تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 103 اولاول ... 91516171819202122232969 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 1025

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی زبان آلمانی

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با سلام به همه دوستان آيا كسي لينكي از كتاب‌هاي معلم متد شغيته schritte lehrerhandbuch سراغ داره من فقط تونستم فايل مربوط به جلد اول رو پيدا كنم اگر كسي جلد‌هاي ديگه رو سراغ داره ممنون ميشم لينكش رو بذاره
    ! Willkommen im Forum

از Schritte من هم فقط کتاب معلم 1 رو دارم. برای جلد های بعدش ولی کتاب معلم ورژن Schritte International هست فقط.

اگر به کارتون میاد بگید جلد هایی رو که می خواید قرار بدم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

Danke
    Schritte International رو خودم دارم اون كتاب رو براي Hörtext هاش مي‌خواستم كه با Schritte International فرق داره با اين حال از لطف شما ممنون اين تاپيك خيلي مطالب مفيدي داره البته در سايت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه بعضي از كتاب‌هاي اين تاپيك از اون‌جا لينك شدن خيلي كتاب‌هاي جالب‌تري هم هست ولي عضويتش دعوت‌نامه مي‌خواد اگر بشه بقيه كتاب‌هاش مثلاً كل مجموعه دودن 12 جلدي رو هم بذاريد خيلي خوب ميشه حتي ديدم بعضي جلدهاي اين مجموعه پادكست هم داره كه ميتونه خيلي مفيد باشه من تا حالا تو هيچ سايتي مجموعه نسبتا كاملي از اين سري رو نديدم اغلب فقط جلد 1 و 5 و 7 هست ولي 2 و 10 و بقيه جلدها هم خيلي خوب هستن.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

Danke
    Schritte International رو خودم دارم اون كتاب رو براي Hörtext هاش مي‌خواستم كه با Schritte International فرق داره با اين حال از لطف شما ممنون اين تاپيك خيلي مطالب مفيدي داره البته در سايت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه بعضي از كتاب‌هاي اين تاپيك از اون‌جا لينك شدن خيلي كتاب‌هاي جالب‌تري هم هست ولي عضويتش دعوت‌نامه مي‌خواد اگر بشه بقيه كتاب‌هاش مثلاً كل مجموعه دودن 12 جلدي رو هم بذاريد خيلي خوب ميشه حتي ديدم بعضي جلدهاي اين مجموعه پادكست هم داره كه ميتونه خيلي مفيد باشه من تا حالا تو هيچ سايتي مجموعه نسبتا كاملي از اين سري رو نديدم اغلب فقط جلد 1 و 5 و 7 هست ولي 2 و 10 و بقيه جلدها هم خيلي خوب هستن.
    Bitte schön

از اون مجموعه 12 جلدی دودن که همشون نسخه نرم افزاری ندارند. تعدادیشون دارند به همراه یک سری دیگه خارج از اون مجموعه. که تمام دودن هایی که ازشون نسخه نرم افزاری موجود هست رو دارم و تقریبا تمام اصلی هاش رو قبلا در تاپیک قرار دادم.

اون جلد 2 و 10 هم که گفتید الان یادم نیست مربوط به کدوم دودن ها میشند. اگر دودن خاصی رو میخواید که قرار ندادم، بگید تا حتما آپلود کنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

مهم نيست كه نرم افزاري باشه اگر pdf باشه چه بسا بهتر هم هست چون ميشه روي ريدير هم ازش استفاده كرد. من اسامي اون جلدهايي رو كه مدنظر دارم از سايت دودن لينك مي‌كنم بعضي‌هاش رو يا ميشه گفت اغلبش در همون سايتي كه گفتم لينك شده كه احتمالا شما بهش دسترسي داريد ممنون ميشم اگه زحمتش رو بكشيد. جلدهاي ديگه هم ميتونه مفيد باشه البته بيشتر براي كساني كه با متن آلماني سرو كار دارند. فكر مي‌كنم شما تا به حال سه يا چهار جلد رو گذاشتيد. به جز اون موارد و اين جلدهايي كه من درخواست كردم جلد ششم كه فرهنگ تلفظ هست مخصوصاً براي تلفظ برخي نام‌ها و كلماتي كه از زبان‌هاي ديگه وارد آلماني شدن خيلي خوبه و جلد 3 كه فرهنگ تصويري هست. البته ممكنه كمي مفصل و تخصصي به نظر بياد ولي واقعا كامله و خيلي ميتونه مفيد باشه. سپاس‌گزارم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

مهم نيست كه نرم افزاري باشه اگر pdf باشه چه بسا بهتر هم هست چون ميشه روي ريدير هم ازش استفاده كرد. من اسامي اون جلدهايي رو كه مدنظر دارم از سايت دودن لينك مي‌كنم بعضي‌هاش رو يا ميشه گفت اغلبش در همون سايتي كه گفتم لينك شده كه احتمالا شما بهش دسترسي داريد ممنون ميشم اگه زحمتش رو بكشيد. جلدهاي ديگه هم ميتونه مفيد باشه البته بيشتر براي كساني كه با متن آلماني سرو كار دارند. فكر مي‌كنم شما تا به حال سه يا چهار جلد رو گذاشتيد. به جز اون موارد و اين جلدهايي كه من درخواست كردم جلد ششم كه فرهنگ تلفظ هست مخصوصاً براي تلفظ برخي نام‌ها و كلماتي كه از زبان‌هاي ديگه وارد آلماني شدن خيلي خوبه و جلد 3 كه فرهنگ تصويري هست. البته ممكنه كمي مفصل و تخصصي به نظر بياد ولي واقعا كامله و خيلي ميتونه مفيد باشه. سپاس‌گزارم

هر سه تا دودنی که لینک کردید رو در پست های بعد قرار میدم.

غیر از این ها 6 دودن دیگه رو قبلا در تاپیک قرار دادم. از آرشیو واقع در پست سوم صفحه اول میتونید پیداشون کنید.

Duden Aussprache نرم افزار نداره ولی pdf هست که اون هم رو در پست های بعد قرار میدم.

دودن تصاویر ولی نرم افزار نداره و pdf هم من ازش چیزی پیدا نکردم. ورژن های قدیمیش نرم افزار داشت ولی الان دیگه نداره.

6. 3 کاربر از omid-p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض Duden : Richtiges und gutes Deutsch

Duden : Richtiges und gutes Deutsch

(Auflage 7 (2011

Das Wörterbuch der sprachlichen Zweifelsfälle

Die typischen Zweifelsfälle der deutschen Sprache – verständlich erklärt und benutzerfreundlich aufbereitet im elektronischen Wörterbuch „Duden – Richtiges und gutes Deutsch“.

Formulierungshilfen und zahlreiche Praxisbeispiele geben Antworten auf die wichtigsten Fragen zur korrekten Schreibung, zu grammatischen Details und stilistischen Feinheiten.

So wird das Wörterbuch zum unverzichtbaren Nachschlagewerk für den täglichen Gebrauch. Über die Duden-Bibliothek lässt es sich zudem mit allen anderen elektronischen Wörterbüchern kombinieren
    Size : 4 MB

Password : forum.p30world.com
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    (این دیکشنری رو باید از داخل برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نصب و اجرا کنید.)
    Last edited by omid-p30; 04-12-2012 at 14:17.

8. 4 کاربر از omid-p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض Duden : Das Herkunftswörterbuch

Duden : Das Herkunftswörterbuch

Size : 4 MB

کد:
    (این دیکشنری رو باید از داخل برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نصب و اجرا کنید.)
    Last edited by omid-p30; 04-12-2012 at 14:18.

10. 5 کاربر از omid-p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض Duden : Das Bedeutungswörterbuch

Duden : Das Bedeutungswörterbuch

(Auflage 4 (2010

Wortschatz und Wortbildung

Die Grundbausteine unseres Wortschatzes. Das Bedeutungswörterbuch erschließt diesen über die Bedeutung der Worte, ist wichtig für das Erkennen sprachlicher Zusammenhänge und fördert den schöpferischen Umgang mit der deutschen Sprache

Size : 8 MB

کد:
    Last edited by omid-p30; 04-12-2012 at 14:18.

12. 5 کاربر از omid-p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض Duden : Das Aussprachewörterbuch

Duden : Das Aussprachewörterbuch

Unerlässlich für die richtige Aussprache

Das aktuelle Aussprachewörterbuch des Deutschen - ein Leitfaden für die Verständigung im ganzen deutschen Sprachraum und für Menschen aller Schichten und Berufe. Mit einer anschaulichen Einführung in die Regeln der deutschen Standardaussprache und mit zahlreichen Tabellen und Grafiken

Duden Band 6 Aussprachewoerterbuch
    Publication date: 1990
    Number of pages: 400
    Format / Quality: .pdf
    Size: 225 MB comprimido en .rar

کد:

14. 5 کاربر از omid-p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

Ich habe eine frage , wie kann gentive benutzen ?

16. این کاربر از Vicious بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •