تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 187 از 192 اولاول ... 87137177183184185186187188189190191 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,861 به 1,870 از 1913

نام تاپيک: نوکیا : هـک گوشی های سری 60 ویرایش 3 و 5 (Pre FP1, FP1, FP2) به روش HelloOX 2 و نصب برنامه های ساین نشده بدون نیاز به ساین

حـــــرفـه ای Legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

سلام...
    گوشیم N86
    ورزن30.009
    می خوام به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشم با چی -- میشه اصلا" -- میشه؟
    سلام
    از روش PNHT استفاده کن دوست عزیز!

شاد باشی

آخر فروم باز nafe-bandar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام
    هـک گوشی N8 رو می خواستم...
    اصلا هـک شده این گوشی؟

با تشکر...
    Last edited by nafe-bandar; 14-12-2010 at 16:36.

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

12

سلام
    -- گوشی N8 رو می خواستم...
    اصلا -- شده این گوشی؟

با تشکر...
    سلام . آره با فایل های کوک شــده هـک میشــه ( باید روی گوشیتون فلش کنیــد )
    موفق باشید!

4. این کاربر از Hadi King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز nafe-bandar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

میشه یه لینک کمکی بدین واسه اجرا ؟

ممنون

تاريخ عضويت
    Apr 2007

12

میشه یه لینک کمکی بدین واسه اجرا ؟

ممنون
    سرچ کنید فایل هـک شده PNHT گوشی (مورد نظــر ) ...
    اگه هکی وجود داشته باشــه یه فایل کیلوبایتی باید دانلود کنی و روی گوشی فلش بزنــی
    موفق باشید!

7. این کاربر از Hadi King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه babak_kiyani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اورميه

پيش فرض

آقا من گوشي n73 m رو آپديت كردم به ورژن v 4.0839.42.2.1 و ديگه هك نمي شه.يعني هيچ كدوم از ورژنهاي مختلفاين برنامه helloox رو كه قبل از اپديت براحتي نصب و گوشي رو هك مي كردم الان ديگه نمي تونم نصبش كنم البته نصب مي شه ولي روي Applying Patches گير مي كنه و مي مونه.چندين بار امتحان كردم نشد كسي راه حلي مي دونه؟ ممنون مي شم راهنمايي كنيد.

تاريخ عضويت
    Apr 2007

12

آقا من گوشي n73 m رو آپديت كردم به ورژن v 4.0839.42.2.1 و ديگه هك نمي شه.يعني هيچ كدوم از ورژنهاي مختلفاين برنامه helloox رو كه قبل از اپديت براحتي نصب و گوشي رو هك مي كردم الان ديگه نمي تونم نصبش كنم البته نصب مي شه ولي روي Applying Patches گير مي كنه و مي مونه.چندين بار امتحان كردم نشد كسي راه حلي مي دونه؟ ممنون مي شم راهنمايي كنيد.
    سلام با فایل های کوک شــده میتونید هـک کنیــد ، ( باید فایل PNHT روی گوشیتون فلش کنیــد )
    موفق باشید!

پروفشنال xlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هرجا آسمان باشد من همانجایم

پيش فرض hellx2

یا رب
هر چه با نام خدا اغاز شود کامل است
نمیدونم بحث مشکلمو از کجا آغاز کنم اما بطور خلاصه وار گونه خدمت شما عزیزان عرض می کنم بدین شرحه:
بنده برنامه hellox2‎رو برروی گوشیم نصب کرده بودم وداشتم از زندگی لذت می بردم که یکدفعه پای نرم افزار Rom pacher ‎2.5به گوشیم باز شد که مانند رام پیچر Helloox2تشریف داشت اما با چند پچ اضافه و بعد از نصب با رام پیچر‎ hellox2 دچار مشکل شدم بهنگام Applyپچها به رنگ قرمز تبدیل می شداند برای همین نرم افزار Rom pacher ‎2.5رو حذف کردم ودوباره نصب کردم و نسخه hellox2 v2.4رو دانلود و نصب کردم و همچیز درست شد وقتی همه چیز خوب بنظر می اومد با مشکل دیگه مواجه شدم واون ساخت ۲۰تا درایوبود که همه کپی کارت حافظه جانبی بوداند که بترتیب الفبای انگلیسی ایجاد شده بوداند و در همه اونها پوشه sys/binکه فایلی اگه درست حدس زده باشم به نام SwiCertStoreUpdaterD.exeبوجود اومده و مشکلات دیگر که حضور ذهن ندارم و به خاطر نمیاورم به چه دلیل hellox2 ‎ رو حذف کردم اما می دونم سر منشأ این مشکلات از ورژن جدید این نرم افزاربود واسه همین خودش و همه محتویاتشو حذف کردم و ورژن قبلیشو دانلود و نصب کردم اما متأسفانه متأسفانه بعد ازنصب درست نرم افزار وباوجود اتمام نصب رام پیچر خود نرم افزار هیچ چیزی به نام رام پیچر در گوشی یافت نمیشه اما نرم افزار اون رو نصب می کنه اما بوجود نمیاد و وقتی برنامه rompacher v‎ ‎۲.۶رو نصب می کنم هیچ فایل پچی در پوشه پچ کپی نمیشه و اگه میشه بهنگام تأیید کردن قرمز میشه وقتی حذفش می کنم و hellox2‎ ‎رو نصب می کنم بازهم فرقی نداره و رام پیچر دوباره نصب نمیشه حالا من موندم با یک مشکل بی جواب 
قربان شما

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    من یک گوشی nokia 5233 دارم می خواهم بدانم با کدام روش گوشیم را ه-ک کنم بهتر است--روش hello x2 یا روشpnht----
    فریمور گوشی من:21.1.004 است-----متشکر
    Last edited by poloton7; 09-01-2011 at 18:32.

تاريخ عضويت
    Apr 2007

12

یا رب
هر چه با نام خدا اغاز شود کامل است
نمیدونم بحث مشکلمو از کجا آغاز کنم اما بطور خلاصه وار گونه خدمت شما عزیزان عرض می کنم بدین شرحه:
بنده برنامه hellox2‎رو برروی گوشیم نصب کرده بودم وداشتم از زندگی لذت می بردم که یکدفعه پای نرم افزار Rom pacher ‎2.5به گوشیم باز شد که مانند رام پیچر Helloox2تشریف داشت اما با چند پچ اضافه و بعد از نصب با رام پیچر‎ hellox2 دچار مشکل شدم بهنگام Applyپچها به رنگ قرمز تبدیل می شداند برای همین نرم افزار Rom pacher ‎2.5رو حذف کردم ودوباره نصب کردم و نسخه hellox2 v2.4رو دانلود و نصب کردم و همچیز درست شد وقتی همه چیز خوب بنظر می اومد با مشکل دیگه مواجه شدم واون ساخت ۲۰تا درایوبود که همه کپی کارت حافظه جانبی بوداند که بترتیب الفبای انگلیسی ایجاد شده بوداند و در همه اونها پوشه sys/binکه فایلی اگه درست حدس زده باشم به نام SwiCertStoreUpdaterD.exeبوجود اومده و مشکلات دیگر که حضور ذهن ندارم و به خاطر نمیاورم به چه دلیل hellox2 ‎ رو حذف کردم اما می دونم سر منشأ این مشکلات از ورژن جدید این نرم افزاربود واسه همین خودش و همه محتویاتشو حذف کردم و ورژن قبلیشو دانلود و نصب کردم اما متأسفانه متأسفانه بعد ازنصب درست نرم افزار وباوجود اتمام نصب رام پیچر خود نرم افزار هیچ چیزی به نام رام پیچر در گوشی یافت نمیشه اما نرم افزار اون رو نصب می کنه اما بوجود نمیاد و وقتی برنامه rompacher v‎ ‎۲.۶رو نصب می کنم هیچ فایل پچی در پوشه پچ کپی نمیشه و اگه میشه بهنگام تأیید کردن قرمز میشه وقتی حذفش می کنم و hellox2‎ ‎رو نصب می کنم بازهم فرقی نداره و رام پیچر دوباره نصب نمیشه حالا من موندم با یک مشکل بی جواب 
قربان شما
    سلام دوست عزیز یکبار گوشیتون رو ریسـت کنید بعد هالوکس ورژن جدید نصب کنیــد
    سلام
    من یک گوشی nokia 5233 دارم می خواهم بدانم با کدام روش گوشیم را ه-ک کنم بهتر است--روش hello x2 یا روشpnht----
    فریمور گوشی من:21.1.004 است-----متشکر
    سلام دوست عزیز با برنامه هالوکس تست کنید اگه جواب نگرفتیـد مجبوریــد با فایل هـک شده Pnht گوشیتون رو هـک کنید و فلش
    موفق باشید!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •