تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شما از چه سرويس ايميلي استفاده مي كنيد ؟ (مي توانيد همزم

راي دهنده
659. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • جي ميل

474 71.93%
  • ياهو ميل

403 61.15%
  • هات ميل

115 17.45%
  • ايميل شخصي سايت خودم

49 7.44%
  • موارد ديگر

36 5.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 19 از 68 اولاول ... 915161718192021222329 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 675

نام تاپيک: Yahoo ! mail - Gmail - Hot mail / سرويس هاي ايميل

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    من از جی میل استفاده میکنم
    ولی سوالها و مشخصاتی رو که روز اول که اکانتم رو میساختم وارد کردم یادم رفته چون اصلا اون موقع نمیدونستم که این سوال و جوابها به چه درد میخوره!
    حالا یوزر و پسورد ایمیلم رو دارم و راحت ازش استفاده میکنم
    آیا امکان داره که بفهمم مشخصاتی و سوال و جوابهایی که روز اول وارد کردم چی بوده؟
    تو بخش تنظمیات یوزر اکانت می تونی این موارد رو تنظمی کنی.

آخر فروم باز godsmak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پایتخت جهان

2

مشکل عجیب با Gmail !!!
    درود به همه دوستان.
    حدود یک هفته است که با Gamil به یه مشکل اساسی خوردم،
    و اونم اینه که هر میلی که برام میاد میره توی پوشه Trash و این در صورتیه که
    من هیچکدوم از این ایمیل ها رو Filter نکردم تا Delete بشن؟؟؟!!!
    در ضمن هر میلی هم که می فرستم به پوشه Trash منتقل میشه!
    اگه ممکنه یکی منو راهنمایی کنه که بدجوری کلافه شدم.
    یکی هم جواب منو بده!
    بدجوری قاطی کردم دیگه، هر روز باید حدود 100 تا ایمیل Trash شده رو زیر و رو کنم تا میل های اصلی مو پیدا کنم!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

یکی هم جواب منو بده!
    بدجوری قاطی کردم دیگه، هر روز باید حدود 100 تا ایمیل trash شده رو زیر و رو کنم تا میل های اصلی مو پیدا کنم!!!
    دقیقا نمی دونم!ولی فکر کنم قدرت ----- آنتی اسپم جیمیل زیاد شده.برای همین ایمیل ها در قسمت اسپم می روند!

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

یکی هم جواب منو بده!
    بدجوری قاطی کردم دیگه، هر روز باید حدود 100 تا ایمیل trash شده رو زیر و رو کنم تا میل های اصلی مو پیدا کنم!!!
    سعی کن یک نوع ----- گذاری جدید بزار که هر چی ایمیل از ادرس های خاص امد بره تو پوشه ایمیل( انهایی که اشتباهی رفتن رو این کار رو انجام بده)

حـــــرفـه ای Hamid Reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

10 کار جالب که احتمالأ با Gmail انجام نمی‌دادید!

به جرأت میتوان گفت پس از سرویس ایمیل یاهو ، اکنون Gmail پرطرفدارترین صندوق پستی الکترونیکی محبوب کاربران است. Gmail با داشتن ظرفیتی تقریبأ نامحدود و نوآوری های مختلف توانسته است امکانات سودمندی را برای استفاده کنندگان فراهم کند. اما Gmail هم بمانند تمامی نرم افزارها و سرویس های اینترنتی دیگر ، قابلیتهای تقریبأ مخفی ای دارد. در این ترفند قصد داریم به معرفی 10 کار جالب که احتمالأ تاکنون با Gmail خود انجام نمیداد بپردازیم!

1- سازمان‌دهی جلسات و قرارها در جی‌میل
    البته این ویژگی به درد کسانی می‌خورد که خیلی از سیستم تقویم گوگل استفاده می‌کنند و کارهایشان را با استفاده از آن سازمان‌دهی می‌کنند.
    وقتی یک میل برای شخصی می‌فرستید و قراری با او می‌گذارید ، می‌توانید در خود جی‌میل قرار را با کلیک بر روی Add event info سازمان‌دهی کنید ، به این ترتیب قرار به صورت خودکار وارد تقویم گوگل شما می‌شودو شخص دریافت‌کننده میل هم می‌تواند به سادگی قرار را وارد تقویم خود کند.

2- چت آفلاین
    تقریبا مثل یاهو مسنجر می‌شود در جی‌میل هم برای یک شخص آفلاین گذاشت.

3- جستجوی پیشرفته
    بسیاری از کاربران جی‌میل برای پیدا کردن یک میل خاص از قسمت جستجوی جی‌میل استفاده می‌کنند. اما کاربران بسیار کمتری از جستجوی پیشرفته جی‌میل استفاده می‌کنند. جستجوی پبیشرفته می‌تواند پیدا کردن میل‌ها را بسیار آسان کند ، چرا که می‌شود برای مثال جستجو را محدود به میل‌های ارسالی فقط یک نفر ، یک بازه زمانی مشخص یا میل‌های حاوی پیوست کرد.

4- تذکر به روز شدن گفتگو
    فرض کنید میل‌های زیادی را با فردی رد و بدل کرده‌اید و مرتب میل نوشته‌اید و پاسخ گرفته‌اید ، جی‌میل در این طور مواقع میل‌ها را در قالب یک گفتگو یا Conversation مرتب می‌کند. گاهی وقتی دارید پاسخی برای یک گفتگو می‌نویسید ، مخاطب شما میل می‌فرستد. در این طور مواقع یک تذکر به روز شدن گفتگو Conversation update notification ظاهر می‌شود:

5- لینک‌های هوشمند سمت راست
    جی‌میل به صورت خودکار متن میل‌ها را پردازش می‌کند ، اگر در متن میل به جای خاص و یا به قراری در وقت معینی اشاره شده باشد ، در سمت راست لینک‌هایی ظاهر می‌شود که کاربر را به سرویس گوگل مپ راهنمایی می‌کند تا مکان مورد نظر را ببنید و یا به کار پیشنهاد می‌شود که قرار مورد نظر را وارد سرویس تقویم گوگل کند تا فراموش نکند

6- از جی‌میل برای موبایل استفاده کنید
    البته اگر موبایلتان امکان دسترسی به اینترنت را دارد.

7- چرا با چت جواب نمی‌دهید؟!
    برای من بارها پیش آمده که میلی برای یکی از دوستان فرستاده‌ام و چون دوستم آنلاین بوده ، بلافاصله پاسخ میل را گرفته‌ام. این طور وقت‌ها آدم متوجه می‌شود که گیرنده میل ، در همان لحظه آنلاین است.
    در این طور مواقع اگر مجددا با شخص مورد نظر مجددا کار داشتیم بهتر است به جای رد و بدل کردن میل به صورت عادی در قالب چت به گفتگو با وی بپردازیم : replying by chat

8- ابزار یا گجت جی‌میل را به صفحه شخصی گوگل اضافه کنید
    صفحه شخصی گوگل ، صفحه‌ای است که شما می توانید با اضافه کردن آدرس خروجی فید سایت‌های مختلف ، تقویم و یک سری ابزار یا gadget به آن ، صفحه بسیار جالبی به میل خود درست کنید که که حاوی چکیده‌ای از اطلاعات و خبرهای روز باشد : از وضعیت آب و هوا گرفته تا آخرین اخبار روز و از عکس‌های زیبای نشنال جئوگرافیک گرفته تا مناسبت‌های تاریخی روز.
    بهتر است به صفحه شخصی خودتان ، گجت جی‌میل را هم اضافه کنید.

9- اسناد ضمیمه میل را در Google Docs & Spreadsheets ببینید
    فرض کنید میلی برای شما فرستاده شده که یک فایل word یا Excel دارد و شما برنامه word یا Excel را به هر علت در سیستمتان ندارید. چه می‌کنید؟
    - شما می‌توانید با کلیک روی open as a Google Docs & Spreadsheets در پایین فایل‌های پیوست‌شده ، فایل‌ها را با استفاده از سرویس آنلاین گوگل ببیند و حتی انها را ویرایش کنید!
    - شما می‌توانید فایل word را با فرمت HTML ببنید.
    - شما می‌توانید فایل PowerPoint را به صورت یک اسلایدشوی فلش ببینید.

پس میِ‌بینید که در یک سیستم بدون برنامه ، تنها با یک مرورگر هیچ وقت در هنگام چک کردن میل‌هایی با این فایل‌ها دچار مشکل نخواهید شد.

10- اضافه کردن آدرس میل‌های دیگر در قسمت مبدأ میل : فرض کنید شما میل‌های دیگری مثلا در شرکتی که کار می‌کنید و یا دانشگاهی که تحصیل می‌کنید ، دارید و مسئولان شرکت و دانشگاه ، فقط با همان میل به شما جواب می‌دهند. در عین حال نمی‌خواهید برای فرستادن میل به صورت مرتب ، وارد دیگر حساب‌های میل خودتان بشوید.
    جی‌میل چنین کاری را ممکن می‌کند:

- وارد حساب کاربری خود در جی‌میل شوید.
    - روی settnig در گوشه شمال شرقی صفحه میل! کلیک کنید و بعد برگه Accounts را باز کنید.
    - در قسمت Send mail as روی Add another email address کلیک کنید.
    - نام و آدرس میل دیگرتان را بنویسید.
    - روی Next Step کلیک کنید. جی‌میل برای اینکه تشخیص دهد آدرس میل دیگر واقعا متعلق به ماست یک ایمیل تأییدی می‌فرستد ، شما باید آن میل را باز کند و روی لینکش کلیک کنید تا این مرحله هم انجام شود.
    - کار تمام است و از این به بعد می‌توانید وقتی در جی‌میل هستید ، ایمیل‌هایی با آدرس میل‌های دگرتان بفرستید. شخص دریافت‌کننده میل چنین چیزی را می‌بیند:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Hamid Reza; 02-12-2008 at 16:44.

6. این کاربر از Hamid Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

8- ابزار یا گجت جی‌میل را به صفحه شخصی گوگل اضافه کنید
    صفحه شخصی گوگل ، صفحه‌ای است که شما می توانید با اضافه کردن آدرس خروجی فید سایت‌های مختلف ، تقویم و یک سری ابزار یا gadget به آن ، صفحه بسیار جالبی به میل خود درست کنید که که حاوی چکیده‌ای از اطلاعات و خبرهای روز باشد : از وضعیت آب و هوا گرفته تا آخرین اخبار روز و از عکس‌های زیبای نشنال جئوگرافیک گرفته تا مناسبت‌های تاریخی روز.
    بهتر است به صفحه شخصی خودتان ، گجت جی‌میل را هم اضافه کنید.
    برای این میشه بیشتر توضیح بدید ؟

حـــــرفـه ای Hamid Reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

برای این میشه بیشتر توضیح بدید ؟
    تو صفحه اول سایت google.com اون بالا سمت راست یه گزینه داره به نام igoogle که اگه روش کلیک کنید کلی گزینه میاد که هر کدوم یه چیزی روی صفحه اول google ایجاد میکنه
    یکی از اون گزینه ها gmail هست که میشه بهش اضافه کرد
    هر کدوم را انتخاب کردید باید بعدش save را بزنید تا تغییرات را مشاهده کنید
    ممنون

9. این کاربر از Hamid Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام

وقتی وارد ایمیل یاهو میشیم سمت چپ صفحه زیر inbox و draft و اینا ... Search shortcuts قرار داره، که یکی از گزینه هاش my photos هستش، که حتی اگر ایمیل هامونو پاک کنیم بازم عکساش اونجا باقی میمونه،

حالا میخواستم بدونم که چجوری میتونم عکسارو پاک کنم تا my photos خالی بشه که مثلا اگر خدایی نکرده ایمیلم هک شد کسی عکسامو نبینه ؟
    خیییلی ممنونم که اینقدر فرندلی از سوال من گذشتین

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خیییلی ممنونم که اینقدر فرندلی از سوال من گذشتین
    بهتره پسورد امن استفاده کنید به جای اینکه این ها رو بردارید !
    ممکنه عکسی بذارید تا ببینم کجا رو میگید ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه panteaaa55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض

سلام
    من از یاهو IP مورد نظر را پیدا کردم .

حالا از کجا بفهمم از کجاست ؟

از این آدرس چه سوء استفاده های میشه ؟

آیا امکان داره بتونن email یا system را هک کنند .؟

چجوری میشه IP را تغییر داد تا هنگام email زدن IP واقعی نیفته ؟

البته من از U92 استفاده می کنم ولی سرعتش خیلی پائین هست و اکثرا انواع سایت ها رو باز نمی کنه /.

ممنون میشم جواب من را بدین

2 سوال دیگه هم دارم .

1 - میخوام بدونم آیا میشه فهمید که email ارسال شده خوانده شده یا نه ؟

2- آیا میشه فهمید کسی که email را خونده از چه IP بوده ؟

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •