تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 27 اولاول ... 9151617181920212223 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 261

نام تاپيک: کلوپ گوشی ZTE Nubia Z5s mini NX403A Mobile Phone ; گوشی خوب ، قیمت خوبتر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام دوست عزیز من رام گوشیو تغییر دادم اما ورژن1.23 هستش هر کاری هم میکنم از طریق OTA آپدیت نمیشه به نظر شما مشکل کجاست
    این ورژن تاجایی که یادم مونده مشکل داشت
    باید ورژن 1.25 نصب کنی وآخرین ورژن هستس ودیگه هم آبدیت نمشه.

هر کاری کردم آپدیت نشد . برنامه های گوگل هم آپدیت نمیشه و اصلا کار نمیکنه .حالا اگه واسه همین ورژن 1.23 راه انداز گوگل یا هر چیزی که بشه جیمیل یا گوگل پلی رو نصب کرد بخوایم پیدا نمیشه؟ اگه راهی پیشنهادی یا لینکی داری ممنون میشم بزاری تا مشکلمون حل شه . دز ضمن بعد از نصب رام باید گوشی روت باشه یا احتیاجی نیست؟ (جهت نصب برنامه ها)

بابت تمام اطلاعتی که گذاشتین ممنونم .
    یه نگاه به صفحات 1-2-3-4 بنداز جوابتو سوال تو می گیری برای این برنامه ها گوشی با ید روت بشه و.... که گارانتی ازبین میره واگه درست مراحل نری دیگه .....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

10

گوگل لانچر بعد از اپدیت در رام رسمی 4.4.2

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام به همه کسی یه ریکاوری برای نسخه کیت کت رسمی این گوشی نداره؟
    جدیدترین ریکاوری چه نسخه ای و چی هست و اینکه چطور میشه زبانی که ریکاوری نیست بهش اضافه کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

- ریکاوری cwn رو همینطور gapps و rashr رو داخل گوشی کپی کنید
    -برنامه rashr رو نصب کنید
    -از اولین منوی برنامه گزینه recovery رو انتخاب کنید بعد فایل ایمیج cwn رو بهش بدید
    -بعد از نصب با درخواست ریستارت به منوی recovery موافقت کنید
    -خب از این جا به بعد یکم سخته چون تمامی منوهای ریکاوری به زبان چینی هستند!
    -اگه اشتباه نکنم دومین گزینه از بالا مربوط به نصب آپدیت ها میشد! بعد از اون هم باز دومین گزینه مربوط به حافظه داخلی گوشی ، بسته gapps رو انتخاب و نصب کنید
    -در آخر باید یه بار گوشی رو wipe کنید که اگه بازم اشتباه نکنم گزینه سوم یا چهارم بود
    -خب به همین سادگی نرم افزارهای گوگل هم نصب شدن
    -اولین منو هم شمارو از محیط ریکاوری خارج میکنه

بعد از بالا اومدن گوشی حتمآ تمام برنامه های گوگل رو آپدیت کنید ترجیحآ از طریق مارکت هایی مثه بازار و ... چون این نسخه play store دیگه کار نمیکنه مگر اینکه به صورت دستی آپدیتش کنید.

در آخر هم به همون شیوه نصب برنامه rashr ریکاوری ارجینال رو نصب کنید. (از طریق ریکاوری چینی نمیشه) فقط لازمه که فایل فشرده ارجینال رو استخراج کنید و ایمیج ریکاوری جدید رو داخل گوشی بریزید و بقیه کار...
    بعد هم با برنامه iroot گوشیتون رو unroot کنید که گارانتی گوشی باطل نشه! فایل های اضافی مثه آپ های چینی و برنامه kingroot و فایل های مربوط به اون رو کامل پاک کنید
    من میخواستم اینکارو انجام بدم ولی ریکاوری بالا نمیاد. روی صفحه سفیدی که لوگو nubia هست میمونه نزدیک 10 دقیقست منتظرم هیچ اتفاقی نمیفته !
    رام هم 4.4.2 آپدیت 125 هست آخرین نسخه رسمی.

آخر فروم باز mehdi_halla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

سلام.یکی از دوستان که به 4.4.2 ارتقا داده میشه برنامه camera ش رو برام بذاره.(با zapya میشه بک آپ از برنامه گرفت...).

آخر فروم باز mehdi_halla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

سلام.یکی از دوستان که به 4.4.2 ارتقا داده میشه برنامه camera ش رو برام بذاره.(با zapya میشه بک آپ از برنامه گرفت...).
    مشکل حل شد دوستان،نیازی نیست....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

دوستان من رام سیانوژن 12 با اندروید 5.1.1 رو تونستم رو گوشی نصب کنم
    هنوز در حال تست هستم اسکرین شات هم بزودی میزارم
    Last edited by i-droid; 14-10-2016 at 21:43.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان من رام سیانوژن 12 با اندروید 5.1.1 رو تونستم رو گوشی نصب کنم
    هنوز در حال تست هستم اسکرین شات هم بزودی میزارم
    سلام از کجا گرفتیش و اینکه پایداریش و سرعتش چطوره یه تست هم با گیگ بنچ بزار ممنون

Sent from my NX403A using Tapatalk

9. این کاربر از hrkhl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

CM12.1 for ZTE Z5Smini NX403A

4pda.ru/forum/lofiversion/index.php?t552073-720.html
    از یه فروم روسی پیدا کردم کاملا پایداره و باگ خاصی توش ندیدم . سیم کارت ، 3جی ، وای فای ، رادیو و بقیه چیزا کار میکنه از تنظیمات خودش میشه Gapp و Google face unlock رو نصب کرد. اندروید 5.1.1
    روش نصبش هم اول باید ریکاوری TWRP که تو آموزش نصب رام MIUI7 صفحه 4 همین تاپیک گذاشتم رو نصب کنید و از داخل ریکاوری اول فول وایپ کنید و بعد رام که حجمش حدوده 350 مگابایته رو نصب کنید و بعد از وایپ گوشی رو ریست کنید .

لینک دانلود رام CM12.1 for ZTE z5s mini NX403A

download.mokeedev.com/?device=nx403a&type=

(کپی کنید و تو مرورگر پیست کنید)

نکته مهم: gapps رو از داخل ستینگ ---- تنظیمات mokee ، تب اکسترا نصب کنید.
    دوستان ببخشید من به علت مشغله زیاد کاری فرصت ندارم تست بنچمارک بذارم یکی از دوستان لطف کنه بعد از نصب هم اسکرین شات از رام و هم نتایج تست رو بذاره
    در ضمن فقط صرف تاکید ، مسئولیت این کار با خودتونه و بنده فقط اطلاع رسانی انجام دادم.

آقا فروم اجازه نمیده لینک بذارم میگه تازه کاری اجازه قرار دادن لینک نمیده آخه این چه مسخره بازیه اینجا!!!!!
    Last edited by i-droid; 15-10-2016 at 22:03.

داره خودمونی میشه سیدمیثم احمدی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام و خسته نباشید .من گوشیم رو به رام 4.4.2 نسخه موجود در سایت needrom اپدیت کردم.خدمات گوگل پلی نداره و وقتی میخام کاستوم ریکاوری کنم به استفاده از کامپیوتر . به حالت fast boot نمیره و گوشی ریستارت میشه و روی لگوی nubbia روی صفحه کوشی میمونه و در کامپیوتر هم مینویسه waiting fof divice . لطفا کمکم کنید تا بتونم کاستوم ریکاوری و خدمات گوگل رو روی گوشیم نصب کنم با تشکر .اینستاگرام من = mmmeeiissaamm با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •