تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 131 اولاول ... 91516171819202122232969119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 1301

نام تاپيک: معرفي كتاب هايي كه خوانده ايم

اگه نباشه جاش خالی می مونه 68vahid68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

کتاب های م مودب پور همشون تو یک سطحند
    به نظر من برای زمانی که خیلی خسته ای کتابهای خوبی اند ولی ارزش ادبی بالایی ندارند

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چون اسامی روسی خیلی اذیتم می کنه اصلا یادم می ره اساشون را یا اون قدر اسم پیچیده است که با شخصیتش ارتباط برقرار نمی کنم
    سلام
    ------------------ من برگشتم --------------------

موافقم... من هم با اسامی روسی مشکل دارم... یه جا از یکی صحبت میکنه و اسم و فامیل کامل طرف رو میگه بار دیگه که ازش صحبت میکنه ... از اسم مخففش استفاده میکنه و ماها که نمیدونیم این اسم مخفف اسم کدون شخصیته گیج میشیم.
    مترجم هم یه کمکی نکرده ... نمیدونم شاید خودشم گیج شده ...

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کتاب های م مودب پور همشون تو یک سطحند
    به نظر من برای زمانی که خیلی خسته ای کتابهای خوبی اند ولی ارزش ادبی بالایی ندارند
    --------------------------------- موافقم

من خیلی سال پیش ... وقتی که جوووووونتر بودم... نمیدونم که چه کتابی از کدون نویسنده ایرانی خوندم که عطای نویسنده های ایرانی رو به لقاشون بخشیدم...
    و به غیر از یکی دو تا کتاب از نویسنده های ایرانی چیز زیادی نخوندم ... اما اونهایی رو که خوندم با ارزشن.
    3 یا 4 سال پیش اتفاقی شد ... از خودم شرمنده ام اما خوب یه کتاب از فهیمه رحیمی خوندم... چیز خاصی نبود. من حقیقتش خوشم نیومد
    از مودب پور تا حالا چیزی نخوندم.... میشه حدس زد چه جور مینویسه.

البته الان نسبت به قدیم خیلی عوض شده نویسنده های خوبی اومدن اما خب کمی برای من دیر شده ... یه زمانی بود که از 24 ساعت 18 ساعت کتاب میخوندم... حالا دیگه پیر شدم... نمیکشم..

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب این هم یه کتاب دیگه که من عاشقشم.... نویسنده اش هم کسی نیست جز:

بزرگ علوی

به نام:

چشمهایش

--------------------------------------------------
    این کتاب ... فوق االعاده زیبا و قشنگه... داستان از زبان زنی بیان میشه که عاشق کمال الملک بوده و ماجراهای سیاسی و اجتماعی اون دوران رو به تصویر میکشه

حقیقتش نمیدونم که چیزهایی -- هر چند خیلی کم --- که درباره کمال الملک توی کتاب گفته حقیقت داره یا نه اما در کل کتاب جالبیه.

پروفشنال rsz1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    در اينده

پيش فرض

رمان سهم من/ نویسنده پری نوش صنیعی
    یک رمان اجتماعی

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

رمان سهم من/ نویسنده پری نوش صنیعی
    یک رمان اجتماعی

اگر به رمان علاقمند باشیم میتوانیم با موضوعات آنها همذات پنداری کنیم. اما پیش میآید که یک رمان بیشتر از بقیه مورد توجه آدم قرار میگیره؟
    این رمانی که شما با آن زندگی کرده اید کدامست؟

دوستان سعی کنند درباره رمان یا رمانهایی که معرفی میکنند توضیح مختصری بدهند تا اگر کسی دوست داشت آنرا تهیه کرده و مطالعه کند. این توضیح باید مختصر و مفید باشد و به حیطه نقد کشیده نشود.

با تشکر
    sise
    ممنون از توجهتون

حـــــرفـه ای magmagf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

خب این هم یه کتاب دیگه که من عاشقشم.... نویسنده اش هم کسی نیست جز:

بزرگ علوی

به نام:

چشمهایش

--------------------------------------------------
    این کتاب ... فوق االعاده زیبا و قشنگه... داستان از زبان زنی بیان میشه که عاشق کمال الملک بوده و ماجراهای سیاسی و اجتماعی اون دوران رو به تصویر میکشه

حقیقتش نمیدونم که چیزهایی -- هر چند خیلی کم --- که درباره کمال الملک توی کتاب گفته حقیقت داره یا نه اما در کل کتاب جالبیه.
    به نظر من اسم کتاب واقعا قشنگ انتخاب شده
    وقتی کتاب رو خوندم به اخرش که رسیدم حسی که داشتم این بود که تا حالا اسمی به این زیبایی ندیدم و وقتی داستان رو بخونید متوجه می شید چشمهایش چه واژه قشنگیه
    موضوع شاید زیاد جدید نباشه اما خیلی خوب نوشته شده خیلی لطیفه
    به نظر من واقعا کتاب قشنگیه

8. این کاربر از magmagf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال rsz1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    در اينده

پيش فرض

رمان سهم من سرگذشت دختری است از خانواده متدین که بعد ها بر اثر آشنایی با یک دوست در همسایگی خود
    سرنوشتش تغییر می کند.
    او با پسری که در یک دارو خانه در حال کار کردن است آشنا می شود . و پس از آگاهی خانواده در این باره دختر را زندانی و سپس به عقد کس دیگری در می اورد .
    داستان در قسمت های بعد به توصیف همسر دختر و موقعیت اجتماعی آنان و مشکلات پیش آمده برایشان می پردازد
    و در پایان کتاب سرنوشت دختر که از ابتدا به گونه دیگر رقم خورده بود تغییر می کند

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

به نظر من اسم کتاب واقعا قشنگ انتخاب شده
    وقتی کتاب رو خوندم به اخرش که رسیدم حسی که داشتم این بود که تا حالا اسمی به این زیبایی ندیدم و وقتی داستان رو بخونید متوجه می شید چشمهایش چه واژه قشنگیه
    موضوع شاید زیاد جدید نباشه اما خیلی خوب نوشته شده خیلی لطیفه
    به نظر من واقعا کتاب قشنگیه
    "چشمهایش" را خوانده ام. اما بر خلاف داستانهای "هدایت" داستانهای "علوی" بیشتر غیر ایرانی اند تا ایرانی. منظور من از ایرانی کلا سهیم بودن فرهنگ و هنجارهای عامه ایرانیان هست.
    در هر صورت رمان زیبایی است. من "چمدان(؟)" هم خوانده ام . یادم نیست که رمان بود یا مجموعه داستان کوتاه.
    خوب بودند.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

رمان سهم من سرگذشت دختری است از خانواده متدین که بعد ها بر اثر آشنایی با یک دوست در همسایگی خود
    سرنوشتش تغییر می کند.
    او با پسری که در یک دارو خانه در حال کار کردن است آشنا می شود . و پس از آگاهی خانواده در این باره دختر را زندانی و سپس به عقد کس دیگری در می اورد .
    داستان در قسمت های بعد به توصیف همسر دختر و موقعیت اجتماعی آنان و مشکلات پیش آمده برایشان می پردازد
    و در پایان کتاب سرنوشت دختر که از ابتدا به گونه دیگر رقم خورده بود تغییر می کند
    باید پیداش کنم و بخوانم. کسی اطلاعات بیشتری از نویسنده داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •