین رو سـرچ کردم

Intel® Graphics Media Accelerator 500 رو انتخاب کردم از بین گزینه ها که برای ویندوز 7، 32 بیتی بود فقط یکی ورژن 5.0.0.2026

یکی هم ورژن 5.0.0.2030 ..

زمانی که تازه لپ تاپ رو روشن کردم بازم یکی از درایور ها فکر میکنم مشکل داره اینطور که تو Device magager نگاه می کردم

مربوط به Microsoft WPD Enhanced Storage Password Driver میـشد من فایـل های دامـپ و Log زیـپ شده Eset sysInspector

که مربوط به بلو اسکرین های جدید هستن رو دوباره آپ کردم که اگر نیاز هست دوباره چک کنید ..

فایل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فایل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از وقتی که می ذارین

بازم درایورهای بلوتوث مشکل دارند و ارور می زنن.
    1-شما با برنامه ccleaner رجیستری رو تمیز کنید .

2-داخل Run ویندوز تایپ کنید verifier تا برنامه Driver Verifier باز بشه. این برنامه درایورها رو یکی یکی یا کلی تست می کنه . شما یکبار بصورت تکی درایورهای
    usbhub.sys , vbtusb.sys و ... رو چک کنید .( با استفاده از برنامه sysInspector درایورهای مشکل دار رو پیدا کنید ). اگر در حین چک کردن هر کدوم از درایورها صفحه آبی داشتید فایل دامپ مربوطه در پوشه مینی دامپ ذخیره میشه . خودتون میتونید بوسیله برنامه blue screen viewer فایلهای دامپ رو چک کنید . اینطوری دقیقاً مطمئن میشید که مثلاً آیا درایور بلوتوث مشکل داره یا نه یا آیا درایور بایوس مشکل داره یا نه . لینک آموزش کامل رو هم واستون میزارم :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یکبار هم درایورها رو بصورت کلی و اتوماتیک چک کنید .
    دقیقا چند دقیقه پیش هم یکی از کاربران از این قابلیت استفاده کرد و درایور اصلی که باعث ایجاد خطا بود پیدا شد و ظاهرا فعلا مشکلش حل شد.

3-
    Microsoft WPD Enhanced Storage Password Driver رو هم بوسیله نرم افزار
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که از سافت گذر میگیرید آپدیت کنید .

4-
    داخل cmd دستور
    sfc /scannow رو تایپ کنید تا ویندوز فایلهای مشکل دار رو تعمیر کنه .

2. 2 کاربر از mosayeb.heydari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

با عرض سلام . تا هنوز هستین لطفا راهنماییم کننین . من دوباره بعد از آخرین پستی که دادم رفتم و مراحلی را که گفته بودید را دقیقا انجام دادم و برنامه verifier هیچ درایوری را مشکل دار نشناخت تا این که آن را غیر فعال کردن و بعد از چند دقیقه که کامپیوتر روشن شده بود با صفحه آبی دیگری رو به رو شدم کا ارور آن به صورت عددی بود نه به صورت حروفی و کامپیوتر خود به خود ریست شد و دیگر صفحه آبی نیامد که ارور را یادداشت کنم.
    لطفا فایل دامپ رو ببنید اگر مشکل داشت لطفا بگید :

اگه نباشه جاش خالی می مونه mosayeb.heydari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

با عرض سلام . تا هنوز هستین لطفا راهنماییم کننین . من دوباره بعد از آخرین پستی که دادم رفتم و مراحلی را که گفته بودید را دقیقا انجام دادم و برنامه verifier هیچ درایوری را مشکل دار نشناخت تا این که آن را غیر فعال کردن و بعد از چند دقیقه که کامپیوتر روشن شده بود با صفحه آبی دیگری رو به رو شدم کا ارور آن به صورت عددی بود نه به صورت حروفی و کامپیوتر خود به خود ریست شد و دیگر صفحه آبی نیامد که ارور را یادداشت کنم.
    لطفا فایل دامپ رو ببنید اگر مشکل داشت لطفا بگید :
    از فایل دامپ که چیزی نمیشه متوجه شد . بنظر هم مشکل خاصی نمیاد. ولی اگه فقط همون یه بار بوده خیلی اهمیت نداره .
    این ویندوز 8 هم شده بلای جون این تاپیک . منظورم شما نیستی ها کلاً میگم . ملت میرن یه ویندوزی که هنوز امتجانشو پس نداده و درایورهاش کامل نیومده رو نصب میکنن بعد هم صفحه آبی و باگ و ... واسشون ایجاد میشه . هر روزم دستشون بنده به ویندوز و آپدیت و درایور و ... !
    منم خودم یه چند وقت پیش 8 واسه لپ تاپم نصب کردم دیدم هر روز یه مشکلی داره . بیخیالش شدم پاکش کردم یه ویندوز 7 سرویس پک یک با آپدیت های جدید نصب کردم . جونم راحت شد! والا !
    یه چیز رو هم که من توی بیشنر خبرها خوندم این بوده که کلاً توی دنیا از ویندوز 8 استقبالی به اون صورت نشده !

5. 2 کاربر از mosayeb.heydari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام استاد حیدری
    امروز رو یه هارد دیگه 7، 64 بیتی سرویس پک 1 نصب کردم هنوز هیچ آنتی ویروسی روش نصب نکردم، درایورهای مادربورد و گرافیک رو نصب کردم ولی هنوز آپدیت شدش رو نصب نکردم، برنامه مهندسی مطلب رو فقط نصب کردم، راحت نصب شد، ولی حدود نیم ساعت بعد یه BSOD داد فایلش رو براتون میزارم، یه بررسی کنین، میگم این BSOD به خاطر ناسازگاری رم و مادربورد نیست؟

7. این کاربر از empire_omid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ahmad20062's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    Last edited by ahmad20062; 14-08-2013 at 08:07.

اگه نباشه جاش خالی می مونه 0015351971's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام
    آقا من بررسی کرد خودم متوجه شدم مشکل از یکی از رم هامه که بلو اسکرین میده
    میشه کاریش کرد رمم رو ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه 880446534's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    واسه من که بعد از این که یه نرم افزار ریجستری (مال شرکت وین مایند) نصب کردم (تا اینجا مشکلی نیست) و ریجستری رو یه اسکن کرد و بعد از پاک کردن ریجستری ، صفحه ابی می اد.
    گفتم ویندوز عوض کنم شاید خوب شه ، ولی وقتی درایور هام و نصب کردم (البته بعضی هاشو از این ور اونور دانلود کردم) دیدم باز اومد. بهد از مدتی گفتم IE9 نصب کنم که دیگه موقع نصب باز اومد 2-3 بار هم اومد.
    حالا مشکل از کجاست ؟
    اگه مشکل از رم باشه نرم افزاری واسه تست رم و پایه هاش معرفی کنید (با دستور memory diagnostic چک کرئم ولی هیچ اروری نداشت) . اخه لبتاب و نمی تونم باز کنم ،پلمپه!
    البته ویندوز و با اکرونیز ریکاوری کردم به همون موقعی که صفحه ابی نداشتم ، ولی باز می آد.

صفحه ابی 10 دقیقه پیش هم اومد.
    فایل هارو گذاشتم ولی خبری از فایل،تو پوشه minidump نبود
    ولی اون دوتا فایل رو از نرم افزار های پست اول گذاشتم

راستی
    لبتابم msi fx620dx
    corei7 2.2 GHz - 8Gb ram - 1Gb nvidia 540m - 750gb HDD western digital
    ویندوز سون (مال شرکت پرند ) 64 بیتی با "ویندوز لودر" کرک کردم
    Last edited by 880446534; 15-08-2013 at 16:44.

11. این کاربر از 880446534 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام خواهش میکنم عزیز .
    احتمال زیاد ویندوزت ویروس داره . چون یه پروسس مشکوکی توی ویندوز هست بنام srvany.exe که واسه اجرای سرویس ها (و فایلهای اجرایی )هست . اتفاقاً در زمان اجرای KM و IDM هم این پروسس اجرا شده . شما:
    1- همه اجراهای این پروسس رو توی قرنتینه کسپر بزار .
    2- اگه باز بلواسکرین داشتی کسپر رو بطور کامل پاک کن و با آنتی ویروس های آوست یا آویرا آپدیت شده سیستم رو موقع بوت اسکن عمیق بزن .
    3- بعد از اینکه کار بالا رو انجام دادی IDM و KM player رو هم پاک کن .
    4- اگه باز مشکل داشتی درایورهای بلوتوث لپ تاپ( و ماوس! ) و درایور صدات رو هم آپدیت کن .(درایور صدا رو از سایت رسمی آپدیت کن:
    5- اگه باز مشکل داشتی درایور بایوس رو هم آپدیت کن .
    6- اگه باز مشکل داشتی احتمالا مشکل سخت افزاریه رم یا هارده :
    هاردت رو با نرم افزار Hard Drive inspector چک کن و رم ها رو هم با memtest چک کن. طریقه کار با memtest رو هم توی پستهای قبلیم توضیح دادم .
    در هر صورت نتیجه رو اعلام کن .

موفق باشی/

سلام دوباره بر مهندس عزیز
    مهندس جان شرمنده که خیلی دیر شد تا تشکر کنم (پست اول گفته بود بی مورد چیزی ننویسید ما هم گوش کردیم ) و بعد اینکه تا اومدم گزارش کارو بنویسم شما تشریف نداشتین .
    خلاصه اینکه با توجه به توصیه شما من پیش رفتم که :

1. اون srvany.exe رو گذاشتم تو قرنطینه kaspersky ولی باز blue screen داشتم.
    2.hardware هم کلا چک کرده بودم اونم مشکل نداشت ولی باز blue ...
    3.رفتم anti virus بریزم kasper نذاشت منم نمیخواستم پاکش کنم چون 3000 روز active بود
    ولی kasper 2013 رو ریختم شروع کردم به scan که همش وسطش blue داشتم
    تا بلاخره یه ویروس رو پیدا کرد، اون رو که حذف کرد ........................ blue screen هم جان به جهان آفرین تسلیم کرد
    البته بعدشم چند تا دیگه هم پیدا کرد که همه الان تو شب هفت به سر میبرن

در نهایت یک تشکر ویژه از شما بابت وقت ارزشمندی که به رایگان در اختیار من و دوستان من قرار میدهید.

ممنون

13. این کاربر از panameraaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

از فایل دامپ که چیزی نمیشه متوجه شد . بنظر هم مشکل خاصی نمیاد. ولی اگه فقط همون یه بار بوده خیلی اهمیت نداره .
    این ویندوز 8 هم شده بلای جون این تاپیک . منظورم شما نیستی ها کلاً میگم . ملت میرن یه ویندوزی که هنوز امتجانشو پس نداده و درایورهاش کامل نیومده رو نصب میکنن بعد هم صفحه آبی و باگ و ... واسشون ایجاد میشه . هر روزم دستشون بنده به ویندوز و آپدیت و درایور و ... !
    منم خودم یه چند وقت پیش 8 واسه لپ تاپم نصب کردم دیدم هر روز یه مشکلی داره . بیخیالش شدم پاکش کردم یه ویندوز 7 سرویس پک یک با آپدیت های جدید نصب کردم . جونم راحت شد! والا !
    یه چیز رو هم که من توی بیشنر خبرها خوندم این بوده که کلاً توی دنیا از ویندوز 8 استقبالی به اون صورت نشده !
    سلام عزیز خوبی ببخشید باز مزاحم شدم باز سیستم چند باری فریز شد و صفحه ابی اومد هر جفت فایل ها رو برات اپ کردم ممنون میشم راهنمایی کنی چی کار کنم
    راستی یه اموزش هم بده در رابطه با sys inspector که چطور فایل های مشکل دارو پیدا کنم با تشکر از وقتی که میزاری
    Last edited by BEHZAD2007; 17-08-2013 at 17:47.

اگه نباشه جاش خالی می مونه 880446534's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    واسه من که بعد از این که یه نرم افزار ریجستری (مال شرکت وین مایند) نصب کردم (تا اینجا مشکلی نیست) و ریجستری رو یه اسکن کرد و بعد از پاک کردن ریجستری ، صفحه ابی می اد.
    گفتم ویندوز عوض کنم شاید خوب شه ، ولی وقتی درایور هام و نصب کردم (البته بعضی هاشو از این ور اونور دانلود کردم) دیدم باز اومد. بهد از مدتی گفتم IE9 نصب کنم که دیگه موقع نصب باز اومد 2-3 بار هم اومد.
    حالا مشکل از کجاست ؟
    اگه مشکل از رم باشه نرم افزاری واسه تست رم و پایه هاش معرفی کنید (با دستور memory diagnostic چک کرئم ولی هیچ اروری نداشت) . اخه لبتاب و نمی تونم باز کنم ،پلمپه!
    البته ویندوز و با اکرونیز ریکاوری کردم به همون موقعی که صفحه ابی نداشتم ، ولی باز می آد.

صفحه ابی 10 دقیقه پیش هم اومد.
    فایل هارو گذاشتم ولی خبری از فایل،تو پوشه minidump نبود
    ولی اون دوتا فایل رو از نرم افزار های پست اول گذاشتم

راستی
    لبتابم msi fx620dx
    corei7 2.2 GHz - 8Gb ram - 1Gb nvidia 540m - 750gb HDD western digital
    ویندوز سون (مال شرکت پرند ) 64 بیتی با "ویندوز لودر" کرک کردم
    سلام
    مثه اینکه کسی نمی خواد جواب مارو بده
    همین 10 دقیقه پیش (4:25) دوباره بعد از 2 روز صفحه ابی اومد. ریست شد و رفتم سر وقت پوشه ی C:\Windows\MiniDump
    ولی باز خالی بود ، فایل مخفی هم نداشت.
    نمی خواین بگین این لبتاب ما چه مرگه شه ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •