تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترين سرویس دهنده های Adsl در شیراز

راي دهنده
77. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • امين نت www.kara-amin.com

6 7.79%
  • شاتل www.shatel.ir

24 31.17%
  • هميارنت www.hamyar.net

4 5.19%
  • صبانت www.sabanet.ir

27 35.06%
  • پارس آنلاين parsonline.com

13 16.88%
  • فن آوا fanavadp.com

3 3.90%
صفحه 184 از 187 اولاول ... 84134174180181182183184185186187 آخرآخر
نمايش نتايج 1,831 به 1,840 از 1866

نام تاپيک: Adsl/ شهر شيراز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام ممكن برگردیم سربحث اصلیمون? لطفا هر كس از هر جا ای دی اس ال گرفته لطف کنه پهناى باندش با میزان دانلودش بگه لطفا. ممنون
    مال من : صبا نت 64 و بین 5-6 تا 13-14 بالا پایین میشه كه به همین خاطر می خوام تغییر بدمش

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من مشکلي داشتم که هيچ کس نه باورش مي شه نه هيچ شرکتي تا بحال تونسته به اين قضيه پي ببره نه اصلا به عقل کسي رسيد که مشکل چيه ولي خودم الان سه ماه هست از شر اين مشکل و خاموش شدن چراغ لينک مودم راحت شدم
    من شب ها مي شد که در عرض يک دقيقه به کرات چراغ مودم مي پريد و مثل اين مي موند که فيش تلفن رو از مودم کشيده باشي
    و هر چي به هر دري زدم مشکلم حل نشد که نشد که آخرش به اين نتيجه رسيدم که مشکل از برق و نوسان برق منزل هست و با گذاشتن يک ترانسفر ماتور قوي به مودم تا الان که سه ماه از اون قضيه مي گذره حتي يک بار هم اين مشکل ديگه براي من تکرار نشده است و براي هميشه از بين رفت
    اينترنت ام صبا نت
    مودم ام= TP link 8811
    منم این مشکل رو دارم که چراغ لینک مودم چشمک زن میشه هیچ حساب و کتابی هم نداره یه دفعه میبینی چشمک زن شد مودم aztech هست
    ولی حالا که مودم fiber home گذاشتم این اتفاق نمیفته
    یعنی مشکل از برق هست؟
    شما آدابتور خریدی یا ترانسفر ماتور که نوسان میگیره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

يه ترانسفرماتور مال تلويزيون رنگي داشتم که خيلي وقت پيش خريده بوديم شايد ده سال قبل اون رو گذاشتم
    الان سه چهار ماه هست يک بار هم چراغ نپريده

تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

اينترنت Adsl ارزون شد دوستان پيگير باشيد از شرکت ها نگيريد تا قيمت ها رو پايين بيارند و خودتون پيگير باشيد و اونها گفتند خبر نداريم تماس بگيريد با مخابرات بازرسي:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من مشکلي داشتم که هيچ کس نه باورش مي شه نه هيچ شرکتي تا بحال تونسته به اين قضيه پي ببره نه اصلا به عقل کسي رسيد که مشکل چيه ولي خودم الان سه ماه هست از شر اين مشکل و خاموش شدن چراغ لينک مودم راحت شدم
    من شب ها مي شد که در عرض يک دقيقه به کرات چراغ مودم مي پريد و مثل اين مي موند که فيش تلفن رو از مودم کشيده باشي
    و هر چي به هر دري زدم مشکلم حل نشد که نشد که آخرش به اين نتيجه رسيدم که مشکل از برق و نوسان برق منزل هست و با گذاشتن يک ترانسفر ماتور قوي به مودم تا الان که سه ماه از اون قضيه مي گذره حتي يک بار هم اين مشکل ديگه براي من تکرار نشده است و براي هميشه از بين رفت
    اينترنت ام صبا نت
    مودم ام= TP link 8811
    من اکانت 3 ماهه گرفته بودم از صبا
    بعد از 2 هفته چراغ مودم چشمک زن شد . هر هفته 1 بار تقریبا چراغ ثابت می شد . به محض اینکه سیم تلفن قطع می شد یا برق می رفت دوباره تا 1 هفته بعضی وقتا هم 10 روز . آخرش هم اکانت تموم شد و رفت پی کارش و سرویسم هم جمع کردند . الآن هم می گن به خطهای 647 ADSL نمی دیم ( خیابون خلیلی ) . شما هم مشکلت اینجوری بود ؟ مودمم هم Dlink DSL 300T هست .
    کسی راهکاری نداره که الآن که ADSL نمی دن جز DialUp چه خاکی به سرمون بریزیم ؟ وایرلس خیلی گرون در میاد . مدل دیگه ای از اینترنت نیست که سرعت بالا و مثل ADSL ارزون باشه ؟
    Last edited by alaveh; 02-10-2008 at 02:27.

داره خودمونی میشه goodfather's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

منم این مشکل رو دارم که چراغ لینک مودم چشمک زن میشه هیچ حساب و کتابی هم نداره یه دفعه میبینی چشمک زن شد مودم aztech هست
    ولی حالا که مودم fiber home گذاشتم این اتفاق نمیفته
    یعنی مشکل از برق هست؟
    شما آدابتور خریدی یا ترانسفر ماتور که نوسان میگیره؟
    شما به تعداد گوشی های تلفن اسپیلیتر گذاشتی ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام به بچه هاي گل اين تاپيك
    خونه ما شهرك آرين هست.من چند وقت پيش تو يه تاپيك خوندم كه مخابرات ميخواد كم كم كل خطوط رو تبديل به فيبر نوري كنه!!!!
    الآن كه من بعد از يه هفته برگشتم شيراز ديدم دارن تو كوچه رو ميكنن.......
    ظاهرا گفتن ميخوايم كيفيت خطوط رو افزايش بديم.حالا من خيلي نگران شدم,ميگم نكنه ميخوان فيبر نوري بذارن!!!!اگه اين طوري بشه بايد با Adsl خداحافظي كنم......
    از دوستان كسي در اين مورد اطلاعي نداره؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام به بچه هاي گل اين تاپيك
    خونه ما شهرك آرين هست.من چند وقت پيش تو يه تاپيك خوندم كه مخابرات ميخواد كم كم كل خطوط رو تبديل به فيبر نوري كنه!!!!
    الآن كه من بعد از يه هفته برگشتم شيراز ديدم دارن تو كوچه رو ميكنن.......
    ظاهرا گفتن ميخوايم كيفيت خطوط رو افزايش بديم.حالا من خيلي نگران شدم,ميگم نكنه ميخوان فيبر نوري بذارن!!!!اگه اين طوري بشه بايد با Adsl خداحافظي كنم......
    از دوستان كسي در اين مورد اطلاعي نداره؟؟؟؟؟؟؟؟
    نترس

جدیدا صبا داره روی فیبر نوری سرویس میده
    ظاهرا سرعتشم خیلی خوبه

یکی از بچه ها میگفت
    راست و دروغش پای خودش

تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

من اکانت 3 ماهه گرفته بودم از صبا
    بعد از 2 هفته چراغ مودم چشمک زن شد . هر هفته 1 بار تقریبا چراغ ثابت می شد . به محض اینکه سیم تلفن قطع می شد یا برق می رفت دوباره تا 1 هفته بعضی وقتا هم 10 روز . آخرش هم اکانت تموم شد و رفت پی کارش و سرویسم هم جمع کردند . الآن هم می گن به خطهای 647 ADSL نمی دیم ( خیابون خلیلی ) . شما هم مشکلت اینجوری بود ؟ مودمم هم Dlink DSL 300T هست .
    کسی راهکاری نداره که الآن که ADSL نمی دن جز DialUp چه خاکی به سرمون بریزیم ؟ وایرلس خیلی گرون در میاد . مدل دیگه ای از اینترنت نیست که سرعت بالا و مثل ADSL ارزون باشه ؟
    نه مشکل شما خيلي حاد بوده و کلا به نظر من برو و پولت رو پس بگير هر چقدر که باشه يقه شون رو بگير پولت رو هر جوريه بگير يا شکايت کن
    برو بازرسي ولي عصر بگو من که سرويس رايگان نگرفتم که گرفتم ؟ من پول دادم و اصلا اين وصل نشد و الان هم شاکي هستم خلاصه ول کن قضيه نباش من جاي تو بودم همين کار رو مي کردم
    در مورد سرويس هم دور صبا رو که بالکل خط بکش که من دارم خودم مي رم شاتل اگه شاتل شد که شد نشد برو مستقيم لاوان:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مخابرات شما رو هم ساپورت مي کنه بدون هيچ مشکلي ولي مخابرات ما رو ساپورت نمي کنه مدرس
    موفق باشي

تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

نترس

جدیدا صبا داره روی فیبر نوری سرویس میده
    ظاهرا سرعتشم خیلی خوبه

یکی از بچه ها میگفت
    راست و دروغش پای خودش

من الان صبا نت دارم يعني يک سالي مي شه و با اين که سرويس 46100 تومني رو به من مي دهند 39000 تومن به خاطر اشتراک سازماني ولي من همچنان ناراضي
    بزرگترين مشکل صبا نت سرعت بسيار پايين هست و اين که رايگان اش هم به درد در کوزه هم نمي خوره و سرعت اش روزانه اش در حد 5 KB هست
    و فقط يه اسمي در کرده
    و ديگه مشکل ديگه اش که خوب من به همون علت دارم مي رم شاتل اين هست که صبا نت کلا سرويس نامحدود نداره و شما فقط مي توني سه ماهه بگير يک و نيم ماهه تمام کني دوباره بري سه ماهه بگيري يک ماهه تموم کني
    يعني فقط ضرر هست به هر حال هر کي مي خواهد بره صبا نت به نظرم بره يه سرويس ديگه مثل لاوان يا شاتل بگيره خيلي خيلي خيلي بهتره سرعت صبا افتضاح شده شبانه اش که ديگه هر يک ساعت هم قطع مي شه و اصلا نمي شه دانلود داشت يعني کلا فقط بازيچه هست اين که بري يه چت کني و يه چهار تا سايت ببيني بياي بيرون در همين حد هم به نظرم کم مي ياره اين هم بگم که اين تجربه من مال يک سال شبانه روز توي اينترنت بودن هست و همينطوري نمي گم پيشتباني بسيار ضعيفي داره در شيراز براي همين من به محض مشکل تا مدير عامل اين شرکت در تهران هم تماس گرفتم و شاکي شدم ديگه خودتون مي دونيد به نظرم هر کي پول داد گر همه هزار تومان بايد استفاده کنه مشکل داشته باشه بايد پيگير باشه اين که بياد توي اين انجمن اون انجمن سوال کنه دردي دوا نمي کنه فقط وقتت رو تلف کردي
    Last edited by internet; 02-10-2008 at 14:33.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •