تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 184 از 209 اولاول ... 84134174180181182183184185186187188194 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,831 به 1,840 از 2084

نام تاپيک: گفتگوی آزاد موتور سیکلت

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من قصد خرید موتور دارم حالا موندم از بین آپاچی یا پالس کدومو انتخاب کنم
    البته به بودجه ای که دارید اشاره نکردید ،

ولی به نظرم پالس گزینه ی بهتری هست نسبت به آپاچی ( البته اگر سرچی بکنید در انجمن موتورسیکلت میتونید نظرات دوستان دیگه در این باب رو مطالعه کنید ، موضوع تازه ای نیست مقایسه ی پالس و آپاچی )

2. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ghafari3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

من قصد خرید موتور دارم حالا موندم از بین آپاچی یا پالس کدومو انتخاب کنم
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    سلام.

از کسانی که توی این کار هستن سئوال کردم وگفتند که سواریه آپاچی بهتره، خرجش هم کمتره به شرطی که تصادف نکنید، چون قطعاتش گرونتر از پالس هست.

از تابستون که آپاچی گرفتم، یکبار روغن ریزی پیدا کرده!! در حال حاضر هم کیلومترش که دیجیتالیه قاطی کرده و سرعت را درست نشون نمیده. یکی میگفت باید کیلومترش عوض بشه و 75 تومان هزینه داره.

حالا نمیدونم پالس هم همین شکلیه یا نه. در کل نسبت به صفر بودنش انتظار نداشتم اینقدر خرج بالا بیاره!!

این از آپاچی. از پالس داران هم سئوال کنید ببینید از این مشکلات دارن یا نه

این نقل قول را هم بخونید:
    دوستان محدود کننده ی سرعت در پالس وجود خارجی نداره!من هند بودم دوستانی که پالس 200 رو داشتند موتورشون رو 130 135 تا در میاوردن!پالس 220 تا 145 150 هم در میاد!در ضمن تولید پالس 200 در هند متوقف شد!در عوضش پالس 180 رو بهبود دادند و پولسار 220 رو انژکتورش رو حذف کردند و قیمتش رو حدود 300 هزار تومن کاهش دادند!البته باجاج در اونجا در رقابت با یاماها و tvs واقعا کم اورد و برای بدست اوردن دوباره ی بازار مجبور به انجام این کار شد!ولی در کل تکنولوژی و کیفیت tvs و یاماها و هندا در موتورهای رنج 150 سی سی بسیار بالاتر از باجاج هست در بازار هند!راستی دوستان چرا موتور tvs اپاچی 180 انژکتوری رو انتخاب نمیکنید؟؟؟منظورم rtr180 هست؟این مدل جدیدترین موتور tvs هست ساخت مالزی با کیفیت و تکنولوژی بالاتر!پیشنهاد من به شما 180rtr tvs apachee هست!در ضمن تو هند همیشه این رو میگفتن که پولسار 150 تا 220 از لحاظ موتور هیچ فرقی ندارند!در اصل شرکت موتور 150 رو چاق کرده!به خاطر همینه که پالسهای 180 به بالا خیلی زود به صدا و لرزش میفتن!در اونجا یه مدل موتور 225 سی سی وجود داره که تا 275 سی سی چاق میشه!البته این مدل محصول مشترک شرکت hero honda در هند هست!
    Last edited by ghafari3; 29-12-2010 at 11:53.

4. 2 کاربر از ghafari3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pesar_tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان گلم

بنده بدلیل نداشتن گواهینامه ( پایان خدمت) مجبور به خرید موتور سیکلت 70 سی سی هستم

از دوستان که اطلاعاتی در این زمینه دارن ممنون میشم رهنمای کنن

من یکی دو جا صفرش رو پیدا کردم 420 میداد مدل 70 سی سی پرواز طرف میگفت دور موتورش 70 سی سی هستش
    در ضمن رو کیلومترش زده بود 120 یعنی وقعا" 120 تا یا 100 تا میره ؟؟؟

دوم اینکه از دوستان کسی این مدل موتور را قسطی سراغ نداره ؟؟؟
    ممنون میشم رهنمای کنید مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه DaRyUsH AkRaMi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام
    دوستان من موتورو کی ببرم اچار کشی؟(همون خدمات پس از فروش یا گارانتیش)
    الان تازه 400 تا راه رفته!
    ولی فرمونش تو سرعت 60 به بالا بازی میکنه!
    حس میکنم توی صدای موتورش هم یک سری صدای اضافه هم هست!
    راستی موتورم pulse 135ls هستش

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    دوستان من موتورو کی ببرم اچار کشی؟(همون خدمات پس از فروش یا گارانتیش)
    الان تازه 400 تا راه رفته!
    ولی فرمونش تو سرعت 60 به بالا بازی میکنه!
    حس میکنم توی صدای موتورش هم یک سری صدای اضافه هم هست!
    راستی موتورم pulse 135ls هستش
    محصولات فارس معمولا دفترچه راهنمای تعمیر دارند + نمایندگی تماس بگیرید

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان گلم

بنده بدلیل نداشتن گواهینامه ( پایان خدمت) مجبور به خرید موتور سیکلت 70 سی سی هستم

از دوستان که اطلاعاتی در این زمینه دارن ممنون میشم رهنمای کنن

من یکی دو جا صفرش رو پیدا کردم 420 میداد مدل 70 سی سی پرواز طرف میگفت دور موتورش 70 سی سی هستش
    در ضمن رو کیلومترش زده بود 120 یعنی وقعا" 120 تا یا 100 تا میره ؟؟؟

دوم اینکه از دوستان کسی این مدل موتور را قسطی سراغ نداره ؟؟؟
    ممنون میشم رهنمای کنید مرسی
    البته قابل به ذکر هست که این نوع موتور در کشور ما مستلزم داشتن گواهینامه هست ( البته تمام وسایل نقلیه موتوری مستلزم این شرط هستند اما در ایران شخصا ندیدم که به طور مثال موتور های گازی _ به طور خاص براوو _ رو متوقف کنند ، موتورهای پاکشتی بحث جدایی دارند ، پس ما دیتای اولیه رو رو بر الزام گواهینامه داشتن در نظر می گیریم.)

1- اما در مورد موتورهای 70 سی سی ؛ بنا به تجربه ی شخصی میگم که به نظرم عمده ی کارایی اونها برای یاد گرفتن موتورسواری با موتورسیکلتهای دنده ای هست و برای این فریضه گزینه ی مناسبی هست ،

2- حجم موتور 70 سی سی هست نه دور موتور ، دور موتور با واحد دور بر دقیقه یا round per minute بیان میشه که معمولا بر روی کیلومترها با RPM یا R/M نوشته میشه .

3- به نظرم با این قیمت ، 125 کارکرده گزینه ی مناسبتری باشه نسبت به 70 ، با توجه به اینکه به اون قیمت باید حداقل مبلغ 60000 تومان هزینه ی بیمه رو هم اضافه کنید .

4- من شهاب 70 مدل 82 ( سری اول و نکته ی جالب اینکه مانند سایر محصولات شهاب روی در برق واژه ی ELEGANCE حک شده بود ) داشتم و ماکزیمم سرعتی که توفیق شد 80 کیلومتر در کفی بود ، و موتور عملا توان ارائه ی سرعتی بیش از این رو نداشت ( البته این یک نمونه هست ، شاید نمونه های دیگه ای باشه که بیشتر از این سرعت ارائه بدن )

9. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه DaRyUsH AkRaMi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

محصولات فارس معمولا دفترچه راهنمای تعمیر دارند + نمایندگی تماس بگیرید
    رفتم نمایندگی فارس موتور و دفترچه موتورو گرفتم که از شانس من فارسی نداشت
    توی دفتر انگلیسیشم حرفی از بازه زمانی تنظیم نبود..

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    کنار امام رضا(ع)

پيش فرض

دوستان یه سوال داشتم میخواستم ببینم وسپای دنده اتوماتیک هم هست؟ تولید میشه؟حدود قیمتش؟سوختش؟صرف داره اصلا خریدش؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان یه سوال داشتم میخواستم ببینم وسپای دنده اتوماتیک هم هست؟ تولید میشه؟حدود قیمتش؟سوختش؟صرف داره اصلا خریدش؟
    اگر منظورتون از دنده ی اتوماتیک ، موتور های وسپای دنده ای بدون کلاچ هست ( مثل ویو و طرح ویو یا به طور کل کاب ) باید بگم که خیر ( حداقل در ایران ) ، اما اگر منظورتون موتورهای گازی هست که باید بگم نه خود وسپا بلکه با طراحی های متفاوت اما در همون استایل و سبک ، و زیباتر از وسپا داریم ، و موتورهای اسکوتر و پاکشتی در زمره ی این موتوها هستند ( البته با تغییراتی از لحاظ سایز )
    +
    چون این موتورها فراگیر نشده اند و استقبال چندانی نشدند و متناسب با نیاز بازار نیستند ، بنابراین از لحاظ لوازم یدکی ( به خصوص قطعات بدنه ) در مضیقه هستند و به راحتی امکان تهیه ی لوازم اونها موجود نیست ، در کل در زمره ی موتورهایی هستند که در کشور ما با اقبال چندانی روبه رو نشدند .

13. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    کنار امام رضا(ع)

پيش فرض

تو خیابون یه موتور دیدم بعد که رفتم از جلوتر دیدم وسپا است،دنده هم نداشت گفتم شاید اتوماتیک باشه.
    توی گوگل این اسم رو سرچ کردم وسپای دنده اتوماتیک.عکاس هاش که اومددیدم این موتور هست وسپایLXهستاگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم به منم بگید کلاچ اتوماتیک یعنی چی؟ این وسپاهه دندش اتوماتیک نیست؟

------------

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •