تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 33 اولاول ... 915161718192021222329 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 322

نام تاپيک: معرفي , آموزش و بحث در مورد کارتهای صدای فوق حرفه ای

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

5

كمك
    سلام
    بچه ها منم دقيقا مشكل mahdi_kh71 رو دارم
    راستش سر يه جرياني همه ي چيزايي كه رو مادر بورد نصب بود يا سوخت يا نيم سوز شد
    مثل كارت صدا
    فرستادم گارانتي الان كه برگشته هيچ فرقي نكرده.زنگ زدم ميگه شما ننوشتين مشكلش چي بوده اما ما تست كرديم موردي نداشته در حالي كه روش نوشته بودم !!
    كارت صداي من Audigy Value هست.روز اولي كه خريدم تا جايي كه يادم مياد هر سه تا خروجيش كار ميكرد اما بعد از اون اتفاق فقط خروجيه سبز كار ميكنه! من دارم اشتباه ميكنم يا واقعا كارت خرابه ؟

چون توي تنظيمات كارت صدا اگه CMSS 3D رو فعال كني در ظاهر همه ي باندا ميخونه اما مشخصه كه مثل قبل نيست.واضح ترين اشكالش اينه كه ساب اصلا كار نميكنه.لطفا كمكم كنيد.باز بفرستم گارانتي 1 ماه معطل بشم؟

اسپيكرم هم Edifier 5.1 هست
    Last edited by am00_messenger; 02-10-2007 at 16:01.

آخر فروم باز ebilove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بوشهر هستم فعلا

پيش فرض

كمك
    سلام
    مثل كارت صدا
    فرستادم گارانتي الان كه برگشته هيچ فرقي نكرده.زنگ زدم ميگه شما ننوشتين مشكلش چي بوده اما ما تست كرديم موردي نداشته در حالي كه روش نوشته بودم !!
    كارت صداي من Audigy Value هست.روز اولي كه خريدم تا جايي كه يادم مياد هر سه تا خروجيش كار ميكرد اما بعد از اون اتفاق فقط خروجيه سبز كار ميكنه! من دارم اشتباه ميكنم يا واقعا كارت خرابه ؟

چون توي تنظيمات كارت صدا اگه CMSS 3D رو فعال كني در ظاهر همه ي باندا ميخونه اما مشخصه كه مثل قبل نيست.واضح ترين اشكالش اينه كه ساب اصلا كار نميكنه.لطفا كمكم كنيد.باز بفرستم گارانتي 1 ماه معطل بشم؟

دوست عزیز کارت صدای شما احتمال زیاد مشکل داره

ولی روی یک سیستم دیگه و یک اس÷یکر دیگه هم چک کن

درود

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

ممنون بر مرد دريا
    فونت سيستمت ريخته بهم بعدا يك برنامه بهت مي دم مرد دريا

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام
    اگه سئوالم تکراریه معذرت می خوام

ایا ضعف کارت صدای انبرد نسبت به کارت صدای خارجی همون نسبتیه که کارت های گرافیک انبرد دارند

یعنی همه (اغلب) کارت های pci از کارت صذای انبرد قوی ترند

مثلادر یه مادر بورد جدید (نسبتا) با چیپست 975-965 یه کارت صدای 30 40 تومنی جواب می ده
    (برای یه سیستم نیمه حرفه ای خانگی !!!)

با تشکر

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

بله كارت صداهاي مادربردهاي قوي بهتر هستند بعضي از مادربردها كارت صداي قوي روشن هست كه كم هستند چون قيمت مادربرد گرون مي شود و براي رقابت خوب نيستند
    اگر كار حرفه اي نمي خواهي انجام بدي مشكلي نداري مادربردهاي چيپ P965 يا بالاترش
    مثلا يك مادربرد Msi داده كه كارت صداش آنبرد نيست Pci هست جالبه نه؟ كريتيو هست
    يا چيپ 955 اين مادربرد كريتيو هست كه مخصوص بازي زده اين مادربرد را
    موفق باشي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض درخواست راهنمایی

دوستان سلام
    اساتید محترم اگه میشه منو راهنمایی کنید. من دنبال وسیله ای بودم که بشه به صورت حرفه ای باهاش صدا رو ضبط کرد و نویز هاشو گرفت. یکی از دوستان گفت که یه کارت صدای حرفه ای کارم رو راه میندازه. (برای ضبط و تکثیر سی دی های آموزشی زبان). دقیقا گفتم برای چه کاری می خوام که بهتر بتونید راهنمایی کنید.
    حالا دوستانی که تجربه کار با کارتهای صوتی و لوازم جانبی اون رو دارن اگه ممکنه منو راهنمایی کنند که چه کارتی بگیرم. چه نرم افزاری و لوازم جانبی که می خواد(مثل میکروفن و ...) چه مدلی باشند؟؟؟
    ممنون می شم کمکم کنید.

داره خودمونی میشه bijan666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با سلام
    اقا من یه مشگل با مادربوردم دارم که اعصابم رو خورد کرده مین من m2n32-sli-deluxe asus هست که 200 بالاش ÷ول دادم ولی وقتی ویندوز نصب میکنم کارت صدا رو نمیشناسه تا اینجا همه چیز طبیعیه و سرعت ویندوز هم خوب است اما وقتی سی دی مادربورد رو میزارم و کارت صدا رو نصب میکنم هم سرعت بوت شدن ویندوز خیلی میاد پایین و هم سرعت کار ویندوز مثله باز کردن فولدرها یا up کردن فولدرها که یکی دو ثانیه طول میکشه درایور صدارو که دیسیبل میکنم همه چیز عادی میشه بدجوری گیر کردم
    به نظر شما اگه یه کارت صدا pci e بگیرم این مشگل حل میشه یا اینکه میشه از طریق نرو افزاری این مشگل رو حل کرد در ضمن کارت صدای مادربورد هم sound max هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

من براری لب تاپ می خوام یه کارت صدا بخرم که اولا بتونه کیفیت خوبی رو برای ضبط صدا به من بده.
    بنابراین چه مدلی رو پیشنهاد می کنید.(اگر قیمت هم بدید ممنون میشم)

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

كمك
    سلام
    مثل كارت صدا

کارت صدای من هم دقیقا همین مشکل رو داره
    یعنی از همون روز اولی که خریدم این جوری بود
    راهی نداره درست بشه
    مشکلش مربوط به چی هست؟
    در ضمن باید بگم اخرین درایو رو هم گرفتم ولی درست نشد

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

کارت صدای من هم دقیقا همین مشکل رو داره
    یعنی از همون روز اولی که خریدم این جوری بود
    راهی نداره درست بشه
    مشکلش مربوط به چی هست؟
    در ضمن باید بگم اخرین درایو رو هم گرفتم ولی درست نشد
    دوست عزیز این مشکل شما از پاور معیوب هم ایجاد میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •