تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 140 اولاول ... 91516171819202122232969119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

اگه نباشه جاش خالی می مونه Max.Pain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بزن عزیز
    مفید واقع میشه

اکثر شامپو ها همینه منم شامپو ضد چربی و ضد شوره مای و فولیکا میزنم چشام میسوزه خیلی حتی یکی دو ساعت بعد بیرون اومدن از حموم
    فولیکا و سایر شامپوهای مخصوص چربی و شوره نباید وارد چشم بشن کاتالوگ یا برچسب روی شاکپو رو هم بخونی نوشته !!!

2. این کاربر از Max.Pain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

شامپوی head & shoulders که فرانسوی هست گمونم ؟
    خیلی حال میکنم باهاش بوی سیب تازه میده !!
    البته الان یه مدت اصلش پیدا نمیشه !!
    اگه هم تموم کنم به ناچار Dove استفاده میکنم..بد نیست..
    شامپو بدن هم که اسپورتی که خیلی خنک هم هست استفاده میکنم یخ میزنم اصن

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

فولیکا و سایر شامپوهای مخصوص چربی و شوره نباید وارد چشم بشن کاتالوگ یا برچسب روی شاکپو رو هم بخونی نوشته !!!
    میدونم ولی خوب یه ذره هم وارد شه کارت زاره تا موقع خوابیدن

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

والا برای شامپو، من موهام بسیار چرب و شوره داره (تا حدی که بعد از 2 روز کاملا موهام چرب شده و حالت خشکی پیدا میکنه و به هم میچسبه) تا حالا Nivea و Head & Shoulder و ایوان و Clear زدم که بهتر از همه شامپو Clear بوده(همون نوعش که به تقویت ریشه ی مو هم کمک میکنه) و واقعا نسبت به بقیه ی شامپوها برتری داره. حالا اگر دوستان امتحان کردن و بهتر از Clear هم داشتن، راهنمایی کنن... قیمت هم بدید بد نیست.

البته، به طرز فجیعی و به دلیل ارثی، موهام ریزش داره از وقتی که Clear میزنم کمتر شده، ولی خوب بازم ضایعه... مامانم میگه: "بدبخت بت زن نمیدن..." منم میگم میرم کامل تاس میکنم کلاسشم بیشتره، تازه بعدش دیگه نیاز به شامپوهای جفنگ ندارم، همین تخم مرغی های داروگر رو میگیرم ".
    Last edited by soroosh_cz; 07-04-2012 at 16:30.

6. 3 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه 1m1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

بچه ها یکی یه شامپو خوب معرفی کنه ، تازگی ها موهام چرب شده و میریزه
    head & shoulders استفاده میکنم
    شامپو ایرانی کُلتار خیلی خوب جواب داده است.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

والا برای شامپو، من موهام بسیار چرب و شوره داره (تا حدی که بعد از 2 روز کاملا موهام چرب شده و حالت خشکی پیدا میکنه و به هم میچسبه) تا حالا Nivea و Head & Shoulder و ایوان و Clear زدم که بهتر از همه شامپو Clear بوده(همون نوعش که به تقویت ریشه ی مو هم کمک میکنه) و واقعا نسبت به بقیه ی شامپوها برتری داره. حالا اگر دوستان امتحان کردن و بهتر از Clear هم داشتن، راهنمایی کنن... قیمت هم بدید بد نیست.

البته، به طرز فجیعی و به دلیل ارثی، موهام ریزش داره از وقتی که Clear میزنم کمتر شده، ولی خوب بازم ضایعه... مامانم میگه: "بدبخت بت زن نمیدن..." منم میگم میرم کامل تاس میکنم کلاسشم بیشتره، تازه بعدش دیگه نیاز به شامپوهای جفنگ ندارم، همین تخم مرغی های داروگر رو میگیرم ".
    منم تعریف clear رو زیاد شنیدم
    منم موهام مثه شماست
    شدیدا چرب+شوره و پوسته های درشت دکتر رفتم انواع شامپوها رو تست کردم کچل کردم فایده نداشت
    حالا میخوام کلیر مخصوص موهای چرب رو بگیرم
    فقط قیمتشون چنده ؟

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

فقط شامپوی ایرانی استفاده کنید چون اگه شامپو های فرانسه ویا .... شامپو هستنند دیگه نباد تو ایرن کشور ها کسی کچل بشه پش شامپوی ایرانی استفاده کنید شامپو سیر پرژک هم که خیلی خوبه من که نتیجه گرفتم.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

فقط شامپوی ایرانی استفاده کنید چون اگه شامپو های فرانسه ویا .... شامپو هستنند دیگه نباد تو ایرن کشور ها کسی کچل بشه پش شامپوی ایرانی استفاده کنید شامپو سیر پرژک هم که خیلی خوبه من که نتیجه گرفتم.
    تولید ملی حمایت ملی دیگه ؟
    ربطی نداره اولا اینکه فکر میکنم و تا اونجایی که میدونم کشورهای خارجی امار کچلیشون حداقل از ایران کمتره
    بعدشم فقط مسئله کچلی نیست شامپوهای ضد شوره و چربی و اینا هم هست که محصولات خارجی حرف اول میزنن
    به نظر من که به جرات اکثر شامپوهای ایرانی رو تست کردم تو این 7-8 سال شامپوهای ایرانی اکثرشون بدرد نخور هستند و فقط سینره و فولیکا توشون خوبه
    مثلا همین سیر پرژک رو امتحان کردم من سه چهار سال قبل اینکه اصلا این شامپو سیر پرژک بیاد یه شامپو خارجی دیگه خریده بودم 10 هزار تومن فکر کنم بعد که سیر پرژک دیدم تبلیغشو کاملا متعجب شدم چون کاملا بسته بندی و ظرفش کپی کامل از اون شامپو خارجی بود

کاربر فعال OS X SAMCRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Charming

پيش فرض

تولید ملی حمایت ملی دیگه ؟
    ربطی نداره اولا اینکه فکر میکنم و تا اونجایی که میدونم کشورهای خارجی امار کچلیشون حداقل از ایران کمتره
    بعدشم فقط مسئله کچلی نیست شامپوهای ضد شوره و چربی و اینا هم هست که محصولات خارجی حرف اول میزنن
    به نظر من که به جرات اکثر شامپوهای ایرانی رو تست کردم تو این 7-8 سال شامپوهای ایرانی اکثرشون بدرد نخور هستند و فقط سینره و فولیکا توشون خوبه
    مثلا همین سیر پرژک رو امتحان کردم من سه چهار سال قبل اینکه اصلا این شامپو سیر پرژک بیاد یه شامپو خارجی دیگه خریده بودم 10 هزار تومن فکر کنم بعد که سیر پرژک دیدم تبلیغشو کاملا متعجب شدم چون کاملا بسته بندی و ظرفش کپی کامل از اون شامپو خارجی بود
    crystal منظورتونه ؟‌

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

سرچ کردم پیداش کردم
    فقط نگاه کنید کپی برداری رو :

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •