تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 189 از 3859 اولاول ... 891391791851861871881891901911921931992392896891189 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,881 به 1,890 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

براي تمام افرادي كه با Quest در Server هاي Wow مشكل دارن بهتره از Wow Quest Helper استفاده كنند
    در Server هاي Fan هم برال Teleportو Speed بالا مي توانين از Wow ---- استفاده كنين

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

کسی سوالی نکرد که من جواب بدم.

خودم هم که نمی تونستم از خودم سوال بپرسم . . .

آخر فروم باز alizshah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

دو روز من نیام اینجا میفتین به جون هم ؟

این عکس رو ببینین :

عنوان DVD هستش :
    World of Warcraft: Wrath of the Lich King Friends & Family Alpha Edition

چند نکته :
    1- این DVD دارای Autorun از نوع خود بلیزارد هستش : پس از جایی هک نشده و کپی شده
    2- عنوان بازی میگه Friends & Family : یعنی هنوز نسخه اصلی نیست و این نسخه مخصوص سرورهای Fun Server هستش
    3- Alpha Edition ورژنی هست که توسط متخصصین تست میشه و بعد از اصلاح عیوب ورژن Beta ساخته میشه
    4- در وب سایت بلیزارد نوشته که تا ورژن بتا به بازار نیاد کسی رو به عنوان تست کننده استخدام نمی کنند. پس هنوز نسخه بتا نیومده.
    5- توی وب سایت نوشته 3 هفته بعد از اومدن نسخه بتا قراره یه پچ به بازی اضافه بشه و تقریبا یک ماه بعد از اون Wrath of Lich king به بازار عرضه بشه.
    6- توی خود وب سایت بلیزارد نوشته که نسخه سرور Wrath of Lich King برای فان سرور ها هم اکنون توی بازار هست و به گفته بلیزارد سرشار از باگ هست.
    7- بلیزارد اعلام کرده که هنوز Talent های هیرو کلاس Bard و Death Knight به طور کامل طراحی نشدند.

اینا همه دلیل بر این میشه که دوستان روسی ما نسخه سرور رو از یه جا دانلود کردن. و بعد اومدن پچهای مخصوص Alpha Edition رو به این نسخه خوروندن. که شاید تو روسیه به اینکار میگن هک.

فقط این بحث همینجا تموم شه.
    این لینک دانلودش هست تو دانلود بازی !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

10

سلام

من تازه می خواهم wow را بازی کنم دمه همه ی wow بازها گرم که برای من سایته دانلودش را می زنین ولی من سرعت اینترنتم پایین است نمی توانم دانلود کنم اگر میشه یه مغازهای یه جایی که خود بازی با همه پچاش میفروشه بگین که من از اونجا بخرم چون من رفتم بخرم فقط خودشو داشتن پچشو نداشتن

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال داشتم من احتمالا تابستون اگه محلمون ADSL رو پشتیبانی کنه میگیرم و بعدش wow رو میگیرم(حیف اگه محلمون ADSL داشت من سه سال پیش wow باز میشدم!) میخوام ببینم پچ ها هم حتما باید اورجینال باشه ؟ مثلا الان من BC رو دارم ولی اصل نیست میخوام بدونم میشه همینو نصب کرد یا نه؟
    Last edited by ali_ranger22; 20-06-2008 at 12:40.

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

نه. همه چیز باید اوریجینال باشه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    هر کجا که نظری بدن اخر صف :دی

پيش فرض

ای در به در بشه این wowscape ما 4 ساعت توش میریم

همش 20 مین وقت مفید بازی میکنیم

همش لعنتی می یوفته تو باگ

یا سرور اف میشه

( در ضمن پول مول هم نداریم بریم یه اکانت بخریم )

لول ما که شد 40 داره گند بازی این wowscape هم بیشتر میشه

پری شب 1 ساغت جدی 1 ساعت تو باگ بودم

اخر سر الت + اف 4 گرفتم اومدم بیرون ( بیرون هم نمی یومد )

تو این سرور ایرانی گیلاس که بازی میکردم اون نه باگ داشت نه این همه دی سی میشد

اما یوهو ( سرور ایرانی دیگه ) یهو میخوایی بیایی بازی کنی میبینی هیروت نیست ( پاک شد ) !!!

اخه پول هم بدی بری اکانت بخری زور داره !!!!
    Last edited by xxa; 20-06-2008 at 17:45.

آخر فروم باز ho0rezam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

من تازه می خواهم wow را بازی کنم دمه همه ی wow بازها گرم که برای من سایته دانلودش را می زنین ولی من سرعت اینترنتم پایین است نمی توانم دانلود کنم اگر میشه یه مغازهای یه جایی که خود بازی با همه پچاش میفروشه بگین که من از اونجا بخرم چون من رفتم بخرم فقط خودشو داشتن پچشو نداشتن
    کسی اینجا بهت کمک نمیکنه...فقط بلدن دعوا بگیرن و کری بخونن واسه همدیگه...وقتت رو تلف نکن...من از خیلی صفحات قبل تر به دونبال بازی و پتچش بودم...اما کیه که کمک کنه...خودتی و خودت،خداییش سنگین تره که خودت گیر بیاری(در ضمن یادت باشه اگه پیدا کردی،مثه بچه های این تاپیک نباشی،من که اگه گیر بیارم ...هر کسی بخواد نوکرشم هستم،واسش پست میکنم)

داره خودمونی میشه csshadows's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال داشتم من احتمالا تابستون اگه محلمون ADSL رو پشتیبانی کنه میگیرم و بعدش wow رو میگیرم(حیف اگه محلمون ADSL داشت من سه سال پیش wow باز میشدم!) میخوام ببینم پچ ها هم حتما باید اورجینال باشه ؟ مثلا الان من BC رو دارم ولی اصل نیست میخوام بدونم میشه همینو نصب کرد یا نه؟
    جیگسا راست می گه باید بازیت اورجینال باشه اگه بخواهی توی سرور های بلیزارد بازی کنی.
    در اون صورت برای ثبت نام توی بلیزارد باید سی دی کی بازی رو وارد کنی که فقط بازی اورجینال این سی دی کی رو داره.
    در صورتی هم که بخواهی توی سرور مجانی بازی کنی نیازی به اورجینال بودن نداره.فقط باید ثبت نام کنی.البته همونجور که بچه ها گفتن زیاد باگ داره یا از کار می افته یا لگ داره.
    اگه می خواهی درست و حسابی بازی کنی برو بلیزارد ولی باید پاش مایه بریزی.(بهتره اول با سرور مجانی بازی رو شروع کنی.)

داره خودمونی میشه csshadows's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

یادم رفت بگم.بچه ها من هم اومدم توی WOWScape
    الانم لول 13 درویدم.هورد اصل(با 8 سال گارانتی)
    قبلاً گیلد داشتین اگه الانم دارین بگین ماهم بیایم.
    اینم آیدی من توی بازی csshadow

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 51 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 51 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •